Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 lipca 2015 r.
20:19

SKOK pozwie Joannę Muchę? Posłanka nie zamierza wycofywać się ze swoich słów

Autor: Zdjęcie autora toma
0 71 A A
Joanna Mucha (fot. Wojciech Nieśpiałowski)
Joanna Mucha (fot. Wojciech Nieśpiałowski)

Kasa Krajowa SKOK zamierza pozwać do sądu lubelską posłankę PO Joannę Muchę oraz ministra finansów Mateusza Szczurka. Chodzi o ich „nieprawdziwe i godzące w dobre imię spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych” wypowiedzi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W niedzielę na antenie TVN24 Mucha zapowiedziała, że jeśli Platforma Obywatelska wygra jesienne wybory samorządowe, powstanie komisja w celu wyjaśnienia sprawy SKOK-ów.
– Afera SKOK-ów to największa afera ostatnich 25 lat.

Nie ma najmniejszego porównania do afery Amber Gold. To jest porównywanie myszy do słonia – mówiła posłanka. Dodała też, że minister Szczurek nie posunął się za daleko, określając sposób działania kas „piramidą finansową”.

Właśnie za te wypowiedzi Kasa Krajowa SKOK chce przygotować wobec obojga polityków pozwy sądowe – zapowiedział wczoraj w oświadczeniu przesłanym do mediów centrala SKOK.

– To ewidentna próba zastraszania nas i zamazania niezwykle trudnej sytuacji SKOK-ów. Domyślam się, że w najbliższym czasie ten pozew zostanie rozszerzony o publicystów i ekonomistów, którzy także wypowiadają się krytycznie w tej sprawie – komentuje dla Dziennika Joanna Mucha, która przyznaje, że nie zamierza się wycofywać ze swoich słów. – Dane mówią same za siebie i nie można udawać, że jest inaczej. To nie jest tak, że polityk ma prawo ostrzegać przed tego typu zagrożeniami. To jest jego obowiązek – tłumaczy.

Komentarze 71

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Duży Wacek / 27 sierpnia 2015 o 18:27

No powiedz  byłeś tam w środku ? wilgotna ?

Avatar
Gość / 27 sierpnia 2015 o 17:55
Do pisowskiego "małego wacka" - spieprzaj dziadu!!! "Festiwal obłudników. Politycy prawicy przed kamerami mówią o religii, a prywatnie? Rozwody, romanse i prostytutki" http://natemat.pl/105125,festiwal-obludnikow-politycy-prawicy-przed-kamerami-mowia-o-religii-a-prywatnie-rozwody-romanse-i-prostytutki
Avatar
Duży Wacek / 27 sierpnia 2015 o 17:41

A jak ogólnie chodzi ona na dwa baty kolego ?

Avatar
Gość / 27 sierpnia 2015 o 17:35

ten z tyłu to pisowski rozwodnik 

Mariusz Antoni Kamiński

a biedne,osierocone bez ojca dzieci ?

ten z tyłu to pisowski rozwodnik 

Mariusz Antoni Kamiński

a biedne,osierocone bez ojca dzieci rozwiń

Avatar
Gość / 27 sierpnia 2015 o 17:19

Jacek Kurski ma już nową kochankę?!

 

Jacek Kurski zaledwie miesiąc temu rozwiódł się z żoną. Początkowo było z tym trochę problemów, bo polityk postanowił zaoszczędzić na rodzinie i zadeklarował w sądzie majątek znacznie uszczuplony po kadencji europosła. To prawdopodobnie jedyny przypadek w historii Parlamentu Europejskiego, gdy poseł, zamiast wzbogacić się, zbiedniał. Niektórym podczas czteroletniej kadencji udaje się odłożyć nawet półtora miliona złotych.

Jacek Kurski UKRYWA PIENIĄDZE przed żoną?! 

http://www.tanilans....z-nowa-kochanke

 

Był żonaty z Moniką, ma troje dzieci (Antoniego, Zuzannę i Olgierda).

a biedne,osierocone bez  dzieci ojca?

 

 

Opamiętania trochę PiS-ie - partio rozwodników!!! Tyle głodnych dzieci w Polsce, a ich ojcowie wydają pieniądze wiadomo na kogo...

 

Jacek Kurski ma już nową kochankę?!

 

Jacek Kursk... rozwiń

Avatar
Gość / 27 sierpnia 2015 o 17:13

Takie " dr " przed nazwiskiem to wszyscy komuniści kiedyś i dzisiaj załatwiają sobie tak jak Grabarczyk pozwolenie na broń,więc takimi doktorami to tylko płoty grodzić na ścianie wschodniej.

tak na przykład dr duda. taki z niego dr jak ... 

Avatar
Warszawianka / 27 sierpnia 2015 o 16:42

  :) Pani dr Mucha - młoda, dobrze wykształcona, elokwentna, sympatyczna, zna dwa języki obce. Dlatego pisiorów jasna krew zalewa  :) 

Takie " dr " przed nazwiskiem to wszyscy komuniści kiedyś i dzisiaj załatwiają sobie tak jak Grabarczyk pozwolenie na broń,więc takimi doktorami to tylko płoty grodzić na ścianie wschodniej.

Takie " dr " przed nazwiskiem to wszyscy komuniści kiedyś i dzisiaj załatwiają sobie tak jak Grabarczyk pozwolenie na broń,więc takimi doktorami to tylko płoty grodzić na ścianie wschodniej.

rozwiń
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2015 o 16:29

A co Ministra powie na temat SKOK Wołomin?

Nic nie powie !!  nabrała wody w ryj,SKOK Wołomin to ona,WSI i agentura soviecka,to co się będzie odzywać.

Avatar
Gość / 27 sierpnia 2015 o 16:20

  :) Pani dr Mucha - młoda, dobrze wykształcona, elokwentna, sympatyczna, zna dwa języki obce. Dlatego pisiorów jasna krew zalewa  :) 

A fryzjer ? a biedne,osierocone bez matki dzieci dzieci ? jaki to przykład dla narodu taka parlamentarzystka daje ? jak tusk,pażdziochowa, inni i całe to czerwone łajno ?

A fryzjer ? a biedne,osierocone bez matki dzieci dzieci ? jaki to przykład dla narodu taka parlamentarzystka daje ? jak tusk,pażdziochowa, inni i całe to czerwone łajno ?

rozwiń
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2015 o 16:15

Nabić sucz na dwa pale z tyłu i z przodu.

Avatar
Duży Wacek / 27 sierpnia 2015 o 18:27

No powiedz  byłeś tam w środku ? wilgotna ?

Avatar
Gość / 27 sierpnia 2015 o 17:55
Do pisowskiego "małego wacka" - spieprzaj dziadu!!! "Festiwal obłudników. Politycy prawicy przed kamerami mówią o religii, a prywatnie? Rozwody, romanse i prostytutki" http://natemat.pl/105125,festiwal-obludnikow-politycy-prawicy-przed-kamerami-mowia-o-religii-a-prywatnie-rozwody-romanse-i-prostytutki
Avatar
Duży Wacek / 27 sierpnia 2015 o 17:41

A jak ogólnie chodzi ona na dwa baty kolego ?

Avatar
Gość / 27 sierpnia 2015 o 17:35

ten z tyłu to pisowski rozwodnik 

Mariusz Antoni Kamiński

a biedne,osierocone bez ojca dzieci ?

ten z tyłu to pisowski rozwodnik 

Mariusz Antoni Kamiński

a biedne,osierocone bez ojca dzieci rozwiń

Avatar
Gość / 27 sierpnia 2015 o 17:19

Jacek Kurski ma już nową kochankę?!

 

Jacek Kurski zaledwie miesiąc temu rozwiódł się z żoną. Początkowo było z tym trochę problemów, bo polityk postanowił zaoszczędzić na rodzinie i zadeklarował w sądzie majątek znacznie uszczuplony po kadencji europosła. To prawdopodobnie jedyny przypadek w historii Parlamentu Europejskiego, gdy poseł, zamiast wzbogacić się, zbiedniał. Niektórym podczas czteroletniej kadencji udaje się odłożyć nawet półtora miliona złotych.

Jacek Kurski UKRYWA PIENIĄDZE przed żoną?! 

http://www.tanilans....z-nowa-kochanke

 

Był żonaty z Moniką, ma troje dzieci (Antoniego, Zuzannę i Olgierda).

a biedne,osierocone bez  dzieci ojca?

 

 

Opamiętania trochę PiS-ie - partio rozwodników!!! Tyle głodnych dzieci w Polsce, a ich ojcowie wydają pieniądze wiadomo na kogo...

 

Jacek Kurski ma już nową kochankę?!

 

Jacek Kursk... rozwiń

Avatar
Gość / 27 sierpnia 2015 o 17:13

Takie " dr " przed nazwiskiem to wszyscy komuniści kiedyś i dzisiaj załatwiają sobie tak jak Grabarczyk pozwolenie na broń,więc takimi doktorami to tylko płoty grodzić na ścianie wschodniej.

tak na przykład dr duda. taki z niego dr jak ... 

Avatar
Warszawianka / 27 sierpnia 2015 o 16:42

  :) Pani dr Mucha - młoda, dobrze wykształcona, elokwentna, sympatyczna, zna dwa języki obce. Dlatego pisiorów jasna krew zalewa  :) 

Takie " dr " przed nazwiskiem to wszyscy komuniści kiedyś i dzisiaj załatwiają sobie tak jak Grabarczyk pozwolenie na broń,więc takimi doktorami to tylko płoty grodzić na ścianie wschodniej.

Takie " dr " przed nazwiskiem to wszyscy komuniści kiedyś i dzisiaj załatwiają sobie tak jak Grabarczyk pozwolenie na broń,więc takimi doktorami to tylko płoty grodzić na ścianie wschodniej.

rozwiń
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2015 o 16:29

A co Ministra powie na temat SKOK Wołomin?

Nic nie powie !!  nabrała wody w ryj,SKOK Wołomin to ona,WSI i agentura soviecka,to co się będzie odzywać.

Avatar
Gość / 27 sierpnia 2015 o 16:20

  :) Pani dr Mucha - młoda, dobrze wykształcona, elokwentna, sympatyczna, zna dwa języki obce. Dlatego pisiorów jasna krew zalewa  :) 

A fryzjer ? a biedne,osierocone bez matki dzieci dzieci ? jaki to przykład dla narodu taka parlamentarzystka daje ? jak tusk,pażdziochowa, inni i całe to czerwone łajno ?

A fryzjer ? a biedne,osierocone bez matki dzieci dzieci ? jaki to przykład dla narodu taka parlamentarzystka daje ? jak tusk,pażdziochowa, inni i całe to czerwone łajno ?

rozwiń
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2015 o 16:15

Nabić sucz na dwa pale z tyłu i z przodu.