Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 grudnia 2012 r.
13:19
Edytuj ten wpis

Sylwester 2012 w Lublinie: Budka Suflera, Bracia i Teksasy zaśpiewają na żywo

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 9 A A
370 tys. zł będzie kosztować sylwestrowa impreza na pl. Litewskim. Budka Suflera za występ dostanie
370 tys. zł będzie kosztować sylwestrowa impreza na pl. Litewskim. Budka Suflera za występ dostanie

Budka Suflera, Bracia i Teksasy zagrają gościom imprezy na pl. Litewskim. Mają śpiewać na żywo, nie z playbacku. Jutro zacznie się montaż sceny dla artystów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Artyści mają grać na żywo, o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura. – Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni – mówi Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta miasta. Montaż sceny ma się zacząć już jutro.

– Po jej obu stronach staną telebimy – dodaje Anna Machocka z biura prasowego Ratusza.

W tym roku grać i śpiewać będą tylko lubelskie zespoły. Jako pierwsza, o godz. 22 zaprezentuje się bluesowa grupa Teksasy, a na godz. 22.45 zaplanowany jest koncert zespołu Bracia. O północy w niebo wystrzelą fajerwerki, prezydent miasta złoży mieszkańcom życzenia, a na scenę wyjdzie gwiazda wieczoru – Budka Suflera. Impreza ma się zakończyć około godz. 2. Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł.

W poniedziałek na pl. Litewskim pojawią się barierki. Ze względów bezpieczeństwa cały teren imprezy zostanie ogrodzony. – Będą trzy wejścia – informuje Machocka. – Jedno od ul. 3 Maja, drugie koło fontanny, a trzecie od strony pomnika Unii Lubelskiej – dodaje.

Przy wejściu będzie można przelać przyniesione ze sobą napoje do rozdawanych za darmo plastikowych kubeczków. Wejście ze szklaną butelką będzie zabronione. Porządku pilnować ma 92 ochroniarzy. Dodatkowo wygrodzona zostanie niecka fontanny, z której odpalane będą sztuczne ognie. Z boku placu stanie 19 przenośnych toalet.

I jeszcze jedna przydatna informacja: nocnych autobusów będzie dwa razy więcej, niż na co dzień. – Linie N1, N2 i N3 będą jeździć z częstotliwością co 30 minut i będą obsługiwane autobusami przegubowymi – zapowiada Justyna Góźdź z Zarządu Transportu Miejskiego.

Przystanek przesiadkowy znajdzie się na ul. Okopowej.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Quaresma89 / 31 grudnia 2012 o 22:25
tak wysokie wynagrodzenie dla tych ,,gwiazd" to kpina, na każdym kroku mówi się o kryzysie a nasze pieniądze, mam na myśli podatników są marnotrawione i wyrzucane w błoto... szkoda słów, zamiast te pieniądze przeznaczyć na jakiś ważniejszy cel to wydawane są na rzeczy całkowicie zbędne....
Avatar
Z233444 / 28 grudnia 2012 o 10:14
Dlaczego mamy płacić z naszych podatków na imprezę dla bandy dresów, których nie stać 200zł żeby pójść gdzieś do lokalu?
Avatar
poznań z LB / 27 grudnia 2012 o 23:24
Chyba a napewno kasa przesolona na 50 procent .Sport upad jak koszykowka Nowum Lublin ,a tu ziomkowie kasują .Wiem ,że to sylwester ale jak na skromny Lublin to niewiem .Gdyby było to lato to więcej ludzi a tak zima może być skromne jeżeli chodzi o widza.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 o 21:56
Czy "BRACIA" to ten zespół, który odpadł w "przedbiegach" konkursu MAM TALENT ??????
Avatar
S Y L W E S T E R / 27 grudnia 2012 o 19:31
--------------SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU DLA PIĘKNEGO LUBLINA !------------------------------ Jeżeli na Manhattanie będzie WIELKIE POWITANIE NOWEGO ROKU , to dlaczego ma nie być WIELKIE GO POWITANIA NOWEGO 2013 ROKU W PIĘKNYM LUBLINIE NA HISTORYCZNYM PL. LITEWSKIM ? Zwłaszcza, że grał będzie rewelacyjny zespół lubelski " BUDKA SUFLERA" który otrzymywał OWACJE na stojąco od wymagającej widowni nowojorskiego BROADWAY'u . Właśnie za promowanie historycznego miasta LUBLINA , spodziewane jest nadanie lubelskiemu zespołowi miano -- HONOROWY OBYWATEL MIASTA LUBLINA--. Dziękujemy zespołowi " BUDKA SUFLERA" i WSPANIAŁEJ ZABAWY SYLWESTRO WEJ DLA MIESZKAŃCOW LUBLINA I INNYCH MIAST LUBELSZCZYZNY !. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013 DLA LUBLINA I LUBELSZCZYZNY !. Do zobaczenia na Pl. Litewskim w Lublinie w przepiękną NOC SYLWESTROWĄ !. GOD BLESS LUBLIN CITY ! .
--------------SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU DLA PIĘKNEGO LUBLINA !------------------------------ Jeżeli na Manhattanie będzie WIELKIE POWITANIE NOWEGO ROKU , to dlaczego ma nie być WIELKIE GO POWITANIA NOWEGO 2013 ROKU W PIĘKNYM LUBLINIE NA HISTORYCZNYM PL. LITEWSKIM ? Zwłaszcza, że grał będzie rewelacyjny zespół lubelski " BUDKA SUFLERA" który otrzymywał OWACJE na stojąco od wymagającej widowni nowojorskiego BROADWAY'u . Właśnie za promowanie historycznego miasta LUBLINA , spodziewane jest nadani... rozwiń
Avatar
Lucjan / 27 grudnia 2012 o 17:10
Biedactwa... No naprawdę... Wstydu dziadki nie mają. Budka to kompletnie wypalony zespół od lat odgrzewający te same kotlety - o niestrawność więc nie trudno. W sam raz dla lemingów z podlubelskich wiosek.
Avatar
xcd / 27 grudnia 2012 o 15:35
"Artyści mają grać na żywo o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura).
Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni.

Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł"

Budka Suflera, Bracia (rodzinka Budki, płacone w jednym pakiecie z Budką, he he) oraz Teksasy
... czyli WIOCHA.PL (gigantyczny zarobek opłacany z kasy podatników).

Żadna prywatna firma nie dałaby im tyle zarobić co Żukowy Ratusz z naszych podatków.

Aha ..., chuchajcie i dmuchajcie na scenę, bo jak temperatura spadnie poniżej plus 18 stopni, to oni "zagrają" i "zaśpiewają" tak jak w remizie na "disko w polu", czyli z playbacku.
"Artyści mają grać na żywo o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura).
Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni.

Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł"

Budka Suflera, Bracia (rodzinka Budki, płacone w jednym pakiecie z Budką, he he) oraz Teksasy
... czyli WIOCHA.PL (gigantyczny zarobek... rozwiń
Avatar
a / 27 grudnia 2012 o 13:58
370 tys. złotych za imprezę dla kilkusetosobowej reprezentacji żuli z Lubartowskiej i Zamojskiej. Brawo!!!!
Biorąc pod uwagę frekwencję sprzed lat (ok. 2000 osó wychodzi 185zł za osobę z miejskiej kasy!!
Avatar
dziadek / 27 grudnia 2012 o 13:50
Extra premia dla radnego Cugowskiego?!
Avatar
Quaresma89 / 31 grudnia 2012 o 22:25
tak wysokie wynagrodzenie dla tych ,,gwiazd" to kpina, na każdym kroku mówi się o kryzysie a nasze pieniądze, mam na myśli podatników są marnotrawione i wyrzucane w błoto... szkoda słów, zamiast te pieniądze przeznaczyć na jakiś ważniejszy cel to wydawane są na rzeczy całkowicie zbędne....
Avatar
Z233444 / 28 grudnia 2012 o 10:14
Dlaczego mamy płacić z naszych podatków na imprezę dla bandy dresów, których nie stać 200zł żeby pójść gdzieś do lokalu?
Avatar
poznań z LB / 27 grudnia 2012 o 23:24
Chyba a napewno kasa przesolona na 50 procent .Sport upad jak koszykowka Nowum Lublin ,a tu ziomkowie kasują .Wiem ,że to sylwester ale jak na skromny Lublin to niewiem .Gdyby było to lato to więcej ludzi a tak zima może być skromne jeżeli chodzi o widza.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 o 21:56
Czy "BRACIA" to ten zespół, który odpadł w "przedbiegach" konkursu MAM TALENT ??????
Avatar
S Y L W E S T E R / 27 grudnia 2012 o 19:31
--------------SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU DLA PIĘKNEGO LUBLINA !------------------------------ Jeżeli na Manhattanie będzie WIELKIE POWITANIE NOWEGO ROKU , to dlaczego ma nie być WIELKIE GO POWITANIA NOWEGO 2013 ROKU W PIĘKNYM LUBLINIE NA HISTORYCZNYM PL. LITEWSKIM ? Zwłaszcza, że grał będzie rewelacyjny zespół lubelski " BUDKA SUFLERA" który otrzymywał OWACJE na stojąco od wymagającej widowni nowojorskiego BROADWAY'u . Właśnie za promowanie historycznego miasta LUBLINA , spodziewane jest nadanie lubelskiemu zespołowi miano -- HONOROWY OBYWATEL MIASTA LUBLINA--. Dziękujemy zespołowi " BUDKA SUFLERA" i WSPANIAŁEJ ZABAWY SYLWESTRO WEJ DLA MIESZKAŃCOW LUBLINA I INNYCH MIAST LUBELSZCZYZNY !. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013 DLA LUBLINA I LUBELSZCZYZNY !. Do zobaczenia na Pl. Litewskim w Lublinie w przepiękną NOC SYLWESTROWĄ !. GOD BLESS LUBLIN CITY ! .
--------------SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU DLA PIĘKNEGO LUBLINA !------------------------------ Jeżeli na Manhattanie będzie WIELKIE POWITANIE NOWEGO ROKU , to dlaczego ma nie być WIELKIE GO POWITANIA NOWEGO 2013 ROKU W PIĘKNYM LUBLINIE NA HISTORYCZNYM PL. LITEWSKIM ? Zwłaszcza, że grał będzie rewelacyjny zespół lubelski " BUDKA SUFLERA" który otrzymywał OWACJE na stojąco od wymagającej widowni nowojorskiego BROADWAY'u . Właśnie za promowanie historycznego miasta LUBLINA , spodziewane jest nadani... rozwiń
Avatar
Lucjan / 27 grudnia 2012 o 17:10
Biedactwa... No naprawdę... Wstydu dziadki nie mają. Budka to kompletnie wypalony zespół od lat odgrzewający te same kotlety - o niestrawność więc nie trudno. W sam raz dla lemingów z podlubelskich wiosek.
Avatar
xcd / 27 grudnia 2012 o 15:35
"Artyści mają grać na żywo o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura).
Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni.

Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł"

Budka Suflera, Bracia (rodzinka Budki, płacone w jednym pakiecie z Budką, he he) oraz Teksasy
... czyli WIOCHA.PL (gigantyczny zarobek opłacany z kasy podatników).

Żadna prywatna firma nie dałaby im tyle zarobić co Żukowy Ratusz z naszych podatków.

Aha ..., chuchajcie i dmuchajcie na scenę, bo jak temperatura spadnie poniżej plus 18 stopni, to oni "zagrają" i "zaśpiewają" tak jak w remizie na "disko w polu", czyli z playbacku.
"Artyści mają grać na żywo o ile na scenie zostanie zapewniona odpowiednia temperatura).
Umowa, którą mamy z operatorem sceny mówi, że ma na niej utrzymywać temperaturę ok. plus 18 stopni.

Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł"

Budka Suflera, Bracia (rodzinka Budki, płacone w jednym pakiecie z Budką, he he) oraz Teksasy
... czyli WIOCHA.PL (gigantyczny zarobek... rozwiń
Avatar
a / 27 grudnia 2012 o 13:58
370 tys. złotych za imprezę dla kilkusetosobowej reprezentacji żuli z Lubartowskiej i Zamojskiej. Brawo!!!!
Biorąc pod uwagę frekwencję sprzed lat (ok. 2000 osó wychodzi 185zł za osobę z miejskiej kasy!!
Avatar
dziadek / 27 grudnia 2012 o 13:50
Extra premia dla radnego Cugowskiego?!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 0 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 1 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 11 5

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS 0 7

Grzegorz Schetyna - przewodniczący Platformy Obywatelskiej, wicepremier w rządzie Donalda Tuska odwiedzi Wydział Politologii UMCS. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 maja.

Co wpływa na wysokość OC?

Co wpływa na wysokość OC? 0 0

Zbliża się termin wykupienia OC na kolejny rok? Sprawdź, co wpływa na wysokość składki. Jakie czynniki brane są pod uwagę. Czy znasz je wszystkie?

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć 0 1

Oczyszczalnia ścieków w Lubartowie w ostatnim czasie jest wyjątkowo uciążliwa dla mieszkańców. Ale już za kilka dni odpoczną: zaczyna się rozruch nowej, wyremontowanej części.

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec 0 1

23 maja w Opolu Lubelskim szykuje się niezwykły wyścig. Tego dnia w urzędzie będzie można składać papiery na 17 wakatów w projekcie „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie – etap I”. Chodzi o montaż solarów i jednego pieca na biomasę. Podania będą przyjmowane według zasady: kto pierwszy, ten lepszy.

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 14 3

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!