Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 listopada 2015 r.
10:33

Potrącił i uciekł. Gdy jechał do warsztatu wypatrzył go naczelnik drogówki

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 15 A A

81-latek potrącił kobietę i uciekł z miejsca. Dwa dni później jego auto wypatrzył naczelnik drogówki kiedy jechał do pracy. Starszy pan wkrótce usłyszy zarzuty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zatrzymania doszło w czwartek rano w rejonie skrzyżowania Drogi Męczenników Majdanka z ul. Grenadierów. Jadący do pracy naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie zauważył  volkswagena polo. Uwagę policjanta przykuła pęknięta przednia szyba, wgnieciony błotnik i rozbity lewy kierunkowskaz.

Za kierownicą siedział starszy mężczyzna. - To 81-letni mieszkaniec Lublina. Policjant podejrzewał, że uszkodzenia pojazdu mogły być spowodowane udziałem w wypadku. Nie mylił się - mówi Anna Kamola z lubelskiej policji.

Okazało się, że 81-latek potrącił pieszą. Do tego zdarzenia  doszło we wtorek około godz. 16.00. przy ul. Zana. 57-latka przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych, kiedy nagle uderzył w nią samochód i odjechał z miejsca zdarzenia.

Nieprzytomna kobieta z licznymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala, a lubelscy policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy, ustalając okoliczności i szukając świadków.

Starszy mężczyzna jechał dzisiaj samochodem do warsztatu. - Wkrótce będzie przesłuchiwany i usłyszy zarzuty - mówi Kamola.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 listopada 2015 o 09:29
Sprawa czy ponosi winę za wypadek nie jest rozstrzygnięta bo nie wiadomo z którego kierunku piesza weszła na jezdnię. Nie budzi wątpliwości fakt nie udzielenia pomocy i ucieczka.
Avatar
Gość / 13 listopada 2015 o 04:39
O jaki smuteczek... Pan uciekł z miejsca zdarzenia. Czyli ubezpieczalnia poleci regresem po wypłacie odszkodowania/pokryciu kosztów leczenia poszkodowanej kobiety. Mam nadzieję, że nawet bez skarpetek go pozostawią, należy mu się.
Avatar
GOSC / 12 listopada 2015 o 20:47

Tekst może sugerować, że dzielny naczelnik zatrzymał pojazd ponieważ zrazu uszkodzenia wydały mu się charakterystyczne dla potrącenia pieszego. Otóż nie. Zapewne zatrzymał samochód widząc rozbitą przednią szybę, która dyskwalifikuje pojazd z ruchu. Dopiero po tym mógł nabrać przypuszczeń, że samochód brał udział w wypadku. Obawiam się, że gdyby starszy pan jechał np. bez przedniej szyby, to niestety do warsztatu spokojnie by dojechał.


Otóż tak. Widziałeś dokładnie tą szybę???? To uszkodzenie, pęknięcie na szybie jest charakterystyczne do potrącenia pieszego. Wystarczy jedno spojrzenie oka. ;) .....czytaj lata pracy w policji  :P


Otóż tak. Widziałeś dokładnie tą szybę???? To uszkodzenie, pęknięcie na szybie jest charakterystyczne do potrącenia pieszego. Wystarczy jedno spojrzenie oka. ;) .....czytaj lata pracy w policji  :P

rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2015 o 17:20

Rodzinę tragicznie zmarłej Pani bardzo proszę o kontakt rejnin-a@o2.pl

hieno !!! won stąd !!! 

Avatar
Gość / 12 listopada 2015 o 16:10
Nie bierzcie przykladu ze starszych Nawet w kryminale Narobi klopotow bo utrzymanie takiego capa Jest nie wygodne A to panpersy kroplowka oddzial Intensywnej terapi itp
Avatar
Gość / 12 listopada 2015 o 15:26

Gdyby ten staruch się zatrzymał i pomół, może tak kobieta by żyła. Powinni go uśpić!

A można wiedzieć skąd wiesz, ofiara zmarła? Nigdzie nie jest to napisane.

Avatar
Gość / 12 listopada 2015 o 14:57
Może to co napiszę Was zdziwi, ale prawo jazdy powinno być ważne do wieku max. 70. Później, żeby go nie stracić trzeba by przechodzić badania lekarskie. Mój dziadek sam jak zauważył, że jego sprawność się pogorszyła to zrezygnował z samodzielnego kierowania, ale jak widać nie każdy jest tak odpowiedzialny ;(
Avatar
Gość / 12 listopada 2015 o 14:38
Tekst może sugerować, że dzielny naczelnik zatrzymał pojazd ponieważ zrazu uszkodzenia wydały mu się charakterystyczne dla potrącenia pieszego. Otóż nie. Zapewne zatrzymał samochód widząc rozbitą przednią szybę, która dyskwalifikuje pojazd z ruchu. Dopiero po tym mógł nabrać przypuszczeń, że samochód brał udział w wypadku. Obawiam się, że gdyby starszy pan jechał np. bez przedniej szyby, to niestety do warsztatu spokojnie by dojechał.
Avatar
Gość / 12 listopada 2015 o 13:15
Gdyby ten staruch się zatrzymał i pomół, może tak kobieta by żyła. Powinni go uśpić!
Avatar
Gość / 12 listopada 2015 o 12:31
Brawo Panie Naczelnik- ciężko będzie podwładnym dorównać szefowi :)))
Avatar
Gość / 13 listopada 2015 o 09:29
Sprawa czy ponosi winę za wypadek nie jest rozstrzygnięta bo nie wiadomo z którego kierunku piesza weszła na jezdnię. Nie budzi wątpliwości fakt nie udzielenia pomocy i ucieczka.
Avatar
Gość / 13 listopada 2015 o 04:39
O jaki smuteczek... Pan uciekł z miejsca zdarzenia. Czyli ubezpieczalnia poleci regresem po wypłacie odszkodowania/pokryciu kosztów leczenia poszkodowanej kobiety. Mam nadzieję, że nawet bez skarpetek go pozostawią, należy mu się.
Avatar
GOSC / 12 listopada 2015 o 20:47

Tekst może sugerować, że dzielny naczelnik zatrzymał pojazd ponieważ zrazu uszkodzenia wydały mu się charakterystyczne dla potrącenia pieszego. Otóż nie. Zapewne zatrzymał samochód widząc rozbitą przednią szybę, która dyskwalifikuje pojazd z ruchu. Dopiero po tym mógł nabrać przypuszczeń, że samochód brał udział w wypadku. Obawiam się, że gdyby starszy pan jechał np. bez przedniej szyby, to niestety do warsztatu spokojnie by dojechał.


Otóż tak. Widziałeś dokładnie tą szybę???? To uszkodzenie, pęknięcie na szybie jest charakterystyczne do potrącenia pieszego. Wystarczy jedno spojrzenie oka. ;) .....czytaj lata pracy w policji  :P


Otóż tak. Widziałeś dokładnie tą szybę???? To uszkodzenie, pęknięcie na szybie jest charakterystyczne do potrącenia pieszego. Wystarczy jedno spojrzenie oka. ;) .....czytaj lata pracy w policji  :P

rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2015 o 17:20

Rodzinę tragicznie zmarłej Pani bardzo proszę o kontakt rejnin-a@o2.pl

hieno !!! won stąd !!! 

Avatar
Gość / 12 listopada 2015 o 16:10
Nie bierzcie przykladu ze starszych Nawet w kryminale Narobi klopotow bo utrzymanie takiego capa Jest nie wygodne A to panpersy kroplowka oddzial Intensywnej terapi itp
Avatar
Gość / 12 listopada 2015 o 15:26

Gdyby ten staruch się zatrzymał i pomół, może tak kobieta by żyła. Powinni go uśpić!

A można wiedzieć skąd wiesz, ofiara zmarła? Nigdzie nie jest to napisane.

Avatar
Gość / 12 listopada 2015 o 14:57
Może to co napiszę Was zdziwi, ale prawo jazdy powinno być ważne do wieku max. 70. Później, żeby go nie stracić trzeba by przechodzić badania lekarskie. Mój dziadek sam jak zauważył, że jego sprawność się pogorszyła to zrezygnował z samodzielnego kierowania, ale jak widać nie każdy jest tak odpowiedzialny ;(
Avatar
Gość / 12 listopada 2015 o 14:38
Tekst może sugerować, że dzielny naczelnik zatrzymał pojazd ponieważ zrazu uszkodzenia wydały mu się charakterystyczne dla potrącenia pieszego. Otóż nie. Zapewne zatrzymał samochód widząc rozbitą przednią szybę, która dyskwalifikuje pojazd z ruchu. Dopiero po tym mógł nabrać przypuszczeń, że samochód brał udział w wypadku. Obawiam się, że gdyby starszy pan jechał np. bez przedniej szyby, to niestety do warsztatu spokojnie by dojechał.
Avatar
Gość / 12 listopada 2015 o 13:15
Gdyby ten staruch się zatrzymał i pomół, może tak kobieta by żyła. Powinni go uśpić!
Avatar
Gość / 12 listopada 2015 o 12:31
Brawo Panie Naczelnik- ciężko będzie podwładnym dorównać szefowi :)))
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 3 1

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 2 0

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 20 15

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 15 5

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 200 22

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 1

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 14 24

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!