Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 grudnia 2014 r.
19:55
Edytuj ten wpis

Tak będzie wyglądać pierwszy w Lublinie autobus elektryczny

Autor: Zdjęcie autora drs
27 7 A A

Właśnie tak oznakowany ma być pierwszy w Lublinie elektryczny autobus komunikacji miejskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Spośród 38 prac, które wpłynęły na konkurs ogłoszony przez MPK jurorzy wybrali właśnie tę. Nagrodę główną w wysokości 1500 zł otrzymała spółka cywilna ARFA. Pojazd na bazie ukraińskiego nadwozia marki Bogdan złożono w lubelskiej hali Ursusa.
Czytaj więcej o:

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Dfe / 5 marca 2015 o 09:57

Znajomy elektryk kraków mówi, że trolejbusy to przeszłość. Zastąpią je autobusy cng.

Avatar
ar / 6 grudnia 2014 o 12:00
To ja się pytam ? Po kiego ... bylo wydawać taka olbrzymią kasę na trakcję trolejbusowa i trolejbusy !!! Po co było tak oszpecać miasto cala ta pajęczą siecią no po co !!! Czy nie można było odrazu inwestować w elektryczne autobusy albo autobusu cng takie jak jeżdżę w Zamościu !!!!! Od tej trakcji w całym mieście a juz na Orkana to ona przechodzi sama siebie to ..... się chce !!!!!
Avatar
yy / 6 grudnia 2014 o 10:25

A czy przypadkiem ten projekt był robiony w całości w oparciu o regulamin ???

Zdaje się, że nie. Pomijając spójność boku z przodem, nie zachowano schematu malowania o którym mówił punkt 3 regulaminu, brak loga miasta lublina po bokach i przede wszystkim grafika nie nawiązuje do wizytówki miasta ... ehhh

Avatar
dwudziestolatka / 6 grudnia 2014 o 09:17

i co z tego ze ladny jak zaraz gimbaza i inne wandale go zniszcza od wewnatrz jak i na zewnatrz ;/

Avatar
Butelka / 5 grudnia 2014 o 20:48

czy autor i komisja nie widzi że przód w rzucie z boku jest czerwony, a na rzucie z przodu jest... zielony ?? Ten projekt to bubel nie trzymający się całości.

A swoja droga czy mpk nie obowiązują już pewne standardy jakie mają mieć pojazdy jeżdżące w sieci ZTM ?

Avatar
Kasia / 5 grudnia 2014 o 20:35

Bardzo ładny projekt! Podoba mi się!

Avatar
Wielki Szu / 5 grudnia 2014 o 20:33

w tym szmatławcu to jednak pracuje banda ch...

prowincjinalna miernota z pisteczką na czele.

Avatar
Dfe / 5 marca 2015 o 09:57

Znajomy elektryk kraków mówi, że trolejbusy to przeszłość. Zastąpią je autobusy cng.

Avatar
ar / 6 grudnia 2014 o 12:00
To ja się pytam ? Po kiego ... bylo wydawać taka olbrzymią kasę na trakcję trolejbusowa i trolejbusy !!! Po co było tak oszpecać miasto cala ta pajęczą siecią no po co !!! Czy nie można było odrazu inwestować w elektryczne autobusy albo autobusu cng takie jak jeżdżę w Zamościu !!!!! Od tej trakcji w całym mieście a juz na Orkana to ona przechodzi sama siebie to ..... się chce !!!!!
Avatar
yy / 6 grudnia 2014 o 10:25

A czy przypadkiem ten projekt był robiony w całości w oparciu o regulamin ???

Zdaje się, że nie. Pomijając spójność boku z przodem, nie zachowano schematu malowania o którym mówił punkt 3 regulaminu, brak loga miasta lublina po bokach i przede wszystkim grafika nie nawiązuje do wizytówki miasta ... ehhh

Avatar
dwudziestolatka / 6 grudnia 2014 o 09:17

i co z tego ze ladny jak zaraz gimbaza i inne wandale go zniszcza od wewnatrz jak i na zewnatrz ;/

Avatar
Butelka / 5 grudnia 2014 o 20:48

czy autor i komisja nie widzi że przód w rzucie z boku jest czerwony, a na rzucie z przodu jest... zielony ?? Ten projekt to bubel nie trzymający się całości.

A swoja droga czy mpk nie obowiązują już pewne standardy jakie mają mieć pojazdy jeżdżące w sieci ZTM ?

Avatar
Kasia / 5 grudnia 2014 o 20:35

Bardzo ładny projekt! Podoba mi się!

Avatar
Wielki Szu / 5 grudnia 2014 o 20:33

w tym szmatławcu to jednak pracuje banda ch...

prowincjinalna miernota z pisteczką na czele.

Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów
film

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów 0 0

Truskawki dojrzewają błyskawicznie, a producenci nie nadążają ze zbiorem. Dlatego jeden z nich wpadł na oryginalny pomysł. Klienci, którzy chcą tańszych owoców mogą zerwać je sobie sami.

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”?

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”? 0 0

"100 lat temu w Białej” - pod tym hasłem Miejska Biblioteka Publiczna zachęca młodzież do udziału w konkursie na komiks. Ma to związek z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program
24 czerwca 2018, 8:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program 0 0

Kochasz jazdę na rowerze? Zarejestruj się na stronie internetowej 25. Święta Roweru. Start 24 czerwca w Lubartowie.

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce 1 1

Do dwóch potrąceń przez kierujących samochodami doszło w poniedziałek rano w Lublinie. W jednym przypadku poszkodowany jest rowerzysta, w drugim piesza dziewczynka.

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem 3 0

Synoptycy ostrzegają przed burzami z gradem, które pojawić mają się po południu w części woj. lubelskiego

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem 0 0

Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał motorowerzysta, który w miejscowości Przytoczno (pow. lubartowski) zderzył się z Oplem.

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie
20 czerwca 2018, 18:00

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Najstarszy festiwal filmowy w Polsce Etiuda&Anima po raz kolejny zawita do Lublina w formie repliki. Już 20 czerwca o godz. 18 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) zobaczymy najciekawsze festiwalowe produkcje.

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych 5 2

Znaleziony martwy, chory dzik w miejscowości Wygnańce (pow. chełmski) był zawieszony wysoko na drzewie – taką plotkę podają miejscowi rolnicy i myśliwi. Kłopot w tym, że stanowczo zaprzeczają temu służby weterynaryjne.

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu 1 0

ROZMOWA Z Jackiem Sarną, organizatorem gali Thunderstrike Fight League 14 „Akpol Night” w Kraśniku

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć]
galeria

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć] 0

Islandia jest jak z innej planety. Wulkaniczne plaże, gejzery, pola lawy i niezwykłe wodospady. Kto był tu raz, z pewnością będzie chciał wrócić.

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia]
galeria

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia] 7 2

Do wypadku doszło rano w Żyrzynie na drodze krajowej nr 17. Dachował samochód marki KIA.

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej 0 0

Trolejbusy, które dzisiaj kończą trasę na pętli Mełgiewska WSEI będą mogły pojechać o wiele dalej, aż do zajezdni MPK.

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup 2 0

Duża dawka sportowych atrakcji czeka w tym tygodniu kibiców koło stadionu Arena Lublin. I nie chodzi tylko o wielki ekran z meczami mundialu. Na stadionie zagrają młodzieżowe drużyny z najlepszych akademii piłkarskich, a tuż obok popatrzymy na eliminacje do Mistrzostw Polski w ulicznej koszykówce.

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin
18 czerwca 2018, 19:00

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 18 czerwca o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się pokaz spektaklu Krzesiwo w wykonaniu Grupy Teatralnej DYNKS.

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym 2 8

32-letni kierowca audi przekroczył w terenie zabudowanym prędkość o 92 km/h. Policjanci apelują o rozwagę. Na drodze odpowiadamy nie tylko za siebie, ale również za innych użytkowników dróg - przypominają

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!