sobota, 24 marca 2018 r.

Lublin

Zaparkował na szpitalnym lądowisku dla helikopterów (zdjęcia)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 17 lutego 2010, 12:22
Autor: tom

Bezmyślnością popisał się ojciec małego pacjenta DSK i zaparkował na szpitalnym lądowisku dla helikopterów. Śmigłowiec, który właśnie nadleciał, miał niemały problem z bezpiecznym wylądowaniem.

– Zamówiliśmy śmigłowiec, aby zabrał jednego z pacjentów do innego szpitala. Okazało się, że na lądowisku stoi zaparkowany samochód – opowiada Agnieszka Osińska, rzecznik Dziecięcego Szpitala Klinicznego.

– Wezwaliśmy policję, po numerach rejestracyjnych doszliśmy, kim jest właściciel. Później szukaliśmy go w szpitalu. Jednak śmigłowiec musiał lądować, kiedy samochód jeszcze stał na lądowisku.

Kierowcę udało się znaleźć po kilku minutach na jednym z oddziałów. Przyjechał z chorym dzieckiem na spzitalny oddział ratunkowy. Jednak to go nie usprawiedliwia, będzie musiał ponieść koszty przyjazdu lawety, która została wezwana aby odholować samochód.

– Nie zauważyłem znaku – mówił nam mężczyzna. – Śpieszyło mi się i stanąłem gdzie było wolne miejsce.

– To pierwszy taki przypadek, kiedy ktoś zaparkował na lądowisku – mówi Osińska. – Brama nie jest teraz zamykana, bo ze względu na śnieg i mróz moglibyśmy mieć problem z jej szybkim otwarciem. Rozumiemy rodziców, którym się spieszy, ale nie można tak robić. Każdy z nas może być w sytuacji, kiedy dziecko potrzebuje pilnej pomocy, a nie można jej udzielić bo ktoś zastawił wjazd np. dla karetki.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Beats By Dre Sale uk
Beats By Dre UK
Christian Louboutin Irelan
(36) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Beats By Dre Sale uk
Beats By Dre Sale uk (13 marca 2012 o 10:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
In the [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre UK[/url] developing countries great changes took place in [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre Sale[/url] life expectancy and infant mortality [url=http://www.drebeatssaleuk.com/pittsburgh-steelers-dr-dre-beats-studio-headpins-p-188.html]Cheap Beats By Dre[/url] in the period from 1960 to 1990. In 1960 life expectancy [url=http://www.drebeatssaleuk.com/ibeats-headphones-c-20.html]Monster Beats By Dr.Dre[/url] was very low, while infant mortality ws [url=http://www.drebeatssaleuk.com/diamond-beats-by-dre-limited-edition-studio-orange-p-167.html]Beats By Dre[/url] very high. However, in 1990 life expectancy increased, whereas [url=http://www.drebeatssaleuk.com/beats-by-dre-studio-c-21.html]Beats By Dre Studio[/url] infant mortality declined.There are many reasons for the changes, but [url=http://www.drebeatssaleuk.com/monster-lady-gaga-c-16.html]Monster Lady Gaga[/url] in general, they come down to three major ones. First, their living conditions were [url=http://www.drebeatssaleuk.com/beats-kobe-bryant-c-15.html]Beats Kobe Bryant[/url] improved. In the old days people in the developing countries suffered hunger [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre Sale UK[/url] were exposed
Rozwiń
Beats By Dre UK
Beats By Dre UK (13 marca 2012 o 10:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
The Problem of [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre UK[/url] Human Population were less than 400 million people on earth.the [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/diddy-beats-by-dre-c-12.html]Diddy Beats By Dre[/url] recent thousand year 7000 million. The population explosion has caused [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/beats-kobe-bryant-c-15.html]Beats Kobe Bryant[/url] many problems. Generally, down to four major [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Dr Dre Beats Headohones[/url] ones.First,a lot of people can't the elements. Third, [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre Sale[/url] in underdeveloped countries from hunger food shortage,turn causes many there are not a lot of [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/beats-by-dre-studio-c-21.html]Beats By Dre Studio[/url] people are illiterate. Therefore, to [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre Sale UK[/url] eliminate these problems, human beings should take [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/monster-lady-gaga-c-16.html]Monster Lady Gaga[/url] effective measures.
Rozwiń
Christian Louboutin Irelan
Christian Louboutin Irelan (13 marca 2012 o 10:29) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Women play an [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/]Christian Louboutin Ireland[/url] important part in modern society. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-shoes-c-66.html]Christian Louboutin Shoes[/url] Now many women are going into professions, [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-boots-c-67.html]Christian Louboutin Boots[/url] such as medicine, workers in businesses [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-pumps-c-68.html]Christian Louboutin Pumps[/url] and factories. In addition,positions by men. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-sandals-c-69.html]Christian Louboutin Sandals[/url] There are even some businesse progress of modern [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-wedges-c-70.html]Christian Louboutin Wedges[/url] society.There are, However, still some people assert that men [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-evening-c-71.html]Christian Louboutin Evening[/url] are superior to women in many ways. First, many jobs men do can hardly be done by women,statesmen [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-wedding-c-72.html]Christian Louboutin Wedding[/url] are found to be males. Finally,dominated by men only. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-ankle-boots-c-73.html]Christian Louboutin Ankle Boots[/url] men should enjoy.
Rozwiń
beduin
beduin (2 kwietnia 2010 o 21:57) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
olo napisał:
nie tłumacz się - stanąłeś jak ciota i tyle

Z lekkim opóźnieniem ale odpowiem Ci ---zanim cokolwiek napiszesz pomyśl bo w sumie ja nic wspólnego z tamtą sytuacją nie maiłem a piszę nie dlatego by się tłumaczyć ale dlatego by wykazać jak wielkim jesteś DURNIEM może delikatnego użyłem określenia ale pozostańmy na nim !. Stanąłem po stronie logiki i sensu myślenia prawości czy obowiązków administracji wynikających z przepisów ale Tobie tego zabrakło a szkoda ! jeżeli napisałem to co napisałem w jakikolwiek sposób uważasz za bezsensowne to uzasadnij to ! Ja wykazałem i napisałem że brak rozsądku kierowcy nie usprawiedliwia go to fakt jednak gdybyś umiał myśleć logicznie to wiedział byś że winę przede wszystkim ponoszą pracownicy administracji szpitala - i to jest bezsporne .Odnośnie mojej osoby to ja uprawnienia od -A -do -DE- mam od wielu lat więc moje doświadczenie samo przez się jest b. wysokie i ja tam bym nie wjechał bo mnie nauczono myśleć ! ale młodszym stażem kierowcom zdarzyć się może , działając jednak w szczególnych okolicznościach i tamtej sytuacji nie wiem czy nie celowo nie popełnił bym takiego czy podobnego wykroczenia ?!Ale powtarzam raz jeszcze stanąłem w obronie normalności co Tobie jak widać takie pojęcie jest obce -rozumiem młody wiek może wiele tłumaczyć ale głupoty i braku logicznego myślenia nigdy ! więc zacznij myśleć .Mam nadzieję że przeczytasz i coś dotrze ! bo miejmy nadzieje że nie jesteś odporny na wiedzę .
Rozwiń
LSW pozdrawia LU
LSW pozdrawia LU (17 lutego 2010 o 21:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
tak Lubie Swoją Wieś a co szkoda Ci??? w Lublinie najezdzacie na LSW tak jak gówrzniarze typu skate i inni maja JP na koszulkach... zebyscie Wy nie byli w takiej sytuacji ze wieziecie dziecko do lekarza i niema gdzie zaparkowac a dziecko potrzebuje pomocy natychmiastowej!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (36)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!