wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Lublin

Robert Gmitruczuk, człowiek senatora Biereckiego może zostać wicewojewodą

Dodano: 14 grudnia 2015, 19:02

Robert Gmitruczuk (na zdjęciu pierwszy z lewej) najprawdopodobniej w najbliższych dniach zostanie wicewojewodą lubelskim. Był on jednym z kandydatów na stanowisko wojewody, ale ostatecznie tę funkcję w ubiegłym tygodniu objął Przemysław Czarnek.

– Otrzymałem propozycję objęcia urzędu wicewojewody. Wyraziłem zgodę, bo to dla mnie ogromne wyróżnienie, ale decyzja w tej sprawie zapadnie na wyższym szczeblu – mówi nam Robert Gmitruczuk.
Według nieoficjalnych informacji wręczenie nominacji może nastąpić we wtorek lub w środę.

– Wicewojewodę powołuje i odwołuje prezes rady ministrów. Na razie nie dotarła do nas oficjalna decyzja w tej sprawie – informuje Małgorzata Tatara z zespołu prezydialnego Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.
38-letni Gmitruczuk jest dyrektorem biura senatora Grzegorza Biereckiego i posła Jana Szewczaka. Jest także radnym powiatu radzyńskiego i jeśli zostanie wicewojewodą, będzie musiał zrezygnować z mandatu.

W przeszłości był m.in. kierownikiem delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białej Podlaskiej, zastępcą wójta gminy Wohyń i sekretarzem gminy Kodeń.

Zbigniew z włodawskiego
Zbigniew z włodawskiego
Gość
(8) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Zbigniew z włodawskiego
Zbigniew z włodawskiego (15 grudnia 2015 o 17:58) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Jeszcze dodam http://wolyn.ovh.org/opisy/kupracze-06.html, http://wolyn.ovh.org/opisy/ostrowki-06.html, http://wolyn.ovh.org/opisy/jankowce-06.html, http://wolyn.ovh.org/opisy/swierzowskie_holendry-06.html,http://wolyn.ovh.org/opisy/wilczy_przewoz-06.html, 

 http://wolyn.ovh.org/opisy/nowiny_huszcza-06.html, http://wolyn.ovh.org/opisy/nowy_jagodzin-06.html,http://wolyn.ovh.org/opisy/jagodzin-06.html,http://wolyn.ovh.org/opisy/rymacze-06.html,http://wolyn.ovh.org/opisy/rakowiec-06.html,http://wolyn.ovh.org/opisy/wysock-06.html,http://wolyn.ovh.org/opisy/terebejki-06.html, 

Rozwiń
Zbigniew z włodawskiego
Zbigniew z włodawskiego (15 grudnia 2015 o 17:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Czyżby znowu wracały czasy ukraińskiej dominacji na Lubelszczyźnie?? Przypominają się wczesne lata powojenne, kiedy I sekretarzem KWPZPR był towarzysz Bazyli Hołod a większość stanowisk kierowniczych w powiatowych placówkach UB zajmowali Ukraińcy. TU JEST POLSKA!

Ulegasz ukraińskiej (rosyjskiej) propagandzie. -uk, podobnie jak -icz to polska końcówka (a już na pewno słowiańska, tak samo polska jak i ukraińska) występująca na wschodzie Polski podobnie jak -ak w Wielkopolsce czy -ok na Śląsku.  Końcówka -uk występuje często u mieszkańców wschodniego Mazowsza  (Siedlce), jest popularna wśród  mieszkańców Polesia, ziemi chełmskiej, Zamojszczyzny czy nawet okolic Lublina szczególnie tych mieszkających w okolicach Lubartowa czy Łęcznej. Nazwisko kończące  się na -uk ma wielu repartiantów ze wschodu mieszkających na Ziemiach Odzyskanych. Jednym z głównych incjatorów budowy pomnika ofiar rzezi wołyńsiej w Lublinie jest Zdzisław Koguciuk http://www.kurierlubelski.pl/aktualnosci/art/9018489,w-lublinie-powstanie-pomnik-ofiar-wolynia-tak-zdecydowali-radni-zdjecia,id,t.html. Jego też uważasz za Ukraińca??? Oni też  byli Ukraińcami http://wolyn.ovh.org/opisy/katy-06.html?? Oprócz analizy końcówki przy określaniu pochodzenia nazwiska równie ważne jest słowo od którego się ono wywodzi. Jeśli wywodzi się od słowa występującego w języku polskim szewc-Szeczuk, kowal-Kowalczuk, tokarz-Tokarczuk https://pl.wikipedia.org/wiki/Ignacy_Tokarczuk, http://orka2.sejm.gov.pl/Debata6.nsf/main/5210730C, Adam-Adamczuk, Stanisław-Stanisławczuk,Grzegorz-Grzeszczuk to równie dobrze może to wskazywać na polskie pochodzenie nazwiska. Franciszek Stefaniuk https://www.youtube.com/watch?v=yCCtiJK6oTQ.Mógłbym jeszcze wiele przypadków dodać,ale nie chcę się rozpisywać. Polecam mniej czytać Gazety Wyborczej i oglądać TVN. A może kolega się pochwali swoim nazwiskiem???

Rozwiń
Gość
Gość (15 grudnia 2015 o 16:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Taaak, oczywiście towarzysz Hołod Bazyli i ukraińscy UBecy (np. we Włodawie 99% załogi PUB!) stali przy Polsce, tylko przy tej "Ludowej" sterowanej przez towarzysza Stalina przez jego marionetki - Bieruta i Rokosowskiego.
Rozwiń
unikat
unikat (15 grudnia 2015 o 10:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Czyżby znowu wracały czasy ukraińskiej dominacji na Lubelszczyźnie?? Przypominają się wczesne lata powojenne, kiedy I sekretarzem KWPZPR był towarzysz Bazyli Hołod a większość stanowisk kierowniczych w powiatowych placówkach UB zajmowali Ukraińcy. TU JEST POLSKA!

No troche pojechałes z tym Hołodem... a na północnej i wschodniej lubelszczyźnie jest przecież wielu potomków unitów którzy juz od 1905 stoja przy POLSCE

Rozwiń
Gość
Gość (14 grudnia 2015 o 22:57) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A nie można było bliżej, przecież z Białej Podlaskiej w obie strony jest 300 km i jeśli gostek zechce aby go codziennie przywozić i odwozić kierowca może miesięcznie robić i 9 tys km a za taki wybryk płacimy wszyscy. A miało być tak tanio
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (8)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!