Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 lipca 2012 r.
14:28
Edytuj ten wpis

Zamknięte skrzyżowanie Lubartowskiej z Unicką: Korki i zamieszanie

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 13 A A
Zakorkowana ul. Biernackiego (Jacek Świerczyński)
Zakorkowana ul. Biernackiego (Jacek Świerczyński)

Duże zamieszanie i niepotrzebne korki – tak wygląda część ulic wokół zamkniętego skrzyżowania Lubartowskiej z Unicką. Z kolei po częściowo zamkniętym wiadukcie na ul. Grygowej kierowcy jadą pod prąd.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Masz zdjęcia z zakorkowanych ulic miasta? Prześlij je na maila: alarm24@dziennikwschodni.pl

Skrzyżowanie Lubartowskiej z al. Spółdzielczości Pracy, ul. Unicką i Obywatelską zamknięto w niedzielę. Skutki w pełni odczuliśmy dopiero dzisiaj. – Na Walecznych tkwiłam osiem minut – mówi pani Izabela, pracująca w śródmieściu.

Urzędnicy mieli obserwować skrzyżowanie Północnej z Biernackiego i w razie potrzeby zmienić cykle świateł. – Zmiana nie była konieczna – informuje Karol Kieliszek z Urzędu Miasta. "Po staremu” pracują też światła na innych skrzyżowaniach. Jakie są efekty?

Po godz. 11 stała cała ul. Jaczewskiego w stronę Solidarności, a światła wypuszczały z Prusa tyle aut, co zwykle. Zatłoczona Biernackiego nie dostała więcej zielonego przed Lubartowską, przez co korek sięgnął aż do Prusa blokując wyjazd z Północnej.

Ciężko było na objeździe przez Andersa, Walecznych i Podzamcze. Na Al. Spółdzielczości Pracy zatkał się lewoskręt w Andersa. Obok pustkami świecił pas do jazdy na wprost, ale Ratusz nie uznał za zasadne, by i z niego można było skręcać w lewo.

Przyglądamy się ul. Walecznych. Na jednym zielonym w lewo w Andersa zdołało skręcić pięć aut osobowych, bus i mały autobus. – A przecież można skrócić zielone dla pustawej Andersa. Nas jest tu więcej – skarży się Krzysztof Warda, stojący w długiej kolejce. Na górze też był problem. Wyjeżdżający z Walecznych musieli koło komisariatu ustąpić jadącym z Podzamcza w ślepą Unicką. Miasto nie zmieniło tu pierwszeństwa.

Skrzyżowanie Unicka-Lubartowska ma być zamknięte do końca sierpnia. Powstaną tu m.in. trzy nowe prawoskręty (Obywatelska-Lubartowska, Lubartowska-Unicka, Spółdzielczości Pracy-Obywatelska).

Tymczasem na wiadukcie w ul. Grygowej od niedzieli obowiązuje ruch jednokierunkowy – od Mełgiewskiej do al. Witosa. W drugą stronę trzeba skręcać na objazd przez Witosa a dalej Grafa lub Hutniczą i Gospodarczą. – Kierowcy nic sobie nie robią ze znaków zakazu – zaalarmował nas Czytelnik. I faktycznie, w ciągu niecałych pięciu minut na jeździe pod prąd przyłapaliśmy dwóch kierowców. Drogówki w tym czasie nie było.


Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marek / 3 lipca 2012 o 14:33
Nie żartuj, wjazd lawety zablokuje tam całkowicie ruch na wiele godizn...
Avatar
Macin / 3 lipca 2012 o 12:06
Dlaczego straż miejska nie wywozi lawetami nielegalnie parkijacych samochodów z ul. Sierocej ???!!!!! Tam jest koszmar !!
Avatar
Marek / 3 lipca 2012 o 11:10
Hohoho, a co się na Sierocej dzieje ok 15... Wczoraj jechałem nią 15 minut, żeby do Lubartowskiej i dalej na Kalinę dojechać. Ale nie narzekam, bo w zamian będę jeździł po eleganckim skrzyżowaniu. A reszta widzi tylko chwilowe utrudnienia, a nie przyszłe perspektywy
Avatar
hogan scarpe / 3 lipca 2012 o 08:17
Profitable males, shoes, becoming increasingly show the identity [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan sito[/url] and superior of new weapons. Appropriate size, top quality materials, selected a pair of leather shoes a
extended period, occasionally a lot more vital than the decision of jacket and tie.
While buying shoes for women and men, there is a significant [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan interactive[/url] distinction, but if men's shoes when the election is willing to devote a bit additional work, you'll
find no compact gains. The truth is, diverse from the perform of guys and styles differ widely. Certainly, for all those that have no encounter for buyers, this difference is hard to distinguish. Thus, lots of people today purchased
affordable, but often in uncomfortable shoes, or obtain shoes that happen to be too smart.
In truth, if males shoes after which possess a greater understanding, you can discover a double calendar [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan rebel[/url] is able to take care of your feet and stood the test of greatest
shoe tempo.Esso is usually observed, had a background of social adjust ' incalculable influence on men's shoes. And ladies are various, if people care quite a bit about shoes in shape, which straight led to the current men's style shoes
the identical circumstance. "For men, wearing [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan uomo[/url] comfort is really crucial," came from consultants image of brand shoes HOGAN, the "great interior spaces of Ali-conventional
shoes, clothes and far more comfortable. Even so, using the growth of ' age, male feet continue to develop.
For this cause, essentially the most reluctant pattern of footwear producers was also avant-garde, in [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan donna[/url] order not to limit the number of shoppers. " The question is, comfy
shoes or sneakers, why pick out shoes high for men? One particular of the factors to get a pair of shoes perform properly, can and has to be able to make sure comfortable.
Two from the causes, it also has hosted along with the level of facts [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan 2011[/url] delivered towards the outdoors globe. In influencing people's opinions about our opinions and our
purpose, the shoe has extra influence than any piece of clothes. [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan online[/url] Innovative, practical and exudes charm wherever Metropolitan would be the design feature of Hogan, and
this really is a single with the causes of common shoes HOGAN guys. HOGAN2011 man fall / winter shoes series Xiang future perfect incarnation on the [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan scarpe sito[/url] concept of supply
HOGAN, which includes the causes, creativity and innovation go hand in hand, elegant.
Profitable males, shoes, becoming increasingly show the identity [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan sito[/url] and superior of new weapons. Appropriate size, top quality materials, selected a pair of leather shoes a
extended period, occasionally a lot more vital than the decision of jacket and tie.
While buying shoes for women and men, there is a significant [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan interactive[/url] distinction, but if men's shoes when the election is willing to devote a bit addi... rozwiń
Avatar
mieszkaniec / 2 lipca 2012 o 23:45
PRACA W NOCY???? nie nie bo tu tez ludzie mieszkaja i tez chca sie wyspac a nie sluchac jarmotu maszyn.!!!!
Avatar
pieszy / 2 lipca 2012 o 23:42
remont ulic i zle oznaczenia objazdow np.z ulica Ruska jest znak slepa ulica ale malo widoczny za drzewem,po skrecie w lubartowska powiniem stac nastepny znak i barierka ze jest slepa ulica,a nie kierowcy jada pod samae skrzyzowanie lubartowskiej.takze panowie z KPRD-Lublin oznaczyc lepiej ulice.i nie bedzie dzikich niepotrzebnych wjazdow w slepa ulice ze wszystkich stron.np; slepa ulica zakaz wjazdu niedotyczy mieszkancow i zaopatrzenia.i nie bedize kupe nerwowi wyklinannia...
Avatar
Dżonas / 2 lipca 2012 o 17:23
[quote name='4534' timestamp='1341241044' post='644970']
a czy to skrzyzowanie bedzie takze robione w nocy?
[/quote]
Nie bo robotnicy nie krety- w ciemności nie widzo
Avatar
4534 / 2 lipca 2012 o 16:57
a czy to skrzyzowanie bedzie takze robione w nocy?
Avatar
tepiciel glupoty / 2 lipca 2012 o 16:48
[quote name='xcd' timestamp='1341236672' post='644948']
Najfajniejsze jest to że przy kilku skrzyżowaniach np. Spółdzielczości Pracy obok dehatlonu nie było ani jednego znaku że jazda na wprost (w kierunku Lubartowskiej) jest jazdą w ślepą uliczkę. Więc większość jechała normalnie po czym była zdziwiona że pojechała w ślepą uliczkę. jeszcze osóbka ok, wykręci, ale ciężarówka z dwiema przyczepami już nie. Brawo za przejrzyste informowanie kierowców co, kiedy i na jak długo jest zamknęte. Dziecko z podstawówki by to lepiej zorganizowało.
[/quote]


kolego mieszkam w rejonie zamknietego skrzyzowania i wiem ze jest ono oznakowane w sposob bardzo przejrzysty! To tylko i wylacznie wina kierowcow ktorzy jezdza na pamiec, od strony podzamcza sa trzy znaki pod rzad ale wszyscy od wczoraj jada pod same barkerki przy unickiej by zawrocic, i co ty na to? rowniez zle oznakowanie? haaa! trzeba sie patrzec na znaki a nie narzekac na forum!

Swoja droga, pani ze srodmiescia stala 8 minut! No tez cos!! Stala 8 minut w korku! Co za tragedia.
[quote name='xcd' timestamp='1341236672' post='644948']
Najfajniejsze jest to że przy kilku skrzyżowaniach np. Spółdzielczości Pracy obok dehatlonu nie było ani jednego znaku że jazda na wprost (w kierunku Lubartowskiej) jest jazdą w ślepą uliczkę. Więc większość jechała normalnie po czym była zdziwiona że pojechała w ślepą uliczkę. jeszcze osóbka ok, wykręci, ale ciężarówka z dwiema przyczepami już nie. Brawo za przejrzyste informowanie kierowców co, kiedy i na jak długo jest zamknęte. Dziecko z podstawówki by ... rozwiń
Avatar
AntyPoPiS / 2 lipca 2012 o 15:45
Na Grygowej nie było drogówki? Takie ładne miejsce do szybkiego zużycia bloczka mandatów? To oni jeżdżą po wylotówce na Zamość i łapią kogoś raz na 20 minut a tam mogą mieć podobne żniwa jak w Warszawie na moście Śląsko Dąbrowskim!!!
Avatar
Marek / 3 lipca 2012 o 14:33
Nie żartuj, wjazd lawety zablokuje tam całkowicie ruch na wiele godizn...
Avatar
Macin / 3 lipca 2012 o 12:06
Dlaczego straż miejska nie wywozi lawetami nielegalnie parkijacych samochodów z ul. Sierocej ???!!!!! Tam jest koszmar !!
Avatar
Marek / 3 lipca 2012 o 11:10
Hohoho, a co się na Sierocej dzieje ok 15... Wczoraj jechałem nią 15 minut, żeby do Lubartowskiej i dalej na Kalinę dojechać. Ale nie narzekam, bo w zamian będę jeździł po eleganckim skrzyżowaniu. A reszta widzi tylko chwilowe utrudnienia, a nie przyszłe perspektywy
Avatar
hogan scarpe / 3 lipca 2012 o 08:17
Profitable males, shoes, becoming increasingly show the identity [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan sito[/url] and superior of new weapons. Appropriate size, top quality materials, selected a pair of leather shoes a
extended period, occasionally a lot more vital than the decision of jacket and tie.
While buying shoes for women and men, there is a significant [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan interactive[/url] distinction, but if men's shoes when the election is willing to devote a bit additional work, you'll
find no compact gains. The truth is, diverse from the perform of guys and styles differ widely. Certainly, for all those that have no encounter for buyers, this difference is hard to distinguish. Thus, lots of people today purchased
affordable, but often in uncomfortable shoes, or obtain shoes that happen to be too smart.
In truth, if males shoes after which possess a greater understanding, you can discover a double calendar [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan rebel[/url] is able to take care of your feet and stood the test of greatest
shoe tempo.Esso is usually observed, had a background of social adjust ' incalculable influence on men's shoes. And ladies are various, if people care quite a bit about shoes in shape, which straight led to the current men's style shoes
the identical circumstance. "For men, wearing [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan uomo[/url] comfort is really crucial," came from consultants image of brand shoes HOGAN, the "great interior spaces of Ali-conventional
shoes, clothes and far more comfortable. Even so, using the growth of ' age, male feet continue to develop.
For this cause, essentially the most reluctant pattern of footwear producers was also avant-garde, in [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan donna[/url] order not to limit the number of shoppers. " The question is, comfy
shoes or sneakers, why pick out shoes high for men? One particular of the factors to get a pair of shoes perform properly, can and has to be able to make sure comfortable.
Two from the causes, it also has hosted along with the level of facts [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan 2011[/url] delivered towards the outdoors globe. In influencing people's opinions about our opinions and our
purpose, the shoe has extra influence than any piece of clothes. [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan online[/url] Innovative, practical and exudes charm wherever Metropolitan would be the design feature of Hogan, and
this really is a single with the causes of common shoes HOGAN guys. HOGAN2011 man fall / winter shoes series Xiang future perfect incarnation on the [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan scarpe sito[/url] concept of supply
HOGAN, which includes the causes, creativity and innovation go hand in hand, elegant.
Profitable males, shoes, becoming increasingly show the identity [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan sito[/url] and superior of new weapons. Appropriate size, top quality materials, selected a pair of leather shoes a
extended period, occasionally a lot more vital than the decision of jacket and tie.
While buying shoes for women and men, there is a significant [url="http://www.hoganinteractiveoutlet.com/"]hogan interactive[/url] distinction, but if men's shoes when the election is willing to devote a bit addi... rozwiń
Avatar
mieszkaniec / 2 lipca 2012 o 23:45
PRACA W NOCY???? nie nie bo tu tez ludzie mieszkaja i tez chca sie wyspac a nie sluchac jarmotu maszyn.!!!!
Avatar
pieszy / 2 lipca 2012 o 23:42
remont ulic i zle oznaczenia objazdow np.z ulica Ruska jest znak slepa ulica ale malo widoczny za drzewem,po skrecie w lubartowska powiniem stac nastepny znak i barierka ze jest slepa ulica,a nie kierowcy jada pod samae skrzyzowanie lubartowskiej.takze panowie z KPRD-Lublin oznaczyc lepiej ulice.i nie bedzie dzikich niepotrzebnych wjazdow w slepa ulice ze wszystkich stron.np; slepa ulica zakaz wjazdu niedotyczy mieszkancow i zaopatrzenia.i nie bedize kupe nerwowi wyklinannia...
Avatar
Dżonas / 2 lipca 2012 o 17:23
[quote name='4534' timestamp='1341241044' post='644970']
a czy to skrzyzowanie bedzie takze robione w nocy?
[/quote]
Nie bo robotnicy nie krety- w ciemności nie widzo
Avatar
4534 / 2 lipca 2012 o 16:57
a czy to skrzyzowanie bedzie takze robione w nocy?
Avatar
tepiciel glupoty / 2 lipca 2012 o 16:48
[quote name='xcd' timestamp='1341236672' post='644948']
Najfajniejsze jest to że przy kilku skrzyżowaniach np. Spółdzielczości Pracy obok dehatlonu nie było ani jednego znaku że jazda na wprost (w kierunku Lubartowskiej) jest jazdą w ślepą uliczkę. Więc większość jechała normalnie po czym była zdziwiona że pojechała w ślepą uliczkę. jeszcze osóbka ok, wykręci, ale ciężarówka z dwiema przyczepami już nie. Brawo za przejrzyste informowanie kierowców co, kiedy i na jak długo jest zamknęte. Dziecko z podstawówki by to lepiej zorganizowało.
[/quote]


kolego mieszkam w rejonie zamknietego skrzyzowania i wiem ze jest ono oznakowane w sposob bardzo przejrzysty! To tylko i wylacznie wina kierowcow ktorzy jezdza na pamiec, od strony podzamcza sa trzy znaki pod rzad ale wszyscy od wczoraj jada pod same barkerki przy unickiej by zawrocic, i co ty na to? rowniez zle oznakowanie? haaa! trzeba sie patrzec na znaki a nie narzekac na forum!

Swoja droga, pani ze srodmiescia stala 8 minut! No tez cos!! Stala 8 minut w korku! Co za tragedia.
[quote name='xcd' timestamp='1341236672' post='644948']
Najfajniejsze jest to że przy kilku skrzyżowaniach np. Spółdzielczości Pracy obok dehatlonu nie było ani jednego znaku że jazda na wprost (w kierunku Lubartowskiej) jest jazdą w ślepą uliczkę. Więc większość jechała normalnie po czym była zdziwiona że pojechała w ślepą uliczkę. jeszcze osóbka ok, wykręci, ale ciężarówka z dwiema przyczepami już nie. Brawo za przejrzyste informowanie kierowców co, kiedy i na jak długo jest zamknęte. Dziecko z podstawówki by ... rozwiń
Avatar
AntyPoPiS / 2 lipca 2012 o 15:45
Na Grygowej nie było drogówki? Takie ładne miejsce do szybkiego zużycia bloczka mandatów? To oni jeżdżą po wylotówce na Zamość i łapią kogoś raz na 20 minut a tam mogą mieć podobne żniwa jak w Warszawie na moście Śląsko Dąbrowskim!!!
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 83 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 364 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 213 44

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!