Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 września 2007 r.
17:13
Edytuj ten wpis

Na golasa? Wykluczone!

0 8 A A

Panie z lubelskiej Partii Kobiet nie wystąpią rozebrane na plakatach wyborczych. Bo paradować nago można wyłącznie w ramach kampanii ogólnopolskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
"Wszystko dla przyszłości i nic do ukrycia” - z takim hasłem wystartowała ogólnopolska kampania wyborcza Partii Kobiet. I rzeczywiście. Panie z Warszawy, które pokazały się na plakacie, nie mają nic do ukrycia. Część z lubelskich działaczek postanowiła, że nie będą gorsze i również zorganizują sesję fotograficzną. Chciały sfotografować się rozebrane do rosołu, a zdjęcie umieścić na afiszu wyborczym. Ale nic z tego. Manuela Gretkowska, szefowa kobiecego ugrupowania (wystąpiła na warszawskim plakacie), nie chce kopiowania pomysłu w regionach. - Wtedy straciłby na oryginalności. Zresztą, nie ma takiego zwyczaju politycznego. Bo jak Kaczyński pokazuje się na plakatach z napisem "Zasady zobowiązują”, to kandydujący z regionu Kowalski już tego nie powiela.
- Szkoda. Ja nie miałabym nic przeciwko nagiej sesji. To mogłoby wspomóc kampanię wyborczą - mówi jedna z młodych działaczek z Lublina. Po tym, jak dowiedziała się o decyzji Warszawy, nie chce podać nazwiska.
Dr Barbara Smoczyńska, psycholog na UMCS i jedna z działaczek PK z Lublina nie jest pewna, czy jest czego żałować. - Na pewno taka sesja przyniosłaby nam rozgłos. Ale czy pozytywny? Pewnie rozległyby się głosy, że "świecimy tyłkami, bo nie mamy nic w głowie”.
Dyskusję o rozbieranej sesji uciął głos z Warszawy. - Wielka szkoda - komentuje jeden z mężczyzn, który wspomaga działanie PK Warszawie. - Dziewczyny z Lublina są bardzo atrakcyjne. Przyciągnęłyby uwagę. A to jest potrzebne wszystkim kandydatom.
Dobrze wiedzą o tym starzy polityczni wyjadacze. Jacek Sobczak z PO, podczas zmagań o fotel prezydenta Lublina w 2002 roku, ze schodów ratusza wykrzyczał siedem grzechów ówczesnego szefa miasta. Jego kontrkandydat Jan Sęk z PSL obiecał budowę zespołu grających dzwonów na Starym Mieście. Z kolei Jan Łopata z PSL wystąpił na swoich plakatach z koniem. - Wygląda na to, że pomysł zapadł w pamięć. Zaczepił mnie nawet człowiek spoza województwa, który zerwał sobie afisz na pamiątkę.
Politycy z innych części Polski nie są gorsi. "Wybierz mnie - mam dużego ptaszka” - takim hasłem promował się jeden z łódzkich kandydatów na prezydenta miasta. Jak rozumieć ten zwrot, tłumaczyła ulotka wyborcza, na której widniał kandydat w towarzystwie okazałego strusia.(rp, drs)

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
(Anonimowy) / 25 września 2007 o 09:41
jeśli Partia Kobiet zdoła zdobyć podpisy poparcia dla swoich list(bo pewnie ich nie kupi tak jak inni gdyż nie ma pieniędzy), to kazdy bedzie mogł przecież na nią głosować- a na PIS czy PO moga głosowac tylko męzczyżni czy wszyscy??
Avatar
ja / 22 września 2007 o 23:07
polakom wstyd za PO i Kwasnieskiego !!!!!!!!!!
Avatar
kobieta / 22 września 2007 o 23:03
Pani Arleto! Zadowolona Pani z siebie? A szefowie zadowoleni? Jak widać rzetelność dziennikarska nic dla pani nie znaczy, a szkoda.....Tak właściwie na te pani wypociny to brak słów i szkoda czasu....TEJ pani juz dziękujemy.
Avatar
nieglosuje@o2.pl / 22 września 2007 o 12:34
Może wymyśl coś własnego
Avatar
mariusz_lublin / 22 września 2007 o 12:33
A czy faceci mogą głosowac na partię pani Gretkowskiej czy nie za bardzo ?
Avatar
mm / 22 września 2007 o 10:07
...a wszystkiemu winny PiS - babdyci!!!Polakom wstyd!!!
Avatar
(Anonimowy) / 21 września 2007 o 12:30
że też można sobie tyle bzdetów wyssać z palca w jednym artykule, miałam Panią Arletę za bardziej rzetelną dziennikarkę, no cóz potwierdziła jedynie mit o dziennikarzach, że pójdą na całośc byleby tylko nakład lepiej się sprzedawał, a artykuł podobał sie przełożonym i "wspierającym" mentalnie dziennik,szkoda, że robi to własnie kobieta kobietom,mimo wszystko życzę powodzenia Waszym kandydatom, ciosy poniżej pasa to Wasza specjalność
Avatar
zwolenniczka PK / 21 września 2007 o 11:40
Avatar
(Anonimowy) / 25 września 2007 o 09:41
jeśli Partia Kobiet zdoła zdobyć podpisy poparcia dla swoich list(bo pewnie ich nie kupi tak jak inni gdyż nie ma pieniędzy), to kazdy bedzie mogł przecież na nią głosować- a na PIS czy PO moga głosowac tylko męzczyżni czy wszyscy??
Avatar
ja / 22 września 2007 o 23:07
polakom wstyd za PO i Kwasnieskiego !!!!!!!!!!
Avatar
kobieta / 22 września 2007 o 23:03
Pani Arleto! Zadowolona Pani z siebie? A szefowie zadowoleni? Jak widać rzetelność dziennikarska nic dla pani nie znaczy, a szkoda.....Tak właściwie na te pani wypociny to brak słów i szkoda czasu....TEJ pani juz dziękujemy.
Avatar
nieglosuje@o2.pl / 22 września 2007 o 12:34
Może wymyśl coś własnego
Avatar
mariusz_lublin / 22 września 2007 o 12:33
A czy faceci mogą głosowac na partię pani Gretkowskiej czy nie za bardzo ?
Avatar
mm / 22 września 2007 o 10:07
...a wszystkiemu winny PiS - babdyci!!!Polakom wstyd!!!
Avatar
(Anonimowy) / 21 września 2007 o 12:30
że też można sobie tyle bzdetów wyssać z palca w jednym artykule, miałam Panią Arletę za bardziej rzetelną dziennikarkę, no cóz potwierdziła jedynie mit o dziennikarzach, że pójdą na całośc byleby tylko nakład lepiej się sprzedawał, a artykuł podobał sie przełożonym i "wspierającym" mentalnie dziennik,szkoda, że robi to własnie kobieta kobietom,mimo wszystko życzę powodzenia Waszym kandydatom, ciosy poniżej pasa to Wasza specjalność
Avatar
zwolenniczka PK / 21 września 2007 o 11:40
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj"

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj" 0 0

Małaszewicze przyjmują tylko 20 proc. kontenerów z Chin w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku. Takie informacje otrzymał z Ministerstwa Infrastruktury poseł Stanisław Żmijan

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca 44 12

Krzysztof Żuk został ostatecznie oczyszczony z zarzutu w sprawie wynajęcia biur w nieistniejącym budynku. Chodzi o głośną sprawę biurowca przy Wieniawskiej. Korzystny dla Żuka werdykt wydała dziś Główna Komisja Orzekająca przy ministrze finansów

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu 0 5

Po sobotniej porażce z Wisłą Sandomierz (0:1) prezes Motoru Lublin Leszek Bartnicki podał się do dymisji. W poniedziałek Rada Nadzorcza zdecydowała jednak, że szef klubu zostanie na swoim stanowisku przynajmniej do końca sezonu 2018/2019.

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33 0 0

I LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W przedostatnim meczu sezonu bialscy akademicy pokonali Ostrovię Ostrów Wielkopolski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski 3 1

Niewybuch wykopał w ogrodzie właściciel działki w Wólce Gołębskiej.

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny 4 5

Miał grozić swojej byłej dziewczynie śmiercią, a potem zaatakował nożem jej kolegę. Niewiele brakowało, aby bójka zakończyła się tragedią. 24-letni Przemysław S. odpowie za to przed sądem

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia] 1 0

Od godziny 18 do 24 można było w sobotę wziąć udział w nocnym zwiedzaniu zbiorów muzealnych w Zamościu.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 1 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 3 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 43 44

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS 1 21

Grzegorz Schetyna - przewodniczący Platformy Obywatelskiej, wicepremier w rządzie Donalda Tuska odwiedzi Wydział Politologii UMCS. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 maja.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!