środa, 21 marca 2018 r.

Lublin

Twój Ruch chce likwidacji Funduszu Kościelnego

  Edytuj ten wpis
Autor: toma

Projekt ustawy w tej sprawie trafił już do marszałka sejmu. W zamian za likwidację Funduszu Kościelnego politycy TR proponuje możliwości odpisu podatkowego w wysokości 0,5 proc. na rzecz Kościołów.

- Liczymy na to, że w ramach tej jej oferty współpracy z opozycją będzie to kolejny, już ósmy nasz projekt przedstawiony i rozpatrzony” - mówił szef Twojego Ruchu Janusz Palikot podczas piątkowej konferencji prasowej w Lublinie.

Jego zdaniem, dotychczas ekipie rządzącej "brakowało odwagi”, by zlikwidować Fundusz Kościelny. - Ta odwaga jest potrzebna, ten fundusz się etycznie i moralnie Kościołowi nie należy. Powody, dla których on został powołany, zostały wyczerpane. Kościół dostał ogromny zwrot majątku na niewiarygodną skalę, nieproporcjonalnie do tego, jak odzyskali swe majątki dawni właściciele. Kościół jest absolutnie uprzywilejowany - ocenił Palikot, który zaznaczył, że projekt ustawy jest też reakcją na apel grupy intelektualistów opublikowany w piątkowej "Gazecie Wyborczej”. Podpisali się pod nim m. in.: Ewa Łętowska, Stanisław Obirek, Wiktor Osiatyński, Janusz Reykowski, Henryk Samosnowicz, Jerzy Szacki i Andrzej Walicki.
  Edytuj ten wpis
ZESPÓŁ DOWNA
ZESPÓŁ DOWNA
ZESPÓŁ DOWNA
(22) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ZESPÓŁ DOWNA
ZESPÓŁ DOWNA (18 października 2014 o 15:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 8:

Aby dopełnić Czarę Goryczy niczym KIELICH (z)BAWIENIA Zakonniczki powinny mieć jeszcze odpowiednie stroje służbowe z najnowszych trendówSTRING:

Związek od lat proponował MODĘ SAKRALNĄ w stylu STRING, a ostatnio w PEDOgogicznej ROLI KOSCIOŁA to prawdziwe Hiciory:

Zakonnica w stringach:
1) na głowie biała nitka;
2) od nitki na głowie zwisa do pasa z tyłu np. niebieska nitka (lub innego KULoru);
3) na szyi biała nitka;
4) od nitki na szyi z przodu i z tyłu zwisa do ziemi np. niebieska nitka (lub innego KULoru).

księŻULEK w stringach:
1) na szyi biała nitka;
2) od niej z przodu i z tylu zwisa do ziemi np. czarna nitka (lub innego KULoru).

Identycznie powinny wyglądać Szatki Liturgiczne...
 

Jest to prawdziwy HICIOR - jedną szpulką można obdzielić wszystkich księŻULI, Aminencje i Zakonnice, a w upały, na Pielgrzymce jak znalazł! - Taki GENDER dla bogatych DUCHOWO!!

Ale BARY i RESTAURACJE to ino mały wyjątek w Gospodarczej Działalności Kościoła.

Seksowne ZAKONNICE prowadza również SKLEPY z Krwią Pańska STRONG, czyli ALKOHHOLOWE, a tam najlepiej schodzi Wódka „ROZ”.

W Owym Czasie bez kolejki pcha się do przodu klient w stanie wskazującym na spożycie i takim też głosem pyta zabieganej Siostrzyczki:

Psieeeprasiam bardzo, czi jest ROZWÓDKA?

Siostrzyczka rzuciła okiem na klienta i woła głośno w kierunku zaplecza:

Siostro Maryjo, KTOŚ DO SIOSTRY!

Poczynając od Watykanu, a na wiejskiej Parafii kończąc WSZYSTKICH księZULI uznać należy za DEALERÓW, a Lud Boży za ĆPUNÓW...

Wszystkie Axcelencje z księŻULAMI powinny Poświęcić czas i zapier...niczać na Przejścia Graniczne, Lotniska i tam ODPRAWIAĆ! (Podróżnych, TIR-y...).

POLSKA to KATOLICKI KRAJ – OPDRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK!

W ramach rewanżu (z)BAWIENIA za ZAKZY dla „GOLGOTA PICNIC” należy na TELEBIMACH PUSZCZAĆ filmy z N'U'N T'U'BE i to nie ino w Polsce, ale na CAŁYM ŚWIECIE. Ciekawe jak Biskupi z księŻULAMI będą wyglądały przy OŁTARZU, na Drodze Krzyżowej, na PIELGRZYMCE? …

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z kropkami między literami i z opuszczonymi kropkami między literami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO:=K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC)

Rozwiń
ZESPÓŁ DOWNA
ZESPÓŁ DOWNA (18 października 2014 o 15:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 7:

 

11) Ostatnia walka SYNODALNA Papcia FRNAKA z Watykanu(październik 2014) o HOMO i ROZWODNIKÓW wygląda na Świętą Tradycyjną SZOPKĘ – przecież polski (a ilu na świecieAbp Julius PETZz Poznania PEDAŁOWAŁ KLERYKÓW na DRODZE (z)BAWIENIA (rok 2012) głosząc wszystkim SŁOWO BOŻE z „wyższej”półki... i wszystkimBŁOGOSŁAWIŁ HÓJNĄ RĘKA! I ze szczerago SERCA...

Jakby nie spojrzeć – SAME DE'BI'LE!

Jak w takim Boskim wydaniu wygląda DEKALOG skoro kilkoro punktów jest zbieżnych i sprowadza się do jednego określenia: „NIE PIER...OL”! („nie cudzołóż”; „nie mów fałszywego świadectwa...”;”nie pożądaj żony...”), a poczynając od Watykanu wszyscy NIEŹLE PIER...lą z AMBO N, od OŁTARZY, w KONFESJONAŁACH i … i w RERALU! W google wystraczy wpisać BENEDYKT XVI OPOWIADA DOWCIP i … i (z)BAWIENIE „NA WIEKI WIEKÓW”ino kto odpowie „AMEN” w pustym Kościele?

Za watykańskiej Świetności Karola WOJTYŁY (JP 2), aktualnie ŚWIĘTY w google wystrczyło wpisac BORDELLO DELL VATICANO, a pornolki pchały się drwiami i oknami i to w digitalgdzie pozostałe „świeckie” strony były jeszcze ANALOGOWE! Świeckie strony zamykały się bez problemu, a jak Święty JP 2 przypier...lił się do jakiegos kompa, to tak łatwo nie chciał się odpier...lić! Po latach zabiegów na DRODZE (z)BAWIENIA został nawetŚWIĘT(ojebliw)YM!

9) "Dziennik Łódzki" z dn. 17.X.2014 r. w artyKULe "Co piąty kierowca skierowany na badania u psychologa to duchowny" pokazujePEDOgogiczną ROLĘ KOSCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ! Związek od lat twierdzi, że to TOTALNE DE'BI'LE co widać po zachowaniu i wypowiedziach!

10) "Fakt.pl" z dn. 17.X.2014 r. w artyKULe: ”7 wielkich grzeszników w polskim KościeleoPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA!

Tak jak ksieŻULE opisywały w prasie GRZECHY POLAKÓW tak teraz prasa częściowo uchyla „TAJEMNICE WIA(g)RY” ksieŻULI. Szkoda, że nie ma nycz o jednym jeszcze grzeszniku Kościoła ŚWIĘTYM JP 2 Karolu WOJTYLE mającym KOCHANKE Irenę KINASZEWSKĄ i syna ADAMA! Na ten temat panuje ŚWIĘTY SPOKÓJ... Ha, ha, ha, ha ...

11) "KURIER LUBESLKI" z dn. 17.X.2014 r. w artyKULe: "Twój Ruch chce usunięcia funduszu kościelnego (ZDJĘCIA, WIDEO)" – oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA. Likwidację FUNDUSZU KOSCIELNEGO zapowiedział premier R.P. Donald TUSK będąc jeszcze premierem.

Po Świętych Wyzwiskach i groźbach TLUM(ok)ów („DONALD MATOLE TWÓJ RZĄD OBALA KATOLE”...) chyba dał se ŚWIĘTY SPOKÓJ w zamian za Święty Spokój!

Dlaczego każdy ma PŁACIĆ - che, czy nie che, wierzy czy nie, chodzi do Kościoła, czy też nie...?

Niech płaca ino CI co CHCĄ SIE (z)BAWIĆ!

Do tej pory nawet Ci, których AMINENCJE WYPIER...liły z KOŚCIOŁA PŁACĄ na utrzymanie IDI'OT'ÓW!

W najgorszej sytuacji są NAJŚWIĘTSZE OFIARY PEDOfilskie ODPRAWIANE Z KWITKIEM i jeszcze PŁACĄCE NA UTRZYMANIE ŚWIĘTYCH OPRAWCÓW – to chyba prawdziwy CUD!

Wśród Boskich Zapędów Targów LUBSACRO degustacji wina pełniącego swe Powołanie jako KREW PAŃSKA żaden AMINENCJA nie poświecił najmniejszej chwili aby serwować wszystkim na Ołtarzach Pańskich KULinarny Kącik(z)BAWIENIA, a w nim:

1) CIAŁO PAŃSKIE z Grilla;

2) KREW PAŃSKĄ z Gwinta;

3) SLRZYDEŁKA ANIELSKIE z Grilla;

4) UDZIEC z BARANKA BÓZEGO z Flaszką WINA;

5) PĄCZKI nadziewane RÓŻĄ DUCHOWNĄ i smażone na ŚWIETYCHOLEJACH;

6) Czekoladowe KRZYŻE, Najświętszą Panienbkę; (z)BAWICIELA... z nadzieniem RÓŻY DUCHOWNEJ...

7) BioPaliwo ze Świętych Olejów;

8) NAPÓJ DUCHOWY „FRUTTI di PAPA” produkowany z Granatów – najlepiej smakuje zrobiony z Odmiany GERMANY 1939.

Kilku śmiałków spróbowało całego asortymenty KULinarnego i po takiej Eksplozji Smaków jeden PEDO, ze jest WNIEBOWZIĘTY, a inny PEDO, żechce Go ROZERWAĆ!

Do Świętego Kompletu brakuje jeszcze UDŹCA Z BARANKA BOŻEGO i Flaszki KRWI PAŃSKIEJ.

Rozwiń
ZESPÓŁ DOWNA
ZESPÓŁ DOWNA (18 października 2014 o 15:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 6:

 

5) "SUPEREXPRESS" z dn. 3.IV.2014 r. w artyKULe: "Ksiądz narobił długów, a komornik zajął parafię! Plebania pójdzie pod młotek?" .

6) Do tego pozostałe AFERY (z)BAWIENIA od PEDO po KOCHANKI Bisupów, keięŻULI i DZICIATE ZAKONNICE pokazują złudną DROGE(z)BAWIENIA PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA, na której (z)BAWIĄ SIĘ ino Axcelencje z ksieŻULAMI i ZAKONNCIAMI LUDŹMI – tak realizowana jest obietnica WIECZNEGO (z)BAWIENIA!

W Boskim ZAPĘDZIE (z)BAWIENIA polski reżyser Krzysztof ZANUSSI w Bochotnicy rozpoczął budowę KOŚCIOŁA i brakuje mu 300 tys. do końca, w KRAŚNIKU Lud Boży sterowany przez księŻULA domaga się publicznej KASY NA DACH KOŚCIOŁA!, a Historia Kościoła znowupokazała swoje ROGI i były Prymas Polski ks. kard. Józef GLEMP „:rąbał” państwową kasę na budowę Świątyni OPATRZNOŚCI BOŻEJ. Znany faktzłamanej ręki Premiera Jarosława Kaczyńskiego, który uchwalił w sejmie20 mln. Na Świątynie, a nie wpłacił. wKULwiło to Glempa Prymasa i przejechał KACZYŃSKIEGO tak, że lecąc na łeb, na szyję nie zdążył nawet krzyknąć „BORze RATUJ”! - rok 2007.

7) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 6.XI.2013 r. w artyKULe: "Oskarżony przedsiębiorca dostał pracę na KUL" …

8) Wstępem do PEDOafery były OTRZĘSINY w Gimnazjum SALEZJAŃSKIM z LUBINA (IX. 2012 r.) ...

9) Od wakacji 2013 r. PEDO afera w wydaniu Aminencji i ksieŻULI...

10) Od marca 2014 r. przypomniana z lat 1980-tych spektaKULarnie psychoPATyczna afera z Karolem WOJTYŁA, KOCHANKĄ i synem ADASIEM. W google wystarczy wpisać hasła:

1) irena kinaszewska (kochanka Świętego JP 2 i syn Adam)

2) N'U'N T'UB'E (opuszczając znaki między literami.

10) Po pamiętnej katastrofie rządowego śmigłowca z premierem Leszkiem MILLEREM (2003 r.);

po SMOLEŃSKU (2010 r.) w KULejce stoi spektaKULarnie psychoPATyczna AFERA WYBORCZA (2014 r.). W przypadku wygranych wyborów przez PiS Brat Jarosław odda CZARNYM OJCZYNĘ za „BÓG ZAPŁAĆ”, a wtedy każdy będzie in o mógł chodzić na KULanach,PAŃSTWO POLSKIE PRZESTANIE ISTNIEĆ, a CZARNY BETON POKAŻE JAK WYGLĄDA PRZWDZIWE (z)BAWIENIE NA „WIEKI WIEKÓW”. Spóźniony Hymn „BORze Coś Polskę” nycz nie da, a tradycyjne „SZCZĘŚĆ BORze' czy „BORze RATUJ” stanie się ino Pobożnym Życzeniem naiwnych!

Taka jest i była rola księŻULI KAPELANÓW – rozkład wszystkiego OD ŚRODKA!

Rozwiń
ZESPÓŁ DOWNA
ZESPÓŁ DOWNA (18 października 2014 o 15:49) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 5:

 

5) "NEWSWEEK" z dn. 8 .X.2014 r. w artyKULe: "Smoki są, a opłatka nie ma. Biskupi krytykują rządowy elementarz„ opisuje PEDOgogicznąROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIABiskupi i ksieŻUILE odstawiają NIEZŁĄ SZOPKĘ: w ELEMNTARZU Nycz też nie ma o PEDO i na ten temat zachowują ŚWIĘTY SPOKÓJ jakby AMINENCJE nabrały WODY ŚWIECON EJ w Usta!

Sam zaś ksieŻULO KLOCH Józio rżnie takiego GŁUPA jakim jest w rzeczywistości i ON i Jego AXCELENCJE, których SŁOWO BOŻE musi tłumaczyc na Polski!

Zwiazek od proponował KATolickie Stopnie Naukowe odzwierciedlajace poziom POŻAL SIĘ BOŻE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA:

1) mgr - to BA'RA'NEK - skrót BA'RAN.

2) dr - to BAR'AN'EK BOŻY - skrót BA'RAN. B.

3) hab. - to HAB'ITO'WY - skrót HA'BIT.

4) prof. - to OSIO'ŁEK - skrót OSI'OŁ.

Już w latach 1980-tyuch ksieŻULO mgr-ant z KUL-u uczył z BŁĘDAMI, których w (o)BŁĘDZIE BOSKIEJ MĄDROŚCI nie widziały nawet TĘGIE UMYSŁY NAUKOWE z KUL-u! Na takich BŁĘDACH „DEKLARACJI WIA(g)RY I SUMIENIA” ZDOBYWA SIĘ KATOLCKIE STOPNIE NAUKOWE, a poczynając od AXCELENCJI przez księŻULI i ZAKONNICEWSZYSCY ŚWIECĄ GŁUPOTĄ niczym Światło Ducha ŚW.(irniętego) pod postacią KULoPATwy!

Dawno skończyły się czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ. Teraz ino błyszczy GŁUPOTA księZULI NA TLE INTELIGENCJI.

Gołym okiem widać, że to DE'BI'LE!

6) "SUPEREXPRESS" z dn. 12.X.2014 r. w artyKULe: "Tam czai się SZATAN! Polski egzorcysta ostrzega: Michael Jackson, The Beatles, Madonna propagują satanizm!" oPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA! De'bil'ne AMINENCJE z ksieŻULAMI mają PRZYWIDZENIA i wszędzie widzą SZATANA! Jednym słowek NIEŹLE SZATANIĄ na DRODZE (z)BAWIENIA... Jedyna rzecz, w której nie ma SZATANA to: KRZYŻ, „BUBLIA” (dawniej Biblia) czyliKSIĘGA (z)BAWIENIA, OBRAZKI, FIGURKI i inne PIER...DOŁY SAKRALNE, z którymi SZATANIĄ NA POTĘGĘ!

Czym i w co się BAWIĆ, aby się (z)BAWIĆ? Najlepiej w KSIĘŻY i ZAKONNICE!

Dzieci powinny kupowiać sklepach SUTANNY, HABITY i inne ORNATY,przebierac się w nie na wszelkich balach, Teksy Mszy Św.(irniętej) w necie, a KOMUNIĘ rozdaweac z CHIPSÓW, Krew Pańską zastapić SOKIEM OWOCOWYM – jasnej barwy!

A jak dorośli mogą się bawić żeby się (z)BAWIĆ? - tak samo jak dzieci!

w co BAWIĄ się skieŻULE, BISKUPI, ZAKONNCIE aby się (z)BAWIĆ – w nycz innego jak PEDO, PEDO i... PEDO w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA! Przecież to ŚW.(iry)!

7) "NEWSWEEK" z dn. 15 .X.2014 r. w artyKULe: ""Z gnoju nic się nie urodzi". Burza na synodzie biskupów„ opisuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA!

Aminencje na CAYM ŚWIECIE odstawiają niezłą SZOPKĘ – chyba ŚW.(irniety) Watykański geriatra źle dobrał leki.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby AXCELENCJE dały se ŚWIETY SPOKÓJ i deszły do Historii Kościoła ze spiewem na ustach: „CHWALCIE O DZIADKI NAJWYŻSZEGO PANA”...

Po wszelkich SANCKJACH nałożonych na ROZWODNIKÓW i inncy INNOWIERCÓW niczym na Rosję za Ukrainę z wdziecznoscią WSZYSCY MAJĄ ICH W DooPIE.

Brakująca kasę mogą uzupełnić ŻEBRAJĄC POD KOSCIOŁAMI – takie sankcje nałożyli na AMINENCJE wszyscy wypier...niczeni z Kościoła!

Po X-latach ograniczonego (z)BAWIENIA poczynajac od Ojca ŚW.(irnietego), a na najniższym ksieŻULKU kończąc mogą ino POCAŁOWAĆ wypier...niczonych w DooPĘ niczym KSIĘGĘ (z)BAWIENIA „BUBLIĘ” po odczytamym SŁOWIE BOŻYM lub RELIKWIARZ, za co WSZYSCY Wypier... z Kościoła z góry składają SERDECZNE „BÓG ZAPŁAĆ”. Tak kończy się (z)BAWIENIE niczym PZPR! Ani Papież, ani żadenAMINENCJA czy księŻULO nikomu nie robią Łaski Uświecającej!

Ojciec Tadeusz RYDZYK pod adresem pary prezydenckiej (p. KACZYŃSKICH) stwierdził, że „Z SZAMBA NIGDY NIE BĘDZIE PERFUMERII” , a teraz „Najwyższe AXCELENCJE” : „Z GNOJU NIC SIE NIE URODZI” pokazują ile dla nich znaczy CZŁOWIEK czyli WIERNY – NIC! Jest to tylko Żródło (z)BAWIENIA i robienia na tym BOSKIEGO INTERSU w PEDOgogicznej ROLI KOŚCOŁA!

8) "Głos Wielkopolski" z dn. 16.X.2014 r. w artyKULe: " "Seksafera z udziałem księdza i wiele więcej już dziś w ZiemiKaliskiej.com.pl" opisujePEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA.

Prasa i media co jakiś czas w CZARNEJ ROZPACZY informują owłamaniach na PEBANIE lub do KOŚCIOŁÓW, z których złodzieje kradnąLAPTOP księŻULAkilka tysięcy złotych, jakąś figurkę czy kielich, a może flaszkę wina...

AXCELENCJE z księŻULAMI nie kradną ani zegarków, ani innych pierdół bez wartości – jak PODPIER...LĄ to GRUBE MILIONY!

Złodziej z Plebanii lub Kościoła ucieka przez OKNO lub po RYNNIE, a AMINENCJE z ksieŻULAMI wychodzą głównymi DRZWIAMI mówiąc wszystkim z USMIECHEM (z)BAWIENIA: „SZCZĘŚĆ BOŻE”!!!, a później w KOŚCIELE „BÓG ZAPŁAĆ”!!! - no to SZCZĘŚĆ BORze! za „BÓG ZAPŁAC”!

Od lat Związek stawia tezę, ze to ZWYKŁE DE'BI'LE...

Sam Kościół bez AFER nie funkcjonuje – oto kilka:

1) Salezjanie z Lubina budując Kościół nie spłacili 100 mln. Dostając 8 lat pier'dl'a, a sprawa dotyczy lat 1999!

2) słynna AFERA "STELLA MARIS" ujawniona w 2002 r. – przekręt na 25 mln!.;

3) rok 2010 i XXX-lecie SOLIDARNOŚCI - ówczesny dyrektor EUROPEJSKIEGO CENTRUM SOLIDARNOŚCI Dominikanin Ojciec Maciej ZIĘBA za grube miliony pokazał chałę i wypier...niczył Go ze stołka Prezydent Gdańska, i ... i wiele innych ŚW.(iętych) Przekrętów na GRUBE miliony!

4) 6.XII.2013 r. - media informują o ŁADUNKACH WYBUCHOWYCH w Ministerstwach!

Po tym fakcie były już Minister KULtury sypał forsę niczym MANNĘ Z NIEBA na budowę Świątyni OPATRZNOSCI BOŻEJ... Trudno powiedzieć, że nycz się nie stało!

Rozwiń
ZESPÓŁ DOWNA
ZESPÓŁ DOWNA (18 października 2014 o 15:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NARÓD UTRZYMUJE OPRAWCÓW (z)BAWIENIA: cz. 4:

3) "Dziennik Bałtycki" z dn. 7.X.2014 r. w artyKULe "Gdańsk: Msza św. w intencji zespołu Behemoth w bazylice św. Brygidy [WIDEO, ZDJĘCIA]"oPiS-ujue PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA .

Dziwne, że AXCELENCJE nie wprowadziły MODŁÓW o NAWRÓCENIEksieŻULI i AMINECJI z PEDO DROGI (z)BAWIENIA, z PIJAŃSTWA i innych Pierdół (z)BAWIENIA...

Zwiazek nie pierwszy raz proponuje akcję (z)BAWIENIA „NA ZŁOŚĆ KOŚCIOŁOWI”.
Sam „NERGAL” powinien podać (z)
BAWICIELI DO SĄDU o odszkodowanie – występami zarabia na życie, a (z)BAWICIELEpodpuszczeni przez AXCELENCJE i księŻULI pozbawiły GO ZAROBKU! W odwecie wszyscy, którzy mimo że mieli bilety nie mogli się (z)BAWIĆ z „NERGALEM” powinni ZABLOKOWAC KOSCIOIŁY – niech ksieŻULE zobaczą jak wygląda PUSTA TACA!

Skoro z zadowoleniem Polacy przyjęli jie tak dawno akcję NA ZŁOŚĆ PUTINOWI i wpier... jabłka niczym księŻULE ALKOHOL zwany KRWIĄ PAŃSKĄ, to dlaczego nie mogą z uśmiechem przeprowadzić akcji NA ZŁOŚĆ KOSCIOŁOWI?

Im bardziej CZARNY BETON drze gęby w różny sposób, tym ludzie się NAWRACAJĄ... z tym, ze prosto DO DOMU i w KULejce stoi NARODOWE NAWRÓCENIE – do domu!

W PRL-u krążył taki kawał:

W barze mlecznym klien zamówił ruskie pierogi.

Po pewnym czasie kucharka krzyczy z okienka:

- Rrrruskie kto prosił?

Z sali odzywa się głos:

- Nikt, same przyszły!

Obecnie zaś sytuacja już jie jest tak różowa i wygląda to tak:

- CZARNYCH KTO PROSIŁ?

- NIKT, SAME PRZYSZŁY!

Gołym omkeim widać, że to zykłe DE'BI'LE głoszące (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ!

4) "NEWSWEEK" z dn. 8 .X.2014 r. w artyKULe: "Episkopat: Katolicy nie mogą w pełni korzystać z klauzuli sumienia„ opisuje PEDOgogicznąROLĘ KOŚCIOŁA na DRODZE (z)BAWIENIA! Wszystkich pracujacych na państwowych stanowiskach, którzy podpisali KOŚCIELNE PIER...DOŁY „KLAUZULI SUMIENIA” i DEKLARACJI WIA(g)RY powinno się ZWOLNIĆ! Jak AXCELENCJE mają aż TAK GŁUPIE POMYSŁY niech se ICHzatrudnią w KOŚCIELE, a wtedy spełnią Swe POWOŁANIE na etatachGRABARZY INTELKTU!

W tej chwili AMINENCJE w mediach tak PIER...LĄ, że TRUDNO WYTRZYMĄĆ ZE ŚMIECHU – przecież to same DE'BI'LE nie nadające się do niczego! Ino do (z)BAWIENIA! W PEDOgogicznej (dawniej NAUCZYCIELSKIEJ) ROLI KOŚCIOŁA!

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (22)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!