niedziela, 21 stycznia 2018 r.

Lublin

Nowe miejsce dla startupów w Lublinie. Miejska przestrzeń coworkingowa

Dodano: 15 grudnia 2015, 14:00
Autor: opr. pab

(fot. www.facebook.com/Krzysztof.Zuk)
(fot. www.facebook.com/Krzysztof.Zuk)

Lubelscy przedsiębiorcy rozpoczynający swoją działalność mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej przestrzeni coworkingowej.

Miejska przestrzeń coworkingowa została usytuowana w budynku przy ul. Zana 38 lok. 306 w Lublinie. Dostępna jest w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) dla przedstawicieli startupów, zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Przestrzeń została kompleksowo wyposażona, oferuje bezpłatny dostęp do internetu, kilkanaście miejsc roboczych, strefę wypoczynku oraz miejsce spotkań.

– Wsparcie osób rozpoczynających działalność gospodarczą jest jednym z ważnych celów naszego miasta w najbliższych latach. Obok pomocy w sfinansowaniu założenia własnej firmy chcemy także zapewniać początkującym przedsiębiorcom miejsce, w którym bez dodatkowych obciążeń finansowych, w sprzyjającym i kreatywnym otoczeniu mogą rozpocząć swoją przygodę z biznesem, nawiązać relacje i dzielić się doświadczeniem – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

Użytkownik przed rozpoczęciem korzystania ze strefy musi powiadomić drogą elektroniczną na adres startup@lublin.eu lub telefonicznie (81) 466-25-00 w terminie co najmniej 24 godzin przed datą rozpoczęcia pracy w strefie.

Gość
Gość
Gość
(10) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (21 grudnia 2015 o 22:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Kojelny sposób na wyprowadzanie dotacji przez funcacje która to niby udostępnia i "opiekuje się" nowymi firmami. Pic na wodę. Świnie muszą mieć nowe koryta, ot co!
Rozwiń
Gość
Gość (16 grudnia 2015 o 11:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
jak ja nienawidzę tej korpo-anglo-nowomowy... wszystko w celu nadmuchania wątpliwego prestiżu
Rozwiń
Gość
Gość (15 grudnia 2015 o 23:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Goło i wesoło z pająkiem po środku. Za pomysł skręcania w supły kabli zasilających należy się nagroda im. Lecha W. Wieszaka na ubrania jak widać również zabrakło. Być może (w przyszłości!) książki o powiązanej z funkcjonowaniem tej instytucji tematyce ktoś uczynny przyniesie. A może zamiast takich idiotyzmów zaoferujcie otwarte szkolenia z rozliczania podatków, zagrożeń ze strony ZUSu, kilku godzin porad prawnych, czy metod pozyskiwania partnerów, w tym zagranicznych, bo to co robicie to pic na wodę i nawet nie jest to tani fotomontaż. Ludzie, doprawdy mają gdzie posadzić swoje litery, lecz potrzebują wiedzy, umiejętności a w szczególności wsparcia, zwłaszcza prawnego. Wydajecie publiczne fundusze na markowanie "słusznych koncepcji", bo tak się Wam wydaje. Toż to kpina, tandeta i wstyd. Czy Wam nawet nie chce się poznać istoty sprawy. Skąd Was biorą? Znajomości? Loteria? Pomyślcie zanim nie będzie za późno, proszę w imieniu mieszkańców, podatników, osób którym zależy szczególnie na dobrym imieniu miasta. A za emocjonalną szczerość - przepraszam.
Rozwiń
leon z
leon z (15 grudnia 2015 o 22:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Miejsce dla kogo/czego??? "startupów"??? Pierdyknij się pismaku w cranium, przemyśl jak oprzytomniejesz, napisz od nowa, albo lepiej nie... Chyba gimbazjum Cię tylko zrozumie... Pozdrawiam

chłopie masz rację !

ale zrozum , pismak tylko powtarza co usłyszał.

ale przegiął jednak, fakt

Rozwiń
Gość
Gość (15 grudnia 2015 o 20:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Co znaczy przestrzeń "coworkingowa, startup" nie potrafisz po polsku? Wstyd! Więcej szacunku dla ojczystego języka. Zresztą mam wątpliwości czy moje uwagi zrozumiesz "światowy"redaktorku... przy Twoim poziomie.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (10)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!