Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 czerwca 2010 r.
19:55
Edytuj ten wpis

Palikot o wiecu na pl. Litewskim: Byłem tam prywatnie

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 46 A A

Janusz Palikot zeznał w prokuraturze, że na wiecu na placu Litewskim w Lublinie występował jako osoba prywatna, a nie poseł. Wszystko wskazuje, że prokuratura nie będzie więc już nikogo ścigała za znieważenie osoby pełniącej funkcję publiczną.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
9 czerwca w centrum Lublina podczas swojego wiecu przemawiał kandydat na prezydenta RP Jarosław Kaczyński. W tym samym czasie po drugiej stronie placu kontr-wiec zorganizował Palikot. Poseł złożył zawiadomienie do prokuratury, w którym skarżył się, że został podczas niego zaatakowany kamieniem i zwyzywany. Wczoraj opowiadał o tym na przesłuchaniu.

Prokuratura będzie dalej ustalała, czy doszło do znieważenia Palikota, ale już jako zwykłego obywatela. A to jest przestępstwo ścigane z oskarżenia prywatnego. Po znalezieniu sprawcy Palikot będzie więc mógł go oskarżyć bez udziału śledczych.

W prokuraturze toczy się również postępowanie, które ma wyjaśnić, czy nie doszło do zakłócania kampanii wyborczej Jarosława Kaczyńskiego przez zorganizowanie kontrwiecu. Śledczy wystąpili do Urzędu Miasta w Lublinie o informację, kto otrzymał pozwanie na jego zorganizowanie. A z telewizji chcą otrzymać nagranie z przemówieniem Palikota.

Komentarze 46

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 lipca 2010 o 09:21
Gość napisał:
Fundacja Byłych Żołnierzy Jednostek Specjalnych GROM wystosowała list otwarty do marszałka Bronisława Komorowskiego, w którym wytyka mu nieprawdziwe i krzywdzące twierdzenia pod adresem gen. Sławomira Petelickiego. Jednocześnie autorzy listu żądają przeprosin - zarówno w imieniu generała jak i żołnierzy jednostki. To kolejna wpadka kandydata Platformy, którą zaliczył w trakcie trwającej kampanii.

JEDYNĄ DOBRĄ FORMACJĄ DLA KOMOROWSKIEGO BYLY SLUŻBY SPECJALNE Z POD ZNAKU WSI z panem dukaczewskim na czele!!! oto twarz mażliwe że przyszłego prezydenta

JEDYNĄ DOBRĄ FORMACJĄ DLA KOMOROWSKIEGO BYLY SLUŻBY SPECJALNE Z POD ZNAKU WSI z panem dukaczewskim na czele!!! oto twarz mażliwe że przyszłego prezydenta rozwiń
Avatar
Gość / 2 lipca 2010 o 09:12
CZY KTOŚ POSIADA INFORMACJĘ ŻE PAN PRUSZKOWSKI ZOSTAŁ CZŁONKIEM ,,PO,,
Avatar
Walduś / 1 lipca 2010 o 15:51
Prywatnie? Wydaje sie , ze na placu publicznie sie Pan kompromitowal po raz kolejny.
Avatar
gość~ / 1 lipca 2010 o 14:43
[url="http://zagatkowa.salon24.pl/198001,afera-afere-afera-pogania-czyli-przeszlosc-komorowskiego"]http://zagatkowa.salon24.pl/198001,afera-a...c-komorowskiego[/url]


,, Donald, bracie! Na Jamajce
Szybciej Bronek straci jajce,
Szybciej w Polsce w środku zimy
Będziesz z sosen rwał cytryny;
Szybciej Unia się rozpadnie
A Japonia znajdzie na dnie;
Szybciej Wisła zamiast w Gdańsku
Bieg zakończy swój w Murmańsku,
Szybciej w piasku koło Rumi
Znajdą skarb egipskich mumii,
A w egipskiej piramidzie
Dadzą spocząć jakiejś gnidzie;
Szybciej słonie zaczną latać,
“Lechia” mistrzem będzie świata,
W “Chlebka” rąbnie meteoryt,
Stefek wróci do obory,
Szybciej wilk odmieni skórę,
A “Grześ” z “Mirem” swą naturę,
Szybciej Julka (ta od dorsza)
Stanie się do pracy skorsza,
Szybciej wreszcie, drogi Wodzu,
PeŁo się wyrzeknie lodów,
A ty sam ugryziesz w piętę -
Niż Bronek zostanie prezydentem"---(Wiersz znaleziony na necie )
[url="http://zagatkowa.salon24.pl/198001,afera-afere-afera-pogania-czyli-przeszlosc-komorowskiego"]http://zagatkowa.salon24.pl/198001,afera-a...c-komorowskiego[/url]


,, Donald, bracie! Na Jamajce
Szybciej Bronek straci jajce,
Szybciej w Polsce w środku zimy
Będziesz z sosen rwał cytryny;
Szybciej Unia się rozpadnie
A Japonia znajdzie na dnie;
Szybciej Wisła zamiast w Gdańsku
Bieg zakończy swój w Murmańsku,
Szybciej w piasku koło Rumi
Znajdą skarb egipskich mumii,rozwiń
Avatar
jakiś taki / 1 lipca 2010 o 13:24
gość~ napisał:
Podziwiam Cię za to ,że przez internet widzisz , jakie to niektórzy mają złożone na piersiach rączki i wszystkich obrażają. Otóż chciałbym zauważyć , że nie tylko Prawica popiera w tym momencie J. Kaczyńskiego, ale także zwolennicy tych kandydatów , którzy nie otrzymali wystarczającej ilości głosów, aby dostać się do drugiej tury. Niekoniecznie są to katolicy i nie obrażają wszystkich , ale tych , którzy pierwsi zaczęli obrażać kontrkandydata Komorowskiego. Im jednak wolno ( ciekawe dlaczego) robić różne świństwa , pozostali mają siedzieć cicho i przyglądać się wygłupom Palikota , Tuska , Niesiołowskiego i innych ludzi popierających kandydata PO. Jeszcze jedno- jeżeli mamy podać ręce innym , to przede wszystkim oni powinni mieć czyste ręce i czyste intencje. Podanie komuś ręki , kto za chwilę wsadzi Ci szpilę w tyłek ( debata obu kandydatów), mija się z celem . Po co robić pokazówkę i się ośmieszać ? Może gdybyś złożył (a) ręce na piersi , Twój kandydat miałby większe szanse, pomyśl nad tym. Tak na marginesie, ciekawe z jakimi chierarchami (błąd ort.) masz dużo różnych kontaktów, bo moi hierarchowie nie muszą ubolewać nad zachowaniem swoich owieczek. Ich owieczki wiedzą , jak mają się zachować w różnych sytuacjach . Na pewno nie próbują nikogo zabijać , wypatraszać i sprzedawać skóry, jak ten , któremu proponujesz podać ręce. Jedynie co można , to modlić się za jego chorobę , aby jak najszybciej ustąpiła.

Już język przyjemniejszy po co zaraz na szafot za inne zdanie to było w XV,XVI I XVII wieku teraz nie przystoi, jeszcze trochę resocjalizacji i będzie ładnie ale pobudki o 6 rano od kogo się zaczęły po 1990 roku ,a inne prowokacje i wyrzucanie pieniędzy w błoto w parku i wille w Kazimierzu ktoś to sprowokował na wzór wczesnych lat 50-tych XX wieku a niszczenie ludzi przez jakieś nie potwierdzone świstki z IPN za wiele by pisać trzeba jak na sądzie ostatecznym na jedną szalę brać dobro na drugą zło i co przeważy taki będzie werdykt.Za C przepraszam.

Już język przyjemniejszy po co zaraz na szafot za inne zdanie to było w XV,XVI I XVII wieku teraz nie przystoi, jeszcze trochę resocjalizacji i będzie ładnie ale pobudki o 6 rano od kogo się zaczęły po 1990 roku ,a inne prowokacje i wyrzucanie pieniędzy w błoto w parku i wille w Kazimierzu ktoś to sprowokował na wzór wczesnych lat 50-tych XX wieku a niszczenie ludzi przez jakieś nie potwierdzone świstki z IPN za wiele by pisać trzeba jak na sądzie ostatecznym na jedną szalę brać dobro na drugą zło i co przeważy taki będzi... rozwiń
Avatar
gość~ / 1 lipca 2010 o 13:04
jakiś taki napisał:
Dlaczego wy ze złożonymi na persi rączkami tak wszystkich obrażacie przecież to bardzo nieładnie i nie przystoi ludziom utożsamiającymi się z wartościami CHRZEŚCIJAŃSKIMI mam dużo kontaktów z różnymi chierarchami i oni też ubolewają nad zachowaniem swoich OWIECZEK zmieńcie ton podajcie czyste ręce innym.

Podziwiam Cię za to ,że przez internet widzisz , jakie to niektórzy mają złożone na piersiach rączki i wszystkich obrażają. Otóż chciałbym zauważyć , że nie tylko Prawica popiera w tym momencie J. Kaczyńskiego, ale także zwolennicy tych kandydatów , którzy nie otrzymali wystarczającej ilości głosów, aby dostać się do drugiej tury. Niekoniecznie są to katolicy i nie obrażają wszystkich , ale tych , którzy pierwsi zaczęli obrażać kontrkandydata Komorowskiego. Im jednak wolno ( ciekawe dlaczego) robić różne świństwa , pozostali mają siedzieć cicho i przyglądać się wygłupom Palikota , Tuska , Niesiołowskiego i innych ludzi popierających kandydata PO. Jeszcze jedno- jeżeli mamy podać ręce innym , to przede wszystkim oni powinni mieć czyste ręce i czyste intencje. Podanie komuś ręki , kto za chwilę wsadzi Ci szpilę w tyłek ( debata obu kandydatów), mija się z celem . Po co robić pokazówkę i się ośmieszać ? Może gdybyś złożył (a) ręce na piersi , Twój kandydat miałby większe szanse, pomyśl nad tym. Tak na marginesie, ciekawe z jakimi chierarchami (błąd ort.) masz dużo różnych kontaktów, bo moi hierarchowie nie muszą ubolewać nad zachowaniem swoich owieczek. Ich owieczki wiedzą , jak mają się zachować w różnych sytuacjach . Na pewno nie próbują nikogo zabijać , wypatraszać i sprzedawać skóry, jak ten , któremu proponujesz podać ręce. Jedynie co można , to modlić się za jego chorobę , aby jak najszybciej ustąpiła.

Podziwiam Cię za to ,że przez internet widzisz , jakie to niektórzy mają złożone na piersiach rączki i wszystkich obrażają. Otóż chciałbym zauważyć , że nie tylko Prawica popiera w tym momencie J. Kaczyńskiego, ale także zwolennicy tych kandydatów , którzy nie otrzymali wystarczającej ilości głosów, aby dostać się do drugiej tury. Niekoniecznie są to katolicy i nie obrażają wszystkich , ale tych , którzy pierwsi zaczęli obrażać kontrkandydata Komorowskiego. Im jednak wolno ( ciekawe dlaczego) robić różne świństwa , pozost... rozwiń
Avatar
jakiś taki / 1 lipca 2010 o 11:01
Dlaczego wy ze złożonymi na persi rączkami tak wszystkich obrażacie przecież to bardzo nieładnie i nie przystoi ludziom utożsamiającymi się z wartościami CHRZEŚCIJAŃSKIMI mam dużo kontaktów z różnymi chierarchami i oni też ubolewają nad zachowaniem swoich OWIECZEK zmieńcie ton podajcie czyste ręce innym.
Avatar
ja~ / 1 lipca 2010 o 10:58
~lublinianka~ napisał:
Tego skur....la to tylko zabic, śmiecia piep...onego. Ty hu..ju jak nie wstydzisz ty stary zagrzygialy szmaciarzu. CALA POLSKA CIEBIE NIE NAWIDZI WEZ USUN SIE I LEPIEJ PRZEPROS PANA KACZYNSKIEGO TY SMIEC...IU JEB...STY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lublinianka, doskonale rozumiem , jaką antypatią darzysz Palikota, ale jemu właśnie o to chodzi ,żeby wyprowadzać ludzi z równowagi. Te wszystkie wulgaryzmy pod jego adresem są jednak zbyteczne, bo jemu właśnie o to chodzi , aby pokazać , jacy są wulgarni zwolennicy Kaczyńskiego. Temu szmaciarzowi nawet gdybyś napluła w gębę , to i tak powie ,że deszcz pada. To jest gnida biłgorajska, za którą nie tylko mieszkańcy Biłgoraja się wstydzą , ale cały kraj ( zwłaszcza Lublin, bo tutaj się gnida zadomowiła). Wszyscy doskonale znają błazna Tuska i najlepiej omijać gówno z daleka i nie dać się prowokować. Sama widzisz , że dopóki będzie rządzić PO on będzie się czuł bezkarny. Niech sobie ,,piesek " ( przepraszam zwierzęta) poszczeka , niech opluwa kontrkandydata Komorowskiego- ludzie nie są głupi i potrafią wyciągać wnioski. Sami widzicie, że cała PO jest zaangażowana w wybory, jakie chwyty stosuje ( często poniżej pasa ), bo Putin i Merkel będą wiedzieli , co zrobić z nimi , gdy przegrają. Zostawmy tych obłudników i głosujmy na swojego kandydata , nie dopuśćmy do tego , aby całkowicie rozgrabili kraj.

Lublinianka, doskonale rozumiem , jaką antypatią darzysz Palikota, ale jemu właśnie o to chodzi ,żeby wyprowadzać ludzi z równowagi. Te wszystkie wulgaryzmy pod jego adresem są jednak zbyteczne, bo jemu właśnie o to chodzi , aby pokazać , jacy są wulgarni zwolennicy Kaczyńskiego. Temu szmaciarzowi nawet gdybyś napluła w gębę , to i tak powie ,że deszcz pada. To jest gnida biłgorajska, za którą nie tylko mieszkańcy Biłgoraja się wstydzą , ale cały kraj ( zwłaszcza Lublin, bo tutaj się gnida zadomowiła). Wszyscy doskonale ... rozwiń
Avatar
~12345~ / 1 lipca 2010 o 10:53
wujek Jo napisał:
[img]http://img44.imageshack.us/img44/3629/mpou.jpg[/img]

[img]http://img11.imageshack.us/img11/985/14306513124b84318cd5f3c.gif[/img]

[img]http://img203.imageshack.us/img203/5233/polszewiki.jpg[/img]

[img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs462.ash1/25391_115491778478544_100000531678016_177795_2412084_n.jpg[/img]

[img]http://img153.imageshack.us/img153/1906/naradapo.jpg[/img]

Tak myślę o PO kłamcach
Avatar
podlasianka / 1 lipca 2010 o 10:47
NIENAWIDZĘ PALIKOTA _ DLA MNIE TO CZŁOWIEK BEZ HONORU I WIARY> PUSTY JAK BĘBEN>
Avatar
Gość / 2 lipca 2010 o 09:21
Gość napisał:
Fundacja Byłych Żołnierzy Jednostek Specjalnych GROM wystosowała list otwarty do marszałka Bronisława Komorowskiego, w którym wytyka mu nieprawdziwe i krzywdzące twierdzenia pod adresem gen. Sławomira Petelickiego. Jednocześnie autorzy listu żądają przeprosin - zarówno w imieniu generała jak i żołnierzy jednostki. To kolejna wpadka kandydata Platformy, którą zaliczył w trakcie trwającej kampanii.

JEDYNĄ DOBRĄ FORMACJĄ DLA KOMOROWSKIEGO BYLY SLUŻBY SPECJALNE Z POD ZNAKU WSI z panem dukaczewskim na czele!!! oto twarz mażliwe że przyszłego prezydenta

JEDYNĄ DOBRĄ FORMACJĄ DLA KOMOROWSKIEGO BYLY SLUŻBY SPECJALNE Z POD ZNAKU WSI z panem dukaczewskim na czele!!! oto twarz mażliwe że przyszłego prezydenta rozwiń
Avatar
Gość / 2 lipca 2010 o 09:12
CZY KTOŚ POSIADA INFORMACJĘ ŻE PAN PRUSZKOWSKI ZOSTAŁ CZŁONKIEM ,,PO,,
Avatar
Walduś / 1 lipca 2010 o 15:51
Prywatnie? Wydaje sie , ze na placu publicznie sie Pan kompromitowal po raz kolejny.
Avatar
gość~ / 1 lipca 2010 o 14:43
[url="http://zagatkowa.salon24.pl/198001,afera-afere-afera-pogania-czyli-przeszlosc-komorowskiego"]http://zagatkowa.salon24.pl/198001,afera-a...c-komorowskiego[/url]


,, Donald, bracie! Na Jamajce
Szybciej Bronek straci jajce,
Szybciej w Polsce w środku zimy
Będziesz z sosen rwał cytryny;
Szybciej Unia się rozpadnie
A Japonia znajdzie na dnie;
Szybciej Wisła zamiast w Gdańsku
Bieg zakończy swój w Murmańsku,
Szybciej w piasku koło Rumi
Znajdą skarb egipskich mumii,
A w egipskiej piramidzie
Dadzą spocząć jakiejś gnidzie;
Szybciej słonie zaczną latać,
“Lechia” mistrzem będzie świata,
W “Chlebka” rąbnie meteoryt,
Stefek wróci do obory,
Szybciej wilk odmieni skórę,
A “Grześ” z “Mirem” swą naturę,
Szybciej Julka (ta od dorsza)
Stanie się do pracy skorsza,
Szybciej wreszcie, drogi Wodzu,
PeŁo się wyrzeknie lodów,
A ty sam ugryziesz w piętę -
Niż Bronek zostanie prezydentem"---(Wiersz znaleziony na necie )
[url="http://zagatkowa.salon24.pl/198001,afera-afere-afera-pogania-czyli-przeszlosc-komorowskiego"]http://zagatkowa.salon24.pl/198001,afera-a...c-komorowskiego[/url]


,, Donald, bracie! Na Jamajce
Szybciej Bronek straci jajce,
Szybciej w Polsce w środku zimy
Będziesz z sosen rwał cytryny;
Szybciej Unia się rozpadnie
A Japonia znajdzie na dnie;
Szybciej Wisła zamiast w Gdańsku
Bieg zakończy swój w Murmańsku,
Szybciej w piasku koło Rumi
Znajdą skarb egipskich mumii,rozwiń
Avatar
jakiś taki / 1 lipca 2010 o 13:24
gość~ napisał:
Podziwiam Cię za to ,że przez internet widzisz , jakie to niektórzy mają złożone na piersiach rączki i wszystkich obrażają. Otóż chciałbym zauważyć , że nie tylko Prawica popiera w tym momencie J. Kaczyńskiego, ale także zwolennicy tych kandydatów , którzy nie otrzymali wystarczającej ilości głosów, aby dostać się do drugiej tury. Niekoniecznie są to katolicy i nie obrażają wszystkich , ale tych , którzy pierwsi zaczęli obrażać kontrkandydata Komorowskiego. Im jednak wolno ( ciekawe dlaczego) robić różne świństwa , pozostali mają siedzieć cicho i przyglądać się wygłupom Palikota , Tuska , Niesiołowskiego i innych ludzi popierających kandydata PO. Jeszcze jedno- jeżeli mamy podać ręce innym , to przede wszystkim oni powinni mieć czyste ręce i czyste intencje. Podanie komuś ręki , kto za chwilę wsadzi Ci szpilę w tyłek ( debata obu kandydatów), mija się z celem . Po co robić pokazówkę i się ośmieszać ? Może gdybyś złożył (a) ręce na piersi , Twój kandydat miałby większe szanse, pomyśl nad tym. Tak na marginesie, ciekawe z jakimi chierarchami (błąd ort.) masz dużo różnych kontaktów, bo moi hierarchowie nie muszą ubolewać nad zachowaniem swoich owieczek. Ich owieczki wiedzą , jak mają się zachować w różnych sytuacjach . Na pewno nie próbują nikogo zabijać , wypatraszać i sprzedawać skóry, jak ten , któremu proponujesz podać ręce. Jedynie co można , to modlić się za jego chorobę , aby jak najszybciej ustąpiła.

Już język przyjemniejszy po co zaraz na szafot za inne zdanie to było w XV,XVI I XVII wieku teraz nie przystoi, jeszcze trochę resocjalizacji i będzie ładnie ale pobudki o 6 rano od kogo się zaczęły po 1990 roku ,a inne prowokacje i wyrzucanie pieniędzy w błoto w parku i wille w Kazimierzu ktoś to sprowokował na wzór wczesnych lat 50-tych XX wieku a niszczenie ludzi przez jakieś nie potwierdzone świstki z IPN za wiele by pisać trzeba jak na sądzie ostatecznym na jedną szalę brać dobro na drugą zło i co przeważy taki będzie werdykt.Za C przepraszam.

Już język przyjemniejszy po co zaraz na szafot za inne zdanie to było w XV,XVI I XVII wieku teraz nie przystoi, jeszcze trochę resocjalizacji i będzie ładnie ale pobudki o 6 rano od kogo się zaczęły po 1990 roku ,a inne prowokacje i wyrzucanie pieniędzy w błoto w parku i wille w Kazimierzu ktoś to sprowokował na wzór wczesnych lat 50-tych XX wieku a niszczenie ludzi przez jakieś nie potwierdzone świstki z IPN za wiele by pisać trzeba jak na sądzie ostatecznym na jedną szalę brać dobro na drugą zło i co przeważy taki będzi... rozwiń
Avatar
gość~ / 1 lipca 2010 o 13:04
jakiś taki napisał:
Dlaczego wy ze złożonymi na persi rączkami tak wszystkich obrażacie przecież to bardzo nieładnie i nie przystoi ludziom utożsamiającymi się z wartościami CHRZEŚCIJAŃSKIMI mam dużo kontaktów z różnymi chierarchami i oni też ubolewają nad zachowaniem swoich OWIECZEK zmieńcie ton podajcie czyste ręce innym.

Podziwiam Cię za to ,że przez internet widzisz , jakie to niektórzy mają złożone na piersiach rączki i wszystkich obrażają. Otóż chciałbym zauważyć , że nie tylko Prawica popiera w tym momencie J. Kaczyńskiego, ale także zwolennicy tych kandydatów , którzy nie otrzymali wystarczającej ilości głosów, aby dostać się do drugiej tury. Niekoniecznie są to katolicy i nie obrażają wszystkich , ale tych , którzy pierwsi zaczęli obrażać kontrkandydata Komorowskiego. Im jednak wolno ( ciekawe dlaczego) robić różne świństwa , pozostali mają siedzieć cicho i przyglądać się wygłupom Palikota , Tuska , Niesiołowskiego i innych ludzi popierających kandydata PO. Jeszcze jedno- jeżeli mamy podać ręce innym , to przede wszystkim oni powinni mieć czyste ręce i czyste intencje. Podanie komuś ręki , kto za chwilę wsadzi Ci szpilę w tyłek ( debata obu kandydatów), mija się z celem . Po co robić pokazówkę i się ośmieszać ? Może gdybyś złożył (a) ręce na piersi , Twój kandydat miałby większe szanse, pomyśl nad tym. Tak na marginesie, ciekawe z jakimi chierarchami (błąd ort.) masz dużo różnych kontaktów, bo moi hierarchowie nie muszą ubolewać nad zachowaniem swoich owieczek. Ich owieczki wiedzą , jak mają się zachować w różnych sytuacjach . Na pewno nie próbują nikogo zabijać , wypatraszać i sprzedawać skóry, jak ten , któremu proponujesz podać ręce. Jedynie co można , to modlić się za jego chorobę , aby jak najszybciej ustąpiła.

Podziwiam Cię za to ,że przez internet widzisz , jakie to niektórzy mają złożone na piersiach rączki i wszystkich obrażają. Otóż chciałbym zauważyć , że nie tylko Prawica popiera w tym momencie J. Kaczyńskiego, ale także zwolennicy tych kandydatów , którzy nie otrzymali wystarczającej ilości głosów, aby dostać się do drugiej tury. Niekoniecznie są to katolicy i nie obrażają wszystkich , ale tych , którzy pierwsi zaczęli obrażać kontrkandydata Komorowskiego. Im jednak wolno ( ciekawe dlaczego) robić różne świństwa , pozost... rozwiń
Avatar
jakiś taki / 1 lipca 2010 o 11:01
Dlaczego wy ze złożonymi na persi rączkami tak wszystkich obrażacie przecież to bardzo nieładnie i nie przystoi ludziom utożsamiającymi się z wartościami CHRZEŚCIJAŃSKIMI mam dużo kontaktów z różnymi chierarchami i oni też ubolewają nad zachowaniem swoich OWIECZEK zmieńcie ton podajcie czyste ręce innym.
Avatar
ja~ / 1 lipca 2010 o 10:58
~lublinianka~ napisał:
Tego skur....la to tylko zabic, śmiecia piep...onego. Ty hu..ju jak nie wstydzisz ty stary zagrzygialy szmaciarzu. CALA POLSKA CIEBIE NIE NAWIDZI WEZ USUN SIE I LEPIEJ PRZEPROS PANA KACZYNSKIEGO TY SMIEC...IU JEB...STY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lublinianka, doskonale rozumiem , jaką antypatią darzysz Palikota, ale jemu właśnie o to chodzi ,żeby wyprowadzać ludzi z równowagi. Te wszystkie wulgaryzmy pod jego adresem są jednak zbyteczne, bo jemu właśnie o to chodzi , aby pokazać , jacy są wulgarni zwolennicy Kaczyńskiego. Temu szmaciarzowi nawet gdybyś napluła w gębę , to i tak powie ,że deszcz pada. To jest gnida biłgorajska, za którą nie tylko mieszkańcy Biłgoraja się wstydzą , ale cały kraj ( zwłaszcza Lublin, bo tutaj się gnida zadomowiła). Wszyscy doskonale znają błazna Tuska i najlepiej omijać gówno z daleka i nie dać się prowokować. Sama widzisz , że dopóki będzie rządzić PO on będzie się czuł bezkarny. Niech sobie ,,piesek " ( przepraszam zwierzęta) poszczeka , niech opluwa kontrkandydata Komorowskiego- ludzie nie są głupi i potrafią wyciągać wnioski. Sami widzicie, że cała PO jest zaangażowana w wybory, jakie chwyty stosuje ( często poniżej pasa ), bo Putin i Merkel będą wiedzieli , co zrobić z nimi , gdy przegrają. Zostawmy tych obłudników i głosujmy na swojego kandydata , nie dopuśćmy do tego , aby całkowicie rozgrabili kraj.

Lublinianka, doskonale rozumiem , jaką antypatią darzysz Palikota, ale jemu właśnie o to chodzi ,żeby wyprowadzać ludzi z równowagi. Te wszystkie wulgaryzmy pod jego adresem są jednak zbyteczne, bo jemu właśnie o to chodzi , aby pokazać , jacy są wulgarni zwolennicy Kaczyńskiego. Temu szmaciarzowi nawet gdybyś napluła w gębę , to i tak powie ,że deszcz pada. To jest gnida biłgorajska, za którą nie tylko mieszkańcy Biłgoraja się wstydzą , ale cały kraj ( zwłaszcza Lublin, bo tutaj się gnida zadomowiła). Wszyscy doskonale ... rozwiń
Avatar
~12345~ / 1 lipca 2010 o 10:53
wujek Jo napisał:
[img]http://img44.imageshack.us/img44/3629/mpou.jpg[/img]

[img]http://img11.imageshack.us/img11/985/14306513124b84318cd5f3c.gif[/img]

[img]http://img203.imageshack.us/img203/5233/polszewiki.jpg[/img]

[img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs462.ash1/25391_115491778478544_100000531678016_177795_2412084_n.jpg[/img]

[img]http://img153.imageshack.us/img153/1906/naradapo.jpg[/img]

Tak myślę o PO kłamcach
Avatar
podlasianka / 1 lipca 2010 o 10:47
NIENAWIDZĘ PALIKOTA _ DLA MNIE TO CZŁOWIEK BEZ HONORU I WIARY> PUSTY JAK BĘBEN>
Zobacz wszystkie komentarze 46

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 2 9

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 3

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 8

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 74 6

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 6 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 13 27

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria