poniedziałek, 19 lutego 2018 r.

Lublin

Uniwersytet Przyrodniczy sprzedaje działki w Elizówce

  Edytuj ten wpis
Dodano: 7 marca 2010, 19:35

Lubelski Uniwersytet Przyrodniczy wystawił na sprzedaż cztery działki budowlane w Elizówce koło Lublina. Mają na nich stanąć domki jednorodzinne.

Chodzi o grunty o powierzchni 931 mkw. (cena wywoławcza – 80 tys. zł), 1566 mkw. (133 tys. zł) i dwa razy po 1550 mkw. (92 tys. zł). Różnica w cenie zależy m.in. od położenia działek (niektóre są bardziej płaskie, inne bardziej pod skosem) i odległości od głównej drogi. Bezpośredni dojazd do działek mają zapewnić projektowane drogi wewnątrz planowanego osiedla (w skład którego wchodzą sprzedawane działki). Kupując działkę, trzeba jednocześnie wykupić udziały w tych drogach.

Całe osiedle jest położone niedaleko drogi z Elizówki do Dysa. To teren na lekkim wzniesieniu, idealny pod małe osiedle domków jednorodzinnych. Kiedyś był częścią gospodarstwa rolnego UP w Elizówce. Po likwidacji gospodarstwa uczelnia podzieliła ziemię i przekształciła na działki budowlane. Parcele, które unoiwersytet sprzedaje teraz, są ostatnimi wolnymi na tym terenie (pozostałe już zostały sprzedane).

Oferty z ceną, dowodem wpłaty wadium (10 proc. ceny wywoławczej działki i 10 proc. udziału w wartości działek, na których powstaną drogi dojazdowe) oraz oświadczeniem o zapoznaniu się z warunkami przetargu należy składać z dopiskiem na kopercie "Przetarg Elizówka” do 19 marca w sekretariacie uniwersytetu przy ul. Akademickiej 13 (p. 261). Otwarcie kopert zaplanowano
na 23 marca. (mb)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Gość
Sieczkobrzęk
Ochłapiarz
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (8 marca 2010 o 10:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czy tylko księża z KUL i mochery czytają ten wątek?
Rozwiń
Sieczkobrzęk
Sieczkobrzęk (8 marca 2010 o 08:44) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jak KUL chce sprzedać Ubecką katownię na Zielonej ( zwaną szumnie przez prasę pałacem ) to rejwach. A jak uczelnia publiczna wywianowana kosztem byłych włascicieli przez PKWN wyprzedała już 90% tej nieruchomości to cisza. Chyba Julian Tuwim coś pisał:" niech kraj nasz będzie biedny ale czysty, a sprawiedliwośc niech znaczy sprawieliwość". Wprawdzie te słowa poety w "poprawnej" Polsce Agory i TVN się zeszmaciły ale dla ludzi coś znaczą.
Rozwiń
Ochłapiarz
Ochłapiarz (7 marca 2010 o 20:17) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Kto wywianował WySRol w te działki. Czy czasem nie dał Im tę ziemię PKWN. Zobaczymy co na to napiszą Ci co widzą jakie dobra odbiera KUL ( zaraz po 1945r przez PKWN zabrane).
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!