Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 stycznia 2017 r.
16:56

W niedzielę otwarcie stoku narciarskiego na Globusie. Jest nowy cennik

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
50 6 A A

Dzisiejszej nocy ma się zacząć naśnieżanie stoku narciarskiego na Globusie. – Otwarcie planujemy na niedzielę – zapowiada zarządca obiektu i ogłasza nowy cennik. Będzie nieco drożej niż w zeszłym roku

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Jesteśmy w pełnej gotowości, w nocy uruchomimy armatki – zapowiada Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Prognozy nam sprzyjają, na najbliższe noce i dnie zapowiadane są ujemne temperatury.

Otwarcie stoku jest zaplanowane wstępnie na niedzielę, ale ostatecznie uzależnione będzie od tego, jak grubą warstwę śniegu da się usypać i czy będzie on odpowiednio przygotowany na przyjęcie narciarzy. Stok ma być czynny w dni powszednie między godz. 14 a 21, zaś w weekendy, święta i podczas ferii od godz. 10 do 21.

Znamy już nowy cennik stoku na Globusie. Inne stawki będą obowiązywać w dni powszednie, a inne w weekendy, święta i podczas ferii.

Od poniedziałku do piątku na dużym wyciągu za godzinny karnet zapłacimy 16 zł, a za czterogodzinny 47 zł. Na małym wyciągu za godzinny karnet trzeba będzie zapłacić 8 zł, a za czterogodzinny 22 zł.
W soboty, niedziele, święta i w trakcie ferii godzinny karnet na duży wyciąg będzie kosztować 20 zł, zaś czterogodzinny 60 zł. Na małym wyciągu za karnet godzinny zapłacimy 11 zł, a za czterogodzinny 33 zł.
Oprócz karnetów w cenniku są też bilety na jednorazowy wjazd, a ceny za mały i duży wyciąg są takie same. To 1,10 zł w dni robocze i 1,70 zł w soboty, niedziele, święta i w ferie.

Jakie stawki będą obowiązywać w wypożyczalni? Taka sama opłata pobierana będzie za narty, snowboard oraz buty.

Za wypożyczenie takiego sprzętu w dni powszednie za wypożyczenie na 1,5 godziny zapłacimy 15 zł, biorąc go na czas do 4 godzin wydamy 25 zł. W weekendy, święta i ferie opłaty będą o 5 zł wyższe. Wypożyczenie na całą dobę to koszt 35 zł, niezależnie od dnia tygodnia.

Za cały komplet (narty z butami i kijkami, albo snowboard z butami i kaskiem) zapłacimy w dni powszednie 30 zł przy wypożyczeniu na 1,5 godziny, zaś 40 zł biorąc sprzęt na 4 godziny. W weekendy opłaty rosną o 5 zł. Wypożyczenie kompletu na całą dobę kosztować ma 50 zł, bez względu na dzień tygodnia.

Wypożyczenie samego kasku kosztować ma zawsze 2 zł, niezależnie od czasu korzystania. Także opłata za wypożyczenie kijków nie jest zależna od dnia tygodnia i wynosi 5 zł za 1,5 godziny, 10 zł za 4 godziny i 15 zł za całą dobę.

O sprzęt lepiej dbać, bo za zniszczenie trzeba będzie słono płacić: za kijki 50 zł, za małe buty 150 zł, za duże 250 zł, za krótkie narty 300 zł, a za długie narty lub snowboard aż 600 zł.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 stycznia 2017 o 14:54
a dlaczego dopiero w niedziele ??!! sniegu od metra i co - dzieciaki beda przez piatek i sobote tylko sie przygladac ??!!
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 22:52
Ten Globus to koło twojej rodzinnej wsi Strupin Łanowy
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 22:10
2 tygodnie mrozu i znowu wiosna
Avatar
yuuy / 4 stycznia 2017 o 20:00
ci co dostają za darmo 500+ za pieprzenie sie to mają czym płacić,
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 17:24
Jakby to przeliczyć na karnety całodniowe to wychodzi drożej niż w Alpach, gratulacje!!!!
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 17:19
gdzie to jest ta miejscowość globus, na mapie nie mogę jej znaleść
Avatar
Gość / 5 stycznia 2017 o 14:54
a dlaczego dopiero w niedziele ??!! sniegu od metra i co - dzieciaki beda przez piatek i sobote tylko sie przygladac ??!!
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 22:52
Ten Globus to koło twojej rodzinnej wsi Strupin Łanowy
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 22:10
2 tygodnie mrozu i znowu wiosna
Avatar
yuuy / 4 stycznia 2017 o 20:00
ci co dostają za darmo 500+ za pieprzenie sie to mają czym płacić,
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 17:24
Jakby to przeliczyć na karnety całodniowe to wychodzi drożej niż w Alpach, gratulacje!!!!
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 17:19
gdzie to jest ta miejscowość globus, na mapie nie mogę jej znaleść
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 1

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 11 12

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 4 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 25 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 40 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 80 14

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 40 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 57 14

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 48 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 433 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!