piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Lublin

Samochód elektryczny i inne atrakcje na dniach otwartych WSEI w Lublinie

Dodano: 15 lutego 2017, 15:48

Przejażdżki samochodem elektrycznym, rozładowywanie korków w mieście z wykorzystaniem programów komputerowych, przenoszenie rzeczywistości do świata cyberprzestrzeni za pomocą skanera 3D - to niektóre z warsztatów, w których wzięli udział uczestnicy Dni Otwartych WSEI.

W środę swoje drzwi otworzyły Wydział Administracji i Ekonomii oraz Wydział Transportu i Informatyki WSEI. Uczestnicy mogli również dowiedzieć się jak założyć i prowadzić własny biznes internetowy, zbadać swoje predyspozycje menedżerskie w oparciu o siatkę przywództwa Blake'a i Mouton lub testu M-ASTRA, potrenować umiejętność zarządzania prowadząc własne przedsiębiorstwo w formie gry symulacyjnej. Były też prezentacje możliwości wariografu, mikroskopu elektronowego oraz tokarki CNC, trening kreatywności w efektywnym uczeniu się oraz zajęcia dotyczące współczesnych zagrożeń terrorystycznych, sposobów pozyskiwania informacji od instytucji publicznych oraz bezpieczeństwa danych w cyberprzestrzeni.

W pierwszym dniu, z cyklu Dni otwartych WSEI, wzięło udział przeszło 600 osób – uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa lubelskiego.

Kolejne edycje dni otwartych w WSEI odbędą się 24 lutego (Wydział Pedagogiki i Psychologii) oraz 28 lutego (Wydział Administracji i Ekonomii oraz Wydział Nauk o Zdrowiu). Uczelnia zaprasza wszystkich zainteresowanych w tych terminach w godz. 9.00-13.30 do siedzimy Wyższej szkoły Ekonomii i Innowacji przy ul. Projektowej 4.

Czytaj więcej o: studia wsei
Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (15 lutego 2017 o 17:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wszystko ch.. jak śpiewały Elektryczne Gitary.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24