Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 grudnia 2015 r.
14:00

Nowe miejsce dla startupów w Lublinie. Miejska przestrzeń coworkingowa

Autor: Zdjęcie autora opr. pab
0 10 A A
(fot. www.facebook.com/Krzysztof.Zuk)
(fot. www.facebook.com/Krzysztof.Zuk)

Lubelscy przedsiębiorcy rozpoczynający swoją działalność mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej przestrzeni coworkingowej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Miejska przestrzeń coworkingowa została usytuowana w budynku przy ul. Zana 38 lok. 306 w Lublinie. Dostępna jest w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) dla przedstawicieli startupów, zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Przestrzeń została kompleksowo wyposażona, oferuje bezpłatny dostęp do internetu, kilkanaście miejsc roboczych, strefę wypoczynku oraz miejsce spotkań.

– Wsparcie osób rozpoczynających działalność gospodarczą jest jednym z ważnych celów naszego miasta w najbliższych latach. Obok pomocy w sfinansowaniu założenia własnej firmy chcemy także zapewniać początkującym przedsiębiorcom miejsce, w którym bez dodatkowych obciążeń finansowych, w sprzyjającym i kreatywnym otoczeniu mogą rozpocząć swoją przygodę z biznesem, nawiązać relacje i dzielić się doświadczeniem – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

Użytkownik przed rozpoczęciem korzystania ze strefy musi powiadomić drogą elektroniczną na adres startup@lublin.eu lub telefonicznie (81) 466-25-00 w terminie co najmniej 24 godzin przed datą rozpoczęcia pracy w strefie.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 22:31
Kojelny sposób na wyprowadzanie dotacji przez funcacje która to niby udostępnia i "opiekuje się" nowymi firmami. Pic na wodę. Świnie muszą mieć nowe koryta, ot co!
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 o 11:03
jak ja nienawidzę tej korpo-anglo-nowomowy... wszystko w celu nadmuchania wątpliwego prestiżu
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 23:48
Goło i wesoło z pająkiem po środku. Za pomysł skręcania w supły kabli zasilających należy się nagroda im. Lecha W. Wieszaka na ubrania jak widać również zabrakło. Być może (w przyszłości!) książki o powiązanej z funkcjonowaniem tej instytucji tematyce ktoś uczynny przyniesie. A może zamiast takich idiotyzmów zaoferujcie otwarte szkolenia z rozliczania podatków, zagrożeń ze strony ZUSu, kilku godzin porad prawnych, czy metod pozyskiwania partnerów, w tym zagranicznych, bo to co robicie to pic na wodę i nawet nie jest to tani fotomontaż. Ludzie, doprawdy mają gdzie posadzić swoje litery, lecz potrzebują wiedzy, umiejętności a w szczególności wsparcia, zwłaszcza prawnego. Wydajecie publiczne fundusze na markowanie "słusznych koncepcji", bo tak się Wam wydaje. Toż to kpina, tandeta i wstyd. Czy Wam nawet nie chce się poznać istoty sprawy. Skąd Was biorą? Znajomości? Loteria? Pomyślcie zanim nie będzie za późno, proszę w imieniu mieszkańców, podatników, osób którym zależy szczególnie na dobrym imieniu miasta. A za emocjonalną szczerość - przepraszam.
Goło i wesoło z pająkiem po środku. Za pomysł skręcania w supły kabli zasilających należy się nagroda im. Lecha W. Wieszaka na ubrania jak widać również zabrakło. Być może (w przyszłości!) książki o powiązanej z funkcjonowaniem tej instytucji tematyce ktoś uczynny przyniesie. A może zamiast takich idiotyzmów zaoferujcie otwarte szkolenia z rozliczania podatków, zagrożeń ze strony ZUSu, kilku godzin porad prawnych, czy metod pozyskiwania partnerów, w tym zagranicznych, bo to co robicie to pic na wodę i nawet nie jest to tani fotomontaż. Ludzi... rozwiń
Avatar
leon z / 15 grudnia 2015 o 22:14

Miejsce dla kogo/czego??? "startupów"??? Pierdyknij się pismaku w cranium, przemyśl jak oprzytomniejesz, napisz od nowa, albo lepiej nie... Chyba gimbazjum Cię tylko zrozumie... Pozdrawiam

chłopie masz rację !

ale zrozum , pismak tylko powtarza co usłyszał.

ale przegiął jednak, fakt

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 20:45
Co znaczy przestrzeń "coworkingowa, startup" nie potrafisz po polsku? Wstyd! Więcej szacunku dla ojczystego języka. Zresztą mam wątpliwości czy moje uwagi zrozumiesz "światowy"redaktorku... przy Twoim poziomie.
Avatar
zyz / 15 grudnia 2015 o 19:29

Miejsce dla kogo/czego??? "startupów"??? Pierdyknij się pismaku w cranium, przemyśl jak oprzytomniejesz, napisz od nowa, albo lepiej nie... Chyba gimbazjum Cię tylko zrozumie... Pozdrawiam

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 17:57
Chyba urzędnicy tworzą takie miejsca by uzasadnić, że są komuś potrzebni. Doprawdy miasto ma za dużo pieniędzy na ten bezsens? Fundacja Wolności powinna za miesiąc zainteresować się ile osób skorzystało z tego przybytku i jakie fundusze na to coś przeznaczono. Chętnie też poznam z imienia i nazwiska pomysłodawców. U mnie pracy nie znajdą.
Avatar
zyz / 15 grudnia 2015 o 15:29

to takie modne, amerykańskie używać słów o obcym znaczeniu. Coworingi,startupy,ajphony,to dobre dla zakompleksionych i tych czujących się za mało "światowcami".

W sumie, to autor artykułu mnie obraża - czy ja, nie znając języka angielskiego, muszę się czuć gorszy od innych, którzy rozumieją znaczenie słowa "coworkingowa". Jedyne co rozumiem to cow=krowa - na prawdę nie ma polskiego odpowiednika???

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 15:05
A w jakich godzinach działa strefa?
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 14:21
to takie modne, amerykańskie używać słów o obcym znaczeniu. Coworingi,startupy,ajphony,to dobre dla zakompleksionych i tych czujących się za mało "światowcami".
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 22:31
Kojelny sposób na wyprowadzanie dotacji przez funcacje która to niby udostępnia i "opiekuje się" nowymi firmami. Pic na wodę. Świnie muszą mieć nowe koryta, ot co!
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 o 11:03
jak ja nienawidzę tej korpo-anglo-nowomowy... wszystko w celu nadmuchania wątpliwego prestiżu
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 23:48
Goło i wesoło z pająkiem po środku. Za pomysł skręcania w supły kabli zasilających należy się nagroda im. Lecha W. Wieszaka na ubrania jak widać również zabrakło. Być może (w przyszłości!) książki o powiązanej z funkcjonowaniem tej instytucji tematyce ktoś uczynny przyniesie. A może zamiast takich idiotyzmów zaoferujcie otwarte szkolenia z rozliczania podatków, zagrożeń ze strony ZUSu, kilku godzin porad prawnych, czy metod pozyskiwania partnerów, w tym zagranicznych, bo to co robicie to pic na wodę i nawet nie jest to tani fotomontaż. Ludzie, doprawdy mają gdzie posadzić swoje litery, lecz potrzebują wiedzy, umiejętności a w szczególności wsparcia, zwłaszcza prawnego. Wydajecie publiczne fundusze na markowanie "słusznych koncepcji", bo tak się Wam wydaje. Toż to kpina, tandeta i wstyd. Czy Wam nawet nie chce się poznać istoty sprawy. Skąd Was biorą? Znajomości? Loteria? Pomyślcie zanim nie będzie za późno, proszę w imieniu mieszkańców, podatników, osób którym zależy szczególnie na dobrym imieniu miasta. A za emocjonalną szczerość - przepraszam.
Goło i wesoło z pająkiem po środku. Za pomysł skręcania w supły kabli zasilających należy się nagroda im. Lecha W. Wieszaka na ubrania jak widać również zabrakło. Być może (w przyszłości!) książki o powiązanej z funkcjonowaniem tej instytucji tematyce ktoś uczynny przyniesie. A może zamiast takich idiotyzmów zaoferujcie otwarte szkolenia z rozliczania podatków, zagrożeń ze strony ZUSu, kilku godzin porad prawnych, czy metod pozyskiwania partnerów, w tym zagranicznych, bo to co robicie to pic na wodę i nawet nie jest to tani fotomontaż. Ludzi... rozwiń
Avatar
leon z / 15 grudnia 2015 o 22:14

Miejsce dla kogo/czego??? "startupów"??? Pierdyknij się pismaku w cranium, przemyśl jak oprzytomniejesz, napisz od nowa, albo lepiej nie... Chyba gimbazjum Cię tylko zrozumie... Pozdrawiam

chłopie masz rację !

ale zrozum , pismak tylko powtarza co usłyszał.

ale przegiął jednak, fakt

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 20:45
Co znaczy przestrzeń "coworkingowa, startup" nie potrafisz po polsku? Wstyd! Więcej szacunku dla ojczystego języka. Zresztą mam wątpliwości czy moje uwagi zrozumiesz "światowy"redaktorku... przy Twoim poziomie.
Avatar
zyz / 15 grudnia 2015 o 19:29

Miejsce dla kogo/czego??? "startupów"??? Pierdyknij się pismaku w cranium, przemyśl jak oprzytomniejesz, napisz od nowa, albo lepiej nie... Chyba gimbazjum Cię tylko zrozumie... Pozdrawiam

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 17:57
Chyba urzędnicy tworzą takie miejsca by uzasadnić, że są komuś potrzebni. Doprawdy miasto ma za dużo pieniędzy na ten bezsens? Fundacja Wolności powinna za miesiąc zainteresować się ile osób skorzystało z tego przybytku i jakie fundusze na to coś przeznaczono. Chętnie też poznam z imienia i nazwiska pomysłodawców. U mnie pracy nie znajdą.
Avatar
zyz / 15 grudnia 2015 o 15:29

to takie modne, amerykańskie używać słów o obcym znaczeniu. Coworingi,startupy,ajphony,to dobre dla zakompleksionych i tych czujących się za mało "światowcami".

W sumie, to autor artykułu mnie obraża - czy ja, nie znając języka angielskiego, muszę się czuć gorszy od innych, którzy rozumieją znaczenie słowa "coworkingowa". Jedyne co rozumiem to cow=krowa - na prawdę nie ma polskiego odpowiednika???

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 15:05
A w jakich godzinach działa strefa?
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 14:21
to takie modne, amerykańskie używać słów o obcym znaczeniu. Coworingi,startupy,ajphony,to dobre dla zakompleksionych i tych czujących się za mało "światowcami".
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 1 0

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 2 1

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 18 2

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 123 30

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (relacja na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (relacja na żywo) 13 9

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chełmianka - Motor. Dla obu ekip, to spotkanie o wszystko. Pierwszy gwizdek o godz. 17

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 35 44

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 2

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 13 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 14 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 40 10

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 2

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 44 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!