Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 października 2016 r.
10:46

Wypadek na obwodnicy Lublina. Kierowca cofał, bo przegapił zjazd

Autor: Zdjęcie autora łm
628 83 A A

We wtorek rano na drodze ekspresowej S17 zderzyły się osobowy opel i dostawczy bus.

Aktualizacja artykułu: 18 października 2016 r. 13:16
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło na trasie S 17 tuż przed wjazdem do Lublina, na wysokości salonu z ciężarówkami volvo i renault.

Według wstępnych ustaleń policji, kierowca osobowego opla na zamojskich tablicach rejestracyjnych przegapił zjazd z trasy. Zdecydował się więc zatrzymać i wycofać. Cofającego auta nie zauważył jadący za nim kierowca dostawczego busa.

W wyniku zderzenia samochodów ranne zostały dwie osoby z opla. Obie przytomne trafiły do szpitala. Kierowcy busa nic się nie stało.

Droga w kierunku Lublina była zablokowana. Policja wyznaczyła objazd przez miasto. W tej chwili jest już przejezdna.

Fot. Wojciech Nieśpiałowski
Fot. Wojciech Nieśpiałowski
Fot. Wojciech Nieśpiałowski
Fot. Wojciech Nieśpiałowski

Czytaj więcej o:

Komentarze 83

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 grudnia 2016 o 22:42
Wyprzedzać lewym ale miales swój pas wolny i zjechales uderzajac w stojącego opla.Zagapiłeś się czy smsa pisałeś jadąc.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2016 o 22:38
Bus w momencie uderzenia został tam gdzie stoi na pasie awaryjnym...wyrwane prawe koło z pół osią pewnie a raczej napewno odrazu wyciekł olej ze skrzyni także nie mogłeś nim zjechać.Wiec nie mogleś jechać prawym pasem bo bus by był na prawym pasie,ktoś Cie mógł wyprzedzać lewym pasem a ty jechales prawym i zjechales na awaryjny i uderzyles w stojącego opla.
Avatar
Gość / 8 listopada 2016 o 22:24
ale dziwnie że dostawczak w pół na poboczu a nie na swoim pasie - wtedy może by ominął opla
Avatar
Gość / 28 października 2016 o 16:53
Cofał nie cofał to i tak był beznadziejny !!!!
Avatar
Ktoś / 20 października 2016 o 19:36
Kierowca opla NIE COFAŁ, tylko zjechał na bok i STAŁ W MIEJSCU, ty zakłamany idioto. Dobrze było naopowiadać funkcjonariuszom bzdur na własną korzyść, kiedy kierowca opla nie był w stanie złożyć zeznań. A co do reszty znawców z internetu: nie łykajcie wszystkiego jak pelikany i się nie wymądrzajcie, bo gówno wiecie. 
Avatar
kierowca busa / 20 października 2016 o 16:40
użytkownik niezarejestrowany napisał:
widzę, że tu sami eksperci. po zbadaniu okoliczności przez rzeczoznawców (trzeźwość kierowców, stan techniczny pojazdów, prędkość, itp.) wcale nie jest pewne że kierowca opla zostanie uznany winnym wypadku. to ze coś stoi na drodze (popsuty samochód, pojazd drogowców, skrzynia która spadła z ciężarówki) to jeszcze nie powód, żeby z pełną prędkością pakować się w d..ę tego czegoś.
ty *** gościu jesteś po***ony czy z***y? gość cofał *** na ekspresówce połową pasa prawego, w tym czasie wyprzedzał mnie samochód po mojej lewej, miałem *** skasować boguducha wianną osobę wyprzedzającą mnie? gdybym chciał go omijać prawą stroną to w***iłbym się w 2-3 metrowy rów. jak czytam komentarze osób broniących pana z opla to aż mi się żyć odechciewa. nie dość, że gość mógł roz***ić mnie to jeszcze swoich pasażerów.. widzę, że osoby twojego pokroju przed planowaniem robienia prawa jazdy powinny zajebać z barana w ścianę. szczerze z wielką chęcią zamieniłbym się z tobą miejscami. 
ty *** gościu jesteś po***ony czy z***y? gość cofał *** na ekspresówce połową pasa prawego, w tym czasie wyprzedzał mnie samochód po mojej lewej, miałem *** skasować boguducha wianną osobę wyprzedzającą mnie? gdybym chciał go omijać prawą stroną to w***iłbym się w 2-3 metrowy rów. jak czytam komentarze osób broniących pana z opla to aż mi się żyć odechciewa. nie dość, że gość mógł roz***ić mnie to jeszcze swoich pasażerów.. widzę, że osoby twojego pokroju przed planowaniem robienia prawa jazdy powinny zajebać z barana w ścianę... rozwiń
Avatar
Gość / 19 października 2016 o 12:51
Ale naprawdę to, że na drodze znajduje się coś co nie powinno się znaleźć nie oznacza, że należy się w to wpakować z pełną prędkością. Na suchej drodze, przy dobrej widoczności kierowca dostawczaka powinien być w stanie uniknąć zderzenia. Nie uniknął? To jest współwinny.
Avatar
Gość / 19 października 2016 o 10:20
Mam do sprzedania dobry tył z vectry tylko z hatchback ale myślę że się nada
Avatar
Radek / 19 października 2016 o 09:56
Ja mam LZA. Zapraszam na tor, zobaczymy który z nas jest lepszym kierowcą. Poza tym nie mogę zrozumieć jak spaczony umysł trzeba mieć, żeby oceniać kierowców po rejestracji. Idiota na drodze zawsze będzie idiotą, nieważne na jakich blachach. A jak wezmę samochód w leasing w Lublinie to już bedę dla Ciebie w porządku, tak kołku?
Avatar
eSKa / 19 października 2016 o 07:51
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bo zjazdy są BARDO FATALNIE OZNACZONE i do tego zbyt krótkie. Wjazd z S17 na węzeł na ul. Mełgiewska od Zamościa - to masakra.
jasne, od Piask powinien być już pas zjazdowy na Mełgiewską i tablice informujące co 100 metrów. jedno jest pewne - dla wielu  ta ekspresówka powstała za wcześnie, za duży przeskok cywilizacyjny - z szutrówki przez wieś ne drogę ekspresową.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2016 o 22:42
Wyprzedzać lewym ale miales swój pas wolny i zjechales uderzajac w stojącego opla.Zagapiłeś się czy smsa pisałeś jadąc.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2016 o 22:38
Bus w momencie uderzenia został tam gdzie stoi na pasie awaryjnym...wyrwane prawe koło z pół osią pewnie a raczej napewno odrazu wyciekł olej ze skrzyni także nie mogłeś nim zjechać.Wiec nie mogleś jechać prawym pasem bo bus by był na prawym pasie,ktoś Cie mógł wyprzedzać lewym pasem a ty jechales prawym i zjechales na awaryjny i uderzyles w stojącego opla.
Avatar
Gość / 8 listopada 2016 o 22:24
ale dziwnie że dostawczak w pół na poboczu a nie na swoim pasie - wtedy może by ominął opla
Avatar
Gość / 28 października 2016 o 16:53
Cofał nie cofał to i tak był beznadziejny !!!!
Avatar
Ktoś / 20 października 2016 o 19:36
Kierowca opla NIE COFAŁ, tylko zjechał na bok i STAŁ W MIEJSCU, ty zakłamany idioto. Dobrze było naopowiadać funkcjonariuszom bzdur na własną korzyść, kiedy kierowca opla nie był w stanie złożyć zeznań. A co do reszty znawców z internetu: nie łykajcie wszystkiego jak pelikany i się nie wymądrzajcie, bo gówno wiecie. 
Avatar
kierowca busa / 20 października 2016 o 16:40
użytkownik niezarejestrowany napisał:
widzę, że tu sami eksperci. po zbadaniu okoliczności przez rzeczoznawców (trzeźwość kierowców, stan techniczny pojazdów, prędkość, itp.) wcale nie jest pewne że kierowca opla zostanie uznany winnym wypadku. to ze coś stoi na drodze (popsuty samochód, pojazd drogowców, skrzynia która spadła z ciężarówki) to jeszcze nie powód, żeby z pełną prędkością pakować się w d..ę tego czegoś.
ty *** gościu jesteś po***ony czy z***y? gość cofał *** na ekspresówce połową pasa prawego, w tym czasie wyprzedzał mnie samochód po mojej lewej, miałem *** skasować boguducha wianną osobę wyprzedzającą mnie? gdybym chciał go omijać prawą stroną to w***iłbym się w 2-3 metrowy rów. jak czytam komentarze osób broniących pana z opla to aż mi się żyć odechciewa. nie dość, że gość mógł roz***ić mnie to jeszcze swoich pasażerów.. widzę, że osoby twojego pokroju przed planowaniem robienia prawa jazdy powinny zajebać z barana w ścianę. szczerze z wielką chęcią zamieniłbym się z tobą miejscami. 
ty *** gościu jesteś po***ony czy z***y? gość cofał *** na ekspresówce połową pasa prawego, w tym czasie wyprzedzał mnie samochód po mojej lewej, miałem *** skasować boguducha wianną osobę wyprzedzającą mnie? gdybym chciał go omijać prawą stroną to w***iłbym się w 2-3 metrowy rów. jak czytam komentarze osób broniących pana z opla to aż mi się żyć odechciewa. nie dość, że gość mógł roz***ić mnie to jeszcze swoich pasażerów.. widzę, że osoby twojego pokroju przed planowaniem robienia prawa jazdy powinny zajebać z barana w ścianę... rozwiń
Avatar
Gość / 19 października 2016 o 12:51
Ale naprawdę to, że na drodze znajduje się coś co nie powinno się znaleźć nie oznacza, że należy się w to wpakować z pełną prędkością. Na suchej drodze, przy dobrej widoczności kierowca dostawczaka powinien być w stanie uniknąć zderzenia. Nie uniknął? To jest współwinny.
Avatar
Gość / 19 października 2016 o 10:20
Mam do sprzedania dobry tył z vectry tylko z hatchback ale myślę że się nada
Avatar
Radek / 19 października 2016 o 09:56
Ja mam LZA. Zapraszam na tor, zobaczymy który z nas jest lepszym kierowcą. Poza tym nie mogę zrozumieć jak spaczony umysł trzeba mieć, żeby oceniać kierowców po rejestracji. Idiota na drodze zawsze będzie idiotą, nieważne na jakich blachach. A jak wezmę samochód w leasing w Lublinie to już bedę dla Ciebie w porządku, tak kołku?
Avatar
eSKa / 19 października 2016 o 07:51
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bo zjazdy są BARDO FATALNIE OZNACZONE i do tego zbyt krótkie. Wjazd z S17 na węzeł na ul. Mełgiewska od Zamościa - to masakra.
jasne, od Piask powinien być już pas zjazdowy na Mełgiewską i tablice informujące co 100 metrów. jedno jest pewne - dla wielu  ta ekspresówka powstała za wcześnie, za duży przeskok cywilizacyjny - z szutrówki przez wieś ne drogę ekspresową.
Zobacz wszystkie komentarze 83

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 2

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 28 10

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 35 12

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!