wtorek, 30 maja 2017 r.

Lublin

Sprawdź, czy jesteś ubezpieczony. NFZ organizuje dni otwarte

Dodano: 7 grudnia 2012, 17:50
Autor: (izi)

Przez prawie cały dzisiejszy dzień pracownicy NFZ i ZUS są do twojej dyspozycji. Odpowiedzą na pytania m.in. w sprawie ubezpieczenia zdrowotnego.

NFZ organizuje dni otwarte. Potrwają od godz. 8 do 18. Każda osoba, która przyjdzie do NFZ z dowodem osobistym lub innym dokumentem tożsamości i z numerem PESEL, będzie mogła sprawdzić, czy jest ubezpieczona. Upewni się w ten sposób, czy może bez obaw chodzić do lekarza i korzystać ze świadczeń finansowanych przez NFZ. Można też sprawdzić ubezpieczenie swojego dziecka.

Dni Otwarte odbędą się w oddziale Funduszu w Lublinie (ul. Szkolna 16, ul. Koryznowej 2d) oraz w delegaturach w Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu. W godz. 9–14 pracowników NFZ wspierać będą specjaliści ZUS, KRUS i Urzędu Pracy.

Dodatkowo czynne będą również wszystkie placówki ZUS-u. Sale obsługi klientów będą otwarte od godz. 8. do 15. W tym czasie będzie można też kontaktować się z ZUS-em telefonicznie, dzwoniąc pod numer 801 400 987 (dla telefonów stacjonarnych) lub 22 560 16 00 (dla telefonów stacjonarnych i komórkowych).
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!