Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 listopada 2009 r.
10:36
Edytuj ten wpis

Ruszył proces "młotkowych". Będzie tajny (wideo)

0 31 A A

Karina Z. zasłaniała twarz zeszytem, Paweł G. szedł skulony obok policjanta. Dziś w Sądzie Okręgowym w Lublinie ruszył ich proces. Są oskarżeni o próbę zabójstwa byłego męża kobiety.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
karnik / 17 czerwca 2010 o 23:21
karnik napisał:
Poczytaj kodeks karny. Oskarżeni stoją pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Wymierza się za to karę w tym samym przedziale co za zabójstwo dokonane.

Art. 13. § 1. Odpowiada za usiłowanie, kto w zamiarze popełnienia czynu zabronionego swoim zachowaniem bezpośrednio zmierza do jego dokonania, które jednak nie następuje.

Art. 14. § 1. Sąd wymierza karę za usiłowanie w granicach zagrożenia przewidzianego dla danego przestępstwa.

Art. 148. § 1. Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Osiem lat to minimum, które mogą dostać. Niewątpliwie brak skutku w postaci śmierci pokrzywdzonego jest okolicznością przemawiającej przeciwko karze 25 lat czy dożywociu. Łagodząco też może wpływać na wymiar kary fakt przyznania się do usiłowania zabójstwa i ewentualna skrucha, przeproszenie pokrzywdzonego, uprzednia niekaralność, dobra opinia. Obciążającą okolicznością był zamiar - dolus premeditatus. Nikt nie uwierzy, że działali w zamiarze nagłym, cała operacja była skrzętnie planowana, skoro kupili wcześniej młotki, worki, uzgodnili plan działania, przystąpili do jego realizacji. Ciekawe jaki wyrok wyda sąd. Stawiam osobiście na około 10-12 lat bezwzględnej kary pozbawienia wolności.



No i trafiłem, dostała 10 lat.



No i trafiłem, dostała 10 lat. rozwiń
Avatar
Rysio z Klanu / 14 marca 2010 o 17:05
przeciwny głupocie napisał:
Faktycznie szkoda dziecka- bo takich mamy ludzi w tym kraju-którzy niczym innym się nie zajmują tylko komentowaniem życia innych, nie macie swojego życia?? zajrzyjcie do swoich domów-martwcie się o swoje dzieci, mężów, żony- bo jak zwykle na innych się patrzycie, swego nie widzicie- a potem narkomania dzieci, zdrady męża- bo zamiast zająć się swoim domem to wolimy żyć cudzym życiem i nie widzimy nawet co się dzieje. Ten kraj nigdy do niczego nie dojdzie jeśli będziemy patrzyć się na innych. tylko plotki i obgadywanie- kiepskich Polska ma obywateli


Na szczęście mamy wolne media w naszym kraju oraz związaną z tym swobodę wypowiedzi i nikt cie człowieku nie zmusza do komentowania lub czytania tego czy innego artykułu. Sam akurat skorzystałeś z tego prawa więc nie próbuj ograniczać innych.

To co Karina Z. zrobiła zasługuje na najwyższe potępienie ponieważ chciała [color="#FF0000"]ZABIĆ[/color] (a nie jak ktoś twierdzi niegroźnie uderzyć) swojego byłego męża - osobie której ślubowała miłość, wierność hihihi i uczciwość małżeńską. Najbardziej rozbraja mnie słowo wierność bo pani Karina Z. wszystko załatwiała w życiu dupą, począwszy od obrony pracy licencjackiej w Wyższej Szkole Dziennikarstwa w Lublinie (studiowałem z nią wiec wiem) z czym się zbytnio nie ukrywała. A o jej późniejszej „pracy” w TVP Lublin to juz krążą legendy, ponieważ nikt nie zliczy ilości ch*jów które się w nią spuszczały. Biedna Karinka… tak, zdecydowanie należy jej współczuć, że dała się złapać Przecież ona tylko próbowała kogoś zabić za pomocą młotka, następnie pociąć i zmasakrować ciało za pomocą piły, sekatorów i zakopać w lesie. Pani K. z uwagi na powyższe „dokonania” z pewnością zasługuje na I miejsce w nagrodach Darwina. Gratulujemy !!!


Na szczęście mamy wolne media w naszym kraju oraz związaną z tym swobodę wypowiedzi i nikt cie człowieku nie zmusza do komentowania lub czytania tego czy innego artykułu. Sam akurat skorzystałeś z tego prawa więc nie próbuj ograniczać innych.

To co Karina Z. zrobiła zasługuje na najwyższe potępienie ponieważ chciała [color="#FF0000"]ZABIĆ[/color] (a nie jak ktoś twierdzi niegroźnie uderzyć) swojego byłego męża - osobie której ślubowała miłość, wierność hihihi i uczciwość małżeńsk... rozwiń
Avatar
przeciwny głupocie / 18 stycznia 2010 o 00:14
stara znajoma napisał:
Tak. Dziecka najbardziej szkoda w tej całej historii. Zwłaszcza, że nie jest małe i będzie miało takie a nie inne wspomnienia z dzieciństwa. Krzyśkowi nic poważnego się nie stało, rany na głowie się wygoiły. Karina najbliższych kilka lat spędzi w areszcie. Można się spodziewać, że sprawa o pozbawienie jej władzy rodzicielskiej będzie formalnością. Raczej nie będzie miała do czego wracać. Ale co z dzieckiem? Mam nadzieję, że nie będzie przeżywało traumy na całe życie.

Faktycznie szkoda dziecka- bo takich mamy ludzi w tym kraju-którzy niczym innym się nie zajmują tylko komentowaniem życia innych, nie macie swojego życia?? zajrzyjcie do swoich domów-martwcie się o swoje dzieci, mężów, żony- bo jak zwykle na innych się patrzycie, swego nie widzicie- a potem narkomania dzieci, zdrady męża- bo zamiast zająć się swoim domem to wolimy żyć cudzym życiem i nie widzimy nawet co się dzieje. Ten kraj nigdy do niczego nie dojdzie jeśli będziemy patrzyć się na innych. tylko plotki i obgadywanie- kiepskich Polska ma obywateli

Faktycznie szkoda dziecka- bo takich mamy ludzi w tym kraju-którzy niczym innym się nie zajmują tylko komentowaniem życia innych, nie macie swojego życia?? zajrzyjcie do swoich domów-martwcie się o swoje dzieci, mężów, żony- bo jak zwykle na innych się patrzycie, swego nie widzicie- a potem narkomania dzieci, zdrady męża- bo zamiast zająć się swoim domem to wolimy żyć cudzym życiem i nie widzimy nawet co się dzieje. Ten kraj nigdy do niczego nie dojdzie jeśli będziemy patrzyć się na innych. tylko plotki i obgadywanie- kie... rozwiń
Avatar
new / 18 stycznia 2010 o 00:07
temida wsiowa napisał:
Niejaka SOMEONE broni niedoszłą morderczynię, która za kilka miesięcy zostanie skazana prawomocnym wyrokiem na wieloletnie więzienie (razem ze swoim karaluchowatym przydupasem Pawłem G.) za swoje czyny. Karina Z.B. ma krew na rękach i za to odpowie, a SOMEONE struga idiotkę odwracając kota ogonem. Ciekawe jak by się czuła SOMEONE, gdyby ktoś chciał zamordować z zimną krwią jej matkę/męża/dziecko/brata/siostrę. SOMEONE bełkocze i kibicuje niedoszłej morderczyni. SOMEONE wyzywa ludzi od prostaczków, a na milę śmierdzi powinowactwem z niedoszłą morderczynią Kariną Z.B. SOMEONE jest jedyną osobą, która broni niedoszłą morderczynię Karinę Z.B. Jeśli SOMEONE uważa, że Karina Z.B. jest niewinna to zapraszam SOMEONE do Sądu na rozprawy. Porzygasz się kobieto po tym co usłyszysz na rozprawach. Przpominam, że Karina Z.B przyznała się w śledztwie do usiłowania morderstwa. Koniec tematu, SOMEONE. Jesteś zerem.

a skąd wiesz co jest na rozprawach ty "wsiowa", CHYBA JESTEŚ WSIOWY A NIE WSIOWA I SIEDZISZ NA NICH- WSZYSCY WIEMY KIM JESTEŚ- FAKTYCZNIE WIEŚNIAK KTÓRY CHCE DUŻEJ DLA NIEJ KARY!!!

a skąd wiesz co jest na rozprawach ty "wsiowa", CHYBA JESTEŚ WSIOWY A NIE WSIOWA I SIEDZISZ NA NICH- WSZYSCY WIEMY KIM JESTEŚ- FAKTYCZNIE WIEŚNIAK KTÓRY CHCE DUŻEJ DLA NIEJ KARY!!! rozwiń
Avatar
stara znajoma / 12 stycznia 2010 o 14:42
nika napisał:
Na naszej klasie łatwo można znalezć profil syna.Tam są zdjęcia ''to moja mama''.Jak ona spojży w oczy swemu dziecku.Tylko ona jest na zdjęciu-na pewno była dla niego bliską osobą.


Tak. Dziecka najbardziej szkoda w tej całej historii. Zwłaszcza, że nie jest małe i będzie miało takie a nie inne wspomnienia z dzieciństwa. Krzyśkowi nic poważnego się nie stało, rany na głowie się wygoiły. Karina najbliższych kilka lat spędzi w areszcie. Można się spodziewać, że sprawa o pozbawienie jej władzy rodzicielskiej będzie formalnością. Raczej nie będzie miała do czego wracać. Ale co z dzieckiem? Mam nadzieję, że nie będzie przeżywało traumy na całe życie.


Tak. Dziecka najbardziej szkoda w tej całej historii. Zwłaszcza, że nie jest małe i będzie miało takie a nie inne wspomnienia z dzieciństwa. Krzyśkowi nic poważnego się nie stało, rany na głowie się wygoiły. Karina najbliższych kilka lat spędzi w areszcie. Można się spodziewać, że sprawa o pozbawienie jej władzy rodzicielskiej będzie formalnością. Raczej nie będzie miała do czego wracać. Ale co z dzieckiem? Mam nadzieję, że nie będzie przeżywało traumy na całe życie. rozwiń
Avatar
nika / 6 stycznia 2010 o 22:01
Na naszej klasie łatwo można znalezć profil syna.Tam są zdjęcia ''to moja mama''.Jak ona spojży w oczy swemu dziecku.Tylko ona jest na zdjęciu-na pewno była dla niego bliską osobą.
Avatar
karnik / 6 stycznia 2010 o 14:09
zdziwiony napisał:
większość ludzi postawiło krzyżyk na tych osobach. dziwi mnie fakt że osoba(y) niejednokrotnie popełniają przestępstwa bijąc kogoś na śmierć, czy też dźgając kogoś kosą otrzymują mniejsze wyroki aniżeli w tym przypadku jest sugerowane. przecież jeżeli ktoś wychodzi na ulice z narzędziem 15cm bierze pod uwagę że z niego skorzysta. a tutaj (w efekcie) za rozcięcie skóry wielka afera? zdecydowanie znam ludzi którzy egzystują na "naszych" lubelskich ulicach pomimo, iż na to nie zasługują.


Poczytaj kodeks karny. Oskarżeni stoją pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Wymierza się za to karę w tym samym przedziale co za zabójstwo dokonane.

Art. 13. § 1. Odpowiada za usiłowanie, kto w zamiarze popełnienia czynu zabronionego swoim zachowaniem bezpośrednio zmierza do jego dokonania, które jednak nie następuje.

Art. 14. § 1. Sąd wymierza karę za usiłowanie w granicach zagrożenia przewidzianego dla danego przestępstwa.

Art. 148. § 1. Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Osiem lat to minimum, które mogą dostać. Niewątpliwie brak skutku w postaci śmierci pokrzywdzonego jest okolicznością przemawiającej przeciwko karze 25 lat czy dożywociu. Łagodząco też może wpływać na wymiar kary fakt przyznania się do usiłowania zabójstwa i ewentualna skrucha, przeproszenie pokrzywdzonego, uprzednia niekaralność, dobra opinia. Obciążającą okolicznością był zamiar - dolus premeditatus. Nikt nie uwierzy, że działali w zamiarze nagłym, cała operacja była skrzętnie planowana, skoro kupili wcześniej młotki, worki, uzgodnili plan działania, przystąpili do jego realizacji. Ciekawe jaki wyrok wyda sąd. Stawiam osobiście na około 10-12 lat bezwzględnej kary pozbawienia wolności.


Poczytaj kodeks karny. Oskarżeni stoją pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Wymierza się za to karę w tym samym przedziale co za zabójstwo dokonane.

Art. 13. § 1. Odpowiada za usiłowanie, kto w zamiarze popełnienia czynu zabronionego swoim zachowaniem bezpośrednio zmierza do jego dokonania, które jednak nie następuje.

Art. 14. § 1. Sąd wymierza karę za usiłowanie w granicach zagrożenia przewidzianego dla danego przestępstwa.

Art. 148. § 1. Kto zabija człowieka, podlega karze po... rozwiń
Avatar
zdziwiony / 2 grudnia 2009 o 00:06
większość ludzi postawiło krzyżyk na tych osobach. dziwi mnie fakt że osoba(y) niejednokrotnie popełniają przestępstwa bijąc kogoś na śmierć, czy też dźgając kogoś kosą otrzymują mniejsze wyroki aniżeli w tym przypadku jest sugerowane. przecież jeżeli ktoś wychodzi na ulice z narzędziem 15cm bierze pod uwagę że z niego skorzysta. a tutaj (w efekcie) za rozcięcie skóry wielka afera? zdecydowanie znam ludzi którzy egzystują na "naszych" lubelskich ulicach pomimo, iż na to nie zasługują.
Do "temida wsiowa" -> może cię oświecę bo chyba należy to zrobić. SOMEONE to chyba zaimek nieokreślony (czyli tobie osoba nie znana!) z tego co uczyli mnie w szkole. zatem nie sugeruj rodzaju żeńskiego w swoich wypowiedziach. jak dla mnie to właśnie ty jesteś ograniczoną osobą.
większość ludzi postawiło krzyżyk na tych osobach. dziwi mnie fakt że osoba(y) niejednokrotnie popełniają przestępstwa bijąc kogoś na śmierć, czy też dźgając kogoś kosą otrzymują mniejsze wyroki aniżeli w tym przypadku jest sugerowane. przecież jeżeli ktoś wychodzi na ulice z narzędziem 15cm bierze pod uwagę że z niego skorzysta. a tutaj (w efekcie) za rozcięcie skóry wielka afera? zdecydowanie znam ludzi którzy egzystują na "naszych" lubelskich ulicach pomimo, iż na to nie zasługują.
Do "temida wsiowa" -> może ... rozwiń
Avatar
ktoś / 1 grudnia 2009 o 23:57
antino napisał:
Skoro nienawidzisz nieuświadomionego tłumu i unikasz go i po co w ogóle "oświecona/ny?" wchodzisz na to forum i wypisujesz te żałosne wynurzenia.


MOŻE ABY NIEKTÓRYM PRZEDSTAWIĆ INNE SPOJRZENIE NA OWĄ SPRAWĘ. Myślenie nie boli!!!
Avatar
antino / 1 grudnia 2009 o 19:36
Skoro nienawidzisz nieuświadomionego tłumu i unikasz go i po co w ogóle "oświecona/ny?" wchodzisz na to forum i wypisujesz te żałosne wynurzenia.

someone napisał:
Jak kuźwa tragedia ludzka może i ma ogromny oddźwięk w naszym ...(ciśnie mi się na język zmanipulowanym) społeczeństwie. większość spraw odbywa się i finalizuje w zaciszu. natomiast w tej sprawie medialni krwiopijcy robią nagonkę. A ludzie pokroju .... (żal podawać "nick_name'y") potwierdzają swoją głupotę wchodząc na czyjeś konto i wypisują opinie, bazując na tym co podały media. Czy w innym przypadku robicie to samo? Wklejacie linki w celu pokazania ich osoby. Co zyskacie takim postępowaniem?? Nic!!!
Na szczęście są jeszcze normalni na tym świecie.

ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO!!!!!!!!!!!!!! -> skierowane do ludzie pokroju ^ (j.w.)
rozwiń
Avatar
karnik / 17 czerwca 2010 o 23:21
karnik napisał:
Poczytaj kodeks karny. Oskarżeni stoją pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Wymierza się za to karę w tym samym przedziale co za zabójstwo dokonane.

Art. 13. § 1. Odpowiada za usiłowanie, kto w zamiarze popełnienia czynu zabronionego swoim zachowaniem bezpośrednio zmierza do jego dokonania, które jednak nie następuje.

Art. 14. § 1. Sąd wymierza karę za usiłowanie w granicach zagrożenia przewidzianego dla danego przestępstwa.

Art. 148. § 1. Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Osiem lat to minimum, które mogą dostać. Niewątpliwie brak skutku w postaci śmierci pokrzywdzonego jest okolicznością przemawiającej przeciwko karze 25 lat czy dożywociu. Łagodząco też może wpływać na wymiar kary fakt przyznania się do usiłowania zabójstwa i ewentualna skrucha, przeproszenie pokrzywdzonego, uprzednia niekaralność, dobra opinia. Obciążającą okolicznością był zamiar - dolus premeditatus. Nikt nie uwierzy, że działali w zamiarze nagłym, cała operacja była skrzętnie planowana, skoro kupili wcześniej młotki, worki, uzgodnili plan działania, przystąpili do jego realizacji. Ciekawe jaki wyrok wyda sąd. Stawiam osobiście na około 10-12 lat bezwzględnej kary pozbawienia wolności.



No i trafiłem, dostała 10 lat.



No i trafiłem, dostała 10 lat. rozwiń
Avatar
Rysio z Klanu / 14 marca 2010 o 17:05
przeciwny głupocie napisał:
Faktycznie szkoda dziecka- bo takich mamy ludzi w tym kraju-którzy niczym innym się nie zajmują tylko komentowaniem życia innych, nie macie swojego życia?? zajrzyjcie do swoich domów-martwcie się o swoje dzieci, mężów, żony- bo jak zwykle na innych się patrzycie, swego nie widzicie- a potem narkomania dzieci, zdrady męża- bo zamiast zająć się swoim domem to wolimy żyć cudzym życiem i nie widzimy nawet co się dzieje. Ten kraj nigdy do niczego nie dojdzie jeśli będziemy patrzyć się na innych. tylko plotki i obgadywanie- kiepskich Polska ma obywateli


Na szczęście mamy wolne media w naszym kraju oraz związaną z tym swobodę wypowiedzi i nikt cie człowieku nie zmusza do komentowania lub czytania tego czy innego artykułu. Sam akurat skorzystałeś z tego prawa więc nie próbuj ograniczać innych.

To co Karina Z. zrobiła zasługuje na najwyższe potępienie ponieważ chciała [color="#FF0000"]ZABIĆ[/color] (a nie jak ktoś twierdzi niegroźnie uderzyć) swojego byłego męża - osobie której ślubowała miłość, wierność hihihi i uczciwość małżeńską. Najbardziej rozbraja mnie słowo wierność bo pani Karina Z. wszystko załatwiała w życiu dupą, począwszy od obrony pracy licencjackiej w Wyższej Szkole Dziennikarstwa w Lublinie (studiowałem z nią wiec wiem) z czym się zbytnio nie ukrywała. A o jej późniejszej „pracy” w TVP Lublin to juz krążą legendy, ponieważ nikt nie zliczy ilości ch*jów które się w nią spuszczały. Biedna Karinka… tak, zdecydowanie należy jej współczuć, że dała się złapać Przecież ona tylko próbowała kogoś zabić za pomocą młotka, następnie pociąć i zmasakrować ciało za pomocą piły, sekatorów i zakopać w lesie. Pani K. z uwagi na powyższe „dokonania” z pewnością zasługuje na I miejsce w nagrodach Darwina. Gratulujemy !!!


Na szczęście mamy wolne media w naszym kraju oraz związaną z tym swobodę wypowiedzi i nikt cie człowieku nie zmusza do komentowania lub czytania tego czy innego artykułu. Sam akurat skorzystałeś z tego prawa więc nie próbuj ograniczać innych.

To co Karina Z. zrobiła zasługuje na najwyższe potępienie ponieważ chciała [color="#FF0000"]ZABIĆ[/color] (a nie jak ktoś twierdzi niegroźnie uderzyć) swojego byłego męża - osobie której ślubowała miłość, wierność hihihi i uczciwość małżeńsk... rozwiń
Avatar
przeciwny głupocie / 18 stycznia 2010 o 00:14
stara znajoma napisał:
Tak. Dziecka najbardziej szkoda w tej całej historii. Zwłaszcza, że nie jest małe i będzie miało takie a nie inne wspomnienia z dzieciństwa. Krzyśkowi nic poważnego się nie stało, rany na głowie się wygoiły. Karina najbliższych kilka lat spędzi w areszcie. Można się spodziewać, że sprawa o pozbawienie jej władzy rodzicielskiej będzie formalnością. Raczej nie będzie miała do czego wracać. Ale co z dzieckiem? Mam nadzieję, że nie będzie przeżywało traumy na całe życie.

Faktycznie szkoda dziecka- bo takich mamy ludzi w tym kraju-którzy niczym innym się nie zajmują tylko komentowaniem życia innych, nie macie swojego życia?? zajrzyjcie do swoich domów-martwcie się o swoje dzieci, mężów, żony- bo jak zwykle na innych się patrzycie, swego nie widzicie- a potem narkomania dzieci, zdrady męża- bo zamiast zająć się swoim domem to wolimy żyć cudzym życiem i nie widzimy nawet co się dzieje. Ten kraj nigdy do niczego nie dojdzie jeśli będziemy patrzyć się na innych. tylko plotki i obgadywanie- kiepskich Polska ma obywateli

Faktycznie szkoda dziecka- bo takich mamy ludzi w tym kraju-którzy niczym innym się nie zajmują tylko komentowaniem życia innych, nie macie swojego życia?? zajrzyjcie do swoich domów-martwcie się o swoje dzieci, mężów, żony- bo jak zwykle na innych się patrzycie, swego nie widzicie- a potem narkomania dzieci, zdrady męża- bo zamiast zająć się swoim domem to wolimy żyć cudzym życiem i nie widzimy nawet co się dzieje. Ten kraj nigdy do niczego nie dojdzie jeśli będziemy patrzyć się na innych. tylko plotki i obgadywanie- kie... rozwiń
Avatar
new / 18 stycznia 2010 o 00:07
temida wsiowa napisał:
Niejaka SOMEONE broni niedoszłą morderczynię, która za kilka miesięcy zostanie skazana prawomocnym wyrokiem na wieloletnie więzienie (razem ze swoim karaluchowatym przydupasem Pawłem G.) za swoje czyny. Karina Z.B. ma krew na rękach i za to odpowie, a SOMEONE struga idiotkę odwracając kota ogonem. Ciekawe jak by się czuła SOMEONE, gdyby ktoś chciał zamordować z zimną krwią jej matkę/męża/dziecko/brata/siostrę. SOMEONE bełkocze i kibicuje niedoszłej morderczyni. SOMEONE wyzywa ludzi od prostaczków, a na milę śmierdzi powinowactwem z niedoszłą morderczynią Kariną Z.B. SOMEONE jest jedyną osobą, która broni niedoszłą morderczynię Karinę Z.B. Jeśli SOMEONE uważa, że Karina Z.B. jest niewinna to zapraszam SOMEONE do Sądu na rozprawy. Porzygasz się kobieto po tym co usłyszysz na rozprawach. Przpominam, że Karina Z.B przyznała się w śledztwie do usiłowania morderstwa. Koniec tematu, SOMEONE. Jesteś zerem.

a skąd wiesz co jest na rozprawach ty "wsiowa", CHYBA JESTEŚ WSIOWY A NIE WSIOWA I SIEDZISZ NA NICH- WSZYSCY WIEMY KIM JESTEŚ- FAKTYCZNIE WIEŚNIAK KTÓRY CHCE DUŻEJ DLA NIEJ KARY!!!

a skąd wiesz co jest na rozprawach ty "wsiowa", CHYBA JESTEŚ WSIOWY A NIE WSIOWA I SIEDZISZ NA NICH- WSZYSCY WIEMY KIM JESTEŚ- FAKTYCZNIE WIEŚNIAK KTÓRY CHCE DUŻEJ DLA NIEJ KARY!!! rozwiń
Avatar
stara znajoma / 12 stycznia 2010 o 14:42
nika napisał:
Na naszej klasie łatwo można znalezć profil syna.Tam są zdjęcia ''to moja mama''.Jak ona spojży w oczy swemu dziecku.Tylko ona jest na zdjęciu-na pewno była dla niego bliską osobą.


Tak. Dziecka najbardziej szkoda w tej całej historii. Zwłaszcza, że nie jest małe i będzie miało takie a nie inne wspomnienia z dzieciństwa. Krzyśkowi nic poważnego się nie stało, rany na głowie się wygoiły. Karina najbliższych kilka lat spędzi w areszcie. Można się spodziewać, że sprawa o pozbawienie jej władzy rodzicielskiej będzie formalnością. Raczej nie będzie miała do czego wracać. Ale co z dzieckiem? Mam nadzieję, że nie będzie przeżywało traumy na całe życie.


Tak. Dziecka najbardziej szkoda w tej całej historii. Zwłaszcza, że nie jest małe i będzie miało takie a nie inne wspomnienia z dzieciństwa. Krzyśkowi nic poważnego się nie stało, rany na głowie się wygoiły. Karina najbliższych kilka lat spędzi w areszcie. Można się spodziewać, że sprawa o pozbawienie jej władzy rodzicielskiej będzie formalnością. Raczej nie będzie miała do czego wracać. Ale co z dzieckiem? Mam nadzieję, że nie będzie przeżywało traumy na całe życie. rozwiń
Avatar
nika / 6 stycznia 2010 o 22:01
Na naszej klasie łatwo można znalezć profil syna.Tam są zdjęcia ''to moja mama''.Jak ona spojży w oczy swemu dziecku.Tylko ona jest na zdjęciu-na pewno była dla niego bliską osobą.
Avatar
karnik / 6 stycznia 2010 o 14:09
zdziwiony napisał:
większość ludzi postawiło krzyżyk na tych osobach. dziwi mnie fakt że osoba(y) niejednokrotnie popełniają przestępstwa bijąc kogoś na śmierć, czy też dźgając kogoś kosą otrzymują mniejsze wyroki aniżeli w tym przypadku jest sugerowane. przecież jeżeli ktoś wychodzi na ulice z narzędziem 15cm bierze pod uwagę że z niego skorzysta. a tutaj (w efekcie) za rozcięcie skóry wielka afera? zdecydowanie znam ludzi którzy egzystują na "naszych" lubelskich ulicach pomimo, iż na to nie zasługują.


Poczytaj kodeks karny. Oskarżeni stoją pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Wymierza się za to karę w tym samym przedziale co za zabójstwo dokonane.

Art. 13. § 1. Odpowiada za usiłowanie, kto w zamiarze popełnienia czynu zabronionego swoim zachowaniem bezpośrednio zmierza do jego dokonania, które jednak nie następuje.

Art. 14. § 1. Sąd wymierza karę za usiłowanie w granicach zagrożenia przewidzianego dla danego przestępstwa.

Art. 148. § 1. Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Osiem lat to minimum, które mogą dostać. Niewątpliwie brak skutku w postaci śmierci pokrzywdzonego jest okolicznością przemawiającej przeciwko karze 25 lat czy dożywociu. Łagodząco też może wpływać na wymiar kary fakt przyznania się do usiłowania zabójstwa i ewentualna skrucha, przeproszenie pokrzywdzonego, uprzednia niekaralność, dobra opinia. Obciążającą okolicznością był zamiar - dolus premeditatus. Nikt nie uwierzy, że działali w zamiarze nagłym, cała operacja była skrzętnie planowana, skoro kupili wcześniej młotki, worki, uzgodnili plan działania, przystąpili do jego realizacji. Ciekawe jaki wyrok wyda sąd. Stawiam osobiście na około 10-12 lat bezwzględnej kary pozbawienia wolności.


Poczytaj kodeks karny. Oskarżeni stoją pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Wymierza się za to karę w tym samym przedziale co za zabójstwo dokonane.

Art. 13. § 1. Odpowiada za usiłowanie, kto w zamiarze popełnienia czynu zabronionego swoim zachowaniem bezpośrednio zmierza do jego dokonania, które jednak nie następuje.

Art. 14. § 1. Sąd wymierza karę za usiłowanie w granicach zagrożenia przewidzianego dla danego przestępstwa.

Art. 148. § 1. Kto zabija człowieka, podlega karze po... rozwiń
Avatar
zdziwiony / 2 grudnia 2009 o 00:06
większość ludzi postawiło krzyżyk na tych osobach. dziwi mnie fakt że osoba(y) niejednokrotnie popełniają przestępstwa bijąc kogoś na śmierć, czy też dźgając kogoś kosą otrzymują mniejsze wyroki aniżeli w tym przypadku jest sugerowane. przecież jeżeli ktoś wychodzi na ulice z narzędziem 15cm bierze pod uwagę że z niego skorzysta. a tutaj (w efekcie) za rozcięcie skóry wielka afera? zdecydowanie znam ludzi którzy egzystują na "naszych" lubelskich ulicach pomimo, iż na to nie zasługują.
Do "temida wsiowa" -> może cię oświecę bo chyba należy to zrobić. SOMEONE to chyba zaimek nieokreślony (czyli tobie osoba nie znana!) z tego co uczyli mnie w szkole. zatem nie sugeruj rodzaju żeńskiego w swoich wypowiedziach. jak dla mnie to właśnie ty jesteś ograniczoną osobą.
większość ludzi postawiło krzyżyk na tych osobach. dziwi mnie fakt że osoba(y) niejednokrotnie popełniają przestępstwa bijąc kogoś na śmierć, czy też dźgając kogoś kosą otrzymują mniejsze wyroki aniżeli w tym przypadku jest sugerowane. przecież jeżeli ktoś wychodzi na ulice z narzędziem 15cm bierze pod uwagę że z niego skorzysta. a tutaj (w efekcie) za rozcięcie skóry wielka afera? zdecydowanie znam ludzi którzy egzystują na "naszych" lubelskich ulicach pomimo, iż na to nie zasługują.
Do "temida wsiowa" -> może ... rozwiń
Avatar
ktoś / 1 grudnia 2009 o 23:57
antino napisał:
Skoro nienawidzisz nieuświadomionego tłumu i unikasz go i po co w ogóle "oświecona/ny?" wchodzisz na to forum i wypisujesz te żałosne wynurzenia.


MOŻE ABY NIEKTÓRYM PRZEDSTAWIĆ INNE SPOJRZENIE NA OWĄ SPRAWĘ. Myślenie nie boli!!!
Avatar
antino / 1 grudnia 2009 o 19:36
Skoro nienawidzisz nieuświadomionego tłumu i unikasz go i po co w ogóle "oświecona/ny?" wchodzisz na to forum i wypisujesz te żałosne wynurzenia.

someone napisał:
Jak kuźwa tragedia ludzka może i ma ogromny oddźwięk w naszym ...(ciśnie mi się na język zmanipulowanym) społeczeństwie. większość spraw odbywa się i finalizuje w zaciszu. natomiast w tej sprawie medialni krwiopijcy robią nagonkę. A ludzie pokroju .... (żal podawać "nick_name'y") potwierdzają swoją głupotę wchodząc na czyjeś konto i wypisują opinie, bazując na tym co podały media. Czy w innym przypadku robicie to samo? Wklejacie linki w celu pokazania ich osoby. Co zyskacie takim postępowaniem?? Nic!!!
Na szczęście są jeszcze normalni na tym świecie.

ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO!!!!!!!!!!!!!! -> skierowane do ludzie pokroju ^ (j.w.)
rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 0

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 4 0

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 23 3

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

Music Mahal - koncert w Graffiti
23 czerwca 2018, 20:00

Music Mahal - koncert w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpi formacja Music Mahal. Grupa będzie promować swój debiutancki krążek.

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie
galeria

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie 11 3

Strony internetowe komend policji w całej Polsce są w czarno-białych barwach. Funkcjonariusze są w żałobie po swoim koledze, aspirancie sztabowym Adamie Pawlaku, który wypadł z okna po odprawie w Świnoujściu

Grubson w Skate Town
24 czerwca 2018, 18:00

Grubson w Skate Town 2 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 24 czerwca o godz. 18 w Skate Town (ul. Krochmalna 13h) wystąpi Grubson. Koncert połączony będzie z meczem polskiej reprezentacji na Mundialu oraz rozpoczęciem wakacji.

Summer Sauna Night w Aqua Lublin
23 czerwca 2018, 21:00

Summer Sauna Night w Aqua Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Saunarium Aqua Lublin (al. Zygmuntowskie 4) zaprasza na Saunową Noc, która odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Święto Roweru w Lubartowie. Organizatorzy spodziewają się 15 tys. uczestników
galeria

Święto Roweru w Lubartowie. Organizatorzy spodziewają się 15 tys. uczestników 0 2

Już w niedzielę 25. Święto Roweru. Zarejestrowało się już kilka tysięcy rowerzystów, którzy chcą wziąć udział w imprezie. Organizatorzy spodziewają się ok. 15 tys. uczestników

Streetball będzie w sobotę rządził Lublinem

Streetball będzie w sobotę rządził Lublinem 0 0

Streetball będzie w sobotę rządził Lublinem. O godz. 10 na parkingu Areny rozpocznie się turniej 3x3 Quest, który jest eliminacją mistrzostw Polski. Wieczorem w tym samym miejscu zaplanowano Nocne Granie, czyli czempionat miasta

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów 1 0

Po kapitalnym meczu i niezwykle emocjonującej końcówce Szwajcaria pokonała w Kaliningradzie Serbię i jest bardzo bliska awansu do 1/8 finału mistrzostw świata

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej
23 czerwca 2018, 18:00

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej 4 1

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na wspólne świętowanie Nocy św. Jana. 23 czerwca o godz. 18 na terenie Skansenu w sektorze Powiśle odbędzie się ciekawe wydarzenie kulturalne.

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość
23 czerwca 2018, 18:00

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość 0 1

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 18 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się impreza na rozpoczęcie wakacji.

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium 5 3

Starosta puławski Witold Popiołek i cały zarząd powiatu w środę otrzymał absolutorium. Radni nie mieli poważniejszych zastrzeżeń, ale nie wszyscy zagłosowali „za”. Część opozycji symbolicznie wstrzymała się od głosu.

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy 0 0

W Cieleśnicy i Pratulinie odbywa się w ten weekend Święto Ziół. W piątek w pałacu w Cieleśnicy eksperci i zielarze rozmawiają o Ziemi Zielonej Planecie. W sobotę w Pratulinie czekają na was wykłady, występy muzyczne i stoiska z produktami ziołowymi zakończone puszczaniem wianków na Bugu. A w niedzielę w ogrodach i zielnikach cieleśnickiego pałacu odbędzie się wspólne gotowanie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!