Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 listopada 2012 r.
17:56
Edytuj ten wpis

Nowe loty czarterowe z lotniska Lublin

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 9 A A
 (PLL / archiwum)
(PLL / archiwum)

Hiszpania, Grecja, Turcja, Bułgaria i Chorwacja. Do tych państw będzie można polecieć z Lotniska Lublin wyczarterowanymi samolotami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Biuro podróży ITAKA opublikowało dzisiaj katalog na lato 2013, a w nim połączenia lotnicze z Lublina. Już od lutego będziemy mogli polecieć do Izraela, miesiąc później do Jordanii, a od czerwca do wakacyjnych kurortów: Hiszpanii (Costa Brava, Costa Dorada), Bułgarii (Słoneczny Brzeg), Grecji (Kreta, Rodos), Tunezji i Turcji (Alanya, Kemer)

Nowe kierunki poznaliśmy dzięki ofertom biur podróży: Itaka, Alfa Star i Rainbow.

Z Portu Lotniczego Lublin z Itaką mieliśmy latać także do Egiptu. Biuro podróży wycofało się jednak z zimowych czarterów. Powód? Mało chętnych.

Loty z Lublina - wyszukiwarka

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Sprawdzilem i faktycznie w Kemer nie ma. Najblizsze jest w Antalya. Bedzie pewnie z 50km.
Avatar
Zuza / 9 listopada 2012 o 11:57
Rozkaz wykonany. Dojazd do Świdnika zablokowany.
Avatar
mosquito / 9 listopada 2012 o 10:49
a dlaczego nie do Czelabińska ?
Avatar
. / 9 listopada 2012 o 07:57
W Turcji w Kemer nie ma lotniska.
Avatar
Karolina / 8 listopada 2012 o 23:45
Cieszę się barrrrrrrdzo ,że będą loty do Hiszpanii
Avatar
V / 8 listopada 2012 o 23:32
Nie siej fermentu.
Avatar
Nieprorok / 8 listopada 2012 o 19:39
Proszę lepiej poinformować przyszłych pasażerów:
Kiedy będzie certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego?
Czy jest gotowa " Instrukcja operacyjna lotniska"?
Czy jest gotowy "Plan działania w sytuacjach zagrożenia"?
Kiedy będzie zezwolenie na zarządzanie lotniskiem użytku publicznego,
Kiedy będzie wpis do Rejestru Lotnisk?
Kiedy będzie zatwierdzenie opłat lotniskowych ?
Czy jest Zezwolenie na zarządzanie lotniskiem?
Czy jest Zezwolenie na wykonywanie usług naziemnych na rzecz osób trzecich?

Bo bez tych kwitków to najwyżej bociany....
Proszę lepiej poinformować przyszłych pasażerów:
Kiedy będzie certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego?
Czy jest gotowa " Instrukcja operacyjna lotniska"?
Czy jest gotowy "Plan działania w sytuacjach zagrożenia"?
Kiedy będzie zezwolenie na zarządzanie lotniskiem użytku publicznego,
Kiedy będzie wpis do Rejestru Lotnisk?
Kiedy będzie zatwierdzenie opłat lotniskowych ?
Czy jest Zezwolenie na zarządzanie lotniskiem?
Czy jest Zezwolenie na wykonywanie usług naziemnych na rzecz osób... rozwiń
Avatar
xXx / 8 listopada 2012 o 19:29
Szkoda ze do Belgii nie ma żadnych lotów
Avatar
Lublin Airport / 8 listopada 2012 o 18:40
www.facebook.com/LublinAirport
Avatar
kaisuj / 11 listopada 2012 o 09:48
Sprawdzilem i faktycznie w Kemer nie ma. Najblizsze jest w Antalya. Bedzie pewnie z 50km.
Avatar
Zuza / 9 listopada 2012 o 11:57
Rozkaz wykonany. Dojazd do Świdnika zablokowany.
Avatar
mosquito / 9 listopada 2012 o 10:49
a dlaczego nie do Czelabińska ?
Avatar
. / 9 listopada 2012 o 07:57
W Turcji w Kemer nie ma lotniska.
Avatar
Karolina / 8 listopada 2012 o 23:45
Cieszę się barrrrrrrdzo ,że będą loty do Hiszpanii
Avatar
V / 8 listopada 2012 o 23:32
Nie siej fermentu.
Avatar
Nieprorok / 8 listopada 2012 o 19:39
Proszę lepiej poinformować przyszłych pasażerów:
Kiedy będzie certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego?
Czy jest gotowa " Instrukcja operacyjna lotniska"?
Czy jest gotowy "Plan działania w sytuacjach zagrożenia"?
Kiedy będzie zezwolenie na zarządzanie lotniskiem użytku publicznego,
Kiedy będzie wpis do Rejestru Lotnisk?
Kiedy będzie zatwierdzenie opłat lotniskowych ?
Czy jest Zezwolenie na zarządzanie lotniskiem?
Czy jest Zezwolenie na wykonywanie usług naziemnych na rzecz osób trzecich?

Bo bez tych kwitków to najwyżej bociany....
Proszę lepiej poinformować przyszłych pasażerów:
Kiedy będzie certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego?
Czy jest gotowa " Instrukcja operacyjna lotniska"?
Czy jest gotowy "Plan działania w sytuacjach zagrożenia"?
Kiedy będzie zezwolenie na zarządzanie lotniskiem użytku publicznego,
Kiedy będzie wpis do Rejestru Lotnisk?
Kiedy będzie zatwierdzenie opłat lotniskowych ?
Czy jest Zezwolenie na zarządzanie lotniskiem?
Czy jest Zezwolenie na wykonywanie usług naziemnych na rzecz osób... rozwiń
Avatar
xXx / 8 listopada 2012 o 19:29
Szkoda ze do Belgii nie ma żadnych lotów
Avatar
Lublin Airport / 8 listopada 2012 o 18:40
www.facebook.com/LublinAirport
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 4 1

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 4 3

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 5 2

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 35 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 7 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 17 6

Ponad dwieście osób zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!