Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 listopada 2011 r.
23:07
Edytuj ten wpis

"Rz": Joanna Mucha może zostać ministrem

Autor: Zdjęcie autora "Rz" łm
0 23 A A

Posłanka PO z Lublina Joanna Mucha ma duże szanse na stanowisko ministerialne w rządzie Donalda Tuska - podała na swojej stronie internetowej Rzeczpospolita.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mucha jest wymieniana wśród kandydatów do objęcia stanowiska ministra ochrony środowiska - podaje "Rz". Dziennikarze spekulują też, że posłanka mogłaby dostać stanowisko w resorcie Skarbu Państwa, czy w... Ministerstwie Sportu.

Gazeta pisze, że szanse Muchy zwiększają się, bo do rządu na pewno nie wejdą Ewa Kopacz, Katarzyna Hall i Jolanta Fedak, a premier ponoć chce, by w pięciu ministerstwach rządziły kobiety. Tak było w dotychczasowym składzie.

Joanna Mucha startowała do Sejmu z drugiego miejsca na liście w okręgu lubelskim. Zdobyła najwięcej głosów wśród kandydatów na posłów wszystkich partii z lubelskiego okręgu wyborczego.

W najbliższy piątek nastąpi zaprzysiężenie rządu.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 listopada 2011 o 15:34
Jedno DYMADŁO zamienili na inne DYMADŁO tylko młodsze o kilka miesięcy.
Avatar
awans / 16 listopada 2011 o 14:49
Guru nie jest frajer, Kopacz zastąpi na posiadówkach Muchą...może być przyjemniej.
Avatar
lubelak / 16 listopada 2011 o 13:27
Tak, tylko jeszcze ministrem nie była ta ...., a może ministrem zdrowia powinna zostać, i pierwsza jej decyzja to zniesienie refundacji za zabiegi operacyjne biodra dla osób po 80 roku życia.
Avatar
Gość / 16 listopada 2011 o 13:21
[quote name='Gość' timestamp='1321443476' post='558950']
ona niedawno kupiła mieszkanie w lublinie
[/quote]

Inwestuje w Lublinie. Nic więcej.
Jak się ma pieniądze to się inwestuje, to normalne.
Avatar
zibi / 16 listopada 2011 o 13:06
Witam! Posłanka jest z wyglądu śliczna, niczym Matka Boska z najpiękniejszych dzieł sztuki, ale fakt pozostawienia własnych dzieci dyskwalifikuje Panią w moich oczach. Jestem osobą, która jako małe dziecko była porzucona przez matkę. Ile musi przeżyć wobec tego traumatycznych sytuacji mały człowiek zanim dorośnie?,to tylko ja i mnie podobni wiedzą... Nie chciałabym podlegać jurysdykcji takiej, osoby, która wyrzekła się swoich dzieci. Nie przekonuje mnie nawet fakt, że Pani Poseł poświęca się dla Ojczyzny! Miejsce dziecka jest przy matce, chyba, że mama jest chora, drań, albo nie żyje.
Witam! Posłanka jest z wyglądu śliczna, niczym Matka Boska z najpiękniejszych dzieł sztuki, ale fakt pozostawienia własnych dzieci dyskwalifikuje Panią w moich oczach. Jestem osobą, która jako małe dziecko była porzucona przez matkę. Ile musi przeżyć wobec tego traumatycznych sytuacji mały człowiek zanim dorośnie?,to tylko ja i mnie podobni wiedzą... Nie chciałabym podlegać jurysdykcji takiej, osoby, która wyrzekła się swoich dzieci. Nie przekonuje mnie nawet fakt, że Pani Poseł poświęca się dla Ojczyzny! Miejsce dziecka jest przy ma... rozwiń
Avatar
koti / 16 listopada 2011 o 12:59
Mucha powinna zostać ministrem ds. rodziny ... To by się dobrze wpisywało w ewropejskie trendy ...
Avatar
Gość / 16 listopada 2011 o 12:37
ona niedawno kupiła mieszkanie w lublinie
Avatar
Gość / 16 listopada 2011 o 12:34
[size="4"]Nie promujcie tej łachudry co zostawiła dzieci i męża dla jakiegoś kochasia z forsą. Jaka to posłanka z Lublina co spaliła za sobą wszystkie mosty w Lublinie. Ludzie co na nią głosowali to albo byli niedoinformowani o jej skrzywionym życiorysie albo były to osoby niepełnosprawne intelektualnie.[/size]
Avatar
mosquito / 16 listopada 2011 o 10:09
jest to efekt głupoty prowincjonalnego elektoratu
Avatar
zibbi / 16 listopada 2011 o 10:07
To Emeryci i Renciści oraz wszyscy Starsi mają Przerą ban e !!!
Avatar
Gość / 17 listopada 2011 o 15:34
Jedno DYMADŁO zamienili na inne DYMADŁO tylko młodsze o kilka miesięcy.
Avatar
awans / 16 listopada 2011 o 14:49
Guru nie jest frajer, Kopacz zastąpi na posiadówkach Muchą...może być przyjemniej.
Avatar
lubelak / 16 listopada 2011 o 13:27
Tak, tylko jeszcze ministrem nie była ta ...., a może ministrem zdrowia powinna zostać, i pierwsza jej decyzja to zniesienie refundacji za zabiegi operacyjne biodra dla osób po 80 roku życia.
Avatar
Gość / 16 listopada 2011 o 13:21
[quote name='Gość' timestamp='1321443476' post='558950']
ona niedawno kupiła mieszkanie w lublinie
[/quote]

Inwestuje w Lublinie. Nic więcej.
Jak się ma pieniądze to się inwestuje, to normalne.
Avatar
zibi / 16 listopada 2011 o 13:06
Witam! Posłanka jest z wyglądu śliczna, niczym Matka Boska z najpiękniejszych dzieł sztuki, ale fakt pozostawienia własnych dzieci dyskwalifikuje Panią w moich oczach. Jestem osobą, która jako małe dziecko była porzucona przez matkę. Ile musi przeżyć wobec tego traumatycznych sytuacji mały człowiek zanim dorośnie?,to tylko ja i mnie podobni wiedzą... Nie chciałabym podlegać jurysdykcji takiej, osoby, która wyrzekła się swoich dzieci. Nie przekonuje mnie nawet fakt, że Pani Poseł poświęca się dla Ojczyzny! Miejsce dziecka jest przy matce, chyba, że mama jest chora, drań, albo nie żyje.
Witam! Posłanka jest z wyglądu śliczna, niczym Matka Boska z najpiękniejszych dzieł sztuki, ale fakt pozostawienia własnych dzieci dyskwalifikuje Panią w moich oczach. Jestem osobą, która jako małe dziecko była porzucona przez matkę. Ile musi przeżyć wobec tego traumatycznych sytuacji mały człowiek zanim dorośnie?,to tylko ja i mnie podobni wiedzą... Nie chciałabym podlegać jurysdykcji takiej, osoby, która wyrzekła się swoich dzieci. Nie przekonuje mnie nawet fakt, że Pani Poseł poświęca się dla Ojczyzny! Miejsce dziecka jest przy ma... rozwiń
Avatar
koti / 16 listopada 2011 o 12:59
Mucha powinna zostać ministrem ds. rodziny ... To by się dobrze wpisywało w ewropejskie trendy ...
Avatar
Gość / 16 listopada 2011 o 12:37
ona niedawno kupiła mieszkanie w lublinie
Avatar
Gość / 16 listopada 2011 o 12:34
[size="4"]Nie promujcie tej łachudry co zostawiła dzieci i męża dla jakiegoś kochasia z forsą. Jaka to posłanka z Lublina co spaliła za sobą wszystkie mosty w Lublinie. Ludzie co na nią głosowali to albo byli niedoinformowani o jej skrzywionym życiorysie albo były to osoby niepełnosprawne intelektualnie.[/size]
Avatar
mosquito / 16 listopada 2011 o 10:09
jest to efekt głupoty prowincjonalnego elektoratu
Avatar
zibbi / 16 listopada 2011 o 10:07
To Emeryci i Renciści oraz wszyscy Starsi mają Przerą ban e !!!
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 11

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 72 34

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 332 22

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 199 44

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 16

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 3

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!