Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 lutego 2016 r.
21:36

Trwa wymiana kadr u wojewody. Nowy dyrektor i wicedyrektor

Autor: Zdjęcie autora toma
0 50 A A
Lubelski Urząd Wojewódzki
Lubelski Urząd Wojewódzki

Po odwołaniach części kadry kierowniczej w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim zaczyna się obsadzanie zwolnionych stanowisk. Nowego dyrektora ma już Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Skarbu Państwa, z kolei w Wydziale Polityki Społecznej powołano wicedyrektora.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Szefem pierwszego z wydziałów został Artur Jaśkowski. Prywatnie jest on synem lubelskiej radnej miejskiej PiS Anny Jaśkowskiej. Zawodowo od 15 lat pracuje w administracji publicznej. Od 2005 roku był zatrudniony w Urzędzie Marszałkowskim, ostatnio w Departamencie Kontroli i Audytu.

Z kolei zastępcą dyrektora w Wydziale Polityki Społecznej został Mariusz Kidaj. Przez 18 lat pracował on w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Lublinie, gdzie w latach 2005-2012 był kierownikiem jednej z filii. W wyborach samorządowych w 2014 roku bez powodzenia kandydował na wójta gminy Niedrzwica Duża. Startował z własnego komitetu wyborczego.

Zmiany w urzędzie wojewódzkim to efekt wprowadzonej przez PiS nowelizacji ustawy o służbie cywilnej, która weszła w życie 23 stycznia. W ciągu 30 dni od tego terminu mają wygasnąć umowy z osobami zajmującymi kierownicze stanowiska, o ile nie zaakceptują one nowych warunków zatrudnienia. – Nikt w urzędzie dotychczas nie stracił pracy. Nastąpiły jedynie zmiany na kilku stanowiskach kierowniczych. Czterem dyrektorom i czterem zastępcom wyznaczono nowe stanowiska i zakresy obowiązków – informuje wojewoda Przemysław Czarnek.

Do obsadzenia pozostały jeszcze fotele dyrektorskie w wydziałach: bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego oraz środowiska i rolnictwa, a także w Biurze Finansowo-Księgowym. Ze stanowiskiem pożegnał się też dotychczasowy dyrektor generalny urzędu Jarosław Szymczyk, którego następcą został Paweł Gilowski, syn byłej wicepremier i minister finansów Zyty Gilowskiej.

Czytaj więcej o:

Komentarze 50

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
good / 16 lutego 2016 o 08:04

Informacja ze źródeł zbliżonych do PiS. To nie koniec wymiany dyrektorów i zastępców w LUW w Lublinie. W następnej kolejności zostaną wymienieni dyrektorzy, których PiS zachował czasowo, a którzy maja zapewnić prawidłowe funkcjonowanie urzędu, a ponadto ci "starzy" dyrektorzy mają przyuczyć i wdrożyć do pracy tych nowo zatrudnionych. Wreszcie dobra zmiana.   

Jak gonią peeselowców to dobrze, mafii mówimy dość już tego.

Jak gonią peeselowców to dobrze, mafii mówimy dość już tego.

rozwiń
Avatar
Zbyszek / 16 lutego 2016 o 07:26

Informacja ze źródeł zbliżonych do PiS. To nie koniec wymiany dyrektorów i zastępców w LUW w Lublinie. W następnej kolejności zostaną wymienieni dyrektorzy, których PiS zachował czasowo, a którzy maja zapewnić prawidłowe funkcjonowanie urzędu, a ponadto ci "starzy" dyrektorzy mają przyuczyć i wdrożyć do pracy tych nowo zatrudnionych. Wreszcie dobra zmiana.   

Avatar
spłuczka pisuarowa / 15 lutego 2016 o 16:03

Sraj POkrako sraj piękny jest Twój kraj. Ludność wojnę Ci wydała a POkrakom GWno POzostało. Sraj POkrako sraj.

Coś już bardzo cuchnie chyba popuściłeś w gacie.Na wszelki wypadek noś pampersa tylko dobierz wielkość bo ci wyleci i ofajda stopy i skarpety,nie powiem co bedzie na podłodze lub chodniku.Aaaaaaa Feeeeeeee!

Avatar
Zdatny / 15 lutego 2016 o 15:38

Idzie kaczystan.

Sraj POkrako sraj piękny jest Twój kraj. Ludność wojnę Ci wydała a POkrakom GWno POzostało. Sraj POkrako sraj.

Avatar
dociekliwy / 15 lutego 2016 o 15:26

Zobaczycie za parę lat do czego doprowadzi PiS, przyszłe pokolenia zapłacą rachunki za niedorzeczne rozdawanie pieniędzy pod tytułem 5oo+, tak głupiego, ideologicznego pomysłu świat dotychczas nie znał, co nie znaczy, że nie wdrożą w pogoni za władzą kolejnego idiotyzmu ekonomicznego pod nazwą 1000+, każdy dostanie 1000 zł jeśli PiS wygra wybory i lud ciemny to kupi.

E tam...Przecież PO chce jeszcze dorzucić po 500 zł każdej rodzinie więc w czym problem (zyskają zarówno jedynacy jak i rodziny z większą liczbą dzieci bo dzięki drużynie Grześka Schetyny dostaną pieniądze na I-wsze dziecko). Więc w czym problem??

E tam...Przecież PO chce jeszcze dorzucić po 500 zł każdej rodzinie więc w czym problem (zyskają zarówno jedynacy jak i rodziny z większą liczbą dzieci bo dzięki drużynie Grześka Schetyny dostaną pieniądze na I-wsze dziecko). Więc w czym problem??

rozwiń
Avatar
Hieronim / 15 lutego 2016 o 15:14

a ja dalej nie mam pracy po tym jak zostałem zwolniony po 33 latach pracy z Agusty Westland... jak myślicie dobrze mi z tym?

To 33 lata temu AgustaWestland w Polsce już była???

Avatar
kasjer / 15 lutego 2016 o 15:12

mój syn skończył eurepeistykę, magister, zna język niemiecki i angielski i siedzi w domu bo nie ma pracy!!! ku*** mać, oczekuję na tę Dobrą zmianę, w końcu też głosowałem na to, że DAMY RADĘ

Praca jest. Na kasie w TESCO...

Avatar
crx / 15 lutego 2016 o 14:03

a ja dalej nie mam pracy po tym jak zostałem zwolniony po 33 latach pracy z Agusty Westland... jak myślicie dobrze mi z tym?

Staż pracy jest zbieżny z wiekiem chrystusowym ....Może niech Pan da na tacę,  to stanie się cud...A jeśli nawet nie, to przynajmniej zrobi Pan  dobry uczynek , który będzie Ci policzony...

Avatar
crx / 15 lutego 2016 o 13:49

mój syn skończył eurepeistykę, magister, zna język niemiecki i angielski i siedzi w domu bo nie ma pracy!!! ku*** mać, oczekuję na tę Dobrą zmianę, w końcu też głosowałem na to, że DAMY RADĘ

Ma chłopak kwalifikacje na zmywak w Anglii i pola w Niemczech ...;-((( Okrutna ta prawda , ale prawda rp inna być nie może...;-((( Mam nadzieję ,że nie był tak naiwny i w tzw. wyborach ...;-))) nie uczestniczył...?!!!

Avatar
viva / 15 lutego 2016 o 13:47
 

mój syn skończył eurepeistykę, magister, zna język niemiecki i angielski i siedzi w domu bo nie ma pracy!!! ku*** mać, oczekuję na tę Dobrą zmianę, w końcu też głosowałem na to, że DAMY RADĘ

 szkoda aby się tu marnował, ma wszelkie predyspozycje aby być kelnerem w Brukseli
Avatar
good / 16 lutego 2016 o 08:04

Informacja ze źródeł zbliżonych do PiS. To nie koniec wymiany dyrektorów i zastępców w LUW w Lublinie. W następnej kolejności zostaną wymienieni dyrektorzy, których PiS zachował czasowo, a którzy maja zapewnić prawidłowe funkcjonowanie urzędu, a ponadto ci "starzy" dyrektorzy mają przyuczyć i wdrożyć do pracy tych nowo zatrudnionych. Wreszcie dobra zmiana.   

Jak gonią peeselowców to dobrze, mafii mówimy dość już tego.

Jak gonią peeselowców to dobrze, mafii mówimy dość już tego.

rozwiń
Avatar
Zbyszek / 16 lutego 2016 o 07:26

Informacja ze źródeł zbliżonych do PiS. To nie koniec wymiany dyrektorów i zastępców w LUW w Lublinie. W następnej kolejności zostaną wymienieni dyrektorzy, których PiS zachował czasowo, a którzy maja zapewnić prawidłowe funkcjonowanie urzędu, a ponadto ci "starzy" dyrektorzy mają przyuczyć i wdrożyć do pracy tych nowo zatrudnionych. Wreszcie dobra zmiana.   

Avatar
spłuczka pisuarowa / 15 lutego 2016 o 16:03

Sraj POkrako sraj piękny jest Twój kraj. Ludność wojnę Ci wydała a POkrakom GWno POzostało. Sraj POkrako sraj.

Coś już bardzo cuchnie chyba popuściłeś w gacie.Na wszelki wypadek noś pampersa tylko dobierz wielkość bo ci wyleci i ofajda stopy i skarpety,nie powiem co bedzie na podłodze lub chodniku.Aaaaaaa Feeeeeeee!

Avatar
Zdatny / 15 lutego 2016 o 15:38

Idzie kaczystan.

Sraj POkrako sraj piękny jest Twój kraj. Ludność wojnę Ci wydała a POkrakom GWno POzostało. Sraj POkrako sraj.

Avatar
dociekliwy / 15 lutego 2016 o 15:26

Zobaczycie za parę lat do czego doprowadzi PiS, przyszłe pokolenia zapłacą rachunki za niedorzeczne rozdawanie pieniędzy pod tytułem 5oo+, tak głupiego, ideologicznego pomysłu świat dotychczas nie znał, co nie znaczy, że nie wdrożą w pogoni za władzą kolejnego idiotyzmu ekonomicznego pod nazwą 1000+, każdy dostanie 1000 zł jeśli PiS wygra wybory i lud ciemny to kupi.

E tam...Przecież PO chce jeszcze dorzucić po 500 zł każdej rodzinie więc w czym problem (zyskają zarówno jedynacy jak i rodziny z większą liczbą dzieci bo dzięki drużynie Grześka Schetyny dostaną pieniądze na I-wsze dziecko). Więc w czym problem??

E tam...Przecież PO chce jeszcze dorzucić po 500 zł każdej rodzinie więc w czym problem (zyskają zarówno jedynacy jak i rodziny z większą liczbą dzieci bo dzięki drużynie Grześka Schetyny dostaną pieniądze na I-wsze dziecko). Więc w czym problem??

rozwiń
Avatar
Hieronim / 15 lutego 2016 o 15:14

a ja dalej nie mam pracy po tym jak zostałem zwolniony po 33 latach pracy z Agusty Westland... jak myślicie dobrze mi z tym?

To 33 lata temu AgustaWestland w Polsce już była???

Avatar
kasjer / 15 lutego 2016 o 15:12

mój syn skończył eurepeistykę, magister, zna język niemiecki i angielski i siedzi w domu bo nie ma pracy!!! ku*** mać, oczekuję na tę Dobrą zmianę, w końcu też głosowałem na to, że DAMY RADĘ

Praca jest. Na kasie w TESCO...

Avatar
crx / 15 lutego 2016 o 14:03

a ja dalej nie mam pracy po tym jak zostałem zwolniony po 33 latach pracy z Agusty Westland... jak myślicie dobrze mi z tym?

Staż pracy jest zbieżny z wiekiem chrystusowym ....Może niech Pan da na tacę,  to stanie się cud...A jeśli nawet nie, to przynajmniej zrobi Pan  dobry uczynek , który będzie Ci policzony...

Avatar
crx / 15 lutego 2016 o 13:49

mój syn skończył eurepeistykę, magister, zna język niemiecki i angielski i siedzi w domu bo nie ma pracy!!! ku*** mać, oczekuję na tę Dobrą zmianę, w końcu też głosowałem na to, że DAMY RADĘ

Ma chłopak kwalifikacje na zmywak w Anglii i pola w Niemczech ...;-((( Okrutna ta prawda , ale prawda rp inna być nie może...;-((( Mam nadzieję ,że nie był tak naiwny i w tzw. wyborach ...;-))) nie uczestniczył...?!!!

Avatar
viva / 15 lutego 2016 o 13:47
 

mój syn skończył eurepeistykę, magister, zna język niemiecki i angielski i siedzi w domu bo nie ma pracy!!! ku*** mać, oczekuję na tę Dobrą zmianę, w końcu też głosowałem na to, że DAMY RADĘ

 szkoda aby się tu marnował, ma wszelkie predyspozycje aby być kelnerem w Brukseli
Zobacz wszystkie komentarze 50

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Planujesz kredyt gotówkowy? Sprawdź co musisz wiedzieć

Planujesz kredyt gotówkowy? Sprawdź co musisz wiedzieć 0 0

Przedstawiamy 5 kluczowych wskazówek związanych z kredytami gotówkowymi. Przydadzą się, jeżeli planujesz pozyskanie pieniędzy właśnie w ten sposób. Zachęcamy do świadomego i odpowiedzialnego podejmowania decyzji o podpisaniu umowy kredytowej – nawet na niewielką kwotę.

Zestaw do zadań specjalnych

Zestaw do zadań specjalnych 0 0

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą i być przygotowany na nieprzewidziane sytuacje? Masz w domu piankę na oparzenia, zestaw plastrów na odciski, przenośną łyżkę do obuwia i chusteczki wybielające do prania albo inne przydatne przedmioty? Dbasz o pełne wyposażenie kuchni w postaci zestawu akcesoriów, garnuszków, miseczek i kubeczków? Starasz się zadbać o najmniejsze detale i cenisz sobie praktyczne rozwiązania ułatwiające życie codzienne? Lubisz znać się na wielu rzeczach i nade wszystko cenisz sobie życiowe rozgarnięcie? Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością starasz się również zadbać o wyposażenie swojego domowego warsztatu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 kwietnia 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 kwietnia 2018 roku 0 1

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-18 od piątku w Lublinie

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-18 od piątku w Lublinie 1 0

TBV Start będzie gospodarzem półfinałowego turnieju mistrzostw Polski U-18. Zawody będą rozgrywane w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich od piątku do niedzieli.

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram]

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram] 0 0

Znany jest już harmonogram pokazów fontanny multimedialnej na placu Litewskim w maju.

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..."
zdjęcia
galeria

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..." 95 15

Maskotki, baloniki i znicze przed wejściem do konsulatu brytyjskiego w Lublinie – tak mieszkańcy całego regionu manifestują solidarność z dwuletnim Alfie Evansem z Liverpoolu

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni 385 53

Puławscy radni podczas dzisiejszej sesji niemal jednomyślnie przyjęli uchwałę zakazującą sprzedaży alkoholu w całym mieście pomiędzy godz. 23:00 a 6:00 rano. Za jej wprowadzeniem zagłosowało 17, a przeciw było 2 radnych.

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos 135 73

Sylwester Tułajew będzie kandydatem PiS na prezydenta Lublina. – Mam nadzieję, że będzie skłonny debatować merytorycznie, nie politycznie – komentuje prezydent Krzysztof Żuk (PO), który zmierzy się z Tułajewem w jesiennych wyborach samorządowych

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia 4 0

W weekend znowu nie zabraknie ciekawych wydarzeń sportowych. Już w piątek swój mecz rozegra Speed Car Motor Lublin, który tym razem zmierzy się u siebie z ROW Rybnik

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 28 kwietnia o godz. 20 w Hades Szerokiej (ul. Grodzka 21) odbędzie się koncert muzyki cygańskiej.

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty 10 4

Dwie osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty w śledztwie dotyczącym korupcji w szpitalu wojskowym w Lublinie. Chodzi o ustawianie przetargów na zakup urządzeń. Łapówką miały być pieniądze i pobyt w domku letniskowym.

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie?

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie? 0 4

Lubelskie uczelnie nie trafiły na czołowe miejsca nowego Rankingu Studiów Inżynierskich przygotowanego przez fundację Perspektywy.

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski 0 0

W Łukowie rozegrana zostanie druga runda drużynowych Mistrzostw Polski. Przeciwnikami gospodarzy miejscowych Orląt w grupie 3 będą CLKS Mazovia Ciechanów i KS Klimat Łapy

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program]
28 kwietnia 2018, 20:00

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz zaprasza do Kazimierza Dolnego na drugą edycję festiwalu WpółDrogi Festiva, która odbędzie się w dniach 28 kwietnia - 5 maja w zjawiskowym wnętrzu Dawnej Synagogi w Kazimierzu (ul. Lubelska 4).

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na wyjątkowy koncert Tribute to Ella Fitzgerald w wykonaniu Ani Michałowskiej i Michała Iwanka. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia o godz. 20.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!