Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 lutego 2018 r.
11:18

Sanepid zamknął kebab Super Zbieracza

Autor: Zdjęcie autora kp
402 46 A A

Lokal prowadzony przez Super Zbieracza przy ul. Jasnej w Lublinie został kilka dni temu zamknięty przez sanepid.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Nieprawidłowości dotyczyły m.in. braku warunków do utrzymania higieny przez personel i brak higieny powierzchni wykorzystywanych do przygotowywania jedzenia. Brakowało ciepłej wody, a także środków do dezynfekcji rąk i powierzchni – informuje Justyna Moskal z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie. – Brakowało też niezbędnej przy prowadzeniu lokalu gastronomicznego dokumentacji.

Dodaje, że dopóki właściciel nie usunie nieprawidłowości lokal będzie zamknięty.

Na drzwiach pojawiła się kartka z napisem

Quiz: Dawne smaki Lublina. Znasz te miejsca i dania?

Dawne smaki Lublina. Znasz te miejsca i dania?

Komentarze 46

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 lutego 2018 o 17:48
Trzeba mieć super zwieracz by będąc na mieście jeść to, co robi superzbieracz. To jak bzykać tirówkę bez gumy.
Avatar
Gość / 17 lutego 2018 o 15:01
Jezeli ktoś jest bardzo głodny i chce się mocno wkurw.... to polecam prawdziwy kebab dla prawdziwego polaka na kunickiego... podobno mięsa nie żałują hahaha ludzie bez pojęcia o gastronomii i jedzeniu.Dziadostwo straszne najgorszy syf jaki jadłem w naszym mieście juz lepiej pojść do maka.Cały dzień nie jadłem i wyjebałem do kosza.Po co tacy ludzie biorą sie za żarcie???Bombe pod to podłożyć to mało.Biala kapusta zalana słodką śmietaną... upośledzony jesteś czlowieku?Właścicielowi zycze potrącenia przez pendolino
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 15:47
Przecież ta sprawa w jeden dzień można załatwić. Zakupi przepływowy podgrzewacz, skompletuje dokumentację i po sprawie. Każdy podlega tym regułom. Wiadomo, że pracownicy w Polsce muszą mieć książeczki sanepidowskie. Niech cieszy się, że mandatu mu nie nałożyli. Człowiek dopiero uczy się przedsiębiorczości. To nie Meksyk, by żarcie sprzedawać z chodnika. Chociaż... nadal mleko w butelkach po pepsi można kupić na targu ;)
Avatar
pielęgniarka z SPSK1 / 14 lutego 2018 o 09:09
zaciekawiony sytuacją napisał:
A ja mam jedno pytanie do kierowniczki Bancerz z sanepidu kiedy odwiedzą PSK1 w lublinie bo tam pielęgniarki w jednych mundurkach roboczych w krwi i kale robią pacjętowi lewatywę lub toaletę a za chwilę rozdją obiad i karmią pacjentów obiadem bo brakuje salowych i kuchenkowych, bo coś tu nie gra że jest taka nagonka na kebab a w szpitalu zjeść z obiadem kiłe i mogiłe
 panie zaciekawiony - czas na lewatywę !
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 09:08
"Sanepid zamknął kebab Super Zbieracza" .... a kiedy zamkną samego Zbieracza?
Avatar
zaciekawiony sytuacją / 14 lutego 2018 o 08:24
A ja mam jedno pytanie do kierowniczki Bancerz z sanepidu kiedy odwiedzą PSK1 w lublinie bo tam pielęgniarki w jednych mundurkach roboczych w krwi i kale robią pacjętowi lewatywę lub toaletę a za chwilę rozdją obiad i karmią pacjentów obiadem bo brakuje salowych i kuchenkowych, bo coś tu nie gra że jest taka nagonka na kebab a w szpitalu zjeść z obiadem kiłe i mogiłe
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 07:49
Jak widać zbieracz nie był higieniczny. I tak mu widocznie zostało...
Avatar
Spoon / 13 lutego 2018 o 23:02
"i bardzo dobrze ja *** z tych brudnychrąk od tego mendy co chodzi i sępi brudne butelki i puszki po piwie bym nie zjadł" - a od araba co się po spoconych jajach drapie zjadasz hehe... Możesz mi podać link do takiej akcji jak piszesz? 
Avatar
Dario !! / 13 lutego 2018 o 21:25
Grzesi głowa do góry i heja dawaj dalej, za dużo jest zasrańców na tym świecie żeby im odpuścić, jak sanepid idzie na kontrolę do szpitali to jest pic na wodę a tu się czepiają zasrańcy - widziałem na własne oczy - grzegorz nie dawaj się jesteśmy z tobą !!
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 21:10
No Grzesiu, widzisz teraz jak to jest z biurokracją.
Avatar
Gość / 17 lutego 2018 o 17:48
Trzeba mieć super zwieracz by będąc na mieście jeść to, co robi superzbieracz. To jak bzykać tirówkę bez gumy.
Avatar
Gość / 17 lutego 2018 o 15:01
Jezeli ktoś jest bardzo głodny i chce się mocno wkurw.... to polecam prawdziwy kebab dla prawdziwego polaka na kunickiego... podobno mięsa nie żałują hahaha ludzie bez pojęcia o gastronomii i jedzeniu.Dziadostwo straszne najgorszy syf jaki jadłem w naszym mieście juz lepiej pojść do maka.Cały dzień nie jadłem i wyjebałem do kosza.Po co tacy ludzie biorą sie za żarcie???Bombe pod to podłożyć to mało.Biala kapusta zalana słodką śmietaną... upośledzony jesteś czlowieku?Właścicielowi zycze potrącenia przez pendolino
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 15:47
Przecież ta sprawa w jeden dzień można załatwić. Zakupi przepływowy podgrzewacz, skompletuje dokumentację i po sprawie. Każdy podlega tym regułom. Wiadomo, że pracownicy w Polsce muszą mieć książeczki sanepidowskie. Niech cieszy się, że mandatu mu nie nałożyli. Człowiek dopiero uczy się przedsiębiorczości. To nie Meksyk, by żarcie sprzedawać z chodnika. Chociaż... nadal mleko w butelkach po pepsi można kupić na targu ;)
Avatar
pielęgniarka z SPSK1 / 14 lutego 2018 o 09:09
zaciekawiony sytuacją napisał:
A ja mam jedno pytanie do kierowniczki Bancerz z sanepidu kiedy odwiedzą PSK1 w lublinie bo tam pielęgniarki w jednych mundurkach roboczych w krwi i kale robią pacjętowi lewatywę lub toaletę a za chwilę rozdją obiad i karmią pacjentów obiadem bo brakuje salowych i kuchenkowych, bo coś tu nie gra że jest taka nagonka na kebab a w szpitalu zjeść z obiadem kiłe i mogiłe
 panie zaciekawiony - czas na lewatywę !
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 09:08
"Sanepid zamknął kebab Super Zbieracza" .... a kiedy zamkną samego Zbieracza?
Avatar
zaciekawiony sytuacją / 14 lutego 2018 o 08:24
A ja mam jedno pytanie do kierowniczki Bancerz z sanepidu kiedy odwiedzą PSK1 w lublinie bo tam pielęgniarki w jednych mundurkach roboczych w krwi i kale robią pacjętowi lewatywę lub toaletę a za chwilę rozdją obiad i karmią pacjentów obiadem bo brakuje salowych i kuchenkowych, bo coś tu nie gra że jest taka nagonka na kebab a w szpitalu zjeść z obiadem kiłe i mogiłe
Avatar
Gość / 14 lutego 2018 o 07:49
Jak widać zbieracz nie był higieniczny. I tak mu widocznie zostało...
Avatar
Spoon / 13 lutego 2018 o 23:02
"i bardzo dobrze ja *** z tych brudnychrąk od tego mendy co chodzi i sępi brudne butelki i puszki po piwie bym nie zjadł" - a od araba co się po spoconych jajach drapie zjadasz hehe... Możesz mi podać link do takiej akcji jak piszesz? 
Avatar
Dario !! / 13 lutego 2018 o 21:25
Grzesi głowa do góry i heja dawaj dalej, za dużo jest zasrańców na tym świecie żeby im odpuścić, jak sanepid idzie na kontrolę do szpitali to jest pic na wodę a tu się czepiają zasrańcy - widziałem na własne oczy - grzegorz nie dawaj się jesteśmy z tobą !!
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 21:10
No Grzesiu, widzisz teraz jak to jest z biurokracją.
Zobacz wszystkie komentarze 46

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady
galeria

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady 0 0

W sobotę po godzinie 20 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu na przejeździe kolejowym w miejscowości Wagram. Jadący z Lublina do Świnoujścia pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę ciągniętą przez samochód osobowy.

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza?

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza? 1 1

Nietypowe zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego puławskiej policji w sobotę przed południem.

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu 5 0

Do zdarzenia doszło nocą z piątku na sobotę w Zamościu.

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu
24 maja 2018, 18:00

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu 1 0

Już po raz czwarty Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu organizuje koncert charytatywny. Tym razem dochód z niego przeznaczony zostanie na rzecz 14-letniej chorej na autyzm Diany Czugały, wychowanki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu.

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń 0 0

Wartość rat, które opłacasz miesięcznie, przerasta Twoje możliwości finansowe? Aby pokonać swoje problemy finansowe, możesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, który w łatwy sposób pozwoli Ci obniżyć koszt, jaki regularnie ponosisz. Łącząc kilka zobowiązań w jedno, znacznie zwiększysz swoje szanse na spłatę zadłużeń, bez ryzyka opóźnienia w ratach i zdobycia negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej.

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA W derbach powiatu radzyńskiego lepszy okazał się Grom Kąkolewnica, który pokonał Unię Żabików 2:0. Huragan Międzyrzec Podlaski rozbił LKS AGROTEX Milanów 9:2. Unia Krzywda ograła LZS Dobryń 5:0. Kolejny komplet punktów lidera Orląt Łuków

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu 4 3

Przebudowa ulicy Filtrowej w Puławach może być znacznie droższa, niż zakładał Zarząd Dróg Miejskich. Oferty, które wpłynęły do przetargu przekraczają kwotę ujętą w budżecie o prawie pół miliona złotych.

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7 0 0

Gruntownego remontu ma się doczekać sala gimnastyczna podstawówki przy ul. Plażowej.

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej 1 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Walcząca o utrzymanie Granica Dorohusk podzieliła się punktami z Ruchem Izbica. Pierwsza porażka Ogniwa Wierzbica w rundzie rewanżowej. Orzeł Srebrzyszcze zainkasował wiosną kolejny komplet punktów i to z zespołem z czołówki tabeli Spartą Rejowiec Fabryczny

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 5 1

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja"
Alarm 24

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja" 18 9

Trzy osoby zakończyły juwenalia w komisariacie. Kolejna poddała się obdukcji lekarza sądowego. Studenci dęblińskie „Szkoły Orląt” oskarżają policję o bezpodstawną i zbyt brutalną interwencję. Policja twierdzi, ze młodzi byli pijani i agresywni.

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych 0 0

Chcesz przetestować elektryczny pojazd, zanim w niego zainwestujesz kupę ciężko zarobionych pieniędzy? Potrzebujesz nowej floty transportowej dla swojej firmy spedycyjnej? Chcesz wybrać się na wakacyjną przejażdżkę, lecz nie posiadasz własnego auta? Zapraszamy do poczytania niniejszego tekstu, za pośrednictwem którego dowiesz się, jak cenna jest w dzisiejszych czasach atrakcyjna oferta godnej polecenia wypożyczalni samochodowej.

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK
26 maja 2018, 12:00

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK 4 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 12 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się spotkanie z fotografem Tadeuszem Rolke połączone z wernisażem wystawy prac artysty.

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził
galeria
film

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził 75 8

Prawie 2 promile alkoholu miał zatrzymany pijany kierowca. Pochodzący z Tanzanii 34-latek, próbował uciekać przed policjantami po tym, jak rozbił pożyczone BMW.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!