poniedziałek, 26 lutego 2018 r.

Lublin

Podatki 2013. Urzędy Skarbowe otwarte w sobotę

  Edytuj ten wpis
Dodano: 14 marca 2013, 17:39

 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

Jutro Dzień Otwarty we wszystkich urzędach skarbowych w naszym województwie. Będzie można złożyć zeznanie i przeszkolić się z wysyłania PIT-ów przez Internet.

Tu cię przeszkolą

• Urząd Skarbowy w Janowie Podlaskim: Szkolenie "Składanie zeznań rocznych drogą elektroniczną”, godz. 10, sala konferencyjna, I piętro.

• Urząd Skarbowy w Łukowie: Konkurs wiedzy o podatkach dla klientów.

• Urząd Skarbowy w Puławach: Spotkanie na temat wypełniania zeznań podatkowych, stosowania ulg i odliczeń oraz składania zeznań przez Internet. Sala konferencyjna (III piętro), godz. 10.

• Urząd Skarbowy w Rykach: Szkolenie "Ogólne zasady dokonywania odliczeń z tytułu wydatków na Internet, wychowywania dzieci i ulgi rodzinnej”, godz. 9.30, "Składanie zeznań przez Internet”, godz. 11.30, sala nr 318, III piętro.

• Urząd Skarbowy w Tomaszowie Lubelskim: Szkolenie "Składanie zeznań za 2012 r. przez Internet”, godz. 10, "Zasady wypełniania zeznań podatkowych za 2012 r.”, godz. 11.30. Szkolenia odbędą się w siedzibie urzędu, III piętro, pokój 315.

• Urząd Skarbowy we Włodawie: Szkolenie dla podatników na temat rozliczeń podatku dochodowego za 2012 rok oraz składanie deklaracji w formie elektronicznej. Urząd Skarbowy we Włodawie, Rynek 9, godz. 10.

• Pierwszy Urząd Skarbowy w Lublinie: Szkolenie: "E-PIT - zasady składania zeznań drogą elektroniczną”. Sala szkoleniowa, II piętro, godz. 10.

• Drugi Urząd Skarbowy w Lublinie: Spotkanie na temat przesyłania zeznań, deklaracji i informacji podatkowych drogą elektroniczną. Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, ul. Bursaki 12, sala nr 18, godz.16.

• Trzeci Urząd Skarbowy w Lublinie: Prezentacja multimedialną na temat przesyłania zeznań podatkowych drogą elektroniczną, godz.10, pok. 003.

Urzędy, w których można wysłać zeznanie przez internet: Urząd Skarbowy w Biłgoraju, w Krasnymstawie, w Łukowie, w Tomaszowie Lubelskim, Trzeci US w Lublinie.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!