Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 listopada 2010 r.
14:55
Edytuj ten wpis

Pierwszy atak zimy i całkowity paraliż Lublina (zdjęcia, wideo)

Autor: Zdjęcie autora DOMINIK SMAGA
0 75 A A

Główne ulice kompletnie zakorkowane, autobusy stoją na podjazdach, a w korkach utkwiły nawet karetki na sygnale. Magistrat zdecydował się częściowo zamknąć wjazdy do miasta. Ruchem na rogatkach kieruje policja.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 75

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 30 listopada 2010 o 14:28
[quote name='Łukasz' timestamp='1291101506' post='394866']
Co wy się tak czepiliście drogowców? Miejcie pretensje do włodarzy, że tak mało pieniędzy zarezerwowali na zimę. Chłopaki z chęcią pojeżdżą więcej bo na tym zarabiają, ale miasto musi oszczędzać, żeby w styczniu nie zostać z brakiem kasy.

Druga rzecz, że jest dużo deb***i którzy nie pozmieniali jeszcze opon na zimowe. Wiem bo ojciec prowadzi serwis samochodowy. Wczoraj na placu ustawiła się najdłuższa kolejka w tym roku.
[/quote]
ty niech plugi opuszcza
bo jak beda jezdzisz z podniesionym to tylko kilometry bede puste robic
[quote name='Łukasz' timestamp='1291101506' post='394866']
Co wy się tak czepiliście drogowców? Miejcie pretensje do włodarzy, że tak mało pieniędzy zarezerwowali na zimę. Chłopaki z chęcią pojeżdżą więcej bo na tym zarabiają, ale miasto musi oszczędzać, żeby w styczniu nie zostać z brakiem kasy.

Druga rzecz, że jest dużo deb***i którzy nie pozmieniali jeszcze opon na zimowe. Wiem bo ojciec prowadzi serwis samochodowy. Wczoraj na placu ustawiła się najdłuższa kolejka w tym roku.
[/quote]
... rozwiń
Avatar
gość / 30 listopada 2010 o 14:26
[quote name='Bardzo mi miło' timestamp='1291054238' post='394379']
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.
[/quote]
ja nie mam napedu na 4 kola i tez jezdze 70km/h
bo jezdzic trzeba umiec
nie wystarczy miec prawo jazdy
Avatar
p / 30 listopada 2010 o 11:53
[quote name='panzer' timestamp='1291053819' post='394367']
LUBELACY wystawcie święte obrazki w okna i gromnice . To napewno przegoni mróz i roztopi śnieg , nie trać cie wiary , tylko w modlitwie nadzieja.
Wszak to Wy jesteście przyczółkiem PISu i ostoją światłości .
[/quote]
Żarliwą modlitwą wspieram Was w tych ciężkich chwilach kiedy ciemność pokazała swe niecne oblicze! Nie dajmy się oszukać, to sprawka złych mocy nieczystych, 1000 pługów nie dałoby rady. Do różańców!
Avatar
Łukasz / 30 listopada 2010 o 08:18
Co wy się tak czepiliście drogowców? Miejcie pretensje do włodarzy, że tak mało pieniędzy zarezerwowali na zimę. Chłopaki z chęcią pojeżdżą więcej bo na tym zarabiają, ale miasto musi oszczędzać, żeby w styczniu nie zostać z brakiem kasy.

Druga rzecz, że jest dużo deb***i którzy nie pozmieniali jeszcze opon na zimowe. Wiem bo ojciec prowadzi serwis samochodowy. Wczoraj na placu ustawiła się najdłuższa kolejka w tym roku.
Avatar
Amberif / 29 listopada 2010 o 21:04
Szkoda, że drogowcy nie zainwestowali w odkupienie piasku z Plaży spod Olimpu. Było bym teraz czym pracować.

Pozdrawiam
Amber
Avatar
Bardzo mi miło / 29 listopada 2010 o 20:28
[quote name='nieróbstwo+wasyl' timestamp='1291054453' post='394385']
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk (..)
[/quote]


Nie straszny mi on. A myślisz, że chcąc powstrzymać kataklizm komunikacyjny wyjdzie na ulice? Może nawet chwyci szpadel w dłoń i pokaze, że jemu taka nędzna zima nie straszna!
Avatar
to sam0 / 29 listopada 2010 o 19:21
[quote name='nieróbstwo+wasyl' timestamp='1291054453' post='394385']
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk, to na nic sie nie zda twój napęd na wszystkie osie. Z jego majestatem może się równać tylko ta niedojda Wasyl, jego bratnia dusza - też libi niszczyć miasto dla zabawy, też doktor, i też jest we wladzach miasta.To dzięki tym panom mamy taki chaos komunikacyjny, bo śniegu nie bylo nie wiadomo ile, inne miasta sobie poradzily, Rzeszów sobie poradzil, Bialystok, a Lublin jak zwykle musial okazać swoją "wiejskość"

Samochody Żuk nie boją się zlych dróg - ODŚNIEŻANIA ULIC NIE BEDZIE
[/quote]
[quote name='nieróbstwo+wasyl' timestamp='1291054453' post='394385']
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk, to na nic sie nie zda twój napęd na wszystkie osie. Z jego majestatem może się równać tylko ta niedojda Wasyl, jego bratnia dusza - też libi niszczyć miasto dla zabawy, też doktor, i też jest we wladzach miasta.To dzięki tym panom mamy taki chaos komunikacyjny, bo śniegu nie bylo nie wiadomo ile, inne miasta sobie poradzily, Rzeszów sobie poradzil, Bialystok, a Lublin jak zwykle musial okazać swoją &q... rozwiń
Avatar
kaczka / 29 listopada 2010 o 19:20
[quote name='kaja' timestamp='1291042536' post='394126']
Mila AniU, nie pamietasz, jak wlasnie PO po przegranych wyborach parlamentarnych i prezydenckich w 2005 roku
NIE DAWALO W OGOLE RZADZIC PISowi? rozumiem, ze przezywalismy z powodu DWUKROTNEJ przegranej TUSKA , ALE CO ONI WYGADYWALI W MADIACH - OPLUWALI NON STOP KACZYNSKICH...
TEN SPEKTAKL NIENAWISCI DO pisu TRWAL I TRWA NADAL
[/quote]
Avatar
nieróbstwo+wasyl / 29 listopada 2010 o 19:14
[quote name='Bardzo mi miło' timestamp='1291054238' post='394379']
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.
[/quote]
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk, to na nic sie nie zda twój napęd na wszystkie osie. Z jego majestatem może się równać tylko ta niedojda Wasyl, jego bratnia dusza - też libi niszczyć miasto dla zabawy, też doktor, i też jest we wladzach miasta.To dzięki tym panom mamy taki chaos komunikacyjny, bo śniegu nie bylo nie wiadomo ile, inne miasta sobie poradzily, Rzeszów sobie poradzil, Bialystok, a Lublin jak zwykle musial okazać swoją "wiejskość"

Samochody Żuk nie boją się zlych dróg - ODŚNIEŻANIA ULIC NIE BEDZIE
[quote name='Bardzo mi miło' timestamp='1291054238' post='394379']
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.
[/quote]
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk, to na nic sie nie zda twój napęd na wszystkie osie. Z jego majestatem może się równać tylko ta niedojda Wasyl, jego bratnia dusza - też libi niszczyć miasto dla zabawy, też doktor, i też jest we wladzach miasta.To dzięki tym panom mamy taki chaos komunikacyjny, bo śniegu nie bylo nie wiadomo ile, inne m... rozwiń
Avatar
Bardzo mi miło / 29 listopada 2010 o 19:10
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.
Avatar
gość / 30 listopada 2010 o 14:28
[quote name='Łukasz' timestamp='1291101506' post='394866']
Co wy się tak czepiliście drogowców? Miejcie pretensje do włodarzy, że tak mało pieniędzy zarezerwowali na zimę. Chłopaki z chęcią pojeżdżą więcej bo na tym zarabiają, ale miasto musi oszczędzać, żeby w styczniu nie zostać z brakiem kasy.

Druga rzecz, że jest dużo deb***i którzy nie pozmieniali jeszcze opon na zimowe. Wiem bo ojciec prowadzi serwis samochodowy. Wczoraj na placu ustawiła się najdłuższa kolejka w tym roku.
[/quote]
ty niech plugi opuszcza
bo jak beda jezdzisz z podniesionym to tylko kilometry bede puste robic
[quote name='Łukasz' timestamp='1291101506' post='394866']
Co wy się tak czepiliście drogowców? Miejcie pretensje do włodarzy, że tak mało pieniędzy zarezerwowali na zimę. Chłopaki z chęcią pojeżdżą więcej bo na tym zarabiają, ale miasto musi oszczędzać, żeby w styczniu nie zostać z brakiem kasy.

Druga rzecz, że jest dużo deb***i którzy nie pozmieniali jeszcze opon na zimowe. Wiem bo ojciec prowadzi serwis samochodowy. Wczoraj na placu ustawiła się najdłuższa kolejka w tym roku.
[/quote]
... rozwiń
Avatar
gość / 30 listopada 2010 o 14:26
[quote name='Bardzo mi miło' timestamp='1291054238' post='394379']
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.
[/quote]
ja nie mam napedu na 4 kola i tez jezdze 70km/h
bo jezdzic trzeba umiec
nie wystarczy miec prawo jazdy
Avatar
p / 30 listopada 2010 o 11:53
[quote name='panzer' timestamp='1291053819' post='394367']
LUBELACY wystawcie święte obrazki w okna i gromnice . To napewno przegoni mróz i roztopi śnieg , nie trać cie wiary , tylko w modlitwie nadzieja.
Wszak to Wy jesteście przyczółkiem PISu i ostoją światłości .
[/quote]
Żarliwą modlitwą wspieram Was w tych ciężkich chwilach kiedy ciemność pokazała swe niecne oblicze! Nie dajmy się oszukać, to sprawka złych mocy nieczystych, 1000 pługów nie dałoby rady. Do różańców!
Avatar
Łukasz / 30 listopada 2010 o 08:18
Co wy się tak czepiliście drogowców? Miejcie pretensje do włodarzy, że tak mało pieniędzy zarezerwowali na zimę. Chłopaki z chęcią pojeżdżą więcej bo na tym zarabiają, ale miasto musi oszczędzać, żeby w styczniu nie zostać z brakiem kasy.

Druga rzecz, że jest dużo deb***i którzy nie pozmieniali jeszcze opon na zimowe. Wiem bo ojciec prowadzi serwis samochodowy. Wczoraj na placu ustawiła się najdłuższa kolejka w tym roku.
Avatar
Amberif / 29 listopada 2010 o 21:04
Szkoda, że drogowcy nie zainwestowali w odkupienie piasku z Plaży spod Olimpu. Było bym teraz czym pracować.

Pozdrawiam
Amber
Avatar
Bardzo mi miło / 29 listopada 2010 o 20:28
[quote name='nieróbstwo+wasyl' timestamp='1291054453' post='394385']
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk (..)
[/quote]


Nie straszny mi on. A myślisz, że chcąc powstrzymać kataklizm komunikacyjny wyjdzie na ulice? Może nawet chwyci szpadel w dłoń i pokaze, że jemu taka nędzna zima nie straszna!
Avatar
to sam0 / 29 listopada 2010 o 19:21
[quote name='nieróbstwo+wasyl' timestamp='1291054453' post='394385']
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk, to na nic sie nie zda twój napęd na wszystkie osie. Z jego majestatem może się równać tylko ta niedojda Wasyl, jego bratnia dusza - też libi niszczyć miasto dla zabawy, też doktor, i też jest we wladzach miasta.To dzięki tym panom mamy taki chaos komunikacyjny, bo śniegu nie bylo nie wiadomo ile, inne miasta sobie poradzily, Rzeszów sobie poradzil, Bialystok, a Lublin jak zwykle musial okazać swoją "wiejskość"

Samochody Żuk nie boją się zlych dróg - ODŚNIEŻANIA ULIC NIE BEDZIE
[/quote]
[quote name='nieróbstwo+wasyl' timestamp='1291054453' post='394385']
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk, to na nic sie nie zda twój napęd na wszystkie osie. Z jego majestatem może się równać tylko ta niedojda Wasyl, jego bratnia dusza - też libi niszczyć miasto dla zabawy, też doktor, i też jest we wladzach miasta.To dzięki tym panom mamy taki chaos komunikacyjny, bo śniegu nie bylo nie wiadomo ile, inne miasta sobie poradzily, Rzeszów sobie poradzil, Bialystok, a Lublin jak zwykle musial okazać swoją &q... rozwiń
Avatar
kaczka / 29 listopada 2010 o 19:20
[quote name='kaja' timestamp='1291042536' post='394126']
Mila AniU, nie pamietasz, jak wlasnie PO po przegranych wyborach parlamentarnych i prezydenckich w 2005 roku
NIE DAWALO W OGOLE RZADZIC PISowi? rozumiem, ze przezywalismy z powodu DWUKROTNEJ przegranej TUSKA , ALE CO ONI WYGADYWALI W MADIACH - OPLUWALI NON STOP KACZYNSKICH...
TEN SPEKTAKL NIENAWISCI DO pisu TRWAL I TRWA NADAL
[/quote]
Avatar
nieróbstwo+wasyl / 29 listopada 2010 o 19:14
[quote name='Bardzo mi miło' timestamp='1291054238' post='394379']
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.
[/quote]
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk, to na nic sie nie zda twój napęd na wszystkie osie. Z jego majestatem może się równać tylko ta niedojda Wasyl, jego bratnia dusza - też libi niszczyć miasto dla zabawy, też doktor, i też jest we wladzach miasta.To dzięki tym panom mamy taki chaos komunikacyjny, bo śniegu nie bylo nie wiadomo ile, inne miasta sobie poradzily, Rzeszów sobie poradzil, Bialystok, a Lublin jak zwykle musial okazać swoją "wiejskość"

Samochody Żuk nie boją się zlych dróg - ODŚNIEŻANIA ULIC NIE BEDZIE
[quote name='Bardzo mi miło' timestamp='1291054238' post='394379']
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.
[/quote]
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk, to na nic sie nie zda twój napęd na wszystkie osie. Z jego majestatem może się równać tylko ta niedojda Wasyl, jego bratnia dusza - też libi niszczyć miasto dla zabawy, też doktor, i też jest we wladzach miasta.To dzięki tym panom mamy taki chaos komunikacyjny, bo śniegu nie bylo nie wiadomo ile, inne m... rozwiń
Avatar
Bardzo mi miło / 29 listopada 2010 o 19:10
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.