poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Lublin

Wybierz KITY 2013 w woj. lubelskim

  Edytuj ten wpis
Dodano: 2 stycznia 2014, 11:11

Jak co roku wybraliśmy po dziesięć wydarzeń, o których pisaliśmy albo z dumą, albo z rosnącym zażenowaniem. Które z nich zdobędzie najwięcej głosów, zdecydujecie Wy. Tutaj możecie wybrać najgorsze wydarzenia ubiegłego roku - KITY 2013:

1. Casting z jajami Dwaj radiowcy z Radia Centrum "dla zabawy” zmontowali wywiad z kandydatem do pracy, wplatając w to sporo wulgaryzmów. - Poczekaj chwilkę, tylko rozepniemy rozporki - zagaili do kandydata do pracy. Dalej było równie śmiesznie. Rektor UMCS się nie uśmiał i ich zwolnił. 2. Sexafera w Kraśniku Romans radnej PiS z kierowcą z ratusza zakończył się ucieczką tego drugiego przez okno i połamaniem nóg, bo zdradzani małżonkowie zapukali do drzwi, za którymi odbywała się schadzka. 3. Upadek Henpolu To nie były dobre święta dla ponad 300 pracowników znanego przedsiębiorstwa budowlanego z Lublina. Nietrafione kontrakty wymusiły na firmie złożenie wniosku o upadłość. Długi wynoszą 172 mln zł.

4. Policjant niegodny munduru Stchórzył, był pijany, bał się wyrzucenia ze służby? Do dziś nie wiemy, dlaczego policjant nie zatrzymał się po potrąceniu na przejściu w Wólce 19-letniej Kasi. Ale jego zachowanie to duża plama na honorze i jego, i lubelskiej policji. 5. Kulturalni, jak Zanussi "Bochotnica to wieś obciążona alkoholizmem i złodziejstwem. Potrzebuje miejsca odnowy moralnej” - napisał w ulotce reżyser Krzysztof Zanussi z żoną, by zachęcić znajomych do składania datków na budowę kościoła we wsi. 6. Pruszkowski nękany Ponieważ nie udało się dobrowolnie, to poszedł do sądu. Andrzej Pruszkowski, wojewódzki radny PiS, poskarżył się, że nie dostał 14 000 zł nagrody jubileuszowej. Przy okazji dodał, że jest nękany. Przypomnijmy, że jako wiceprezes TBS Nowy Dom w Lublinie co miesiąc Pruszkowski dostaje około 14 000 zł. Trzynastka należy się jak nic. 7. Na niełasce fiskusa Skarbówka od miesięcy blokuje zwrot 30 mln zł podatku VAT należnych firmie Nexa z Zamościa. Według spółki jedyny zarzut to błędne zaksięgowanie 1000 zł. Firma bankrutuje, a skarbówka oczywiście tłumaczy wszystko procedurami i przepisami. 8. Sławomir Zygo Przewodniczący rady powiatu lubelskiego z PSL, choć ostatecznie nie odpowie za jazdę rowerem po pijanemu i groźby pod adresem byłej żony, trafia do naszego zestawienia za publiczne rodzinne pranie brudów przed kamerami. Były łzy i było wzruszają-co. Ale przede wszystkim był wstyd. 9. Nadgorliwe CBA Przy okazji wykrycia afery korupcyjnej w lubelskim Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali też nie tego, co trzeba. Zanim prokurator zorientował się w pomyłce, przez kilka godzin wypytywał go o szczegóły "przestępstwa”.

10. Dwulicowy Chevron W gazetach piękne reklamy o odpowiedzialności, ekologii, bezpieczeństwie, a w Żurawlowie ostra jazda z rolnikami, którzy sprzeciwili się Amerykanom szukającym gazu łupkowego pod ich domami. Nominacja dla Chevronu za obłudę. >>> ZAGŁOSUJ TEŻ NA HITY 2013 ROKU
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: hity i kity
Krawiec
zenek
Czy wyroki coś znaczą?
(20) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Krawiec
Krawiec (15 stycznia 2014 o 18:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Mirek firmę likwiduje CBA inwigiluje, Edzio zatrudnił synalka, za to prawko dla kasi i grubaska. do zarządu też się dostał orion oskubany został

Rozwiń
zenek
zenek (15 stycznia 2014 o 12:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

ten pan sławek to jakiś okropny burak ,cham i prostak a i lovelas jeszcze .uwaga po alkoholu szybko psuje się wątroba

Rozwiń
Czy wyroki coś znaczą?
Czy wyroki coś znaczą? (13 stycznia 2014 o 22:58) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Jak podały media to w sprawie, o której piszecie Prezydent Pruszkowski ma po prostu rację. Przyznał to Sąd najpierw wydając nakaz zapłaty należnego  świadczenia, a  następnie podejmując wyrok. To jak to jest ? Kwestionujecie wyroki sądów pracy ?

Rozwiń
Mirek
Mirek (9 stycznia 2014 o 19:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Na pewno nie tak plugawych i śmierdzących jak pieski golasa!!! Nic dodać i ująć.
Rozwiń
Koleś
Koleś (8 stycznia 2014 o 11:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Pogratulować przewodniczącemu plugawych obrońców i wyborców!!! Nic dodać, nic ująć.

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (20)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!