poniedziałek, 29 maja 2017 r.

Lublin

Wypadł przypadkiem

Dodano: 24 kwietnia 2002, 22:10


Nie ma okoliczności wskazujących na przestępstwo – mówi o śmierci studenta, który wypadł z okna akademika „Femina” w Lublinie Kamil Kowalik, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.
W poniedziałek wieczorem
z VI pietra wypadł student I roku politologii, Adam N. Zginął na miejscu. Policja przesłuchiwała dwóch obywateli Ukrainy i jednego Białorusina. Wszyscy studiowali na UMCS. – Zwolniono ich we wtorek – wyjaśnia Marian Siejczuk, prokurator rejonowy Prokuratury Lublin-Południe. – Nie zostali zatrzymani. Zostali tylko zabrani z miejsca zdarzenia wraz
z kilkoma innymi osobami
i przesłuchani.
Według policji Adama N. zginął w nieszczęśliwym wypadku. – Wszystko na to wskazuje – dodaje Kamil Kowalik. – Czekamy jeszcze na wyniki sekcji zwłok.
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że policja raczej wyklucza samobójstwo.
– Jesteśmy wstrząśnięci – mówi Marta Lakutowicz, kierownik osiedla akademickiego UMCS. – Na pewno zostanie wzmożona kontrola miasteczka akademickiego. przez firmę ochroniarską
i naszych pracowników.
Wydarzeniem są poruszeni studenci. – Byłem zaskoczony działaniami policji – opowiada Sebastian, student historii mieszkający w „Feminie”. – Kiedy przyjechali na miejsce, to przez blisko godzinę pracowali na III piętrze, mimo że wypadek był na VI.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!