Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 kwietnia 2016 r.
8:48

Wypatrzyli ofiarę w autobusie. Wysiedli na przystanku i pobili

0 6 A A

Najpierw jadąc autobusem obserwowali swoją ofiarę, później wysiedli na tym samym przystanku, a następnie napadli i pobili. Policjanci mają już trzech napastników.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do napadu doszło w ubiegłym tygodniu. Trzej młodzi mężczyźni wypatrzyli swoją ofiarę w autobusie. Wysiedli za nim na przystanku w przy ulicy Tokarskiej.

– W momencie, gdy zauważyli, że nikogo nie ma w okolicy zaatakowali pokrzywdzonego. Mężczyzna został podcięty, a następnie pobity. Gdy pokrzywdzony przestał się bronić, sprawcy wyrwali mu torbę po laptopie i uciekli. Ich łupem padły dwa kartony papierosów oraz dwa kupony lotto – relacjonuje podkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Lubelscy policjanci szybko wytypowali sprawców. Okazało się, że to trzej młodzi mieszkańcy Lublina w wieku 17, 19 i 23 lat. Dwóch z nich zostało zatrzymanych. Najstarszy 23-latek sam zgłosił się do komendy Policji w Strzelcach Opolskich, gdy dowiedział się, że dwaj jego kompani już zostali zatrzymani. Wszyscy zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty.

– Najmłodszy z nich trafił do ośrodka wychowawczego, natomiast dwaj jego koledzy na wniosek policji i prokuratury zostali wczoraj tymczasowo aresztowani – dodaje Gołębiowski.

Za rozbój grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 14:55
Sprawcy, które liceum? 23 latek student? Dziennik Wschodni powinien podawać takie informacje...
Avatar
ss / 9 kwietnia 2016 o 11:20

"Został podcięty" ot polszczyzna...

co bys wolal?podstawiono mu noge? załozono haka?skoszono go?a moze po prostu jest w judo technika ataku na nogi majaca pozbawic przeciwnika rownowagi zwana podcieciem?czy stwierdzenie że sprawcy zastosowali wobec pokrzywdzonego sasae tsuri komi ashi dalo by ci wiecej informacji -ot japońszczyzna.

Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 09:53
Ciesze się, że mają areszt. Powinni teraz siedzieć do sprawy (żeby odczuli, co może ich spotkac na wiecej czasu), a potem wyrok w zawiasach pod warunkiem : a) odszkodowania ofierze, po 5 - 10 tyś od sprawcy b) pokrycia dla NFZ kosztów ewntualnego leczenia. Wszystko do pół roku czasu, a jak nie, to do więzienia na 5 lat, a w tym czasie odsetki rosną od nie zapłaconych zobowiązań.
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 09:48
"Został podcięty" ot polszczyzna...
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 09:45
Czy dwa kartony papierosów posiadały Polskie znaki akcyzy ?
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 09:07
dac im 500+ przecież to biedne dzieci
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 14:55
Sprawcy, które liceum? 23 latek student? Dziennik Wschodni powinien podawać takie informacje...
Avatar
ss / 9 kwietnia 2016 o 11:20

"Został podcięty" ot polszczyzna...

co bys wolal?podstawiono mu noge? załozono haka?skoszono go?a moze po prostu jest w judo technika ataku na nogi majaca pozbawic przeciwnika rownowagi zwana podcieciem?czy stwierdzenie że sprawcy zastosowali wobec pokrzywdzonego sasae tsuri komi ashi dalo by ci wiecej informacji -ot japońszczyzna.

Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 09:53
Ciesze się, że mają areszt. Powinni teraz siedzieć do sprawy (żeby odczuli, co może ich spotkac na wiecej czasu), a potem wyrok w zawiasach pod warunkiem : a) odszkodowania ofierze, po 5 - 10 tyś od sprawcy b) pokrycia dla NFZ kosztów ewntualnego leczenia. Wszystko do pół roku czasu, a jak nie, to do więzienia na 5 lat, a w tym czasie odsetki rosną od nie zapłaconych zobowiązań.
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 09:48
"Został podcięty" ot polszczyzna...
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 09:45
Czy dwa kartony papierosów posiadały Polskie znaki akcyzy ?
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2016 o 09:07
dac im 500+ przecież to biedne dzieci
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 0 16

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!