Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 grudnia 2010 r.
22:17
Edytuj ten wpis

Wyniki wyborów w Lublinie: TNS OBOP dla TVP: Żuk 54 proc, Sprawka 46 proc. (wideo)

Autor: Zdjęcie autora jsz łm drs
0 90 A A

Według sondażu TNS OBOP dla TVP wybory w Lublinie wygrał Krzysztof Żuk z PO.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Krzysztof Żuk zdobył 54 proc., a Lech Sprawka z PiS 46 proc.

- Jeśli te prognozy są bliskie wynikom, to chciałem podziękować mieszkańcom Lublina. Będzie dobra współpraca z PiS, które ma większość w Radzie Miasta, bo tego potrzebuje nasze miasto. Moja osoba jest gwarantem, że będę szukał takiego porozumienia. Dziękuje pani Izabelli Sierakowskiej i Zbigniewowi Wojciechowskiemu za poparcie - powiedział w TVP Żuk.

- Uważałem, że wygram, aczkolwiek niewielką ilością głosów. Bo poseł Sprawka jest poważnym i merytorycznym przeciwnikiem - powiedział Żuk.

Sprawka podziękował wyborcom, którzy zagłosowali na niego w drugiej turze. Porażkę przyjął spokojnie. - 46 proc. to bardzo dobry wynik - mówi kandydat PiS. - Szczególnie przy tak silnej opozycji, mam tu na myśli m.in poparcie udzielone przez Izabellę Sierakowską i Zbigniewa Wojciechowskiego. Mój wynik przełoży się na dalsze budowanie pozycji naszego ugrupowania. Spodziewałem się poparcia na poziomie 45 proc.

Według sondażu frekwencja w Lublinie wyniosła 31,3 proc. W pierwszej turze głosowało 39,87 proc uprawnionych. - Frekwencja była niższa, ale ważne, kto poszedł do głosowania - skomentował Krzysztof Żuk. - Dziękuję wyborcom. Ich głosy nie będą zmarnowane - zapewnił.

Według TNS OBOP 85 proc. wyborców Izabelli Sierakowskiej zagłosowało na Żuka. 60 proc. osób, które dziś zagłosowały na kandydata PO, poparło go również w pierwszej turze. Pozostali oddali wówczas swój głos na konkurentów. Przede wszystkim na Sierakowską i Wojciechowskiego.

Sztab wyborczy Krzysztofa Żuka:

Wideo: Marcin Mykietyn


Sztab wyborczy Lecha Sprawki:

Wideo: Rafał Panas

Zobacz najnowszy sondaż studentów politologii UMCS


Komentarze 90

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mera / 6 grudnia 2010 o 11:04
[quote name='malone' timestamp='1291586714' post='399140']
w tym miescie mieszkają jakieś deb***e !!! miasto staje sie miejscowością III kategorii , drogi gorsze niż na ukrainie, korupcja wsród działaczy Porażki graniczy z beszczelnoscią ... a ten durny naród znowu wybiera przedstawiciela cwaniaków i oszutów.
Lublinie tak wam dobrze w tym g..nym miescie? jest ok ? pasują wam te korki t dziury i ta bieda ?? przecież wybraliście kontynuacje tego co robił wasilewski czyli przewały nieróbstwo brak kompetencji urzedników wyższego szczebla w UM i UW ??

..... brak słów
[/quote]
Ja deb*** MIESZKANIEC LUBLINA ci to napiszę - warto było głosować na Żuka. Oj warto. Dla samej satysfakcji, żeby teraz czytać tą wściekliżnę "jedynie słusznych" aczkolwiek z deczka zawiedzionych . DURNY NARÓD wybrał. Takie są prawa demokracji. Nawet w mieście III kategorii.I morda w kubeł na 4 lata. Idź proboszczowi się wypłakać.
[quote name='malone' timestamp='1291586714' post='399140']
w tym miescie mieszkają jakieś deb***e !!! miasto staje sie miejscowością III kategorii , drogi gorsze niż na ukrainie, korupcja wsród działaczy Porażki graniczy z beszczelnoscią ... a ten durny naród znowu wybiera przedstawiciela cwaniaków i oszutów.
Lublinie tak wam dobrze w tym g..nym miescie? jest ok ? pasują wam te korki t dziury i ta bieda ?? przecież wybraliście kontynuacje tego co robił wasilewski czyli przewały nieróbstwo brak... rozwiń
Avatar
zone / 6 grudnia 2010 o 10:46
[quote name='Grzesiek' timestamp='1291625877' post='399551']
Żuk pokazał co potrafi jako prawa ręka byłego prezydenta Wasilewskiego. Jako zastępca miał praktycznie tyle samo do gadania co i on, bo był doradcą Wasilewskiego.
[/quote]

Bzdury... Prawą ręką Wasilewskiego jest Fic. Żuk pracuje jako wiceprezydent dopiero od 2009 r. - wcześniej pracował w Warszawie w Miniesterstwie Skarbu.
Avatar
Grzesiek / 6 grudnia 2010 o 09:57
Szykujcie się przede wszystkim na nocne wyścigi samochodowe po Lublinie i inne okolicznościowe treningi na drogach publicznych.
A to dlatego, że Żuczek jest pierwszy do zamknięcia Toru przy ul. Zemborzyckiej. W ten oto sposób w Lublinie nie będzie już nic. Sport na najwyższym poziomie omija nas szerokim łukiem.
Teraz będzie to samo z motoryzacją, żadnych eliminacji Drift Cup, żadnych szans na MiniMaxy czy KJS.

I nie miejcie potem pretensji, że młodzi ludzie szaleją na drogach. Bo gdzie będą mieli to robić?
Ale i owszem, Pan Żuczek proponuje w zamian tor w Niedźwiadzie czy gdzieś tam... I co z tego? Kto tam pojedzie?
Chyba okoliczne wieśniaki.

Lepiej oczywiście wg. niego zbudować stadion, żeby raz na pięć lat Reprezentacja zagrała tutaj z Botswaną albo innym jakimś Hondurasem.
Ludzie, gdzie i w czym Wy widzicie ten rozwój Lublina?
Żuk pokazał co potrafi jako prawa ręka byłego prezydenta Wasilewskiego. Jako zastępca miał praktycznie tyle samo do gadania co i on, bo był doradcą Wasilewskiego.

Szkoda gadać, a do ludzi, którzy na tego Pana zagłosowali pasuje poniższy link:
http://www.youtube.com/watch?v=b-bIsM5Fq3c
Szykujcie się przede wszystkim na nocne wyścigi samochodowe po Lublinie i inne okolicznościowe treningi na drogach publicznych.
A to dlatego, że Żuczek jest pierwszy do zamknięcia Toru przy ul. Zemborzyckiej. W ten oto sposób w Lublinie nie będzie już nic. Sport na najwyższym poziomie omija nas szerokim łukiem.
Teraz będzie to samo z motoryzacją, żadnych eliminacji Drift Cup, żadnych szans na MiniMaxy czy KJS.

I nie miejcie potem pretensji, że młodzi ludzie szaleją na drogach. Bo gdzie będą mieli to robić?
Ale ... rozwiń
Avatar
marianoitaliano / 6 grudnia 2010 o 02:21
następną istotną kwestią jest sprawa estetyki. Duze miasto wojewódzkie nie może wyglądac tak jak wygląda obecnie Lublin. Przyklad: w kampanii wyborczej na masową skalę wieszane są plakaty promujace kandydatów na lampach ulicznych. Przymocowywane są do nich metalowymi drutami, które zdzierają farbę i w efekcie powodują szybkie rdzewienie latarni. Jest to szczególnie widczne na al. Kraśnickich. Powiecie pewnie że czepiam sie pierdól, ale nawet takie drobnostki mają istotne znaczenia dla estetyki miasta, aby sprawialo ono dla przyjezdnych przyjazne wrażenie. Podobnie kwestia utrzymania chodników, aby nie zarastaly chwastami i trawą i w efekcie wyglądaly jak wybrukowane ścieżki, malowanie zardzewialych barierek wzdluż ulic, ściganie osób wieszających ogloszenia na przystankach i slupach latarnii ulicznych przez straz miejską. To wszstko lezy w gestii wladz miasta. Dzialania te nie wymagają dużych nakladów inwestycyjnych a jedynie dobrej woli
następną istotną kwestią jest sprawa estetyki. Duze miasto wojewódzkie nie może wyglądac tak jak wygląda obecnie Lublin. Przyklad: w kampanii wyborczej na masową skalę wieszane są plakaty promujace kandydatów na lampach ulicznych. Przymocowywane są do nich metalowymi drutami, które zdzierają farbę i w efekcie powodują szybkie rdzewienie latarni. Jest to szczególnie widczne na al. Kraśnickich. Powiecie pewnie że czepiam sie pierdól, ale nawet takie drobnostki mają istotne znaczenia dla estetyki miasta, aby sprawialo ono dla przyjezdnych przyj... rozwiń
Avatar
ISBN / 6 grudnia 2010 o 02:14
Albo ten niezależny kandydat Wojciechowski, mam nadzieję że z Lublinem pan Żuk nie rozwiąże problemu tak jak ze stocznią albo z cukrownią chociaż może to było by lepsze dla tego miasta
Albo ten niezależny kandydat Wojciechowski, mam nadzieję że z Lublinem pan Żuk nie rozwiąże problemu tak jak ze stocznią albo z cukrownią chociaż może to było by lepsze dla tego miasta rozwiń
Avatar
vvoid / 6 grudnia 2010 o 02:13
co do rejonów dworca PKS... to nie jest tak ze wladze miasta nie chca tam zrobic porzadku, wrecz przeciwnie. Problemem jest dworzec PKS i tamtejsze zwiazki zawodowe - sila ich sie stamtad nie wyp...doli. Gdyby przeniesienie dworca PKS zalezalo wylacznie od wladz miasta -to juz dawno by go tam nie bylo.
Avatar
marianoitaliano / 6 grudnia 2010 o 02:10
[quote name='ISBN' timestamp='1291597618' post='399321']
Z tego stadionu to pewnie tyle samo wyjdzie co i z budowy tunelu pod Racławickimi. Najgorsze jest to zadłużenie miasta rośnie w niespotykanym dotąd tempie a nie widać żadnych znaczących inwestycji.
[/quote]
szczęściem w nieszczęściu jest fakt, ze żuk jest ekonomistą. Chociaż z drugiej strony tez nie wiem jak to będzie bo on mówi o dalszym zadlużaniu miasta. Pytanie jest kto to wszystko splaci?

Najbardziej zdziwila mnie postawa sierakowskiej. Z jednej strony startuje w wyborach z haslem "czas na zmiany" a z drugiej popiera obecnego wiceprezydenta. Szczyt hipokryzji
[quote name='ISBN' timestamp='1291597618' post='399321']
Z tego stadionu to pewnie tyle samo wyjdzie co i z budowy tunelu pod Racławickimi. Najgorsze jest to zadłużenie miasta rośnie w niespotykanym dotąd tempie a nie widać żadnych znaczących inwestycji.
[/quote]
szczęściem w nieszczęściu jest fakt, ze żuk jest ekonomistą. Chociaż z drugiej strony tez nie wiem jak to będzie bo on mówi o dalszym zadlużaniu miasta. Pytanie jest kto to wszystko splaci?

Najbardziej zdziwila mnie postawa sier... rozwiń
Avatar
ISBN / 6 grudnia 2010 o 02:06
Z tego stadionu to pewnie tyle samo wyjdzie co i z budowy tunelu pod Racławickimi. Najgorsze jest to zadłużenie miasta rośnie w niespotykanym dotąd tempie a nie widać żadnych znaczących inwestycji.
Avatar
marianoitaliano / 6 grudnia 2010 o 02:03
[quote name='vvoid' timestamp='1291596882' post='399317']
to wszyscy wiemy pytanie tylko co mógłby nam zaoferować Lech Sprawka??? (oprócz zmiany ul Głębokien na Ofiar Katynia i szukania prywatnych inwestorów do budowy tunelu )
[/quote]
no ale podyskutujmy rzeczowo. Owszem, plany inwestycji zaproponowane przez sprawkę istotnie nie prezentowaly się dobrze,jednak uczepie sie tego stadionu który chce budowac żuk - przecież on będzie kosztować kilkadziesiąt milionów zlotych. Jest to spora suma i za nią można by wyremontować wiele dróg w mieście. W kwestii okolic dworca pks, które wyglądają jak wielkie targowisko, wszędzie pelno straganów - miasto w obliczu gigantycznego zadluzenia w mojej ocenie powinno przekazać teren jakiemuś prywatnemu inwestorowi aby postawil tam jakies obiekty uslugowo handlowe, moze galerie jakąś a sam dworzec przeniesc w inne miejsce. Ważne jest zeby zrobic cokolwiek, gdyz transport kolejowy na Lubelszczyznie ma się kiepsko i kluczowe znaczenie ma transport autobusowy. Ludzie z innych miast przyjezdzając do Lublina pierwsze co widzą to ten ogromny syf. Dlatego też negatywnie patrze na osobę żuka, który zapowiedzial, ze dworcem pks się nie zajmie.

To jest w duzej mierze rónież kwestia estetyki. Nie oczekuję na dzien dzisiejszy wielkich inwestycji, wysytarczyloby polożenie na chodnikach kostki brukowej, zakazanie handlu w tym miejscu i rozkladania straganów a cala okolica wyglądala by o wiele lepiej
[quote name='vvoid' timestamp='1291596882' post='399317']
to wszyscy wiemy pytanie tylko co mógłby nam zaoferować Lech Sprawka??? (oprócz zmiany ul Głębokien na Ofiar Katynia i szukania prywatnych inwestorów do budowy tunelu )
[/quote]
no ale podyskutujmy rzeczowo. Owszem, plany inwestycji zaproponowane przez sprawkę istotnie nie prezentowaly się dobrze,jednak uczepie sie tego stadionu który chce budowac żuk - przecież on będzie kosztować kilkadziesiąt milionów zlotych. Jest to spora suma i za nią m... rozwiń
Avatar
ISBN / 6 grudnia 2010 o 02:02
Dobre pytanie
Avatar
Mera / 6 grudnia 2010 o 11:04
[quote name='malone' timestamp='1291586714' post='399140']
w tym miescie mieszkają jakieś deb***e !!! miasto staje sie miejscowością III kategorii , drogi gorsze niż na ukrainie, korupcja wsród działaczy Porażki graniczy z beszczelnoscią ... a ten durny naród znowu wybiera przedstawiciela cwaniaków i oszutów.
Lublinie tak wam dobrze w tym g..nym miescie? jest ok ? pasują wam te korki t dziury i ta bieda ?? przecież wybraliście kontynuacje tego co robił wasilewski czyli przewały nieróbstwo brak kompetencji urzedników wyższego szczebla w UM i UW ??

..... brak słów
[/quote]
Ja deb*** MIESZKANIEC LUBLINA ci to napiszę - warto było głosować na Żuka. Oj warto. Dla samej satysfakcji, żeby teraz czytać tą wściekliżnę "jedynie słusznych" aczkolwiek z deczka zawiedzionych . DURNY NARÓD wybrał. Takie są prawa demokracji. Nawet w mieście III kategorii.I morda w kubeł na 4 lata. Idź proboszczowi się wypłakać.
[quote name='malone' timestamp='1291586714' post='399140']
w tym miescie mieszkają jakieś deb***e !!! miasto staje sie miejscowością III kategorii , drogi gorsze niż na ukrainie, korupcja wsród działaczy Porażki graniczy z beszczelnoscią ... a ten durny naród znowu wybiera przedstawiciela cwaniaków i oszutów.
Lublinie tak wam dobrze w tym g..nym miescie? jest ok ? pasują wam te korki t dziury i ta bieda ?? przecież wybraliście kontynuacje tego co robił wasilewski czyli przewały nieróbstwo brak... rozwiń
Avatar
zone / 6 grudnia 2010 o 10:46
[quote name='Grzesiek' timestamp='1291625877' post='399551']
Żuk pokazał co potrafi jako prawa ręka byłego prezydenta Wasilewskiego. Jako zastępca miał praktycznie tyle samo do gadania co i on, bo był doradcą Wasilewskiego.
[/quote]

Bzdury... Prawą ręką Wasilewskiego jest Fic. Żuk pracuje jako wiceprezydent dopiero od 2009 r. - wcześniej pracował w Warszawie w Miniesterstwie Skarbu.
Avatar
Grzesiek / 6 grudnia 2010 o 09:57
Szykujcie się przede wszystkim na nocne wyścigi samochodowe po Lublinie i inne okolicznościowe treningi na drogach publicznych.
A to dlatego, że Żuczek jest pierwszy do zamknięcia Toru przy ul. Zemborzyckiej. W ten oto sposób w Lublinie nie będzie już nic. Sport na najwyższym poziomie omija nas szerokim łukiem.
Teraz będzie to samo z motoryzacją, żadnych eliminacji Drift Cup, żadnych szans na MiniMaxy czy KJS.

I nie miejcie potem pretensji, że młodzi ludzie szaleją na drogach. Bo gdzie będą mieli to robić?
Ale i owszem, Pan Żuczek proponuje w zamian tor w Niedźwiadzie czy gdzieś tam... I co z tego? Kto tam pojedzie?
Chyba okoliczne wieśniaki.

Lepiej oczywiście wg. niego zbudować stadion, żeby raz na pięć lat Reprezentacja zagrała tutaj z Botswaną albo innym jakimś Hondurasem.
Ludzie, gdzie i w czym Wy widzicie ten rozwój Lublina?
Żuk pokazał co potrafi jako prawa ręka byłego prezydenta Wasilewskiego. Jako zastępca miał praktycznie tyle samo do gadania co i on, bo był doradcą Wasilewskiego.

Szkoda gadać, a do ludzi, którzy na tego Pana zagłosowali pasuje poniższy link:
http://www.youtube.com/watch?v=b-bIsM5Fq3c
Szykujcie się przede wszystkim na nocne wyścigi samochodowe po Lublinie i inne okolicznościowe treningi na drogach publicznych.
A to dlatego, że Żuczek jest pierwszy do zamknięcia Toru przy ul. Zemborzyckiej. W ten oto sposób w Lublinie nie będzie już nic. Sport na najwyższym poziomie omija nas szerokim łukiem.
Teraz będzie to samo z motoryzacją, żadnych eliminacji Drift Cup, żadnych szans na MiniMaxy czy KJS.

I nie miejcie potem pretensji, że młodzi ludzie szaleją na drogach. Bo gdzie będą mieli to robić?
Ale ... rozwiń
Avatar
marianoitaliano / 6 grudnia 2010 o 02:21
następną istotną kwestią jest sprawa estetyki. Duze miasto wojewódzkie nie może wyglądac tak jak wygląda obecnie Lublin. Przyklad: w kampanii wyborczej na masową skalę wieszane są plakaty promujace kandydatów na lampach ulicznych. Przymocowywane są do nich metalowymi drutami, które zdzierają farbę i w efekcie powodują szybkie rdzewienie latarni. Jest to szczególnie widczne na al. Kraśnickich. Powiecie pewnie że czepiam sie pierdól, ale nawet takie drobnostki mają istotne znaczenia dla estetyki miasta, aby sprawialo ono dla przyjezdnych przyjazne wrażenie. Podobnie kwestia utrzymania chodników, aby nie zarastaly chwastami i trawą i w efekcie wyglądaly jak wybrukowane ścieżki, malowanie zardzewialych barierek wzdluż ulic, ściganie osób wieszających ogloszenia na przystankach i slupach latarnii ulicznych przez straz miejską. To wszstko lezy w gestii wladz miasta. Dzialania te nie wymagają dużych nakladów inwestycyjnych a jedynie dobrej woli
następną istotną kwestią jest sprawa estetyki. Duze miasto wojewódzkie nie może wyglądac tak jak wygląda obecnie Lublin. Przyklad: w kampanii wyborczej na masową skalę wieszane są plakaty promujace kandydatów na lampach ulicznych. Przymocowywane są do nich metalowymi drutami, które zdzierają farbę i w efekcie powodują szybkie rdzewienie latarni. Jest to szczególnie widczne na al. Kraśnickich. Powiecie pewnie że czepiam sie pierdól, ale nawet takie drobnostki mają istotne znaczenia dla estetyki miasta, aby sprawialo ono dla przyjezdnych przyj... rozwiń
Avatar
ISBN / 6 grudnia 2010 o 02:14
Albo ten niezależny kandydat Wojciechowski, mam nadzieję że z Lublinem pan Żuk nie rozwiąże problemu tak jak ze stocznią albo z cukrownią chociaż może to było by lepsze dla tego miasta
Albo ten niezależny kandydat Wojciechowski, mam nadzieję że z Lublinem pan Żuk nie rozwiąże problemu tak jak ze stocznią albo z cukrownią chociaż może to było by lepsze dla tego miasta rozwiń
Avatar
vvoid / 6 grudnia 2010 o 02:13
co do rejonów dworca PKS... to nie jest tak ze wladze miasta nie chca tam zrobic porzadku, wrecz przeciwnie. Problemem jest dworzec PKS i tamtejsze zwiazki zawodowe - sila ich sie stamtad nie wyp...doli. Gdyby przeniesienie dworca PKS zalezalo wylacznie od wladz miasta -to juz dawno by go tam nie bylo.
Avatar
marianoitaliano / 6 grudnia 2010 o 02:10
[quote name='ISBN' timestamp='1291597618' post='399321']
Z tego stadionu to pewnie tyle samo wyjdzie co i z budowy tunelu pod Racławickimi. Najgorsze jest to zadłużenie miasta rośnie w niespotykanym dotąd tempie a nie widać żadnych znaczących inwestycji.
[/quote]
szczęściem w nieszczęściu jest fakt, ze żuk jest ekonomistą. Chociaż z drugiej strony tez nie wiem jak to będzie bo on mówi o dalszym zadlużaniu miasta. Pytanie jest kto to wszystko splaci?

Najbardziej zdziwila mnie postawa sierakowskiej. Z jednej strony startuje w wyborach z haslem "czas na zmiany" a z drugiej popiera obecnego wiceprezydenta. Szczyt hipokryzji
[quote name='ISBN' timestamp='1291597618' post='399321']
Z tego stadionu to pewnie tyle samo wyjdzie co i z budowy tunelu pod Racławickimi. Najgorsze jest to zadłużenie miasta rośnie w niespotykanym dotąd tempie a nie widać żadnych znaczących inwestycji.
[/quote]
szczęściem w nieszczęściu jest fakt, ze żuk jest ekonomistą. Chociaż z drugiej strony tez nie wiem jak to będzie bo on mówi o dalszym zadlużaniu miasta. Pytanie jest kto to wszystko splaci?

Najbardziej zdziwila mnie postawa sier... rozwiń
Avatar
ISBN / 6 grudnia 2010 o 02:06
Z tego stadionu to pewnie tyle samo wyjdzie co i z budowy tunelu pod Racławickimi. Najgorsze jest to zadłużenie miasta rośnie w niespotykanym dotąd tempie a nie widać żadnych znaczących inwestycji.
Avatar
marianoitaliano / 6 grudnia 2010 o 02:03
[quote name='vvoid' timestamp='1291596882' post='399317']
to wszyscy wiemy pytanie tylko co mógłby nam zaoferować Lech Sprawka??? (oprócz zmiany ul Głębokien na Ofiar Katynia i szukania prywatnych inwestorów do budowy tunelu )
[/quote]
no ale podyskutujmy rzeczowo. Owszem, plany inwestycji zaproponowane przez sprawkę istotnie nie prezentowaly się dobrze,jednak uczepie sie tego stadionu który chce budowac żuk - przecież on będzie kosztować kilkadziesiąt milionów zlotych. Jest to spora suma i za nią można by wyremontować wiele dróg w mieście. W kwestii okolic dworca pks, które wyglądają jak wielkie targowisko, wszędzie pelno straganów - miasto w obliczu gigantycznego zadluzenia w mojej ocenie powinno przekazać teren jakiemuś prywatnemu inwestorowi aby postawil tam jakies obiekty uslugowo handlowe, moze galerie jakąś a sam dworzec przeniesc w inne miejsce. Ważne jest zeby zrobic cokolwiek, gdyz transport kolejowy na Lubelszczyznie ma się kiepsko i kluczowe znaczenie ma transport autobusowy. Ludzie z innych miast przyjezdzając do Lublina pierwsze co widzą to ten ogromny syf. Dlatego też negatywnie patrze na osobę żuka, który zapowiedzial, ze dworcem pks się nie zajmie.

To jest w duzej mierze rónież kwestia estetyki. Nie oczekuję na dzien dzisiejszy wielkich inwestycji, wysytarczyloby polożenie na chodnikach kostki brukowej, zakazanie handlu w tym miejscu i rozkladania straganów a cala okolica wyglądala by o wiele lepiej
[quote name='vvoid' timestamp='1291596882' post='399317']
to wszyscy wiemy pytanie tylko co mógłby nam zaoferować Lech Sprawka??? (oprócz zmiany ul Głębokien na Ofiar Katynia i szukania prywatnych inwestorów do budowy tunelu )
[/quote]
no ale podyskutujmy rzeczowo. Owszem, plany inwestycji zaproponowane przez sprawkę istotnie nie prezentowaly się dobrze,jednak uczepie sie tego stadionu który chce budowac żuk - przecież on będzie kosztować kilkadziesiąt milionów zlotych. Jest to spora suma i za nią m... rozwiń
Avatar
ISBN / 6 grudnia 2010 o 02:02
Dobre pytanie
Zobacz wszystkie komentarze 90

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej
galeria

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej 0 0

Mieszkańcy Białej Podlaskiej w swoich skrzynkach znaleźli ulotki. Jedna z nich to apel Bezpartyjnych od stowarzyszenia Biała Samorządowa. Do drugiej - "Suwerenie, włącz myślenie" przyznają się członkowie bialskiego KOD.

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje 0 1

Tragiczny wypadek w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 57-latek.

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie
22 czerwca 2018, 21:00

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Kino w Bramie przy ul. Królewskiej 3 zaprasza na kolejne weekendowe seanse z polskim filmem. W piątek, 22 czerwca o godz. 21 zobaczymy Manewry miłosne, a w sobotę, 23 czerwca o tej samej porze będzie miała miejsce projekcja filmu Gurgacz. Kapelan Niezłomnych.

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka
film

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka 0 1

W jednym z krośnieńskich mieszkań policjanci znaleźli zwłoki 13-miesięcznej Amelki. Dziecko i jego matka zaginęli kilka tygodni wcześniej. Mimo wielokrotnych próśb ojca dziecka, policja nie weszła do mieszkania.

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ 0 0

Dzisiaj o godz. 17 zostanie rozegrany rewanżowy mecz barażowy o awans do Centralnej Ligi Juniorów Starszych. Tomasovia podejmuje Garbarnię Kraków, z którą przegrała pierwszy mecz 1:4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy 1 4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej grożą strajkiem po zwolnieniu przewodniczącego jednego ze związków zawodowych. Ustępującemu ze stanowiska dyrektorowi dają czas do końca tygodnia na przywrócenie kolegi do pracy. Ale szef instytucji nie zamierza zmieniać decyzji.

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin 0 2

Koszykówka młodzieżowa MKS Start SA Lublin zajął siódme miejsce w finałach mistrzostw Polski młodzików

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 7 0

Tuż przed godz. 17 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 3

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 4 10

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.