Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 kwietnia 2016 r.
16:10

Wujek wykorzystywał swoich upośledzonych kuzynów. Jest akt oskarżenia

0 4 A A

Niepełnosprawny umysłowo w stopniu lekkim mężczyzna wykorzystywał seksualnie dwóch upośledzonych kuzynów – 17-letniego i 24-letniego. Chełmska prokuratura złożyła w sądzie akt oskarżenia w jego sprawie

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Mężczyznę w niedwuznacznej sytuacji z jednym z kuzynów przyłapała siostra pokrzywdzonego – było to jeszcze latem ubiegłego roku. Brat mimo późnej pory nie wracał do domu, więc wyszła go poszukać. Poruszona tym, co zobaczyła w zaroślach, zadzwoniła na policję.

Mundurowi zareagowali natychmiast. Edward G. został zatrzymany i od tamtego czasu kolejnymi decyzjami sądu czeka na rozprawę w areszcie tymczasowym. Szybko wyszło też na jaw, że w podobny sposób wykorzystywał także brata młodego mężczyzny, z którym został przyłapany.

Po drobiazgowym śledztwie prokuratura oskarża teraz 51-latka o to, że od lata 2013 r. do czerwca 2015 r. w jednej z miejscowości w pow. chełmskim „w krótkich odstępach czasu używając przemocy w postaci przetrzymywania i przyciskania własnym ciałem” kilkakrotnie doprowadził jednego z kuzynów „wbrew jego woli do obcowania płciowego”. Prokuratura ustaliła także, że w jednym przypadku w chwili dopuszczania się tego rodzaju przemocy prześladowca miał ograniczoną zdolność kierowania swoim postępowaniem.

Z aktu oskarżenia wynika, że drugi z braci został wykorzystany przez Edwarda G. dwukrotnie, w tym raz wyjątkowo brutalnie. Śledczy ustalili również, że obaj poszkodowani już wcześniej mieli skarżyć się swoim bliskim na postępowanie wujka. Z uwagi na ich umysłowe upośledzenie nie dawano im jednak wiary. W tej sytuacji ich prześladowca czuł się bezkarny.

Edward G. nie przyznał się do winy, grozi mu od 6 miesięcy do lat 8 więzienia. Z uwagi na charakter sprawy rozprawa odbędzie się za zamkniętymi drzwiami.

Czytaj więcej o:

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2016 o 00:03
Z treści artykułu wynika, że niezły zjeb. Homoseksualista, gwałciciel a na dodatek kazirodca...
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 21:48
to jakaś niezła rodzinka ... upośledzony wujek bzykał dwóch upośledzonych kuzynów. Przecież wiadomo że nic mu nie zrobią. Ma żółte papiery i nie wiedział co robi. Czubki są nietykalni i mogą bzykać co popadnie, u nas we wsi jeden bzykał kozę i też mu nic nie zrobili, kobita zgłosiła i dalej to samo robi.
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 17:13
Zboczeniec pierdolony!!!!!Zgnij w więzieniu!!!!
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 16:22
W tej sytuacji trzeba otworzyć punkty ciepłego ruchańska z lalką female lub male. Perfekcyjny monitoring zapewni ochronę takich ala-burdeli. Oczywiście trzeba będzie zatrudnić człowieka do wymiany akcesoriów. Nie? Zatem tylko kastracja każdego parlamentarzysty.
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2016 o 00:03
Z treści artykułu wynika, że niezły zjeb. Homoseksualista, gwałciciel a na dodatek kazirodca...
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 21:48
to jakaś niezła rodzinka ... upośledzony wujek bzykał dwóch upośledzonych kuzynów. Przecież wiadomo że nic mu nie zrobią. Ma żółte papiery i nie wiedział co robi. Czubki są nietykalni i mogą bzykać co popadnie, u nas we wsi jeden bzykał kozę i też mu nic nie zrobili, kobita zgłosiła i dalej to samo robi.
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 17:13
Zboczeniec pierdolony!!!!!Zgnij w więzieniu!!!!
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 16:22
W tej sytuacji trzeba otworzyć punkty ciepłego ruchańska z lalką female lub male. Perfekcyjny monitoring zapewni ochronę takich ala-burdeli. Oczywiście trzeba będzie zatrudnić człowieka do wymiany akcesoriów. Nie? Zatem tylko kastracja każdego parlamentarzysty.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Speed Car Motor - Wanda Kraków 10:2 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 10:2 [RELACJA NA ŻYWO] 3 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 63 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 26 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 2 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 7

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 15 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!