niedziela, 25 lutego 2018 r.

Lublin

 (Rys. Tomasz wilczkiewicz)
(Rys. Tomasz wilczkiewicz)

Odmówię sobie kupowania ciuchów. Mam przecież twarzowy mundur - mówi Halina Przybysz, komendant powiatowy policji
w Radzyniu Podlaskim. Podobne postanowienie podjęła Marta Kwiecień, była Miss Polski. Mężczyźni najczęściej rezygnują
z papierosów i wypoczynku.

- Trudno rezygnować z nałogów, których, jak powszechnie wiadomo, nie mam. Z papierosów zrezygnowałem już w trzeciej klasie podstawówki. Z alkoholem postępuję jak z zapałkami - mówi poseł Franciszek Jerzy Stefaniuk, przewodniczący sejmowej Komisji Etyki Poselskiej. Dodatkowo przewodniczący zrezygnuje z wakacyjnego wypoczynku.
Podobną taktykę przyjmie Marek Maj prezes Zakładów Tytoniowych w Lublinie. - Ciężkie czasy nakazują skromniejsze życie. I dlatego w przyszłym roku nie planujemy żadnych wakacyjnych wyjazdów za granicę. Będziemy dopingować do nauki naszego syna, który zdaje maturę i w ramach wyrzeczeń będzie musiał nieco ograniczyć swoje rozrywki - obiecuje prezes.
Wyrzeczenia z powodu dzieci czekają Halinę Przybysz, komendanta powiatowego policji w Radzyniu Podlaskim. - Trudno o oszczędności, kiedy już na początku roku trzeba będzie wyrwać ząb i wydać za mąż córkę... Może odmówię sobie też kupowania ciuchów. Mam przecież twarzowy mundur - mówi pani komendant.
Takiego munduru nie ma Marta Kwiecień, była Miss Polski. - Nie mam nałogów, to ograniczę wydatki, zwłaszcza na "babskie głupoty”.
Studia na AWF chciałby skończyć znany zapaśnik. - W przyszłym roku mam obronę pracy magisterskiej - wyjaśnia Dariusz Jabłoński, olimpijczyk i trzykrotny medalista mistrzostw Europy w zapasach.
Ciężka praca czeka Krzysztofa Wróblewskiego, prezesa lubelskiego Polmosu. - Muszę zadbać o własne zdrowie zszargane ciężką pracą. W firmie natomiast staniemy do boju z rynkowymi potentatami. Musimy zrobić wszystko, aby przyszły rok był dla firmy równie udany jak ten - tłumaczy prezes. Bialskiemu staroście w podjęciu wyrzeczeń pomogła rodzina. - Żona od dawna zmusza mnie do rzucenia palenia, bo cała rodzina nie pali. Rzucę ten nałóg - mówi starosta Bogusław Żądło.
Są też i tacy, którzy swoich zamiarów nie zdradzają nikomu. - Mam bardzo dużo planów, ale nie chcę ich ujawniać. Postaram się też, by moje publiczne wystąpienia, chociaż emocjonalne, nikogo nie urażały - deklaruje Zbigniew Wojciechowski, wiceprezydent Lublina.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!