Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 kwietnia 2015 r.
13:00
Edytuj ten wpis

Organizowali spotkania z prostytutkami w Lublinie. Kolejne zatrzymania

Autor: Zdjęcie autora jsz
3 8 A A

Są kolejne zarzuty w sprawie sutenerów z Lublina. 36-letni mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości amfetaminy. Z nielegalnego towaru można było przygotować ponad 500 porcji dealerskich.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do pierwszych zatrzymań w tej sprawie doszło w sierpniu ubiegłego roku. Ponad 50 policjantów i strażników granicznych weszło wówczas jednocześnie do kilku agencji towarzyskich na w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Zatrzymali pięć osób, trudniących się organizowaniem prostytucji i praniem brudnych pieniędzy. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Lublinie.

- Członkowie grupy umieszczali ogłoszenia w lokalnych mediach, udostępniali konkretne lokale i organizowali spotkania z prostytutkami - wylicza Renata Laszczka-Rusek, rzecznik lubelskiej policji. - Prokurator przedstawił im zarzuty m.in. udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, czerpania korzyści z nierządu, kierowania zorganizowaną grupa przestępczą oraz prania brudnych pieniędzy.

Podczas sierpniowych zatrzymań policjanci przejęli 30 tys. zł w gotówce, telefony komórkowe, aparaty fotograficzne i sprzęt komputerowy oraz ponad 100 gram narkotyków. W środę, właśnie w związku z zabezpieczonymi narkotykami, zatrzymany został 36-letni mieszkaniec Lublina.

- Amfetamina należała właśnie do niego - wyjaśnia Laszczka-Rusek. - Z takiej ilości narkotyku sporządzić można ponad 500 porcji dealerskich.

Mieszkaniec Lublina usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Chce dobrowolnie poddać się karze.

Czytaj więcej o:

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 grudnia 2016 o 18:38
Wyłapywać jak najwięcej dilerów.!!!
Avatar
dziennikarz śledczy / 3 kwietnia 2015 o 14:53

Komendant nad wszystkim czuwa.

Avatar
Gość / 3 kwietnia 2015 o 14:12

zalegalizowac narkotyki i prostytucje, zyski dla panstwabeda.

to bylo, jest i bedzie wiec po co robic to po cichaczu?

Avatar
Marichiusz / 3 kwietnia 2015 o 12:21

ze 100 gram 500 porcji....nieżle, w sumie mozna  50000 porcji... hehe

niezłe przeliczniki

jak kogoś znajdą z 0.5 zioła to tez z 20 porcji wyliczą sobie :)

i to 20 porcji smiertelnej dawki dla 20 osób :) a może jeden gibon z tego wyjdzie:)

Avatar
jaca / 2 kwietnia 2015 o 23:17


Szanowna Redakcjo,

rozumiem, że poziom dziennikarstwa dąży asymptotycznie do bliżej nieokreślonego dna i obecnie jest porównywalny z umiejętnościami gimbazy, ale już ścierpieć nie mogę, gdy wyzwaniem staje się odmiana jednostek miary. Dla jasności, odniosę się do odmiany słowa gram w połączeniu z liczebnikami, która brzmi następująco:

1 gram, 2-4 gramy, 5 gramów... (prócz liczb: [2-9][2-4]), by w końcu osiągnąć wspomniane w tekście 100 ale "gramów".

czepiasz sie ,łuni i tak nie pojmą o co chodzi ,a Ty zamów se 2 setki i nie brnij dalej w te kłopotliwe gram,niezrozumienie srodowiska zabiło już niejednego vide mozart!y

czepiasz sie ,łuni i tak nie pojmą o co chodzi ,a Ty zamów se 2 setki i nie brnij dalej w te kłopotliwe gram,niezrozumienie srodowiska zabiło już niejednego vide mozart!y

rozwiń
Avatar
Zonk / 2 kwietnia 2015 o 22:19

Szanowna Redakcjo,

rozumiem, że poziom dziennikarstwa dąży asymptotycznie do bliżej nieokreślonego dna i obecnie jest porównywalny z umiejętnościami gimbazy, ale już ścierpieć nie mogę, gdy wyzwaniem staje się odmiana jednostek miary. Dla jasności, odniosę się do odmiany słowa gram w połączeniu z liczebnikami, która brzmi następująco:

1 gram, 2-4 gramy, 5 gramów... (prócz liczb: [2-9][2-4]), by w końcu osiągnąć wspomniane w tekście 100 ale "gramów".

Avatar
Ja to ja / 2 kwietnia 2015 o 14:40

Podejrzewam, ze pracowały tam bo chciały.

Avatar
Justyna / 2 kwietnia 2015 o 14:05

pokaż ich gęby! wstydzą się? A nie wstydzili się takiego znęcania nad tymi dziewczynami?? 

Avatar
Gość / 15 grudnia 2016 o 18:38
Wyłapywać jak najwięcej dilerów.!!!
Avatar
dziennikarz śledczy / 3 kwietnia 2015 o 14:53

Komendant nad wszystkim czuwa.

Avatar
Gość / 3 kwietnia 2015 o 14:12

zalegalizowac narkotyki i prostytucje, zyski dla panstwabeda.

to bylo, jest i bedzie wiec po co robic to po cichaczu?

Avatar
Marichiusz / 3 kwietnia 2015 o 12:21

ze 100 gram 500 porcji....nieżle, w sumie mozna  50000 porcji... hehe

niezłe przeliczniki

jak kogoś znajdą z 0.5 zioła to tez z 20 porcji wyliczą sobie :)

i to 20 porcji smiertelnej dawki dla 20 osób :) a może jeden gibon z tego wyjdzie:)

Avatar
jaca / 2 kwietnia 2015 o 23:17


Szanowna Redakcjo,

rozumiem, że poziom dziennikarstwa dąży asymptotycznie do bliżej nieokreślonego dna i obecnie jest porównywalny z umiejętnościami gimbazy, ale już ścierpieć nie mogę, gdy wyzwaniem staje się odmiana jednostek miary. Dla jasności, odniosę się do odmiany słowa gram w połączeniu z liczebnikami, która brzmi następująco:

1 gram, 2-4 gramy, 5 gramów... (prócz liczb: [2-9][2-4]), by w końcu osiągnąć wspomniane w tekście 100 ale "gramów".

czepiasz sie ,łuni i tak nie pojmą o co chodzi ,a Ty zamów se 2 setki i nie brnij dalej w te kłopotliwe gram,niezrozumienie srodowiska zabiło już niejednego vide mozart!y

czepiasz sie ,łuni i tak nie pojmą o co chodzi ,a Ty zamów se 2 setki i nie brnij dalej w te kłopotliwe gram,niezrozumienie srodowiska zabiło już niejednego vide mozart!y

rozwiń
Avatar
Zonk / 2 kwietnia 2015 o 22:19

Szanowna Redakcjo,

rozumiem, że poziom dziennikarstwa dąży asymptotycznie do bliżej nieokreślonego dna i obecnie jest porównywalny z umiejętnościami gimbazy, ale już ścierpieć nie mogę, gdy wyzwaniem staje się odmiana jednostek miary. Dla jasności, odniosę się do odmiany słowa gram w połączeniu z liczebnikami, która brzmi następująco:

1 gram, 2-4 gramy, 5 gramów... (prócz liczb: [2-9][2-4]), by w końcu osiągnąć wspomniane w tekście 100 ale "gramów".

Avatar
Ja to ja / 2 kwietnia 2015 o 14:40

Podejrzewam, ze pracowały tam bo chciały.

Avatar
Justyna / 2 kwietnia 2015 o 14:05

pokaż ich gęby! wstydzą się? A nie wstydzili się takiego znęcania nad tymi dziewczynami?? 

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 1 0

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 55 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 21 27

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
galeria

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 12 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 4

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra