Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 września 2014 r.
9:30
Edytuj ten wpis

Sprzedali 40 proc. biletów na otwarcie Areny Lublin. Kto dostanie za darmo?

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
170 63 A A

W poniedziałek zaczął się montaż sceny na sobotnie otwarcie stadionu. Jak dotąd sprzedało się 40 proc. biletów, we wtorek miasto zaczyna rozdawać je za darmo rodzinom wielodzietnym i domom dziecka. Znamy już także komplet atrakcji, wśród nich jest... pizza od Michela Morana.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Darmowa część imprezy rozpocznie się obok stadionu o godz. 13. Będą m.in. kucharze z programu MasterChef, a juror tego programu, Michel Moran, ma rozdawać z ciężarówki przygotowaną przez siebie pizzę.

- Będą również strefy namiotowe z atrakcjami dla całych rodzin, w tym fotościanki i strefa dla miłośników gier - wylicza Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Profesjonalni artyści będą malować twarze, do wygrania będą gadżety związane z telewizją TVN i samą Areną Lublin. A w specjalnym autobusie będzie kręcony materiał wideo.

Na scenie wystąpią artyści z programów Mam Talent! i X Faxctor. - Ale nie będzie to kopia głównego koncertu, tylko uzupełnienie - dodaje rzecznik MOSiR.

Bezpłatny piknik skończy się o godz. 17, a wtedy na stadionie zacznie się biletowana impreza. Pierwsza część potrwa do godz. 19 i będzie transmitowana na antenie TVN. Mają się w niej zmierzyć artyści programów telewizyjnych: Mam Talent! i X Factor, co sam TVN zapowiada jako "starcie gigantów”. O kogo chodzi?

Agnieszka Chylińska poprowadzi drużynę w składzie: Piotr Karpienia, Marta Podulka, Me Myself And I, Marcin Wyrostek i Anna Dudek. Natomiast ekipa Tatiany Okupnik to Grzegorz Hyży, Ewelina Lisowska, Artem Furman, Klaudia Gawor i zespół The Chance oraz Trzynasta w samo południe. Druga część koncertu - co upubliczniono w poniedziałek - również ma się opierać na artystach z tych samych programów, tyle że wystąpią również jurorzy.
Na imprezę otwarcia może wejść 25 tys. widzów, ale dotąd, jak informuje MOSiR, sprzedało się 10 tys. biletów. Kosztują 15 zł. Od wtorku będą wydawane za darmo posiadaczom karty dla wielodzietnych "Rodzina Trzy Plus”, których miasto wydało dokładnie 8602. Bilety można odbierać do piątku włącznie w kasie hali Globus w godz. 8-15. Koniecznie trzeba okazać kartę "Rodzina Trzy Plus” i dowód osobisty. Darmowe bilety trafią też do domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych. MOSiR zapewnia, że było to planowane od początku.

W poniedziałek zaczął się montaż wielkiej sceny. - Można porównać ją do scen z sylwestrów telewizyjnych - mówi Bednarczyk. - Została zaprojektowana specjalnie na tę imprezę, a zarówno oświetlenie, jak i nagłośnienie będzie przystosowane do jakości HD.

Scena ma być gotowa do czwartku lub piątku. Stanie na specjalnej twardej płycie, która ma chronić murawę. Inne, lżejsze panele przykryją część murawy przeznaczoną dla widzów. Trawa ma się zregenerować przed zaplanowanym na 9 października meczu młodzieżowych reprezentacji Polski i Włoch.

Komentarze 63

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Łukasz / 25 września 2014 o 13:41

Kurwa, gdzie te gwiazdy?!

Avatar
Iza. / 25 września 2014 o 12:41

No to ładnie, MOPS będzie rozdawał darmowe wejściówki ... Najdzie się patologii z maja i tatar. Rzucą się głodomory na ciężarówkę z pizzą, Ja dziękuję, nie chcę być stratowany, okradziony lub dźgnięty nożem

A skąd przeświadczenie, że rodziny wielodzietne to patologia? Że chodzą głodni z nożem w kieszeni? Mój mąż jest z rodziny wielodzietnej i zarówno on i jego rodzeństwo to wykształceni ludzie. A i na każdym osiedlu są czarne owce. Wkładanie wszystkich do jednego worka tylko dlatego że się mieszka na danym osiedlu jest bardzo krzywdzące. To przykre że zatruwaja powietrze takie osobniki jak Ty. 
 

A skąd przeświadczenie, że rodziny wielodzietne to patologia? Że chodzą głodni z nożem w kieszeni? Mój mąż jest z rodziny wielodzietnej i zarówno on i jego rodzeństwo to wykształceni ludzie. A i na każdym osiedlu są czarne owce. Wkładanie wszystkich do jednego worka tylko dlatego że się mieszka na danym osiedlu jest bardzo krzywdzące. To przykre że zatruwaja powietrze takie osobniki jak Ty. 
 

rozwiń
Avatar
Gość / 25 września 2014 o 10:18

No to ładnie, MOPS będzie rozdawał darmowe wejściówki ... Najdzie się patologii z maja i tatar. Rzucą się głodomory na ciężarówkę z pizzą, Ja dziękuję, nie chcę być stratowany, okradziony lub dźgnięty nożem.

nie nazywaj rodzin z programu rodzina 3+ patologią.

Avatar
ja jako były / 25 września 2014 o 10:16

Miasto wydaje posiadaczom " kart dużych rodzin" bezpłatne wejściówki, ale tylko na płytę boiska. W ten sposób tworzy getto !!! Kto zapłacił będzie patrzył z góry z trybun, pozostały motłoch - tak miłowane rodziny z programy 3+ będą w gettcie na płycie.

Dziękuję panie presydęcie Żuk i prezesie MOSiR za takie wyróżnienie. Bilet odebrałem, ale nie skorzystam !

Avatar
Patryk / 24 września 2014 o 13:19

Stadion został wybudowany z naszych podatków i będzie utrzymywany z naszych podatków...! Dziękujemy! Odwdzięczymy się nie przychodząc na wybory! 

Nie przychodząc na wybory wspierasz PO, PiS i tą całą bandę.

Avatar
Patryk / 24 września 2014 o 13:17

Wolę stadion niż żeby z moich podatków finansować służbę zdrowia, policję itd - przynajmniej coś namacalnego a nie przeżarte i rozkradzione. więc nie pisz w liczbie mnogiej - chyba że masz rozdwojenie jaźni to przepraszam.

Nie przychodząc na wybory wspierasz PO, PiS i całą tą bandę. 

Avatar
ala / 24 września 2014 o 10:59

wolałbym mecz motor -izolator a nie dokładać popaprańcom tvn

Avatar
ŁOOj / 24 września 2014 o 09:05

Stadion został wybudowany z naszych podatków i będzie utrzymywany z naszych podatków...! Dziękujemy! Odwdzięczymy się nie przychodząc na wybory! 

Wolę stadion niż żeby z moich podatków finansować służbę zdrowia, policję itd - przynajmniej coś namacalnego a nie przeżarte i rozkradzione. więc nie pisz w liczbie mnogiej - chyba że masz rozdwojenie jaźni to przepraszam.

Avatar
zbyszek / 24 września 2014 o 06:08

No to ładnie, MOPS będzie rozdawał darmowe wejściówki ... Najdzie się patologii z maja i tatar. Rzucą się głodomory na ciężarówkę z pizzą, Ja dziękuję, nie chcę być stratowany, okradziony lub dźgnięty nożem.

Avatar
Bu / 23 września 2014 o 22:11

Jak na inaugurację to straszna nędza, mimo, że cena biletu śmieszna. Jak otwierali halę Globus było za darmo i w ciągu jednego dnia wydali wejściówki. Już choćby po tym widać jak bardzo bezsensowną inwestycją jest ten stadion.

Avatar
Łukasz / 25 września 2014 o 13:41

Kurwa, gdzie te gwiazdy?!

Avatar
Iza. / 25 września 2014 o 12:41

No to ładnie, MOPS będzie rozdawał darmowe wejściówki ... Najdzie się patologii z maja i tatar. Rzucą się głodomory na ciężarówkę z pizzą, Ja dziękuję, nie chcę być stratowany, okradziony lub dźgnięty nożem

A skąd przeświadczenie, że rodziny wielodzietne to patologia? Że chodzą głodni z nożem w kieszeni? Mój mąż jest z rodziny wielodzietnej i zarówno on i jego rodzeństwo to wykształceni ludzie. A i na każdym osiedlu są czarne owce. Wkładanie wszystkich do jednego worka tylko dlatego że się mieszka na danym osiedlu jest bardzo krzywdzące. To przykre że zatruwaja powietrze takie osobniki jak Ty. 
 

A skąd przeświadczenie, że rodziny wielodzietne to patologia? Że chodzą głodni z nożem w kieszeni? Mój mąż jest z rodziny wielodzietnej i zarówno on i jego rodzeństwo to wykształceni ludzie. A i na każdym osiedlu są czarne owce. Wkładanie wszystkich do jednego worka tylko dlatego że się mieszka na danym osiedlu jest bardzo krzywdzące. To przykre że zatruwaja powietrze takie osobniki jak Ty. 
 

rozwiń
Avatar
Gość / 25 września 2014 o 10:18

No to ładnie, MOPS będzie rozdawał darmowe wejściówki ... Najdzie się patologii z maja i tatar. Rzucą się głodomory na ciężarówkę z pizzą, Ja dziękuję, nie chcę być stratowany, okradziony lub dźgnięty nożem.

nie nazywaj rodzin z programu rodzina 3+ patologią.

Avatar
ja jako były / 25 września 2014 o 10:16

Miasto wydaje posiadaczom " kart dużych rodzin" bezpłatne wejściówki, ale tylko na płytę boiska. W ten sposób tworzy getto !!! Kto zapłacił będzie patrzył z góry z trybun, pozostały motłoch - tak miłowane rodziny z programy 3+ będą w gettcie na płycie.

Dziękuję panie presydęcie Żuk i prezesie MOSiR za takie wyróżnienie. Bilet odebrałem, ale nie skorzystam !

Avatar
Patryk / 24 września 2014 o 13:19

Stadion został wybudowany z naszych podatków i będzie utrzymywany z naszych podatków...! Dziękujemy! Odwdzięczymy się nie przychodząc na wybory! 

Nie przychodząc na wybory wspierasz PO, PiS i tą całą bandę.

Avatar
Patryk / 24 września 2014 o 13:17

Wolę stadion niż żeby z moich podatków finansować służbę zdrowia, policję itd - przynajmniej coś namacalnego a nie przeżarte i rozkradzione. więc nie pisz w liczbie mnogiej - chyba że masz rozdwojenie jaźni to przepraszam.

Nie przychodząc na wybory wspierasz PO, PiS i całą tą bandę. 

Avatar
ala / 24 września 2014 o 10:59

wolałbym mecz motor -izolator a nie dokładać popaprańcom tvn

Avatar
ŁOOj / 24 września 2014 o 09:05

Stadion został wybudowany z naszych podatków i będzie utrzymywany z naszych podatków...! Dziękujemy! Odwdzięczymy się nie przychodząc na wybory! 

Wolę stadion niż żeby z moich podatków finansować służbę zdrowia, policję itd - przynajmniej coś namacalnego a nie przeżarte i rozkradzione. więc nie pisz w liczbie mnogiej - chyba że masz rozdwojenie jaźni to przepraszam.

Avatar
zbyszek / 24 września 2014 o 06:08

No to ładnie, MOPS będzie rozdawał darmowe wejściówki ... Najdzie się patologii z maja i tatar. Rzucą się głodomory na ciężarówkę z pizzą, Ja dziękuję, nie chcę być stratowany, okradziony lub dźgnięty nożem.

Avatar
Bu / 23 września 2014 o 22:11

Jak na inaugurację to straszna nędza, mimo, że cena biletu śmieszna. Jak otwierali halę Globus było za darmo i w ciągu jednego dnia wydali wejściówki. Już choćby po tym widać jak bardzo bezsensowną inwestycją jest ten stadion.

Zobacz wszystkie komentarze 63

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Orkiestra św. Mikołaja na Moście Kultury
22 czerwca 2018, 16:30

Orkiestra św. Mikołaja na Moście Kultury 0 0

Co Gdzie Kiedy. Czas na przedostatni weekend czerwca na Moście Kultury. Tradycyjnie na uczestników czekają koncerty i warsztaty. Gwiazdą weekendu będzie Orkiestra Św. Mikołaja.

Wakacyjny rozkład komunikacji miejskiej w Lublinie. Co się zmieni?

Wakacyjny rozkład komunikacji miejskiej w Lublinie. Co się zmieni? 1 0

Gotowy jest już wakacyjny rozkład jazdy autobusów i trolejbusów. Jak zwykle pojadą rzadziej, a linie nocne nawet w weekendy mają kursować co 60 minut. Co jeszcze czeka pasażerów?

XIX Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi już w weekend

XIX Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi już w weekend 1 0

Gospodarzem tegorocznej edycji jest po raz drugi w historii Gmina Miączyn.– W Gminie Miączyn są doskonałe warunki do organizacji rywalizacji w Igrzyskach Zrzeszenia LZS. Samorząd lokalny, z wójtem Ryszardem Borowskim na czele, bardzo angażuje się w sport masowy, jest przyjazny wszelkim działaniom i inicjatywom w tej dziedzinie – tłumaczy Arkadiusz Bratkowski, członek Zarządu Województwa Lubelskiego.

Tłumaczył, że sam wywrócił się na nóż. Policjanci nie dali się nabrać

Tłumaczył, że sam wywrócił się na nóż. Policjanci nie dali się nabrać 3 0

31-latek tłumaczył, że sam przewrócił się na nóż. Okazało się, że ugodził go mężczyzna, który był zazdrosny o swoją dziewczynę.

Odpalił silnik i ruszył spod sklepu. Co chwilę zjeżdżał na pobocze

Odpalił silnik i ruszył spod sklepu. Co chwilę zjeżdżał na pobocze 1 0

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał 57-letni kierowca Forda, który został zatrzymany przez policję.

Budowlani Lublin grają z Ogniwem Sopot i chcą przeskoczyć rywala

Budowlani Lublin grają z Ogniwem Sopot i chcą przeskoczyć rywala 2 0

W niedzielę o godzinie 13 Budowlani Lublin rozegrają mecz z Ogniwem Sopot. Będzie to ostatnie spotkanie przed wakacjami

To stowarzyszenie pomaga samotnym, starszym osobom. Trwa wakacyjna akcja

To stowarzyszenie pomaga samotnym, starszym osobom. Trwa wakacyjna akcja 0 0

Chcemy, żeby nasi podopieczni mogli spędzić trochę czasu w gronie przyjaznych osób i w otoczeniu pięknej przyrody – mówi Urszula Kępczyk ze Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Można im w tym pomóc.

Super Zbieracz sprzedał swój kebab. Co teraz będzie robił?
galeria

Super Zbieracz sprzedał swój kebab. Co teraz będzie robił? 38 7

Wróciłem do tego, co robiłem. A lubię swoją pracę – mówi Grzegorz Iżycki, popularny Super Zbieracz z Lublina. Iżycki sprzedał lokal z kebabem przy ulicy Jasnej.