środa, 21 lutego 2018 r.

Lublin

Wielki Piątek w Lublinie. Droga Krzyżowa ulicami Starego Miasta

Dodano: 26 marca 2016, 09:44

Wielki Piątek to dla chrześcijan dzień pokuty, w którym obowiązuje zachowanie wstrzemięźliwości i postu. W ten dzień nie jest odprawiana msza święta. Wieczorem mieszkańcy spotkali się na drodze krzyżowej ulicami Starego Miasta

Gość
Gość
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
(9) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (27 marca 2016 o 12:10) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wtedy zegarki były nieporównanie lepsze od współczesnych. Dlatego Polak ma drogę krzyżową przez okrągły rok.
Rozwiń
Gość
Gość (26 marca 2016 o 20:09) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
jak to jest, Jezus wyruszył w Piątek w swoją drogę krzyżową o godzinie 12, umarł o 15. A w kościele katolickim drogi krzyżowe zaczynają się o 20, 21. Przecież to już wieka sobota wg liczenia czasu w kościele. Pewnie jest dlatego tak bo ludzie chodzą w Wieki Piątek do pracy, gdyby był to dzień wolny nie byłoby problemu z drogą krzyżową w odpowiednim czasie. Ale u nas ważniejszym dniem jest 3 króli.
Rozwiń
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (26 marca 2016 o 20:07) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli ZMARTWYCHWSTANIE” GŁUPOTY (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Chcąc mnieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:

1) kz nszz solidarnosc organistow

2) kz nszz solidarnosc organistow 2

3) kz nszz solidarnosc organistow 3

4) kz nszz solidarnosc organistow 4

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kólkami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z)BAWIENIA widać gołym okiem!

Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI przePiS NA TEN ŚWIAT...”!

Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokazala jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z)BAWIENIA, a związek nie nadąża z przykładami, dowodami i innymi pier...dołami (z)BAWIENIA jak KURIA JAEGO MAĆ, ha ha ha...

Tylko w marcu 2016 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „NEWSEEKz dn. 25.III.2016 r. w artyKULe: Adam Hlebowicz dyrektorem Trójki. Wcześniej szefował katolickiej rozgłośnioPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „FAKTz dn. 25.III.2016 r. w artyKULe: Ksiądz jezuita ostro do Szydło. W internecie zawrzało!oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

3) „KURIER LUBELSKIz dn. 25.III.2016 r. w artyKULe: Świat nie jest twój, więc oddaj go w dobrym stanie oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

4) „GAZETA KRAKOWSKAz dn. 25.III.2016 r. w artyKULe: Kalwaria Zebrzydowska. Kardynał Dziwisz do polityków: Dość tych kłótni! [ZDJĘCIA, WIDEO]oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

5) „SUPEREXPRESSz dn. 26.III.2016 r. w artyKULe: Wielka Sobota to nie tylko święcenie pokarmów. Co znaczy ten dzień?oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

6) „GP24.PLz dn. 26.III.2016 r. w artyKULe: Ks. Zbigniew Krawczyk: Stańmy się lepsi i czyńmy dobrooPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

7) „GK24.PLz dn. 26.III.2016 r. w artyKULe: Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu, to cała reszta będzie na swoimoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

( … ) RESZTA NA FACEBOOK ‘ u.

NIE WIERZYSZ? - zobacz!

Wszystkich księŻULI należy uznać za DEALRÓW, a Lud Boży za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

Rozwiń
jOOj
jOOj (26 marca 2016 o 18:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

pochody, procesje, adoracje "przenajświętrzych obrazów"...  i ich koronowania... Jaki ma sens to bałwochwalstwo..? A ma: przyciągniecie jak największej liczby abonentów duchowego zbawienia za doczesną mamonę... to tylko marketing... 

Rozwiń
Gość
Gość (26 marca 2016 o 18:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Wszytko fajnie pieknie i jak mówi Ferdek gra gitara. Tylko,ze u nas religia to jest takie jakby to powiedziec przyzwyczajenie, z robienia "bydła" na religii sie wyrasta a owszem a przynajmniej duża czesc tak ma ale wiara w naszym piskatolandzie a zwłaszcza teraz to jest taka sztuka dla sztuki. Nie genaryzujac wieszkosc Polaków chodzi do kosciola ale cokolwiek z tego rozumie pare % i nie ma co zaklinac rzeczywistosci, debile bo inaczej nie mozna tego ujac sprawujacy z ramienia mniejszosci ( tak mniejszosci, prosze sprawdzic ilosc osob uprawnionych do glosowania i poparcie ogolne pisu) zraża kolejne osoby a może i dobrze.W kazdym badz radzie mamy kraj katolicki a rozumnych katolików  moze z 1/10, reszta chodzi w niedziele, klepie bez sensu modlitwy a sasiada utopi w łyzce wody, sad but true.

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (9)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!