wtorek, 21 listopada 2017 r.

Lublin

Uniwersytet Przyrodniczy sprzedaje działki w Elizówce

  Edytuj ten wpis
Dodano: 7 marca 2010, 19:35

Lubelski Uniwersytet Przyrodniczy wystawił na sprzedaż cztery działki budowlane w Elizówce koło Lublina. Mają na nich stanąć domki jednorodzinne.

Chodzi o grunty o powierzchni 931 mkw. (cena wywoławcza – 80 tys. zł), 1566 mkw. (133 tys. zł) i dwa razy po 1550 mkw. (92 tys. zł). Różnica w cenie zależy m.in. od położenia działek (niektóre są bardziej płaskie, inne bardziej pod skosem) i odległości od głównej drogi. Bezpośredni dojazd do działek mają zapewnić projektowane drogi wewnątrz planowanego osiedla (w skład którego wchodzą sprzedawane działki). Kupując działkę, trzeba jednocześnie wykupić udziały w tych drogach.

Całe osiedle jest położone niedaleko drogi z Elizówki do Dysa. To teren na lekkim wzniesieniu, idealny pod małe osiedle domków jednorodzinnych. Kiedyś był częścią gospodarstwa rolnego UP w Elizówce. Po likwidacji gospodarstwa uczelnia podzieliła ziemię i przekształciła na działki budowlane. Parcele, które unoiwersytet sprzedaje teraz, są ostatnimi wolnymi na tym terenie (pozostałe już zostały sprzedane).

Oferty z ceną, dowodem wpłaty wadium (10 proc. ceny wywoławczej działki i 10 proc. udziału w wartości działek, na których powstaną drogi dojazdowe) oraz oświadczeniem o zapoznaniu się z warunkami przetargu należy składać z dopiskiem na kopercie "Przetarg Elizówka” do 19 marca w sekretariacie uniwersytetu przy ul. Akademickiej 13 (p. 261). Otwarcie kopert zaplanowano
na 23 marca. (mb)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Gość
Sieczkobrzęk
Ochłapiarz
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (8 marca 2010 o 10:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czy tylko księża z KUL i mochery czytają ten wątek?
Rozwiń
Sieczkobrzęk
Sieczkobrzęk (8 marca 2010 o 08:44) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jak KUL chce sprzedać Ubecką katownię na Zielonej ( zwaną szumnie przez prasę pałacem ) to rejwach. A jak uczelnia publiczna wywianowana kosztem byłych włascicieli przez PKWN wyprzedała już 90% tej nieruchomości to cisza. Chyba Julian Tuwim coś pisał:" niech kraj nasz będzie biedny ale czysty, a sprawiedliwośc niech znaczy sprawieliwość". Wprawdzie te słowa poety w "poprawnej" Polsce Agory i TVN się zeszmaciły ale dla ludzi coś znaczą.
Rozwiń
Ochłapiarz
Ochłapiarz (7 marca 2010 o 20:17) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Kto wywianował WySRol w te działki. Czy czasem nie dał Im tę ziemię PKWN. Zobaczymy co na to napiszą Ci co widzą jakie dobra odbiera KUL ( zaraz po 1945r przez PKWN zabrane).
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!