środa, 21 marca 2018 r.

Lublin

Pomagaj zwierzętom. Zostań wolontariuszem Fundacji EX LEGE

Dodano: 11 czerwca 2016, 18:16
Autor: aa

(fot. Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE)
(fot. Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE)

Lubelska Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE poszukuje wolontariuszy. Spotkanie dla osób, które chcą zaangażować się w pomoc zwierzętom zaplanowano na niedzielę.

„Działalność w fundacji nie jest łatwa, niejednokrotnie będziesz załamywać ręce i wylewać łzy, ale szybko zrozumiesz, że Twoja pomoc jest nieoceniona – piszą na FB członkowie Fundacji EX LEGE. „Momentalnie pojmiesz, że bez Twojego zaangażowania nie uda się uratować wielu zwierząt. Poza bezpośrednim kontaktem ze zwierzętami, będziesz mógł poznać tajniki ich problemów behawioralnych i zdrowotnych, zapoznać się z działalnością policji, prokuratury, sądów czy innych ważnych instytucji prowadzących postępowania dotyczące łamania praw zwierząt. W końcu będziesz mieć bezpośredni wpływ na dalsze losy krzywdzonych przez ludzi zwierząt.”

Fundacja poszukuje m.in. wolontariuszy do prowadzenia adopcji, osób do opieki nad zwierzętami z interwencji i podczas transportu zwierząt jak też osób, które po przeszkoleniu zajmą się walką z pseudohodowlami. Potrzebni są również chętni do robienia plakatów i ulotek oraz organizowania happeningów i różnych akcji.

– Wolontariuszami mogą zostać osoby od 16 roku życia – zachęca do współpracy Aleksandra Lipiani-Białogrzywy z Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE. I dodaje: Bardzo prosimy o przesłanie CV lub przyniesienie wydrukowanego dokumenty na niedzielne spotkanie.
Spotkanie dla osób zainteresowanych wolontariatem odbędzie się w niedzielę o godz. 18 przy ul Cichej 3/3 (Prime English Studio ) w Lublinie.

gripman
laudably
teraz za darmo to niech hrabia pracuja
(5) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

gripman
gripman (11 czerwca 2016 o 23:10) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wszystkie ugrupowania opozycyjne szczekają na moje wnioski twórcze. To oznacza, że sa zdrajcami RP, którym zależy tylko i wyłącznie na nachapaniu się. To są zbrodniarze. Być może zauważy mnie PIS, co jest mało prawdopodobne.
Rozwiń
laudably
laudably (11 czerwca 2016 o 23:05) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Zwierzaki są wspaniałe, więc w przypadku uroczego psiaka lub kota można coś dorzucic. Pamiętajmy, że nie delfiny, nie lwy, nie psy i nie koty decydują o budżecie RP. Zwierzęta domowe muszą być kontrolowane. Ich życie nie może być przed życiem człowieka. Praca bez wynagrodzenia ma sens, jeśli z wzamian za pieniądze daje jakieś punkty. Słyszę, że ludzie nadal zarabiają 1000 -1500 PLN na czysto. To jest skandal. To jest wyzysk człowieka. To jest zbrodnia przeciwko ludzkości, w RP -- przeciwko narodowości polskiej. Nie ma na podwyżki, a nawet na pełne waloryzacje płac, emerytur i rent. Nie ma normalnej siatki płac. Pieniędzy nie będzie, bo RP jest kolonią. Bez prawa Polaków do patentów w RP zawsze będzie bagno. W roku akademickim 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. Aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na wydziale PIP UMCS. Podałem rozwiązanie w ciągu minuty. Dla ludzi z mojego roku nie było to z a s k o c z e n i e m, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolokwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod twardości- nauczyciel był tym faktem zdumiony i dzięki temu zostałem zwolniony z egzaminu na trzecim roku studiów - nikt na świecie nie podał takiego dowodu - znany był dowód oparty o porównanie kątów). Pozostałym studentom z innych kierunków opadły szczęki. Rzeka, dwa naczynia 9l i 4l. Odmierzyć 6l. Z pełnego 9l dwa odlewy po 4l i zostaje w nim1litr, który wlewamy do opróżnionego 4l. W naczyniu 4l jest 1l. Z pełnego 9l wylewamy 3l do pustego 4l i mamy 6l w niepełnym 9l. Niech więc nikogo nie dziwi fakt, że jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzkości. Zrozumiano!!!! Wyprzedziłem wszystkich geniuszy świata, nie stopniem trudności rozwiązań, lecz kalibrem sensacyjnośći i prostotą rozwiazań - nikt oprócz mnie tego nie dokonał. Wiles na pewno nie udowodnił WTF. Za brednie stanowiące rzekomy dowód WTF Wiles otrzymał z rąk Króla Norwegii Medal Abela czyli Nagrodę Nobla - na wniosek przestępcy. Pod koniec XX wieku spotkałem wykładowczynię w autobusie. Jechała na wydział PIP UMCS. Powiedziałem jej, że to zadanie znalazłem niedawno w polskiej książce z roku 1969. Odpowiedziała, że nie jest to możliwe, gdyż wówczas podczas wykładu podała problem ze źródła obcego. Dodała, że absolutnie tego nie udowodnię, bo musiałem się pomylić. Oto dowód. Józef Kozielecki: Rozwiązywanie problemów, PAŃSTWOWE ZAKŁADY WYDAWNICTW SZKOLNYCH, Warszawa 1969, s. 55-57. Google: lwgula
Rozwiń
teraz za darmo to niech hrabia pracuja
teraz za darmo to niech hrabia pracuja (11 czerwca 2016 o 21:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
ile płacicie za pracę przy psach, jeżeli tak jak w UE tj. ok. 8-10 tys. to podejmę inaczej [pieprze,  stać za darmo rozdawac tj. 500+ no to niech będzie stać na godne wynagrodzenia, a wolontariat,. tj. czyn społeczny ju był w komunie, tylko wtedy nie było za darmo 500+
Rozwiń
hycel
hycel (11 czerwca 2016 o 21:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Rozwiń
Gość
Gość (11 czerwca 2016 o 19:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
kuźwa na 500+ za darmo rozdają tyle pieniędzy a tu na wolontariat szukają idiotów za darmo, ja ***e, niech z 500+ sobie wezma
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (5)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!