Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 sierpnia 2013 r.
14:57
Edytuj ten wpis

Wypadek na torach przy ul. Pliszczyńskiej. Zarzuty dla kierującego ruchem

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 5 A A
 (Wojciech Nieśpiałowski)
(Wojciech Nieśpiałowski)

Są zarzuty w sprawie wypadku na przejeździe kolejowym przy ul. Pliszczyńskiej. Za tragedię odpowie mężczyzna kierujący ruchem. Grozi mu do ośmiu lat więzienia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2013 o 10:13

Niech raczej beknie ten który pozwolił na ten dziki przejazd kolejowy. Ukrainiec z tego co mi wiadomo to kierowal wahadłowym ruchem drogowym.na osi budowa - droga gminna Wystarczy spytać się czy miał jakiś telefon od kolei że ma zamknąć szlabany. raczej powinien byc tam dodatkowy dróżnik kolejowy

Avatar
Lef / 15 sierpnia 2013 o 00:39

Kierował Boliwijczyk,odpowiada Ukrainiec a przesłuchiwał Nepalczyk ? Co to,jakieś dni młodzieży ?

Avatar
ręce opadają.... / 14 sierpnia 2013 o 22:59

"Do wypadku doszło w poniedziałek na tymczasowym przejeździe, który służącym drogowcom, budującym obwodnicę Lublina."

Qrva,,,, kiedy debile,bezmozgi i inna niewykształcona swołocz przestanie pisać  w tym popierdolonym DW. Przecież rzygać się chce jak się to czyta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
heh / 14 sierpnia 2013 o 21:27

Szkoda tego pana i tego młodego chłopaka, którego ktos tam postawił. Co taki młokos może wiedziec, jakie doświadczenie mieć?

Avatar
a.to.pl.właśnie / 14 sierpnia 2013 o 20:00

Boliwijczyk za kierownicą ciężarówki, Ukrainiec odpowiada za kierowaniem ruchem na przejeździe kolejowym...  A tylu Polaków nie ma pracy! Może Ukrainiec miał kłopoty z komunikacją w języku polskim z obsługą pkp informujacą o zbliżającym się pociągu?

Avatar
Gość / 15 sierpnia 2013 o 10:13

Niech raczej beknie ten który pozwolił na ten dziki przejazd kolejowy. Ukrainiec z tego co mi wiadomo to kierowal wahadłowym ruchem drogowym.na osi budowa - droga gminna Wystarczy spytać się czy miał jakiś telefon od kolei że ma zamknąć szlabany. raczej powinien byc tam dodatkowy dróżnik kolejowy

Avatar
Lef / 15 sierpnia 2013 o 00:39

Kierował Boliwijczyk,odpowiada Ukrainiec a przesłuchiwał Nepalczyk ? Co to,jakieś dni młodzieży ?

Avatar
ręce opadają.... / 14 sierpnia 2013 o 22:59

"Do wypadku doszło w poniedziałek na tymczasowym przejeździe, który służącym drogowcom, budującym obwodnicę Lublina."

Qrva,,,, kiedy debile,bezmozgi i inna niewykształcona swołocz przestanie pisać  w tym popierdolonym DW. Przecież rzygać się chce jak się to czyta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
heh / 14 sierpnia 2013 o 21:27

Szkoda tego pana i tego młodego chłopaka, którego ktos tam postawił. Co taki młokos może wiedziec, jakie doświadczenie mieć?

Avatar
a.to.pl.właśnie / 14 sierpnia 2013 o 20:00

Boliwijczyk za kierownicą ciężarówki, Ukrainiec odpowiada za kierowaniem ruchem na przejeździe kolejowym...  A tylu Polaków nie ma pracy! Może Ukrainiec miał kłopoty z komunikacją w języku polskim z obsługą pkp informujacą o zbliżającym się pociągu?

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 4 2

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 0

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 9 4

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 20 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 3

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 3 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 107 3

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 36 2

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!