Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 lutego 2015 r.
13:59
Edytuj ten wpis

Tarasy Zamkowe. Właściciel podał datę otwarcia

Autor: Zdjęcie autora jsz
408 14 A A

Właściciel galerii podał wreszcie dokładną datę otwarcia. Do dyspozycji klientów będzie ponad sto sklepów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pierwsze zakupy w Tarasach Zamkowych zrobimy 4 marca.

Galeria u stóp Zamku Lubelskiego ma przyciągać nie tylko ofertą handlową. Jednym z jej największych atutów będzie zielony i dostępny dla wszystkich dach. Powstały tam tarasy widokowe i alejki, z których można podziwiać panoramę miasta.

Taras Zamkowe to 38 tys. mkw powierzchni handlowej. Na tej przestrzeni docelowo znajdzie się 150 sklepów i punktów usługowych. Wśród nich pojawią się marki debiutujące w Lublinie, jak np. Waggon Paris, New Look, Zara Home, Oysho czy Swarovski.

Na terenie całego centrum handlowego dostępne będzie bezpłatne wi-fi. Klienci, którzy przyjadą na zakupy samochodem, skorzystają z podziemnego parkingu na 1400 miejsc.

Przez pierwsze trzy godziny parkowania będzie bezpłatne.
Czytaj więcej o:

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nowy / 12 lutego 2015 o 17:48

pracownicy też płacą za parking??

Avatar
edex / 11 lutego 2015 o 09:26

Bieda w Lublinie to mit. Kryzys mamy ale wolnych miejsc parkingowych pod galeriami.

Avatar
Irasiad / 11 lutego 2015 o 08:43

No myć się galerianki i zakładać czyste majtki... w krótce otwarcie.

Avatar
blavla / 10 lutego 2015 o 16:00
A ja sie tam ciesze. Bede miala blisko a nie przez pol miasta jechac.
Avatar
ccccccccc / 10 lutego 2015 o 15:54

Galerie i banki budowane są za prywatne pieniądze, a nie publiczne - więc czym się przejmujesz? Nie twoje pieniądze - nie twoje ryzyko. Nie chcesz, nie musisz z nich korzystać.

A jak chcesz więcej fabryk w Lublinie - to je zakładaj, bo chyba nie sądzisz, że od tego jest państwo albo gmina. Czasy, kiedy ze środków publicznych tworzono fabryki, na szczęście już dawno minęły.

Ale jesteś prymityw????/ Tylko tyle mogę napisać

eś prymityw????/ Tylko tyle mogę napisać

rozwiń
Avatar
mysia / 10 lutego 2015 o 15:23

Mysia,pozwol ,że jako znawca branży (mam swoją działalność handlową) po informuje Cię,że te wspaniałe galerie to gigantyczne koszty najmu,które co Cię zapewne zdziwi są przerzucane na klientów.Te piękne szmatki kosztują grosze,gdy wjeżdżają do galerii,a na półce robi się 300% marży,aby potem dla Twojej nieukrywanej satysfakcji dać rababcik :)Welcome!

Wiem o tym że te ubrania kosztują grosze i jest naliczana bardzo duża marża (nie tylko te, bo te z bazarów także) i są oczywiście produkowane w Chinach, Tajwanie, Bangladeszu. Tylko nie wiedzieć czemu bazarowe kosztują praktycznie tyle samo, są paskudne i szybko się niszczą, więc wolę kupować w galerii. Na świecie nie ma nic za darmo, chyba normalne i do jakiego sklepu się nie pójdzie marża jest bo musi być, przecież nie można wyjść na 0 tylko trzeba za coś żyć.

Ja kupuje tylko z wyprzedaży po obniżkach, nie kupie sobie spodni, czy swetra po normalnej cenie jakie sa w galeriach, czyli 100-200zł, bo kupię za 40-60zł, a czasami nawet i taniej jak się uda trafić. A o np. dzisiaj na facebooku rozdają rabaciki -40% na wszystkie artykuły w cropp, wystarczy pobrać kod, przepisać go na kartkę i pokazać przy kasie jeżeli coś kupujemy. I co ja jestem zadowolona bo kupię sobie coś w dla mnie normalnych pieniądzach, a sprzedawca jest zadowolony bo i tak sprzedał z zarobkiem. 

Wiem o tym że te ubrania kosztują grosze i jest naliczana bardzo duża marża (nie tylko te, bo te z bazarów także) i są oczywiście produkowane w Chinach, Tajwanie, Bangladeszu. Tylko nie wiedzieć czemu bazarowe kosztują praktycznie tyle samo, są paskudne i szybko się niszczą, więc wolę kupować w galerii. Na świecie nie ma nic za darmo, chyba normalne i do jakiego sklepu się nie pójdzie marża jest bo musi być, przecież nie można wyjść na 0 tylko trzeba za coś żyć.

Ja kupuje tylko z wyprzedaży po obniżkach, nie kupie s... rozwiń

Avatar
ns / 10 lutego 2015 o 15:23

Ciekawe skąd lubelska biedota będzie na te parisy i inne badziewia miała kasę?Cszy inwestorzy maja mózg czy tylko kasę??

Zapytaj skąd ma  - bo w galeriach tłok

Avatar
sn / 10 lutego 2015 o 15:04
Mysia,pozwol ,że jako znawca branży (mam swoją działalność handlową) po informuje Cię,że te wspaniałe galerie to gigantyczne koszty najmu,które co Cię zapewne zdziwi są przerzucane na klientów.Te piękne szmatki kosztują grosze,gdy wjeżdżają do galerii,a na półce robi się 300% marży,aby potem dla Twojej nieukrywanej satysfakcji dać rababcik :)Welcome!
Avatar
mysia / 10 lutego 2015 o 14:37

lublman uważasz, że żeby kupować w galerii to trzeba być bogaczem i zarabiać wielkie pieniądze? ubrania są lepszej jakości i tańsze niż na bazarach, targach, giełdach wystarczy patrzeć kiedy są obniżki (nie trzeba wychodzić z domu żeby sprawdzić tylko wchodzimy na oficjalną stronę danego sklepu). Poza tym dostajemy paragon i mamy ileś dni na zwrot gdzie masz następny plus. W galerii masz też ciepło, są przymierzalnie, normalna ubikacja. Bazary, targi nie wiem kto tam jeszcze chodzi, ale dawno powinno to przestać istnieć, więc co do galerii nic nie mam tylko muszą być w odpowiednich ilościach w miastach.

Oczywiście masz rację w Lublinie jest już za dużo galerii, a prawie że w każdej są też te same sklepy. Przydała by się jakaś fabryka, zakłady pracy gdzie zatrudnią ludzi nie za najniższą krajową.

lublman uważasz, że żeby kupować w galerii to trzeba być bogaczem i zarabiać wielkie pieniądze? ubrania są lepszej jakości i tańsze niż na bazarach, targach, giełdach wystarczy patrzeć kiedy są obniżki (nie trzeba wychodzić z domu żeby sprawdzić tylko wchodzimy na oficjalną stronę danego sklepu). Poza tym dostajemy paragon i mamy ileś dni na zwrot gdzie masz następny plus. W galerii masz też ciepło, są przymierzalnie, normalna ubikacja. Bazary, targi nie wiem kto tam jeszcze chodzi, ale dawno powinno to przestać istnieć, więc co do galeri... rozwiń

Avatar
obwodnica / 10 lutego 2015 o 14:34

a nie poinformował że niebawem; tak jak pewnie się domyslacie

Avatar
nowy / 12 lutego 2015 o 17:48

pracownicy też płacą za parking??

Avatar
edex / 11 lutego 2015 o 09:26

Bieda w Lublinie to mit. Kryzys mamy ale wolnych miejsc parkingowych pod galeriami.

Avatar
Irasiad / 11 lutego 2015 o 08:43

No myć się galerianki i zakładać czyste majtki... w krótce otwarcie.

Avatar
blavla / 10 lutego 2015 o 16:00
A ja sie tam ciesze. Bede miala blisko a nie przez pol miasta jechac.
Avatar
ccccccccc / 10 lutego 2015 o 15:54

Galerie i banki budowane są za prywatne pieniądze, a nie publiczne - więc czym się przejmujesz? Nie twoje pieniądze - nie twoje ryzyko. Nie chcesz, nie musisz z nich korzystać.

A jak chcesz więcej fabryk w Lublinie - to je zakładaj, bo chyba nie sądzisz, że od tego jest państwo albo gmina. Czasy, kiedy ze środków publicznych tworzono fabryki, na szczęście już dawno minęły.

Ale jesteś prymityw????/ Tylko tyle mogę napisać

eś prymityw????/ Tylko tyle mogę napisać

rozwiń
Avatar
mysia / 10 lutego 2015 o 15:23

Mysia,pozwol ,że jako znawca branży (mam swoją działalność handlową) po informuje Cię,że te wspaniałe galerie to gigantyczne koszty najmu,które co Cię zapewne zdziwi są przerzucane na klientów.Te piękne szmatki kosztują grosze,gdy wjeżdżają do galerii,a na półce robi się 300% marży,aby potem dla Twojej nieukrywanej satysfakcji dać rababcik :)Welcome!

Wiem o tym że te ubrania kosztują grosze i jest naliczana bardzo duża marża (nie tylko te, bo te z bazarów także) i są oczywiście produkowane w Chinach, Tajwanie, Bangladeszu. Tylko nie wiedzieć czemu bazarowe kosztują praktycznie tyle samo, są paskudne i szybko się niszczą, więc wolę kupować w galerii. Na świecie nie ma nic za darmo, chyba normalne i do jakiego sklepu się nie pójdzie marża jest bo musi być, przecież nie można wyjść na 0 tylko trzeba za coś żyć.

Ja kupuje tylko z wyprzedaży po obniżkach, nie kupie sobie spodni, czy swetra po normalnej cenie jakie sa w galeriach, czyli 100-200zł, bo kupię za 40-60zł, a czasami nawet i taniej jak się uda trafić. A o np. dzisiaj na facebooku rozdają rabaciki -40% na wszystkie artykuły w cropp, wystarczy pobrać kod, przepisać go na kartkę i pokazać przy kasie jeżeli coś kupujemy. I co ja jestem zadowolona bo kupię sobie coś w dla mnie normalnych pieniądzach, a sprzedawca jest zadowolony bo i tak sprzedał z zarobkiem. 

Wiem o tym że te ubrania kosztują grosze i jest naliczana bardzo duża marża (nie tylko te, bo te z bazarów także) i są oczywiście produkowane w Chinach, Tajwanie, Bangladeszu. Tylko nie wiedzieć czemu bazarowe kosztują praktycznie tyle samo, są paskudne i szybko się niszczą, więc wolę kupować w galerii. Na świecie nie ma nic za darmo, chyba normalne i do jakiego sklepu się nie pójdzie marża jest bo musi być, przecież nie można wyjść na 0 tylko trzeba za coś żyć.

Ja kupuje tylko z wyprzedaży po obniżkach, nie kupie s... rozwiń

Avatar
ns / 10 lutego 2015 o 15:23

Ciekawe skąd lubelska biedota będzie na te parisy i inne badziewia miała kasę?Cszy inwestorzy maja mózg czy tylko kasę??

Zapytaj skąd ma  - bo w galeriach tłok

Avatar
sn / 10 lutego 2015 o 15:04
Mysia,pozwol ,że jako znawca branży (mam swoją działalność handlową) po informuje Cię,że te wspaniałe galerie to gigantyczne koszty najmu,które co Cię zapewne zdziwi są przerzucane na klientów.Te piękne szmatki kosztują grosze,gdy wjeżdżają do galerii,a na półce robi się 300% marży,aby potem dla Twojej nieukrywanej satysfakcji dać rababcik :)Welcome!
Avatar
mysia / 10 lutego 2015 o 14:37

lublman uważasz, że żeby kupować w galerii to trzeba być bogaczem i zarabiać wielkie pieniądze? ubrania są lepszej jakości i tańsze niż na bazarach, targach, giełdach wystarczy patrzeć kiedy są obniżki (nie trzeba wychodzić z domu żeby sprawdzić tylko wchodzimy na oficjalną stronę danego sklepu). Poza tym dostajemy paragon i mamy ileś dni na zwrot gdzie masz następny plus. W galerii masz też ciepło, są przymierzalnie, normalna ubikacja. Bazary, targi nie wiem kto tam jeszcze chodzi, ale dawno powinno to przestać istnieć, więc co do galerii nic nie mam tylko muszą być w odpowiednich ilościach w miastach.

Oczywiście masz rację w Lublinie jest już za dużo galerii, a prawie że w każdej są też te same sklepy. Przydała by się jakaś fabryka, zakłady pracy gdzie zatrudnią ludzi nie za najniższą krajową.

lublman uważasz, że żeby kupować w galerii to trzeba być bogaczem i zarabiać wielkie pieniądze? ubrania są lepszej jakości i tańsze niż na bazarach, targach, giełdach wystarczy patrzeć kiedy są obniżki (nie trzeba wychodzić z domu żeby sprawdzić tylko wchodzimy na oficjalną stronę danego sklepu). Poza tym dostajemy paragon i mamy ileś dni na zwrot gdzie masz następny plus. W galerii masz też ciepło, są przymierzalnie, normalna ubikacja. Bazary, targi nie wiem kto tam jeszcze chodzi, ale dawno powinno to przestać istnieć, więc co do galeri... rozwiń

Avatar
obwodnica / 10 lutego 2015 o 14:34

a nie poinformował że niebawem; tak jak pewnie się domyslacie

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 2 8

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 2

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 8

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 74 5

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 6 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 13 27

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria