niedziela, 18 lutego 2018 r.

Lublin

Ostatnia szansa na prenumeratę. Zamów dzisiaj

Dodano: 26 stycznia 2016, 16:32
Autor: red

Ostatnia aktualizacja: 18 marca 2016, 09:12
Za każdy miesiąc wykupionej prenumeraty nasz Czytelnik otrzymuje Kartę Prenumeratora
Za każdy miesiąc wykupionej prenumeraty nasz Czytelnik otrzymuje Kartę Prenumeratora

Jeszcze tylko dzisiaj można złożyć zamówienie na prenumeratę Dziennika Wschodniego na kwiecień. Dzięki temu mamy gwarancję, że nie przegapimy żadnego kuponu

Miesięczna prenumerata kosztuje 28 zł. Za kwartalną trzeba będzie zapłacić 84 zł. Można je zamówić zarówno na poczcie lub u listonosza, jak i w Biurze Loterii, przy ul. Krakowskie Przedmieście 54. Prenumerata, to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale także dodatkowe korzyści. Za każdy miesiąc wykupionej prenumeraty nasz Czytelnik otrzymuje Kartę Prenumeratora. A ta w loterii Mieszkanie za Czytanie warta jest jeden pełny zestaw 10 kuponów. Więcej informacji można uzyskać także pod numerem telefonu: 81 46 26 835. Przypominamy jednak, że prenumerata nie obejmuje wydań sobotnich.

Dzisiaj mija ostateczny termin składania zamówień na kwiecień. Ze względu na loterię naszym prenumeratorem został chociażby pan Marcin Najs z Lublina. – Wcześniej nie brałem udziału w loterii Dziennika Wschodniego. Kiedy się o niej dowiedziałem od razu pomyślałem, że najprościej będzie wykupić prenumeratę. W ten sposób nie muszę biegać do kiosku w poszukiwaniu gazety – przyznaje pan Marcin.

Z zupełnie innych względów na taki sam krok zdecydowała się pani Bożena Golewska, także z Lublina. – Prawdę mówiąc prenumeruję Dziennik Wschodni od wielu lat. Trudno mi nawet w tej chwili powiedzieć, jak długo. Wydaje mi się, że około 10. Nawet kiedy nie miałam wykupionej prenumeraty, to czytałam. Szczerze mówiąc, to nigdy nie miałam przekonania do innych gazet. Wracając jednak do prenumeraty, to oczywiste, że bardzo ułatwia życie – zapewnia pani Bożena.

Dodaje także, że to pierwszy raz, kiedy bierze udział w naszej loterii. – Kiedyś udało się wygrać kilka drobnych upominków, na pewno czajnik. Teraz nawet nie liczę, że to ja wylosuję mieszkanie. Raz, że mam już swoje i nowe nie jest potrzebne, a dwa, że bardziej traktuję to wszystko jako zabawę.

Do naszej loterii można dołączyć w każdej chwili. Żeby wziąć udział w losowaniu nagród wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów, które drukujemy od poniedziałku do piątku w Dzienniku Wschodnim.

Na kolejne losowanie zapraszamy 28 kwietnia 2016 roku. Do wygrania będą pieniądze. Jedna nagroda w wysokości 5 tysięcy złotych, a także trzy po 500 zł. Losowanie głównej nagrody, czyli mieszkania o wartości ponad 138 tysięcy złotych, które buduje firma TBV przeprowadzimy 30 czerwca 2016 roku.

Czytaj więcej o loterii mieszkaniowej

JAK ZAMÓWIĆ PRENUMERATĘ

Zamówienia można składać:
• w siedzibie redakcji Dziennika Wschodniego w Lublinie,
• w dowolnym urzędzie pocztowym lub u listonosza
Jeśli masz jakieś pytania związane z prenumeratą – zadzwoń, tel. 81 46 26 835

CENY PRENUMERATY

Miesięczna (IV) – 28 zł + 1 KARTA PRENUMERATORA
Kwartalna (IV – VI, tj. do końca trwania loterii) – 84 zł + 3 KARTY PRENUMERATORA

Gość
Gość
redaktor
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (18 lutego 2016 o 17:53) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Do 19go włącznie?
Rozwiń
Gość
Gość (27 stycznia 2016 o 15:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czy duże jest zainteresowanie loteria??
Rozwiń
redaktor
redaktor (11 stycznia 2016 o 20:53) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

właścicielem Dziennika Wschodniego jest polska spółka, lubelska spółka, Corner Media sp. z o.o. Udziałowcami są m.in. dziennikarze. wystarczy sprawdzić w KRS - NIP 7123286919

pozdrawiam

Rozwiń
Gość
Gość (11 stycznia 2016 o 16:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nie czytam i nie kupuję Dziennika Wschodniego bo to niemiecki szmatławiec.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!