Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 czerwca 2017 r.
17:47

Pieszy odbił się od ściany i wylądował na jezdni. Szybka interwencja policji (wideo)

146 15 A A

Sytuacja wyglądała nietypowo. Mężczyzna z piwem wbiegł na jezdnię, za chwilę wrócił na chodnik i... wpadł na ścianę rozbijając butelki. Sam wylądował na ulicy. Szybko pomogli mu policjanci.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło 14 czerwca tego roku na ul. Biernackiego w Lublinie. Jeden z kierowców nagrał sytuację rejestratorem samochodowym i umieścił film na portalu YouTube.

Cała sytuacja trwa niewiele ponad minutę. W pewnym momencie mężczyzna wychodzący ze sklepu z butelkami piwa w rękach wbiega na jezdnię, robi łuk i z powrotem trafia na chodnik. Chwilę później uderza głową w ścianę budynku i pada rozbijając butelki.

W ogonku aut stoi policyjny radiowóz. Policjanci szybko interwenują. Jeden z mundurowych podchodzi do mężczyzny leżącego na jezdni, zabiera nieszczęśnika do auta i sprząta szkło.

 

Czytaj więcej o:

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 czerwca 2017 o 13:53
Ostatnio czytałem sondaż, że PO miało 100% poparcia. Pytanko było : Kiedy wycierasz d..., przed czy PO?
Avatar
Gość / 28 czerwca 2017 o 13:51
Ćwiczył przed demonstracją KOD
Avatar
Gość / 28 czerwca 2017 o 09:50
TVN pokaże że policja gnębi biednego imigranta.
Avatar
Gość / 28 czerwca 2017 o 08:50
LEGALNY ALKOHOL... PORAZ KOLEJNY...
Avatar
Gość / 28 czerwca 2017 o 06:35
To PISio biegł do swojej PISi roztrwonić 500+.
Avatar
Gość / 28 czerwca 2017 o 06:11
To musiał być PISowiec upojony dpbrą zmianą...
Avatar
Gość / 27 czerwca 2017 o 22:05
news dnia ...
Avatar
Gość / 27 czerwca 2017 o 21:00
Próba generalna KODowca? I znów w zachodniej prasie będą czołówki... pałowanie biednego demonstranta.
Avatar
Gość / 27 czerwca 2017 o 19:33
Gdyby był trzeźwy to dostałby wyrok za wtargnięcie na jezdnię i pałkowanie
Avatar
Gość / 27 czerwca 2017 o 18:24
Lublin miasto inspiracji
Avatar
Gość / 28 czerwca 2017 o 13:53
Ostatnio czytałem sondaż, że PO miało 100% poparcia. Pytanko było : Kiedy wycierasz d..., przed czy PO?
Avatar
Gość / 28 czerwca 2017 o 13:51
Ćwiczył przed demonstracją KOD
Avatar
Gość / 28 czerwca 2017 o 09:50
TVN pokaże że policja gnębi biednego imigranta.
Avatar
Gość / 28 czerwca 2017 o 08:50
LEGALNY ALKOHOL... PORAZ KOLEJNY...
Avatar
Gość / 28 czerwca 2017 o 06:35
To PISio biegł do swojej PISi roztrwonić 500+.
Avatar
Gość / 28 czerwca 2017 o 06:11
To musiał być PISowiec upojony dpbrą zmianą...
Avatar
Gość / 27 czerwca 2017 o 22:05
news dnia ...
Avatar
Gość / 27 czerwca 2017 o 21:00
Próba generalna KODowca? I znów w zachodniej prasie będą czołówki... pałowanie biednego demonstranta.
Avatar
Gość / 27 czerwca 2017 o 19:33
Gdyby był trzeźwy to dostałby wyrok za wtargnięcie na jezdnię i pałkowanie
Avatar
Gość / 27 czerwca 2017 o 18:24
Lublin miasto inspiracji
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 5 0

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 6

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 37 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 216 47

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 15

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 59 61

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 19 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!