środa, 24 stycznia 2018 r.

Lublin

Samochód elektryczny i inne atrakcje na dniach otwartych WSEI w Lublinie

Dodano: 15 lutego 2017, 15:48

Przejażdżki samochodem elektrycznym, rozładowywanie korków w mieście z wykorzystaniem programów komputerowych, przenoszenie rzeczywistości do świata cyberprzestrzeni za pomocą skanera 3D - to niektóre z warsztatów, w których wzięli udział uczestnicy Dni Otwartych WSEI.

W środę swoje drzwi otworzyły Wydział Administracji i Ekonomii oraz Wydział Transportu i Informatyki WSEI. Uczestnicy mogli również dowiedzieć się jak założyć i prowadzić własny biznes internetowy, zbadać swoje predyspozycje menedżerskie w oparciu o siatkę przywództwa Blake'a i Mouton lub testu M-ASTRA, potrenować umiejętność zarządzania prowadząc własne przedsiębiorstwo w formie gry symulacyjnej. Były też prezentacje możliwości wariografu, mikroskopu elektronowego oraz tokarki CNC, trening kreatywności w efektywnym uczeniu się oraz zajęcia dotyczące współczesnych zagrożeń terrorystycznych, sposobów pozyskiwania informacji od instytucji publicznych oraz bezpieczeństwa danych w cyberprzestrzeni.

W pierwszym dniu, z cyklu Dni otwartych WSEI, wzięło udział przeszło 600 osób – uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa lubelskiego.

Kolejne edycje dni otwartych w WSEI odbędą się 24 lutego (Wydział Pedagogiki i Psychologii) oraz 28 lutego (Wydział Administracji i Ekonomii oraz Wydział Nauk o Zdrowiu). Uczelnia zaprasza wszystkich zainteresowanych w tych terminach w godz. 9.00-13.30 do siedzimy Wyższej szkoły Ekonomii i Innowacji przy ul. Projektowej 4.

Czytaj więcej o: studia wsei
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (22 maja 2017 o 22:09) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jeździliśmy tym samochodem na zajęciach, szału nie ma ale inaczej się zachowuje niż benzynowy.
Rozwiń
Gość
Gość (15 lutego 2017 o 17:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wszystko ch.. jak śpiewały Elektryczne Gitary.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!