poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r.

Lublin

Natanek o abp. Życińskim: Tak wyje z piekła, że słychać w niebie

Dodano: 21 lipca 2011, 09:31
Autor: łm

Ksiądz Natanek podczas kazania 17 lipca. (Youtube)
Ksiądz Natanek podczas kazania 17 lipca. (Youtube)

Ksiądz Natanek podczas niedawnego kazania w kościele mówił m.in. o zmarłym arcybiskupie Józefie Życińskim.

Ks. Natanek zignorował kard. Dziwisza. Znów zaatakował abpa Życińskiego

Ks. Natanek zaatakował byłego metropolitę lubelskiego podczas kazania 17 lipca. Wiedząc, że nieżyjący już arcybiskup nie odpowie na zarzuty, stwierdził odważnie: - Czy mam Wam przeczytać, jak wyglądało rozliczenie świętej pamięci Józefa Życińskiego, arcybiskupa? Dziś z piekła jego głos słychać w niebie! Tak wyje! Jest razem obok Mahometa, przywiązany najgrubszym łańcuchem.

Kazanie ks. Natanka z 17 lipca było agresywne i odnosiło się do masonerii w Kościele. Według niego masoni weszli do Kościoła i nadal "zdradzają". Duchowny, jak zwykle sporo czasu poświęcił polityce. Stwierdził, że Polską nie rządzą Polacy.

Duchownego z Podhala ostro skrytykował ks. Mieczysław Puzewicz, rzecznik lubelskiej kurii i wieloletni współpracownik arcybiskupa. - Odnoszę wrażenie, że ks. Natanek nie jest w najlepszej kondycji i pewnie potrzebna byłaby mu pomoc - skomentował w onet.pl. - Dalekie od nauki katolickiej jest referowanie pośmiertnych losów jakiejkolwiek osoby - dodał ks. Puzewicz.

Arcybiskup Józef Życiński zmarł nagle 10 lutego 2011 w Rzymie. Pochowany jest w krypcie archikatedry lubelskiej

Tutaj można obejrzeć kazanie ks. Natanka z 17 lipca: http://www.youtube.com/watch?v=n_d1o6U8yq8&feature=player_detailpage#t=953s

Ksiądz Natanek

Znany jest z kazań na temat okultyzmu i opętania przez szatana. Niedawno rzucił klątwę na dziennikarzy TVN.

23 maja 2011 r. arcybiskup krakowski z biskupami pomocniczymi wydali "Oświadczenie w sprawie działalności ks. Piotra Natanka", w którym skrytykowali jego działalność i przestrzegli wiernych przed jego poglądami.

Biskupi stwierdzili, że włączanie się w działania ks. Natanka "może prowadzić do rozbicia kościelnej jedności, a nawet do oderwania się od wspólnoty wierzących".
Czytaj więcej o:
Użytkownik niezarejestrowany
ego tibi
Użytkownik niezarejestrowany
(81) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (17 lipca 2017 o 05:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
"skrytykowali jego działalność" - to się uśmiałem. Krytykować to sobie możecie siebie nawzajem. Człowiek o zdrowych zmysłach bez najmniejszego trudu odróżnia ziarno od plew.
Rozwiń
ego tibi
ego tibi (21 października 2016 o 20:41) -1
Zaloguj się, aby oddać głos
A/H1N1 napisał:
A skąd ksiądz Natanek wie, że coś słychać z piekła, czyżby tam bywał na kontroli?
On tam jest a Życiński w Niebie i nie może  go spotkać.
Rozwiń
Gość
Gość (21 października 2016 o 20:22) 1
Zaloguj się, aby oddać głos
+ 100% tez zgadzam sie z ks profesorem Natankiem. Dlaczego by ks Natanek mial by sluchac Masona Dziwisza??? Ja bym go nawet niesluchala, bo ze zdrajcami Boga i Kosciola nie chce miec nic do cynienia. Ks. Natanka nigdy nie spotkalam, moze kiedys, ale to co slysze to szlysze glos Pasterza a nie wilka. A jak kto umie sluchac to niech slucha, a kto nie to niech idzie za wilkami.Wolna wola. Amen
Rozwiń
Gość
Gość (30 sierpnia 2016 o 04:41) -1
Zaloguj się, aby oddać głos
Polska jest królestwem Matki Bożej, jedynej Królowej na Niebie i na Ziemi. Wszystko, co się zdarzyło Królowa dopuściła. NIEWĄTPLIWIE kiedyś przekaże swoją władzę Synowi, a On szybko naprowadzi porządek. To będzie właśnie ta oczekiwana 7 Era w Dziejach Świata. Módl się - pracuj - pość -i zachowaj wstrzemięźliwość, a doczekasz i odpoczniesz. SOLI DEO GLORIA ~docent0
Rozwiń
Icek  Bimbermann
Icek Bimbermann (31 października 2011 o 16:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='Moherowy Beret' timestamp='1320070140' post='553330']
W 100% zgadzam się z Księdzem Natankiem. Polska jest rządzona przez żydowską mafię a to co nam się pokazuje w mediach to kukiełkowe przedstawienie, fasada za którą rozgrywa się dramat Narodu Polskiego ograbionego, ubezwłasnowolnionego, opluwanego, sterroryzowanego i powoli wyniszczanego duchowo i fizycznie! Bez Boga nie ma przyszłości. W Jego miejsce wchodzi szatan. Gdy z jednej strony władza (nie nasza) nakazuje tolerancję, wielokulturowość, otwartość, penalizując wszelkie formy tzw. ksenofobii, antysemityzmu, homofobii itp. hasełek żydomasonerii a drugiej strony promuje antypolskie paszkwile tzw. "sztuki" niektóre nawet dotowane przez ministerstwo szydzące z Kościoła Katolickiego, naszej tradycji, dorobku kulturalnego pokoleń Polaków, lżące naszych przodków którzy przelewali krew w obronie Ojczyzny. Czyżby ich ofiara poszła na darmo? Prawo które ma stanowić ład i chronić nasze interesy jest pisane przez żydostwo i w interesie żydostwa, międzynarodowej lichwy i korporacji oraz nwo!
Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy jak straszliwe są skutki odrzucenia prawa Bożego na rzecz ludzkiego, które może się zmieniać tak często jak ludzka mentalność i zachcianki. Prawo Boże jest zawsze te same i to stanowi problem dla tyranów. Ich bogiem jest i ich ego. Dobre jest to co użyteczne w danej chwili - jest to typowe myślenie żydomasońskie.
Dopóki Polska nie uzna Jezusa Chrystusa Królem i prawa Bożego odrzucając prawo talmudyczne nie łudźmy się że będzie lepiej pod jakimkolwiek względem. To dotyczy całego świata.
[/quote]
Sami wybraliście to g.ó.w.n.o.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (81)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!