Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 grudnia 2015 r.
20:01

Więcej kursów PolskiegoBusa do Warszawy? Urząd: "Jesteśmy w stanie udzielić zgodę"

0 25 A A

W najbliższych dniach firma PolskiBus powinna otrzymać z Urzędu Marszałkowskiego zgodę na uruchomienie nowych połączeń do Warszawy. Nie wiadomo jednak, czy przewoźnik zacznie je realizować od razu

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Postępowanie dotyczące nowych kursów do stolicy toczy się od września. Początkowo PolskiBus chciał zwiększyć liczbę połączeń z pięciu do jedenastu dziennie. W czasie wymiany korespondencji urząd zasugerował, by firma dostosowała godziny planowanych odjazdów do innych przewoźników. Ostatecznie stanęło na ośmiu rejsach w ciągu dnia. W ubiegły czwartek urzędnicy marszałka otrzymali poprawiony wniosek, uwzględniający wcześniejszą sugestię.

– Departament Polityki Transportowej i Drogownictwa wstępnie potwierdził, że proponowane kursy nie kolidują z godzinami odjazdów innych przewoźników. Jesteśmy w stanie udzielić zgodę – przyznaje Paweł Nakonieczny, członek zarządu województwa lubelskiego. Jak dodaje, decyzja powinna zostać wydana „w najbliższym czasie”, ale o konkretnym terminie będzie można powiedzieć na początku przyszłego tygodnia. – Na pewno nastąpi to jeszcze w tym roku – podkreśla Nakonieczny.

Sprawę nieco komplikuje fakt, że do udziału w postępowaniu zostało dopuszczone stowarzyszenie Lexmid, które już wcześniej blokowało działania przewoźnika. W sierpniu doprowadziło do likwidacji oferowanych przez PolskiBus kursów do Rzeszowa. Teraz na jego wniosek Samorządowe Kolegium Odwoławcze zajmuje się linią P20 Lublin-Kraków. Sprawa jest w toku, ale niewykluczone, że zakończy się podobnie. Wiele wskazuje na to, że Lexmid może składać odwołania w związku z nowymi połączeniami do Warszawy. Z przedstawicielami stowarzyszenia nie udało nam się skontaktować.

Według najbardziej prawdopodobnego scenariusza, nawet w razie odwołania, w czasie rozpatrywania sprawy przez SKO PolskiBus mógłby wykonywać planowane osiem kursów do Warszawy. Ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, bo to na Mazowszu firma ma swoja siedzibę. Wcześniej przewoźnik deklarował, że w razie otrzymania zgody, na drugi dzień będzie w stanie uruchomić sprzedaż biletów na nowe połączenia.

– Czekamy na oficjalne dokumenty. Robimy wszystko, żeby doprowadzić te kursy do skutku – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji w PolskiBus. Sęk w tym, że jeśli firma zacznie wykonywać osiem kursów dziennie, a SKO przyzna rację Lexmidowi, może to oznaczać konieczność zawieszenia wszystkich połączeń, także tych pięciu obsługiwanych do tej pory.

W nowym rozkładzie nowością byłyby trzy kursy do Warszawy o godz. 7.50, 12.30 i 18.10. Z kolei ze stolicy autobusy wyjeżdżały także o godz. 6.30, 8.30, 13, 15 i 16.30. Z rozkładów nie znikną też najpóźniejsze odjazdy w obu stronach (21.25 do Lublina i 21.50 do Warszawy).

Czytaj więcej o:

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 17:47
Samobójstwo u Marszałka sprzed lat, busiarze mają krew na rękach. Marszałek i busiarze wykończyli PKS-y a jeżdzą tylko tam, gdzie się opłaca. Czy marszałek bierze kasę od busiarzy ? . Euro-bus, dawniej Polski Ekspress, czy teraz Polski Bus to podróż wygodna, bezpieczna, tania.
Avatar
obieżyświat1 / 20 grudnia 2015 o 15:15

Wlazłem na stronę o lexmidzie i co czytam: cyt. ,,Celem stowarzyszenia jest: 1. Ochrona interesów i praw konsumentów. 2. Przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji. 3. Podejmowanie działań na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 3. Promowanie idei społeczeństwa obywatelskiego. 4. Promowanie idei integracji europejskiej oraz współpracy międzynarodowej. 5. Upowszechnianie wiedzy na temat obowiązujących przepisów prawa. 6. Ochrona praw własności przemysłowej. 7. Ochrona praw własności intelektualnej. 8. Ochrona środowiska. 9. Ochrona praw pracowniczych w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. 10. Udzielanie pomocy przedsiębiorcom, w zakresie pomocy prawnej oraz interpretacji przepisów prawa. 11. Sprawowanie racjonalnie pojmowanej kontroli społecznej nad postępowaniami administracyjnymi i nad działaniem organów administracji. '' Fundacja która łamie pierwsze podstawowe cele statutowe powinna zostać rozwiązana w trybie administracyjnym !! I jakim prawem taka fundacyjka opłacana przez wiadomo kogo została dopuszczona do udziału w postępowaniu ?

lexmid Celem stowarzyszenia jest :


1. Ochrona interesów i praw konsumentów
 
Realizowana polityka stowarzyszenia nie jest zgodna z ochroną i prawami konsumentów, tylko jest interesem busiarzy i tylko im służy , nie konsumentom.

2. Przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji.
 

Już zajeżdżanie drogi odeszło w zapomnienie niektórym bursiarzom teraz są nowe formy takie jak blokowanie pozwoleń przez stowarzyszenie Lexmid.

 

3. Podejmowanie działań na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
 
Od kiedy bus jest bardziej bezpieczny od autobusów ? dlaczego busiarze dalej jeżdżą busikami ?


4. Promowanie idei integracji europejskiej oraz współpracy międzynarodowej.
 
Integracja i współpraca :) Towarzysze niezbyt to wam dobrze wychodzi , jedyną integracją dla was są blokady na firmy europejskie .

5. Upowszechnianie wiedzy na temat obowiązujących przepisów prawa
 
No i jak to wygląda firmo Lexmid ?

6. Ochrona praw własności przemysłowej.
 
Przez kogo marszałka ?
 
Itd .....
 

Jedno trzeba podkreślić , firma Lexmid to twór busiarzy który to chroni tylko ich nie konsumentów i pasażerów .Wszystko jest zaprzeczeniem tego co robią .

Stop Busiarzom ,Komitet Obrony Demokracji i Pasażera

Polub stronę i podaj dalej :)

https://www.facebook.com/Stop-Busiarzom-Komitet-Obrony-Demokracji-i-Pasa%C5%BCera-196259924055144/?ref=tn_tnmn

lexmid Celem stowarzyszenia jest :


1. Ochrona interesów i praw konsumentów
 
Realizowana polityka stowarzyszenia nie jest zgodna z ochroną i prawami konsumentów, tylko jest interesem busiarzy i tylko im służy , nie konsumentom.

2. Przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji.
 

rozwiń

Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 13:22

Na stronie trojmiasto.pl jest o tej firmie. (19 bm)

CZYTAJCIE I POMYŚLCIE ...

Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 12:38

JEST STRONA Z PROTESTEM NA FACEBOOKU !!!

Piszcie i promujcie !!!

Stop Busiarzom ,Komitet Obrony Demokracji i Pasażera

https://www.facebook.com/Stop-Busiarzom-Komitet-Obrony-Demokracji-i-Pasa%C5%BCera-196259924055144/

JEST STRONA Z PROTESTEM NA FACEBOOKU !!!

Piszcie i promujcie !!!

Stop Busiarzom ,Komitet Obrony Demokracji i Pasażerarozwiń

Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 11:18

Ile wam zapłacił IrlandzkiBus ? 200tyś za spam?

Czytać nie potrafisz busiarzu ???

To nie reklama , tylko pasażerowie z Lubelszczyzny czy Krakowa nie chcą jeździć padniętym busem gdzie komfort jazdy jest na równi z przejażdżką bryczką :)Podobnie trzęsie tylko jeździ się szybciej z tymże w bryczce miałeś przestrzeń a w busie nogi masz pod brodą .

Jak mamy porównać Polskiego Busa to tak naprawdę nie ma z kim bo kto raz pojedzie Polskim Busem do busiarza nie wróci !!!

Doskonale pasażerowie poznali właścicieli i ich uczciwe podejście do pasażera i konkurencji :)

Jak dużo obiecują przez lata , to dalej brak internetu , WC i najwalniejsze to brak autobusów , bo tylko potrafią do swoich złomiastych busików dosztukować kolejne siedzenia i nazwać to autobusami po czym Inspekcja Transportu Drogowego ostudza ich niezdrowe zapędy !!!

Sprawa jest prosta , konsument widzi że ma do czynienia z nieuczciwymi przewoźnikami busiarskimi wiec dlatego wybiera  jako jedynego Polskiego Busa, gdzie otrzymuje  wszystko co potrzeba i to jeszcze w niskiej cenie !!!

Płatne spamowanie to jak wiedzą wszyscy zapewniają co najwyżej busiarze !!!Nawet brak im argumentów bo wiedzą że przegrają z miejsca i tylko mącą i sieja nieoprawde o Polskim Busie że niby to to nie Polski przewoźnik to znowu że nie płaci podatków co jest nieprawdą .

Wiec nie spamuj busiarzu, pasażer nie wsiądzie to złomiastego busa bez klimy, internetu braku wygody  i bezpieczeństwa ,gdzie nogi ma przy brodzie ,

Czytać nie potrafisz busiarzu ???

To nie reklama , tylko pasażerowie z Lubelszczyzny czy Krakowa nie chcą jeździć padniętym busem gdzie komfort jazdy jest na równi z przejażdżką bryczką :)Podobnie trzęsie tylko jeździ się szybciej z tymże w bryczce miałeś przestrzeń a w busie nogi masz pod brodą .

Jak mamy porównać Polskiego Busa to tak naprawdę nie ma z kim bo kto raz pojedzie Polskim Busem do busiarza nie wróci !!!

Doskonale pasażerowie poznali właścicieli i ich uczciwe podejście do pasażera i konkuren... rozwiń

Avatar
im the passaneger / 20 grudnia 2015 o 10:16

Ale marszałka to od dłuższego czasu to nie interesuje , o układzie z busiarzami piesze się przecież od dawna.

Tylko publiczna nagonka i nagłośnienie sprawy mogą coś zmienić , bo skoro przez kilka lat nic się nie zmieniło to widać jakie efekty .

Zamiast busy oddać na złom i zakupić porządne autobusy to spółka woli protestować i dzięki układom, lepszego przewoźnika znokautować nie fair i liczyć na poklaski w mediach.

http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000172008,polskibus-przestanie-jezdzic-do-lublina.html

Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka .
Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie .
Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można .
Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi  i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej.
 Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego.
Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp.
Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów  .

Jak nikt do soboty nic nie zrobi , będzie na Facebooku Protest !!! informacja będzie na forum !!!

Koniec z lekceważeniem pasażera i spisku busiarzy

Komitet Obrony Demokracji i Pasażera !!!

Nawet na wykopie .pl są już kpiny , co będzie jak Polski Bus zniknie zupełnie ? krążą plotki że jest to całkiem możliwe bo Polski Bus łapówek nie daje , wiec może wycofać się z Lublina do Krakowa już nie pojedziemy po 10.01.16

Ile wam zapłacił IrlandzkiBus ? 200tyś za spam?

rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 10:15
mają zajęcie urzędniki
Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 09:25
Marszałek działa na szkodę pasażerów. Chyba dlatego ze sam jeździ luksusową limuzyną.
Avatar
Butelka / 20 grudnia 2015 o 09:23

Ograniczeni ludzie, najlepiej rozdać najbardziej dochodowe trasy firmom zachodnim, a potem biadolić że nie ma czym dojechać do pracy czy do szkoły, tak właśnie zlikwidowano PKSy, fakt że kierowcy sami też się też dołożyli. To samo z pociągami, najlepsze trasy dla DB, a wy sidźcie w swoich norach bo na chulajnogach daleko nie zajedziecie, Potrzebna jest rozsądna polityka transportu publicznego, chcesz mieć najlepsze trasy, bież też transport lokalny.

Tylko że pksy wykończyli właśnie ci wspaniali polscy busiarze jeżdżąc tuż przed autobusami i dając dumpingowe ceny. Oczywiści jak ceny poszły w górę po zakończeniu działalności PKSów, to niech wypowiedzą się osoby z Kraśnika, jak zmowa cenowa wśród busiarzy podniosła ceny z dnia na dzień.

Tylko że pksy wykończyli właśnie ci wspaniali polscy busiarze jeżdżąc tuż przed autobusami i dając dumpingowe ceny. Oczywiści jak ceny poszły w górę po zakończeniu działalności PKSów, to niech wypowiedzą się osoby z Kraśnika, jak zmowa cenowa wśród busiarzy podniosła ceny z dnia na dzień.

rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 09:20

Stowarzyszenie Lexmid z którym jak zwykle nie udało się skontaktować.Powinny powrócić kursy linii P-7 Warszawa Lublin Rzeszów Na trasę Lublin Rzeszów wprowadzono firmę Marcel. To jest bardzo poważna firma z Podkarpacia dysponujące nowoczesnym taborem.Pasażerów na tej trasie wystarczy dla obu firm. Jest olbrzymi potencjał przewozów pasażerskich na tej trasie.

Tylko że dalej to są małe śmierdzące busy niezapewniające minimum komfortu i bezpieczeństwa w razie wypadku. Ostatnia w takim jeden szukał WC i niestety musiał się załatwić do butelki, bo kierowca nie mógł stanąć !! Potencjał jest, ale dla ludzi z układu !!

Tylko że dalej to są małe śmierdzące busy niezapewniające minimum komfortu i bezpieczeństwa w razie wypadku. Ostatnia w takim jeden szukał WC i niestety musiał się załatwić do butelki, bo kierowca nie mógł stanąć !! Potencjał jest, ale dla ludzi z układu !!

rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 17:47
Samobójstwo u Marszałka sprzed lat, busiarze mają krew na rękach. Marszałek i busiarze wykończyli PKS-y a jeżdzą tylko tam, gdzie się opłaca. Czy marszałek bierze kasę od busiarzy ? . Euro-bus, dawniej Polski Ekspress, czy teraz Polski Bus to podróż wygodna, bezpieczna, tania.
Avatar
obieżyświat1 / 20 grudnia 2015 o 15:15

Wlazłem na stronę o lexmidzie i co czytam: cyt. ,,Celem stowarzyszenia jest: 1. Ochrona interesów i praw konsumentów. 2. Przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji. 3. Podejmowanie działań na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 3. Promowanie idei społeczeństwa obywatelskiego. 4. Promowanie idei integracji europejskiej oraz współpracy międzynarodowej. 5. Upowszechnianie wiedzy na temat obowiązujących przepisów prawa. 6. Ochrona praw własności przemysłowej. 7. Ochrona praw własności intelektualnej. 8. Ochrona środowiska. 9. Ochrona praw pracowniczych w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. 10. Udzielanie pomocy przedsiębiorcom, w zakresie pomocy prawnej oraz interpretacji przepisów prawa. 11. Sprawowanie racjonalnie pojmowanej kontroli społecznej nad postępowaniami administracyjnymi i nad działaniem organów administracji. '' Fundacja która łamie pierwsze podstawowe cele statutowe powinna zostać rozwiązana w trybie administracyjnym !! I jakim prawem taka fundacyjka opłacana przez wiadomo kogo została dopuszczona do udziału w postępowaniu ?

lexmid Celem stowarzyszenia jest :


1. Ochrona interesów i praw konsumentów
 
Realizowana polityka stowarzyszenia nie jest zgodna z ochroną i prawami konsumentów, tylko jest interesem busiarzy i tylko im służy , nie konsumentom.

2. Przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji.
 

Już zajeżdżanie drogi odeszło w zapomnienie niektórym bursiarzom teraz są nowe formy takie jak blokowanie pozwoleń przez stowarzyszenie Lexmid.

 

3. Podejmowanie działań na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
 
Od kiedy bus jest bardziej bezpieczny od autobusów ? dlaczego busiarze dalej jeżdżą busikami ?


4. Promowanie idei integracji europejskiej oraz współpracy międzynarodowej.
 
Integracja i współpraca :) Towarzysze niezbyt to wam dobrze wychodzi , jedyną integracją dla was są blokady na firmy europejskie .

5. Upowszechnianie wiedzy na temat obowiązujących przepisów prawa
 
No i jak to wygląda firmo Lexmid ?

6. Ochrona praw własności przemysłowej.
 
Przez kogo marszałka ?
 
Itd .....
 

Jedno trzeba podkreślić , firma Lexmid to twór busiarzy który to chroni tylko ich nie konsumentów i pasażerów .Wszystko jest zaprzeczeniem tego co robią .

Stop Busiarzom ,Komitet Obrony Demokracji i Pasażera

Polub stronę i podaj dalej :)

https://www.facebook.com/Stop-Busiarzom-Komitet-Obrony-Demokracji-i-Pasa%C5%BCera-196259924055144/?ref=tn_tnmn

lexmid Celem stowarzyszenia jest :


1. Ochrona interesów i praw konsumentów
 
Realizowana polityka stowarzyszenia nie jest zgodna z ochroną i prawami konsumentów, tylko jest interesem busiarzy i tylko im służy , nie konsumentom.

2. Przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji.
 

rozwiń

Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 13:22

Na stronie trojmiasto.pl jest o tej firmie. (19 bm)

CZYTAJCIE I POMYŚLCIE ...

Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 12:38

JEST STRONA Z PROTESTEM NA FACEBOOKU !!!

Piszcie i promujcie !!!

Stop Busiarzom ,Komitet Obrony Demokracji i Pasażera

https://www.facebook.com/Stop-Busiarzom-Komitet-Obrony-Demokracji-i-Pasa%C5%BCera-196259924055144/

JEST STRONA Z PROTESTEM NA FACEBOOKU !!!

Piszcie i promujcie !!!

Stop Busiarzom ,Komitet Obrony Demokracji i Pasażerarozwiń

Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 11:18

Ile wam zapłacił IrlandzkiBus ? 200tyś za spam?

Czytać nie potrafisz busiarzu ???

To nie reklama , tylko pasażerowie z Lubelszczyzny czy Krakowa nie chcą jeździć padniętym busem gdzie komfort jazdy jest na równi z przejażdżką bryczką :)Podobnie trzęsie tylko jeździ się szybciej z tymże w bryczce miałeś przestrzeń a w busie nogi masz pod brodą .

Jak mamy porównać Polskiego Busa to tak naprawdę nie ma z kim bo kto raz pojedzie Polskim Busem do busiarza nie wróci !!!

Doskonale pasażerowie poznali właścicieli i ich uczciwe podejście do pasażera i konkurencji :)

Jak dużo obiecują przez lata , to dalej brak internetu , WC i najwalniejsze to brak autobusów , bo tylko potrafią do swoich złomiastych busików dosztukować kolejne siedzenia i nazwać to autobusami po czym Inspekcja Transportu Drogowego ostudza ich niezdrowe zapędy !!!

Sprawa jest prosta , konsument widzi że ma do czynienia z nieuczciwymi przewoźnikami busiarskimi wiec dlatego wybiera  jako jedynego Polskiego Busa, gdzie otrzymuje  wszystko co potrzeba i to jeszcze w niskiej cenie !!!

Płatne spamowanie to jak wiedzą wszyscy zapewniają co najwyżej busiarze !!!Nawet brak im argumentów bo wiedzą że przegrają z miejsca i tylko mącą i sieja nieoprawde o Polskim Busie że niby to to nie Polski przewoźnik to znowu że nie płaci podatków co jest nieprawdą .

Wiec nie spamuj busiarzu, pasażer nie wsiądzie to złomiastego busa bez klimy, internetu braku wygody  i bezpieczeństwa ,gdzie nogi ma przy brodzie ,

Czytać nie potrafisz busiarzu ???

To nie reklama , tylko pasażerowie z Lubelszczyzny czy Krakowa nie chcą jeździć padniętym busem gdzie komfort jazdy jest na równi z przejażdżką bryczką :)Podobnie trzęsie tylko jeździ się szybciej z tymże w bryczce miałeś przestrzeń a w busie nogi masz pod brodą .

Jak mamy porównać Polskiego Busa to tak naprawdę nie ma z kim bo kto raz pojedzie Polskim Busem do busiarza nie wróci !!!

Doskonale pasażerowie poznali właścicieli i ich uczciwe podejście do pasażera i konkuren... rozwiń

Avatar
im the passaneger / 20 grudnia 2015 o 10:16

Ale marszałka to od dłuższego czasu to nie interesuje , o układzie z busiarzami piesze się przecież od dawna.

Tylko publiczna nagonka i nagłośnienie sprawy mogą coś zmienić , bo skoro przez kilka lat nic się nie zmieniło to widać jakie efekty .

Zamiast busy oddać na złom i zakupić porządne autobusy to spółka woli protestować i dzięki układom, lepszego przewoźnika znokautować nie fair i liczyć na poklaski w mediach.

http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000172008,polskibus-przestanie-jezdzic-do-lublina.html

Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka .
Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie .
Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można .
Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi  i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej.
 Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego.
Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp.
Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów  .

Jak nikt do soboty nic nie zrobi , będzie na Facebooku Protest !!! informacja będzie na forum !!!

Koniec z lekceważeniem pasażera i spisku busiarzy

Komitet Obrony Demokracji i Pasażera !!!

Nawet na wykopie .pl są już kpiny , co będzie jak Polski Bus zniknie zupełnie ? krążą plotki że jest to całkiem możliwe bo Polski Bus łapówek nie daje , wiec może wycofać się z Lublina do Krakowa już nie pojedziemy po 10.01.16

Ile wam zapłacił IrlandzkiBus ? 200tyś za spam?

rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 10:15
mają zajęcie urzędniki
Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 09:25
Marszałek działa na szkodę pasażerów. Chyba dlatego ze sam jeździ luksusową limuzyną.
Avatar
Butelka / 20 grudnia 2015 o 09:23

Ograniczeni ludzie, najlepiej rozdać najbardziej dochodowe trasy firmom zachodnim, a potem biadolić że nie ma czym dojechać do pracy czy do szkoły, tak właśnie zlikwidowano PKSy, fakt że kierowcy sami też się też dołożyli. To samo z pociągami, najlepsze trasy dla DB, a wy sidźcie w swoich norach bo na chulajnogach daleko nie zajedziecie, Potrzebna jest rozsądna polityka transportu publicznego, chcesz mieć najlepsze trasy, bież też transport lokalny.

Tylko że pksy wykończyli właśnie ci wspaniali polscy busiarze jeżdżąc tuż przed autobusami i dając dumpingowe ceny. Oczywiści jak ceny poszły w górę po zakończeniu działalności PKSów, to niech wypowiedzą się osoby z Kraśnika, jak zmowa cenowa wśród busiarzy podniosła ceny z dnia na dzień.

Tylko że pksy wykończyli właśnie ci wspaniali polscy busiarze jeżdżąc tuż przed autobusami i dając dumpingowe ceny. Oczywiści jak ceny poszły w górę po zakończeniu działalności PKSów, to niech wypowiedzą się osoby z Kraśnika, jak zmowa cenowa wśród busiarzy podniosła ceny z dnia na dzień.

rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 09:20

Stowarzyszenie Lexmid z którym jak zwykle nie udało się skontaktować.Powinny powrócić kursy linii P-7 Warszawa Lublin Rzeszów Na trasę Lublin Rzeszów wprowadzono firmę Marcel. To jest bardzo poważna firma z Podkarpacia dysponujące nowoczesnym taborem.Pasażerów na tej trasie wystarczy dla obu firm. Jest olbrzymi potencjał przewozów pasażerskich na tej trasie.

Tylko że dalej to są małe śmierdzące busy niezapewniające minimum komfortu i bezpieczeństwa w razie wypadku. Ostatnia w takim jeden szukał WC i niestety musiał się załatwić do butelki, bo kierowca nie mógł stanąć !! Potencjał jest, ale dla ludzi z układu !!

Tylko że dalej to są małe śmierdzące busy niezapewniające minimum komfortu i bezpieczeństwa w razie wypadku. Ostatnia w takim jeden szukał WC i niestety musiał się załatwić do butelki, bo kierowca nie mógł stanąć !! Potencjał jest, ale dla ludzi z układu !!

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 16 3

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 9 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 15 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 14

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 25 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 3

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia]
aktualizacja
galeria

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia] 20 10

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!