Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 lutego 2016 r.
19:49

Nowi dyrektorzy u wojewody lubelskiego

Autor: Zdjęcie autora TOMA
0 13 A A

Kolejne stanowiska kierownicze zostały obsadzone w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Dyrektorem Wydziału Środowiska i Rolnictwa został Krzysztof Dziewulski. W tym wydziale pracował już w latach 1992-97. Następnie zasiadał w Lubelskiej Izbie Rolniczej, pracował też m.in. w Regionalnej Izbie Celnej, Państwowej Inspekcji Skupu i Przetwórstwa Artykułów Rolnych, a ostatnio w Agencji Rynku Rolnego.

Przez dwie kadencje był radnym powiatu lubelskiego. Obsadzone zostały także dwa stanowiska wicedyrektorskie. W Biurze Organizacji i Kadr objął je Marek Krakowski, a w Biurze Informatyki i Obsługi Urzędu – Janusz Wysok.

Wciąż nieobsadzone są fotele dyrektorskie w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego i w Biurze Finansowo-Księgowym. W kilku wydziałach wakaty są także na stanowiskach zastępców dyrektorów.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
alla kaczor / 18 lutego 2016 o 01:13

Idiotyczne pytanie, świadczące o twoim dyletanctwie. Wojewodę zmienia się po wyborach do Sejmu. Urząd Miasta i Marszałkowski to efekt wyborów samorządowych, które dopiero za dwa i pół roku. Ale czy zaślepiony głupiec jest w stanie to zrozumieć?

Nie będzie żadnych zmian bo kurewy z pisu juz sie dogadają za przysługi i nie bedzie potrzeby. Po tym co widać teraz, nie ma tak sprzedajnej partii jak Pisssss, oni kupra dadza za posady, zreszta Polske już dawno sprzeali.

Nie będzie żadnych zmian bo kurewy z pisu juz sie dogadają za przysługi i nie bedzie potrzeby. Po tym co widać teraz, nie ma tak sprzedajnej partii jak Pisssss, oni kupra dadza za posady, zreszta Polske już dawno sprzeali.

rozwiń
Avatar
gość / 17 lutego 2016 o 23:39

oczywiście 'beneficjentem'

Avatar
Gość / 17 lutego 2016 o 23:35
Fakt. To w wyborach samorządowych, chyba 5 lat temu Dziewulski jak zaprzaniec utworzył konkurencyjną dla listy PiS, listę w wyborach do powiatu. Chyba myśli, że nikt tego nie pamięta. Dzisiaj jest beneficjętem wygranej Prawa i Sprawiedliwości. Brzydzę się takimi postawami.
Avatar
Gość / 17 lutego 2016 o 09:39

a kiedy przewietrzą i odmłodzą zaśniedziały i skostniały Urząd Miasta

Idiotyczne pytanie, świadczące o twoim dyletanctwie. Wojewodę zmienia się po wyborach do Sejmu. Urząd Miasta i Marszałkowski to efekt wyborów samorządowych, które dopiero za dwa i pół roku. Ale czy zaślepiony głupiec jest w stanie to zrozumieć?
Avatar
Gość / 17 lutego 2016 o 08:05
Jak to się ma do faktu, że kilka lat temu Komitet Powiatowy PiS na czele z Panem Wojciechowskim i Panem Krakowskim wydał odezwę do mieszkańców, że Pan Dziewulski utracił zaufanie PiS i jest niegodny reprezentować tę partię w wyborach ?
Avatar
Janusz / 16 lutego 2016 o 23:46
a kiedy przewietrzą i odmłodzą zaśniedziały i skostniały Urząd Miasta
Avatar
Gość / 16 lutego 2016 o 22:34
Znowu wtopa, ale cóż ten Pan znowu pokazał ze jest nie samodzielny......a co z komunistami w Rządzie? Jak ich Pan Wojewoda usunie? Jak? To sie należy Polakom, precz z komuna!
Avatar
kazik / 16 lutego 2016 o 22:14

A pan Marek i pan Janusz gdzie pracowali bo niem ma wzmianki

Avatar
Gość / 16 lutego 2016 o 22:12
a pan Marek i pan Janusz gdzieś pracowali ? bo nie ma wzmianki
Avatar
Gość / 16 lutego 2016 o 21:06

PSL-aki chcielibyście siedzieć do śmierci na stołkach, koniec z waszym panoszeniem się po całej administracji! Odciąć od koryta i to natychmiast te całe rodziny PSL-u i znajomych króliczka!

A ty wieczorny paciorek już odmówiłeś? A słowa "I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom" nie stanęły ci w gardle? A może opuściłeś je, bo "nie pasują" do twoich poglądów?!

Avatar
alla kaczor / 18 lutego 2016 o 01:13

Idiotyczne pytanie, świadczące o twoim dyletanctwie. Wojewodę zmienia się po wyborach do Sejmu. Urząd Miasta i Marszałkowski to efekt wyborów samorządowych, które dopiero za dwa i pół roku. Ale czy zaślepiony głupiec jest w stanie to zrozumieć?

Nie będzie żadnych zmian bo kurewy z pisu juz sie dogadają za przysługi i nie bedzie potrzeby. Po tym co widać teraz, nie ma tak sprzedajnej partii jak Pisssss, oni kupra dadza za posady, zreszta Polske już dawno sprzeali.

Nie będzie żadnych zmian bo kurewy z pisu juz sie dogadają za przysługi i nie bedzie potrzeby. Po tym co widać teraz, nie ma tak sprzedajnej partii jak Pisssss, oni kupra dadza za posady, zreszta Polske już dawno sprzeali.

rozwiń
Avatar
gość / 17 lutego 2016 o 23:39

oczywiście 'beneficjentem'

Avatar
Gość / 17 lutego 2016 o 23:35
Fakt. To w wyborach samorządowych, chyba 5 lat temu Dziewulski jak zaprzaniec utworzył konkurencyjną dla listy PiS, listę w wyborach do powiatu. Chyba myśli, że nikt tego nie pamięta. Dzisiaj jest beneficjętem wygranej Prawa i Sprawiedliwości. Brzydzę się takimi postawami.
Avatar
Gość / 17 lutego 2016 o 09:39

a kiedy przewietrzą i odmłodzą zaśniedziały i skostniały Urząd Miasta

Idiotyczne pytanie, świadczące o twoim dyletanctwie. Wojewodę zmienia się po wyborach do Sejmu. Urząd Miasta i Marszałkowski to efekt wyborów samorządowych, które dopiero za dwa i pół roku. Ale czy zaślepiony głupiec jest w stanie to zrozumieć?
Avatar
Gość / 17 lutego 2016 o 08:05
Jak to się ma do faktu, że kilka lat temu Komitet Powiatowy PiS na czele z Panem Wojciechowskim i Panem Krakowskim wydał odezwę do mieszkańców, że Pan Dziewulski utracił zaufanie PiS i jest niegodny reprezentować tę partię w wyborach ?
Avatar
Janusz / 16 lutego 2016 o 23:46
a kiedy przewietrzą i odmłodzą zaśniedziały i skostniały Urząd Miasta
Avatar
Gość / 16 lutego 2016 o 22:34
Znowu wtopa, ale cóż ten Pan znowu pokazał ze jest nie samodzielny......a co z komunistami w Rządzie? Jak ich Pan Wojewoda usunie? Jak? To sie należy Polakom, precz z komuna!
Avatar
kazik / 16 lutego 2016 o 22:14

A pan Marek i pan Janusz gdzie pracowali bo niem ma wzmianki

Avatar
Gość / 16 lutego 2016 o 22:12
a pan Marek i pan Janusz gdzieś pracowali ? bo nie ma wzmianki
Avatar
Gość / 16 lutego 2016 o 21:06

PSL-aki chcielibyście siedzieć do śmierci na stołkach, koniec z waszym panoszeniem się po całej administracji! Odciąć od koryta i to natychmiast te całe rodziny PSL-u i znajomych króliczka!

A ty wieczorny paciorek już odmówiłeś? A słowa "I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom" nie stanęły ci w gardle? A może opuściłeś je, bo "nie pasują" do twoich poglądów?!