Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 grudnia 2011 r.
9:54
Edytuj ten wpis

Tak ma wyglądać stadion w Lublinie. Ratusz pokazał nowy projekt (zdjęcia)

0 34 A A
Nowy stadion w Lublinie (repr. Wojciech Nieśpiałowski)
Nowy stadion w Lublinie (repr. Wojciech Nieśpiałowski)

Ratusz pokazał we wtorek wizualizację nowego stadionu, który ma powstać w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Bryła stadionu ma być owalna lub kanciasta. W nowym projekcie zaokrąglono ściany zewnętrzne.

Skąd ta zmiana? Władze miasta chcą żeby obiekt wyglądał nowocześnie. Nie podjęto jednak jeszcze decyzji, która wersja będzie ostateczna..

Nowy stadion ma powstać w 2013 roku przy ul. Krochmalnej. Pomieści ponad 15 tys. widzów. Budowa ma kosztować 136 mln złotych z czego 67 mln zł da Unia Europejska.


Owalny czy kanciasty? Który stadion podoba Wam się bardziej. Czekamy na opinie na forum poniżej


Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
DK / 26 grudnia 2011 o 12:46
Super owalny!!!
Avatar
marek / 21 grudnia 2011 o 23:15
JESTEM ZA WERSJĄ OWALNĄ!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Boguta / 20 grudnia 2011 o 21:07
Owal !
Avatar
Konrad / 20 grudnia 2011 o 20:25
Owalny!
Avatar
lubelak / 20 grudnia 2011 o 19:24
stadion stadionem ........ a kiedy tor wybudujecie ?
Avatar
kibic piłkarski / 20 grudnia 2011 o 15:05
Dziś stadiony są bezpieczne prędzej oberwie osoba w mieście niż na stadionie dziś kazdy kibic jest jak na tależu kamery wideo słuchowe to co powiesz tesz jest słyszalnne przykład ostatniego meczu Motoru ktoś żucił petarde około 2 metrów od sędziego i już był złapany.2 Niejaki pan Staruch z lLegii czy kto inny ,większe zadymki sa na stadionach 4 ligowym w biednym miasteczku .Stadion jest POTRZEBNY LUBLINOWI[szkoda ze bez możźliwości rozbudowy ] bez niego nie przyjdzie żaden poważny [duzy]sponsor .Lublin i region zawsze miał dobrych piłarzy tylko bez sponsora cała Polska zbierała sukcesy.
Dziś stadiony są bezpieczne prędzej oberwie osoba w mieście niż na stadionie dziś kazdy kibic jest jak na tależu kamery wideo słuchowe to co powiesz tesz jest słyszalnne przykład ostatniego meczu Motoru ktoś żucił petarde około 2 metrów od sędziego i już był złapany.2 Niejaki pan Staruch z lLegii czy kto inny ,większe zadymki sa na stadionach 4 ligowym w biednym miasteczku .Stadion jest POTRZEBNY LUBLINOWI[szkoda ze bez możźliwości rozbudowy ] bez niego nie przyjdzie żaden poważny [duzy]sponsor .Lublin i region zawsze miał dobrych piłarzy t... rozwiń
Avatar
tmk / 20 grudnia 2011 o 13:30
Stadionik ładny , tylko po co on w Lublinie , tam nie ma kto grać ! Z resztą na tym zadupiu wrony zawracają , kto tu na mecz przyjedzie , aaa motor hahaha!!
Avatar
tmk / 20 grudnia 2011 o 13:28
Stadionik ładny , tylko po co on w Lublinie , tam nie ma kto grać! Z resztą na tym zadupiu wrony zawracają , kto tu na mecz przyjedzie , motor hahaha!!
Avatar
Marcin / 20 grudnia 2011 o 13:23
Zdecydowanie lepszy wizualnie jest stadion owalny, wygląda nowocześniej i nie jest ubogi w porównaniu z wyglądem kanciastym stadionu wcześniejszego projektu.
Avatar
pin / 20 grudnia 2011 o 13:14
[quote name='gol' timestamp='1324378358' post='573081']
Ty chyba już w dzieciństwie musiałeś oberwać mocno po głowie jakąś kostką skoro dzisiaj piszesz takie idiotyzmy. Jesteś niezłym ignorantem i tyle. Ciekawy jestem kiedy ostatnio przejechałeś się po całym Lublinie. Ja codziennie widzę nowy asfalt, wszędzie coś się buduje ale Ty wolisz pleść i narzekać. Przecież nikt na siłę Ci nie każe iść na stadion. Nawet lepiej dla innych, że zostaniesz w domu. Co za naród ehhh Zatrzymałeś się w latach 80/90tych gdzie w każdej kolejce co tydzień bez względu na poziom ligi dochodziło do kilkunastu burd stadionowych i próbujesz teraz wciskać ludziom kit. I jeszcze jedno, pewnie udajesz świętego a sam to swoje dziecko tłuczem kablem w zaciszu domowym.
bez odbioru
[/quote]

Ja się cieszę, że stadion powstanie, ale pytanie poprzednika jest zasadne. Kto będzie na nim grał? Dziwi mnie to, że rości sobie do niego prawa tylko Motor. Jak na mój gust powinna z niego korzystać także Lublinianka. Podobnie jest w Poznaniu. No i trzeba się będzie zakręcić za odpowiednią promocją i organizacją imprez aby przynosił jak najmniej strat
[quote name='gol' timestamp='1324378358' post='573081']
Ty chyba już w dzieciństwie musiałeś oberwać mocno po głowie jakąś kostką skoro dzisiaj piszesz takie idiotyzmy. Jesteś niezłym ignorantem i tyle. Ciekawy jestem kiedy ostatnio przejechałeś się po całym Lublinie. Ja codziennie widzę nowy asfalt, wszędzie coś się buduje ale Ty wolisz pleść i narzekać. Przecież nikt na siłę Ci nie każe iść na stadion. Nawet lepiej dla innych, że zostaniesz w domu. Co za naród ehhh Zatrzymałeś się w latach 80/90tych gdzie w ka... rozwiń
Avatar
DK / 26 grudnia 2011 o 12:46
Super owalny!!!
Avatar
marek / 21 grudnia 2011 o 23:15
JESTEM ZA WERSJĄ OWALNĄ!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Boguta / 20 grudnia 2011 o 21:07
Owal !
Avatar
Konrad / 20 grudnia 2011 o 20:25
Owalny!
Avatar
lubelak / 20 grudnia 2011 o 19:24
stadion stadionem ........ a kiedy tor wybudujecie ?
Avatar
kibic piłkarski / 20 grudnia 2011 o 15:05
Dziś stadiony są bezpieczne prędzej oberwie osoba w mieście niż na stadionie dziś kazdy kibic jest jak na tależu kamery wideo słuchowe to co powiesz tesz jest słyszalnne przykład ostatniego meczu Motoru ktoś żucił petarde około 2 metrów od sędziego i już był złapany.2 Niejaki pan Staruch z lLegii czy kto inny ,większe zadymki sa na stadionach 4 ligowym w biednym miasteczku .Stadion jest POTRZEBNY LUBLINOWI[szkoda ze bez możźliwości rozbudowy ] bez niego nie przyjdzie żaden poważny [duzy]sponsor .Lublin i region zawsze miał dobrych piłarzy tylko bez sponsora cała Polska zbierała sukcesy.
Dziś stadiony są bezpieczne prędzej oberwie osoba w mieście niż na stadionie dziś kazdy kibic jest jak na tależu kamery wideo słuchowe to co powiesz tesz jest słyszalnne przykład ostatniego meczu Motoru ktoś żucił petarde około 2 metrów od sędziego i już był złapany.2 Niejaki pan Staruch z lLegii czy kto inny ,większe zadymki sa na stadionach 4 ligowym w biednym miasteczku .Stadion jest POTRZEBNY LUBLINOWI[szkoda ze bez możźliwości rozbudowy ] bez niego nie przyjdzie żaden poważny [duzy]sponsor .Lublin i region zawsze miał dobrych piłarzy t... rozwiń
Avatar
tmk / 20 grudnia 2011 o 13:30
Stadionik ładny , tylko po co on w Lublinie , tam nie ma kto grać ! Z resztą na tym zadupiu wrony zawracają , kto tu na mecz przyjedzie , aaa motor hahaha!!
Avatar
tmk / 20 grudnia 2011 o 13:28
Stadionik ładny , tylko po co on w Lublinie , tam nie ma kto grać! Z resztą na tym zadupiu wrony zawracają , kto tu na mecz przyjedzie , motor hahaha!!
Avatar
Marcin / 20 grudnia 2011 o 13:23
Zdecydowanie lepszy wizualnie jest stadion owalny, wygląda nowocześniej i nie jest ubogi w porównaniu z wyglądem kanciastym stadionu wcześniejszego projektu.
Avatar
pin / 20 grudnia 2011 o 13:14
[quote name='gol' timestamp='1324378358' post='573081']
Ty chyba już w dzieciństwie musiałeś oberwać mocno po głowie jakąś kostką skoro dzisiaj piszesz takie idiotyzmy. Jesteś niezłym ignorantem i tyle. Ciekawy jestem kiedy ostatnio przejechałeś się po całym Lublinie. Ja codziennie widzę nowy asfalt, wszędzie coś się buduje ale Ty wolisz pleść i narzekać. Przecież nikt na siłę Ci nie każe iść na stadion. Nawet lepiej dla innych, że zostaniesz w domu. Co za naród ehhh Zatrzymałeś się w latach 80/90tych gdzie w każdej kolejce co tydzień bez względu na poziom ligi dochodziło do kilkunastu burd stadionowych i próbujesz teraz wciskać ludziom kit. I jeszcze jedno, pewnie udajesz świętego a sam to swoje dziecko tłuczem kablem w zaciszu domowym.
bez odbioru
[/quote]

Ja się cieszę, że stadion powstanie, ale pytanie poprzednika jest zasadne. Kto będzie na nim grał? Dziwi mnie to, że rości sobie do niego prawa tylko Motor. Jak na mój gust powinna z niego korzystać także Lublinianka. Podobnie jest w Poznaniu. No i trzeba się będzie zakręcić za odpowiednią promocją i organizacją imprez aby przynosił jak najmniej strat
[quote name='gol' timestamp='1324378358' post='573081']
Ty chyba już w dzieciństwie musiałeś oberwać mocno po głowie jakąś kostką skoro dzisiaj piszesz takie idiotyzmy. Jesteś niezłym ignorantem i tyle. Ciekawy jestem kiedy ostatnio przejechałeś się po całym Lublinie. Ja codziennie widzę nowy asfalt, wszędzie coś się buduje ale Ty wolisz pleść i narzekać. Przecież nikt na siłę Ci nie każe iść na stadion. Nawet lepiej dla innych, że zostaniesz w domu. Co za naród ehhh Zatrzymałeś się w latach 80/90tych gdzie w ka... rozwiń