Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 kwietnia 2015 r.
15:15
Edytuj ten wpis

Nowy browar restauracyjny w Lublinie. Szukają ludzi do pracy

6 9 A A

Na przełomie kwietnia i maja ma ruszyć browar restauracyjny Bierhalle. Właściciel poszukuje ok. 40 osób do pracy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W budynku u zbiegu ul. Wróblewskiego i Narutowicza stoi już sprzęt do warzenia i leżakowania piwa. Gotowa jest też kuchnia. - Z próbami browaru ruszymy w połowie kwietnia - zapowiada Jerzy Becz, prezes spółki QLT Restaurant&Bar, do której należy Bierhalle.

Właściciel poszukuje teraz rąk do pracy, a konkretnie: kelnerów, kucharzy, ich pomocników, całej kadry kierowniczej oraz piwowarów i ich pomocników. - To w sumie ok. 40 osób. Swoje zgłoszenia można wysyłać na adres praca.lublin@globrest.com - mówi prezes Becz.

Browar ma ruszyć na przełomie kwietnia i maja. W sprzedaży będzie piwo marcowe, weizen i pils. Piwowar Bierhalle nie wyklucza też wprowadzania gatunków sezonowych, jak alt, dunkel, maibock.

Wygląd restauracji ma nawiązywać do bawarskich karczm. Menu dla Bierhalle układa znany szef kuchni Kurt Scheller. W karcie znajdziemy m.in. kurczaka, żeberka, golonkę, pierogi, stek czy kiełbaski. Będą też zupy i sałatki.

Ciekawostka. Warzelnia, czyli serce browaru, jest wykonana ze szkła borokrzemowego. Dzięki temu każdy klient będzie miał możliwość obserwowania procesu zacierania, filtracji, wysładzania.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
TAKIE PIWO / 3 kwietnia 2015 o 10:29

Proszek z wora do gara z wodą.... BEŁTU.., BEŁTU... i piwko "naturalne" gotowe......!!!!

Avatar
piwoszka / 3 kwietnia 2015 o 10:19

Bierhalle ma 6 restauracji. Warszawa (3 lokale), Wrocław, Katowice, Łódź.

Piwo 0,4 litra (400 mililitrów) kosztuje :

9 zł (4 gatunki)

9,99 zł (1 gatunek)

12 zł (1 gatunek)

..........................................

Czy takie same ceny będą w Lublinie ?  ;)

no co ty, dla Nas to za darmo będą rozlewać....

Avatar
Gość / 3 kwietnia 2015 o 09:10

Niechby nawet takie samo piwo kosztowało w markecie połowę taniej, to i tak znajdą się chętni zapłacić więcej, by móc napić się piwa w dobrym lokalu, w dobrym towarzystwie etc.

Avatar
folkatka / 3 kwietnia 2015 o 08:58

Bierhalle ma 6 restauracji. Warszawa (3 lokale), Wrocław, Katowice, Łódź.

Piwo 0,4 litra (400 mililitrów) kosztuje :

9 zł (4 gatunki)

9,99 zł (1 gatunek)

12 zł (1 gatunek)

..........................................

Czy takie same ceny będą w Lublinie ?  ;)

 Z tego co pamiętam, to podobne ceny są na Grodzkiej 15, i lokal ten funkcjonuuje z powodzeniem juz kilka ładnych lat. 

tego co pamiętam, to podobne ceny są na Grodzkiej 15, i lokal ten funkcjonuuje z powodzeniem juz kilka ładnych lat. 

rozwiń
Avatar
Koko / 3 kwietnia 2015 o 08:18
Już żeście reklamowali tego Ivo i co wyszło...??? Najgorsza włoska knajpa w Lublinie ! Ładnie i nic poza tym... Teraz reklamujecie bawarską - tylko z nazwy - knajpę, w której zwykle ruskie pierogi kosztują 29,99 zł za 8 szt...... Powodzenia!
Avatar
Maciej / 2 kwietnia 2015 o 22:58

Jeśli 400 ml piwa będzie tam kosztowało więcej niż 6 zł, to powinni się postarać o klientów z Bawarii lub Albionu. W samym centrum Krakowa na ul. Św. Tomasza funkcjonuje sobie czeska piwiarnia U Jozina, gdzie droższe piwo kosztuje 5 zł a tańsze 4 zł za 1/2 litra. Mam nadzieję, że właściciele znają proporcyję, mociumpanie. 

Avatar
artur / 2 kwietnia 2015 o 18:20

Bierhalle ma 6 restauracji. Warszawa (3 lokale), Wrocław, Katowice, Łódź.

Piwo 0,4 litra (400 mililitrów) kosztuje :

9 zł (4 gatunki)

9,99 zł (1 gatunek)

12 zł (1 gatunek)

..........................................

Czy takie same ceny będą w Lublinie ?  ;)

Avatar
Lubelak na saksach w Wawie / 2 kwietnia 2015 o 16:08

Bywam w Arkadii w Bierhalle super jedzenie i piwo. Będę weekendowym gościem. :D

Avatar
Lubelak na saksach w Wawie / 2 kwietnia 2015 o 16:06

Bywam w Arkadii w Bierhalle super jedzenie i piwo. Mam nadzieję, że też tak będzie w Lublinie. Będę weekendowym gościem.

Avatar
TAKIE PIWO / 3 kwietnia 2015 o 10:29

Proszek z wora do gara z wodą.... BEŁTU.., BEŁTU... i piwko "naturalne" gotowe......!!!!

Avatar
piwoszka / 3 kwietnia 2015 o 10:19

Bierhalle ma 6 restauracji. Warszawa (3 lokale), Wrocław, Katowice, Łódź.

Piwo 0,4 litra (400 mililitrów) kosztuje :

9 zł (4 gatunki)

9,99 zł (1 gatunek)

12 zł (1 gatunek)

..........................................

Czy takie same ceny będą w Lublinie ?  ;)

no co ty, dla Nas to za darmo będą rozlewać....

Avatar
Gość / 3 kwietnia 2015 o 09:10

Niechby nawet takie samo piwo kosztowało w markecie połowę taniej, to i tak znajdą się chętni zapłacić więcej, by móc napić się piwa w dobrym lokalu, w dobrym towarzystwie etc.

Avatar
folkatka / 3 kwietnia 2015 o 08:58

Bierhalle ma 6 restauracji. Warszawa (3 lokale), Wrocław, Katowice, Łódź.

Piwo 0,4 litra (400 mililitrów) kosztuje :

9 zł (4 gatunki)

9,99 zł (1 gatunek)

12 zł (1 gatunek)

..........................................

Czy takie same ceny będą w Lublinie ?  ;)

 Z tego co pamiętam, to podobne ceny są na Grodzkiej 15, i lokal ten funkcjonuuje z powodzeniem juz kilka ładnych lat. 

tego co pamiętam, to podobne ceny są na Grodzkiej 15, i lokal ten funkcjonuuje z powodzeniem juz kilka ładnych lat. 

rozwiń
Avatar
Koko / 3 kwietnia 2015 o 08:18
Już żeście reklamowali tego Ivo i co wyszło...??? Najgorsza włoska knajpa w Lublinie ! Ładnie i nic poza tym... Teraz reklamujecie bawarską - tylko z nazwy - knajpę, w której zwykle ruskie pierogi kosztują 29,99 zł za 8 szt...... Powodzenia!
Avatar
Maciej / 2 kwietnia 2015 o 22:58

Jeśli 400 ml piwa będzie tam kosztowało więcej niż 6 zł, to powinni się postarać o klientów z Bawarii lub Albionu. W samym centrum Krakowa na ul. Św. Tomasza funkcjonuje sobie czeska piwiarnia U Jozina, gdzie droższe piwo kosztuje 5 zł a tańsze 4 zł za 1/2 litra. Mam nadzieję, że właściciele znają proporcyję, mociumpanie. 

Avatar
artur / 2 kwietnia 2015 o 18:20

Bierhalle ma 6 restauracji. Warszawa (3 lokale), Wrocław, Katowice, Łódź.

Piwo 0,4 litra (400 mililitrów) kosztuje :

9 zł (4 gatunki)

9,99 zł (1 gatunek)

12 zł (1 gatunek)

..........................................

Czy takie same ceny będą w Lublinie ?  ;)

Avatar
Lubelak na saksach w Wawie / 2 kwietnia 2015 o 16:08

Bywam w Arkadii w Bierhalle super jedzenie i piwo. Będę weekendowym gościem. :D

Avatar
Lubelak na saksach w Wawie / 2 kwietnia 2015 o 16:06

Bywam w Arkadii w Bierhalle super jedzenie i piwo. Mam nadzieję, że też tak będzie w Lublinie. Będę weekendowym gościem.

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół 0 1

Pobili, wywieźli do lasu i znów katowali. Prokuratura mówi o „szczególnym udręczeniu”. Sprawcy zostali już aresztowani

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 11

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 13 4

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 109 8

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 10

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!