czwartek, 22 marca 2018 r.

Lublin

Przebudowa ul. Narutowicza. Po nowym asfalcie pojedziemy w poniedziałek

Dodano: 21 lipca 2016, 19:56
Autor: Dominik Smaga

To już prawie koniec kolejnego etapu przebudowy ul. Narutowicza między Ochotniczą a al. Piłsudskiego. W czwartek krzątała się tu maszyna układająca nawierzchnię, uwijały się też drogowe walce.

Po nowym asfalcie kierowcy pojadą tu już w poniedziałek. Nie zmieni się to, że tylko nielicznym dane będzie wjechać za zakaz i poczuć pod kołami różnicę. Umieszczona pod zakazem tabliczka „nie dotyczy...” będzie mieć tę samą treść, co teraz.

Różnica polegać ma na tym, że zamiast po stronie policyjnej komendy ruch będzie się odbywać po stronie ul. Ochotniczej i Strażackiej. Drogowcy przejdą na drugą stronę i teraz tutaj będą pruć, kopać, sypać i wyrównywać. Ze wszystkim mają się uwinąć do końca wakacji, by w trakcie roku szkolnego nie korkować śródmieścia.

Do czasu zakończenia remontu objazd pozostaje bez zmian: przez Ochotniczą i Szczerbowskiego do al. Piłsudskiego. Jadąc od pl. Wolności nadal będzie można skręcać przy hotelu Victoria w al. Piłsudskiego. Przestrzegania zakazu ruchu nadal pilnować mają policjanci z drogówki. Tyle, że będą stać w nieco innym miejscu.

WIDEO

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (22 lipca 2016 o 16:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nawet policjanci w radiowozach nie przestrzegają zakazu - i to nie jadący na komendę tylko przejeżdżający w kierunku Nadbystrzyckiej (nie na sygnale), więc czego oczekiwać...
Rozwiń
Gość
Gość (22 lipca 2016 o 10:02) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czuję się pokrzywdzona. Jeżdżę uczciwie przez Szczerbowskiego, bywa, że stoję w korku, na wybojach uszkadzam podwozie, ale widząc zakaz skrętu na Lipowej w prawo - przestrzegam go. A cwaniaki łamiące zakaz skrętu nie dostają mandatów. Był czas na pouczanie, teraz powinien być czas na karanie. Skoro nie chcecie karać nieuczciwych kierowców, promujcie kierowców, którzy jadą prawidłowo: ZMIEŃCIE PIERWSZEŃSTO - NIECH PIERWSZEŃSTO MAJĄ WYJEŻDŻAJĄCY Z UL. OCHOTNICZEJ!!!!!!!! Przecież teraz tamtędy idzie główny ruch.
Rozwiń
Gość
Gość (22 lipca 2016 o 09:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
To centrum jest teraz zakorkowane?
Rozwiń
Gość
Gość (22 lipca 2016 o 08:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
krząta to się wspomnienie rozumu po pustej głowie pismaka
Rozwiń
Gość
Gość (22 lipca 2016 o 03:17) -1
Zaloguj się, aby oddać głos
szkoda ze mamy Pana Pezydenta z krasnegostawu on naprawdę ,na przykladzie przebudowy ul NARUTOWICZA UKAZAŁ SIĘ PRAWDZIWYM BURAKIEM ,PZYKRO NAM ,OJ DU DUJ DO NIEZOBACZENIA TYM RAZEM WRACAJ SKĄD PRZYSZEDŁES I GDZIE SIE URODZILES NIE TA MODA NA LUBLIN I STRTY NASZYCH PIENIĘDZY AUT ARIWEDERCZI ABRAMOWCE ,ODZIAŁ VII PRZEZ CITO
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!