Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 kwietnia 2014 r.
7:15
Edytuj ten wpis

S17: Zaczynają rozbierać ekspresówkę

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
69 20 A A

Od krawężników drogowcy zaczęli w poniedziałek pracę przy naprawie wadliwego odcinka S17 pod Lublinem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jesienią ub. roku okazało się, że praktycznie gotowy 7-kilometrowy odcinek S17 między Jastkowem a Lublinem nie zostanie udostępniony kierowcom. W czterech miejscach (w sumie 240 metrów) droga biegnąca nasypem przez dolinę Ciemięgi za bardzo osiadła. Miejscami normy zostały przekroczone o 13 cm. Zespół ekspertów uznał, że osiadający nasyp trzeba częściowo rozebrać i odtworzyć z wykorzystaniem lżejszych materiałów, m.in. styropianu. Powstanie też żelbetowa płyta odciążająca. Remont potrwa do końca sierpnia.
Czytaj więcej o:

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mirko / 2 maja 2014 o 18:41

Na zdjęciu widać że S-17 rozbiera ich a nie oni ją.

Avatar
BYKU / 1 maja 2014 o 19:21

hahah, poziom Twojej odpowiedzi świadczy tylko o Tobie, niestety negatywnie. mam bliskich znajomych, którzy robią w tej branży i wiem co i jak dokładnie wyglada, ze szczegółami. A Ty swoje frustracje spowodowane przegranym życiem zachowaj dla siebie i zamiast hejtować, idź pobiegać. Może pomoże. 

Mosz BUCU w tym łbie,jak baran w torbie,jak ten tusk i inni komucho-konfidenci.

Avatar
Gość / 1 maja 2014 o 10:14

chyba jakiś inżynier z budowy, tzn z du**. Wiem jak się buduje drogi w pl, sam pracuje w innej branży i mało gdzie można się tak obłowić jak tam, i tak ma to miejsce, bo przecież jak sie nie zawali most, to nikt nie będzie nic wiedział i mówił, ale jak sie zawali, wtedy wsz wychodzi na wierzch i tak teraz jest.

Mylisz się, nie pracuję na budowie.

Jesteś jak widzę wielkim "znafcą" branży budowlanej. A tak naprawdę, to mały z pieniacz z Ciebie.

Mylisz się, nie pracuję na budowie.

Jesteś jak widzę wielkim "znafcą" branży budowlanej. A tak naprawdę, to mały z pieniacz z Ciebie.

rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2014 o 15:49

Jak pracujesz w inej branży, np. przy hodowli krów, to jakie masz pojęcie o budowaniu dróg? No chyba, że z tej swojej branży, wziąłeś "cyklopa" i ciągnik i przerzuciłeś się na podwykonastwo przy budowie dróg. Sam może dawałeś łapówki, żeby się załapać się i utrzymać na budowie. Nie obłowiłes się, bo okazało się, że nie jest tak kolorowo i teraz psioczysz. Most sie nie zawlił i dawno nie słyszałem o zawaleniu jakiegoś w Polsce, więc jak to w końcu jest, mądralo?

hahah, poziom Twojej odpowiedzi świadczy tylko o Tobie, niestety negatywnie. mam bliskich znajomych, którzy robią w tej branży i wiem co i jak dokładnie wyglada, ze szczegółami. A Ty swoje frustracje spowodowane przegranym życiem zachowaj dla siebie i zamiast hejtować, idź pobiegać. Może pomoże. 

hahah, poziom Twojej odpowiedzi świadczy tylko o Tobie, niestety negatywnie. mam bliskich znajomych, którzy robią w tej branży i wiem co i jak dokładnie wyglada, ze szczegółami. A Ty swoje frustracje spowodowane przegranym życiem zachowaj dla siebie i zamiast hejtować, idź pobiegać. Może pomoże. 

rozwiń
Avatar
hodowca wiewiórek / 30 kwietnia 2014 o 15:25

chyba jakiś inżynier z budowy, tzn z du**. Wiem jak się buduje drogi w pl, sam pracuje w innej branży i mało gdzie można się tak obłowić jak tam, i tak ma to miejsce, bo przecież jak sie nie zawali most, to nikt nie będzie nic wiedział i mówił, ale jak sie zawali, wtedy wsz wychodzi na wierzch i tak teraz jest.

Jak pracujesz w inej branży, np. przy hodowli krów, to jakie masz pojęcie o budowaniu dróg? No chyba, że z tej swojej branży, wziąłeś "cyklopa" i ciągnik i przerzuciłeś się na podwykonastwo przy budowie dróg. Sam może dawałeś łapówki, żeby się załapać się i utrzymać na budowie. Nie obłowiłes się, bo okazało się, że nie jest tak kolorowo i teraz psioczysz. Most sie nie zawlił i dawno nie słyszałem o zawaleniu jakiegoś w Polsce, więc jak to w końcu jest, mądralo?

Jak pracujesz w inej branży, np. przy hodowli krów, to jakie masz pojęcie o budowaniu dróg? No chyba, że z tej swojej branży, wziąłeś "cyklopa" i ciągnik i przerzuciłeś się na podwykonastwo przy budowie dróg. Sam może dawałeś łapówki, żeby się załapać się i utrzymać na budowie. Nie obłowiłes się, bo okazało się, że nie jest tak kolorowo i teraz psioczysz. Most sie nie zawlił i dawno nie słyszałem o zawaleniu jakiegoś w Polsce, więc jak to w końcu jest, mądralo?

rozwiń
Avatar
tom / 30 kwietnia 2014 o 12:34

Odezwał się jeden, bez skazy i winy. Zrobiłeś rachunek sumienia i taki czysty jesteś?

Oskarżać to każdy potrafi ale juź swoich przewinień nie zauważamy.

chyba jakiś inżynier z budowy, tzn z du**. Wiem jak się buduje drogi w pl, sam pracuje w innej branży i mało gdzie można się tak obłowić jak tam, i tak ma to miejsce, bo przecież jak sie nie zawali most, to nikt nie będzie nic wiedział i mówił, ale jak sie zawali, wtedy wsz wychodzi na wierzch i tak teraz jest.

chyba jakiś inżynier z budowy, tzn z du**. Wiem jak się buduje drogi w pl, sam pracuje w innej branży i mało gdzie można się tak obłowić jak tam, i tak ma to miejsce, bo przecież jak sie nie zawali most, to nikt nie będzie nic wiedział i mówił, ale jak sie zawali, wtedy wsz wychodzi na wierzch i tak teraz jest.

rozwiń
Avatar
oym / 30 kwietnia 2014 o 12:33

Odezwał się jeden, bez skazy i winy. Zrobiłeś rachunek sumienia i taki czysty jesteś?

Oskarżać to każdy potrafi ale juź swoich przewinień nie zauważamy.

chyba jakiś inżynier z budowy, tzn z du**. Wiem jak się buduje drogi w pl, sam pracuje w innej branży i mało gdzie można się tak obłowić jak tam, i tak ma to miejsce, bo przecież jak sie nie zawali most, to nikt nie będzie nic wiedział i mówił, ale jak sie zawali, wtedy wsz wychodzi na wierzch i tak teraz jest.

chyba jakiś inżynier z budowy, tzn z du**. Wiem jak się buduje drogi w pl, sam pracuje w innej branży i mało gdzie można się tak obłowić jak tam, i tak ma to miejsce, bo przecież jak sie nie zawali most, to nikt nie będzie nic wiedział i mówił, ale jak sie zawali, wtedy wsz wychodzi na wierzch i tak teraz jest.

rozwiń
Avatar
ge / 30 kwietnia 2014 o 12:01

Meanwhile in Lublin

Avatar
taki jeden / 30 kwietnia 2014 o 11:24

Głodnemu zawsze chleb na myśli!

Ludzie tu nie chodzi o to czy ktoś coś kradł czy nie, tylko o stabilność podłoża. Dolina Ciemięgi trudny teren i niestabilny grunt. Zapewne badania geologiczne nie były dość starannie wykonane, albo w ramach oszczędności przeznaczyli mniejszą pulę pieniędzy na te badania, albo wykonawca tychże badań był wyłoniony w przetargu (w którym wygrała najtańsza oferta) i adekwatnie do wysokości kwoty zaproponowanej w przetargu wykonał usługę.

Avatar
mk / 30 kwietnia 2014 o 10:57

Jak nie kradli to dlaczego teraz tak " dobrze " jest ?  kradną sQrwysyny już na żywca bez najmniejszych skrupułów czy oporów., tusk musi odejść !!!

Odezwał się jeden, bez skazy i winy. Zrobiłeś rachunek sumienia i taki czysty jesteś?

Oskarżać to każdy potrafi ale juź swoich przewinień nie zauważamy.

Avatar
Mirko / 2 maja 2014 o 18:41

Na zdjęciu widać że S-17 rozbiera ich a nie oni ją.

Avatar
BYKU / 1 maja 2014 o 19:21

hahah, poziom Twojej odpowiedzi świadczy tylko o Tobie, niestety negatywnie. mam bliskich znajomych, którzy robią w tej branży i wiem co i jak dokładnie wyglada, ze szczegółami. A Ty swoje frustracje spowodowane przegranym życiem zachowaj dla siebie i zamiast hejtować, idź pobiegać. Może pomoże. 

Mosz BUCU w tym łbie,jak baran w torbie,jak ten tusk i inni komucho-konfidenci.

Avatar
Gość / 1 maja 2014 o 10:14

chyba jakiś inżynier z budowy, tzn z du**. Wiem jak się buduje drogi w pl, sam pracuje w innej branży i mało gdzie można się tak obłowić jak tam, i tak ma to miejsce, bo przecież jak sie nie zawali most, to nikt nie będzie nic wiedział i mówił, ale jak sie zawali, wtedy wsz wychodzi na wierzch i tak teraz jest.

Mylisz się, nie pracuję na budowie.

Jesteś jak widzę wielkim "znafcą" branży budowlanej. A tak naprawdę, to mały z pieniacz z Ciebie.

Mylisz się, nie pracuję na budowie.

Jesteś jak widzę wielkim "znafcą" branży budowlanej. A tak naprawdę, to mały z pieniacz z Ciebie.

rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2014 o 15:49

Jak pracujesz w inej branży, np. przy hodowli krów, to jakie masz pojęcie o budowaniu dróg? No chyba, że z tej swojej branży, wziąłeś "cyklopa" i ciągnik i przerzuciłeś się na podwykonastwo przy budowie dróg. Sam może dawałeś łapówki, żeby się załapać się i utrzymać na budowie. Nie obłowiłes się, bo okazało się, że nie jest tak kolorowo i teraz psioczysz. Most sie nie zawlił i dawno nie słyszałem o zawaleniu jakiegoś w Polsce, więc jak to w końcu jest, mądralo?

hahah, poziom Twojej odpowiedzi świadczy tylko o Tobie, niestety negatywnie. mam bliskich znajomych, którzy robią w tej branży i wiem co i jak dokładnie wyglada, ze szczegółami. A Ty swoje frustracje spowodowane przegranym życiem zachowaj dla siebie i zamiast hejtować, idź pobiegać. Może pomoże. 

hahah, poziom Twojej odpowiedzi świadczy tylko o Tobie, niestety negatywnie. mam bliskich znajomych, którzy robią w tej branży i wiem co i jak dokładnie wyglada, ze szczegółami. A Ty swoje frustracje spowodowane przegranym życiem zachowaj dla siebie i zamiast hejtować, idź pobiegać. Może pomoże. 

rozwiń
Avatar
hodowca wiewiórek / 30 kwietnia 2014 o 15:25

chyba jakiś inżynier z budowy, tzn z du**. Wiem jak się buduje drogi w pl, sam pracuje w innej branży i mało gdzie można się tak obłowić jak tam, i tak ma to miejsce, bo przecież jak sie nie zawali most, to nikt nie będzie nic wiedział i mówił, ale jak sie zawali, wtedy wsz wychodzi na wierzch i tak teraz jest.

Jak pracujesz w inej branży, np. przy hodowli krów, to jakie masz pojęcie o budowaniu dróg? No chyba, że z tej swojej branży, wziąłeś "cyklopa" i ciągnik i przerzuciłeś się na podwykonastwo przy budowie dróg. Sam może dawałeś łapówki, żeby się załapać się i utrzymać na budowie. Nie obłowiłes się, bo okazało się, że nie jest tak kolorowo i teraz psioczysz. Most sie nie zawlił i dawno nie słyszałem o zawaleniu jakiegoś w Polsce, więc jak to w końcu jest, mądralo?

Jak pracujesz w inej branży, np. przy hodowli krów, to jakie masz pojęcie o budowaniu dróg? No chyba, że z tej swojej branży, wziąłeś "cyklopa" i ciągnik i przerzuciłeś się na podwykonastwo przy budowie dróg. Sam może dawałeś łapówki, żeby się załapać się i utrzymać na budowie. Nie obłowiłes się, bo okazało się, że nie jest tak kolorowo i teraz psioczysz. Most sie nie zawlił i dawno nie słyszałem o zawaleniu jakiegoś w Polsce, więc jak to w końcu jest, mądralo?

rozwiń
Avatar
tom / 30 kwietnia 2014 o 12:34

Odezwał się jeden, bez skazy i winy. Zrobiłeś rachunek sumienia i taki czysty jesteś?

Oskarżać to każdy potrafi ale juź swoich przewinień nie zauważamy.

chyba jakiś inżynier z budowy, tzn z du**. Wiem jak się buduje drogi w pl, sam pracuje w innej branży i mało gdzie można się tak obłowić jak tam, i tak ma to miejsce, bo przecież jak sie nie zawali most, to nikt nie będzie nic wiedział i mówił, ale jak sie zawali, wtedy wsz wychodzi na wierzch i tak teraz jest.

chyba jakiś inżynier z budowy, tzn z du**. Wiem jak się buduje drogi w pl, sam pracuje w innej branży i mało gdzie można się tak obłowić jak tam, i tak ma to miejsce, bo przecież jak sie nie zawali most, to nikt nie będzie nic wiedział i mówił, ale jak sie zawali, wtedy wsz wychodzi na wierzch i tak teraz jest.

rozwiń
Avatar
oym / 30 kwietnia 2014 o 12:33

Odezwał się jeden, bez skazy i winy. Zrobiłeś rachunek sumienia i taki czysty jesteś?

Oskarżać to każdy potrafi ale juź swoich przewinień nie zauważamy.

chyba jakiś inżynier z budowy, tzn z du**. Wiem jak się buduje drogi w pl, sam pracuje w innej branży i mało gdzie można się tak obłowić jak tam, i tak ma to miejsce, bo przecież jak sie nie zawali most, to nikt nie będzie nic wiedział i mówił, ale jak sie zawali, wtedy wsz wychodzi na wierzch i tak teraz jest.

chyba jakiś inżynier z budowy, tzn z du**. Wiem jak się buduje drogi w pl, sam pracuje w innej branży i mało gdzie można się tak obłowić jak tam, i tak ma to miejsce, bo przecież jak sie nie zawali most, to nikt nie będzie nic wiedział i mówił, ale jak sie zawali, wtedy wsz wychodzi na wierzch i tak teraz jest.

rozwiń
Avatar
ge / 30 kwietnia 2014 o 12:01

Meanwhile in Lublin

Avatar
taki jeden / 30 kwietnia 2014 o 11:24

Głodnemu zawsze chleb na myśli!

Ludzie tu nie chodzi o to czy ktoś coś kradł czy nie, tylko o stabilność podłoża. Dolina Ciemięgi trudny teren i niestabilny grunt. Zapewne badania geologiczne nie były dość starannie wykonane, albo w ramach oszczędności przeznaczyli mniejszą pulę pieniędzy na te badania, albo wykonawca tychże badań był wyłoniony w przetargu (w którym wygrała najtańsza oferta) i adekwatnie do wysokości kwoty zaproponowanej w przetargu wykonał usługę.

Avatar
mk / 30 kwietnia 2014 o 10:57

Jak nie kradli to dlaczego teraz tak " dobrze " jest ?  kradną sQrwysyny już na żywca bez najmniejszych skrupułów czy oporów., tusk musi odejść !!!

Odezwał się jeden, bez skazy i winy. Zrobiłeś rachunek sumienia i taki czysty jesteś?

Oskarżać to każdy potrafi ale juź swoich przewinień nie zauważamy.

Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 0 0

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 2 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 1 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 2

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 13 8

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 9

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia]
galeria
film

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia] 246 24

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!