niedziela, 18 lutego 2018 r.

Lublin

Urząd rekrutuje, ale do tej pracy nie każdy się nadaje. Ile będzie można zarobić?

Dodano: 12 lutego 2018, 21:28
Autor: Dominik Smaga

Na zgłoszenia urząd będzie czekać do 23 lutego.

Miasto szuka chętnych do sprawdzania biletów w autobusach i trolejbusach. Zarząd Transportu Miejskiego uznał, że nie będzie już zlecać takich usług wynajętej firmie, tylko stworzy własny sztab kontrolerów. Ile zarobią?

Na skompletowanie ekipy nie ma zbyt wiele czasu, bo 14 marca kończy się umowa między miastem a firmą, która obecnie sprawdza bilety w Lublinie. Nowa firma miała być wybrana w przetargu, który został ogłoszony przez ZTM, ale zakończył się klapą. Oferta była tylko jedna, o wiele za droga. Miasto liczyło na to, że na zapłatę dla firmy kontrolerskiej (za dwa lata pracy) wystarczy 3,6 mln zł, tymczasem jedyny chętny zażyczył sobie 5 mln. Dlatego przetarg unieważniono. Drugiego już nie będzie.

– Nie myślimy już o wynajmowaniu firmy kontrolerskiej – mówi Anna Zalewska z Zarządu Transportu Miejskiego, który od poniedziałku czeka na zgłoszenia chętnych do pracy w charakterze kontrolera. Dokumenty będą przyjmowane do 23 lutego do godz. 15.30.

Kandydaci muszą być pełnoletni, biegle znać język polski, dobrze znać Lublin i trasy linii komunikacyjnych. Niezbędne jest też co najmniej średnie wykształcenie oraz niekaralność. To podstawowe wymagania. Do „wymagań dodatkowych” został zaliczony dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna, kultura osobista, odporność na stres i zmienną pogodę oraz znajomość języków obcych.

Ile można zarobić? – Każda kandydatura będzie rozpatrywana indywidualnie – zastrzega Zalewska. – W zależności od funkcji pełnionej w grupie i doświadczenia jakie posiada kandydat, przewidujemy, że wynagrodzenie zasadnicze będzie w granicach od 2200 do 2400 zł brutto.

Zainteresowani mogą składać dokumenty w Zarządzie Transportu Miejskiego przy ul. Nałęczowskiej 14. Osoby, które spełnią wszystkie wymagania formalne, zostaną zaproszone do rozwiązania testu dotyczącego m.in. przepisów obowiązujących w lubelskiej komunikacji, cennika biletów, topografii miasta i sieci połączeń. Ci, którzy pomyślnie przebrną przez test, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Zakwalifikowani do pracy będą jeszcze pofatygować się po zaświadczenie o niekaralności oraz pójść do psychologa po zaświadczenie, że nadają się do takiej pracy. Bez niego nie zostaną dopuszczeni do pracy.

>>>

QUIZ

Co wiesz o historii lubelskich trolejbusów?

Zobacz także: Centrum dystrybucyjne Stokrotki w Lublinie otwarte

WIDEO

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(35) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (5 dni temu o 21:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tymczasem CBA zawija kolejnych 6 osób związanych z aferą CIECHU do której doprowadził rząd Tuska, Pawlaka i Schetyny
Rozwiń
Gość
Gość (5 dni temu o 17:10) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Będziesz kwiczeć siersciuchu jeszcze chwilę zadrutuje się i będziesz wtedy kwiczał komuchu
Rozwiń
Gość
Gość (5 dni temu o 16:44) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Powodzenia hehehe.
Rozwiń
Gość
Gość (5 dni temu o 12:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
To taki kanar ciężko pracując na ulicy w chłodzie i o głodzie z narażeniem zdrowia zarobi 10 procent tego co Pan Prezes nie licząc Panu Prezesowi premii, nagród i bonusów,
Rozwiń
mmm
mmm (5 dni temu o 10:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
undefined napisał:
wycie odrywanej od koryta postkomunistycznej opozycji - miodzio :)
 Jeszcze głośniej kwiczą przy korycie nowe świnie dojnej zmiany.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (35)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!