czwartek, 22 marca 2018 r.

Lublin

TVP Lublin wyemituje 10 programów o Arenie Lublin. W piątki wieczorem

Dodano: 20 lipca 2015, 12:50
Autor: Dominik Smaga

Na 73,8 tys. złotych opiewa zlecenie, którego zarządzająca stadionem Arena Lublin miejska spółka MOSiR udzieliła lubelskiemu oddziałowi Telewizji Polskiej. Na mocy tego zlecenia TVP Lublin emituje na antenie audycje o stadionie. Ma być ich 10.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji chce w ten sposób zwiększyć frekwencję na imprezach organizowanych na stadionie. Przyznaje to w datowanym na 19 czerwca ogłoszeniu, z którego wynika, że zamówienie zostało udzielone 12 czerwca, czyli w dniu, na który ustalono datę emisji pierwszej audycji. Zlecająca produkcję i emisję takiego programu miejska spółka postanowiła, że premierowe odcinki programu mają być nadawane w co drugi piątek (a potem powtarzane) do końca października.

Celem tych audycji – jak określa to MOSiR we wspomnianym ogłoszeniu – ma być „w pierwszej kolejności szerzenie wiedzy na temat stadionu Arena Lublin, w szczególności o jego możliwościach, o zasadach korzystania, o metodach zarządzania obiektem itp.

W drugiej kolejności program ma stanowić dla mieszkańców całego województwa kompendium wiedzy na temat wydarzeń na Arenie Lublin, ich terminie, cenach biletów oraz gdzie można bilety zdobyć”.

Czas emisji 26-minutowych audycji został ustalony na godzinę 19.30 w piątki, co zdaniem MOSiR „gwarantuje wysoką oglądalność programu”. Zarządca stadionu stwierdza też, że „program telewizyjny Areny Lublin to również dodatkowa możliwość pozyskiwania partnerów i sponsorów”.

Czytaj więcej o: stadion arena lublin
Panek
Kali
Piotr
(55) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Panek
Panek (21 lipca 2015 o 18:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Zamętu jeśli już , a mnie się Lublin pod rządami Żuka też podoba choć nie jestem zwolennikiem PO , trzeba dostrzec to co dzieje się w tym miescie od kilku lat. Już nie jest to gród wsamrasny.

Spadaj sekciarzu "Pancernej brzozy" i nie strasz gołębi. W "Twoim" mieście może coś się dzieje ale w Lublinie jest wielkie GWno i to dzięki komu?

Rozwiń
Kali
Kali (21 lipca 2015 o 14:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Klakier to ty, jak można tak słodzić wiedząc ze realja co innego pokazują. Jak nie mieszkasz w Lublinie to nie siej zamentu.

Zamętu jeśli już , a mnie się Lublin pod rządami Żuka też podoba choć nie jestem zwolennikiem PO , trzeba dostrzec to co dzieje się w tym miescie od kilku lat. Już nie jest to gród wsamrasny.

Rozwiń
Piotr
Piotr (21 lipca 2015 o 13:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Po pierwsze program jest emitowany o 19.15 a nie o 19.30 , po drugie proponuje zobaczyć bo jest tez dostępny na stronie internetowej TVP Lublin. W soboty rano jest powtórka, po trzecie jest sporo rozmów z byłymi sportowcami, olimpijczykami, aktualne tematy dotyczące lubelskiego SPORTU. To nie jest program o stadionie choć tez możemy poznać niektóre elementy stadionowej infrastruktury. Ale Pan Smaga znany lubelski Ace Ventura nawet sie nie pofatygował , żeby to sprawdzić , najlepiej jechać po Zuku, MOSIRZE , Grodzkim , TVP Lublin w jakiś sposób.Wazne żeby była sensacja.
Rozwiń
Paweł
Paweł (21 lipca 2015 o 00:59) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

To jest fenomen... W 120-tyś Tychach powstaje 15-tysięczny stadion i wszyscy się cieszą, w 400-tyś Lublinie powstaje obiekt takiej samej wielkości a ludzie się smucą... przygnębiające... :)

Ej, już Lublinowi mieszkańców nie dodawaj. 343 tysiące zameldowane na koniec 2014r., w rzeczywistości pewnie jeszcze mniej bo wiele osób wyjechało do Wawy i za granicę.

Rozwiń
kibic z innego miasta
kibic z innego miasta (20 lipca 2015 o 23:34) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Panowie stadion się zapełni gdy Motor wejdzie do 1 ligi ,gdzie Lublin jest spragniony dobrej rodzimej piłki o punkty lub meczy choćby młodzieżowej o punkty.2,Reklama TV regionalna o 19 godzinie gdzie jest dobran0cka a nie gdzie są dzienniki  o 19.30 TV 1.W każdym mieście w powiatach   regionie choćby po  5-7 afiszy lub bilbordy ,a w Lublinie należy infor.w autobusach    ,trojlebusach   czy   słupach   .Lub po Telekspresie np. 17.15?????.Kakowskie przedmieście skarpa pod Zamkiem  Bilbord???

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (55)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!