Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 lipca 2010 r.
13:24
Edytuj ten wpis

Zobacz nowy film promocyjny UMCS. Hit czy kit? (wideo)

Autor: Zdjęcie autora Ewa Pajuro
0 62 A A

Nakręcony za 15 tys. zł film od wczoraj promuje największą lubelską uczelnię w Internecie. Opinie w sprawie produkcji są podzielone. – Film jest bardzo profesjonalny – mówią jedni. – To pieniądze wyrzucone w błoto – uważają inni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 62

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
benedictx1 / 30 listopada 2016 o 15:29
Mnie się podoba taka forma promocji, film jest bardzo ciekawy, wielu marketingowców stosuje takie reklamy.  AimArt ul.Boh. Kragujewca 6/35 85-863 Bydgoszcz tel. 503 302 233
Avatar
ekonomiczny / 14 sierpnia 2010 o 17:11
film ujdzie w tłoku tyle, że ja znam UMCS z troszkę innej strony- gorszej
Avatar
jusz / 24 lipca 2010 o 21:13
ja to wszystko rozumiem ze trzeba promować ok, ale najpierw niech wyremontują a potem promują jak bym traifł na taką uczelnię gdzie grzyb grzyba pogania to poczułbym się oszukany. poprostu
Avatar
Krychaodzdzicha / 24 lipca 2010 o 16:16
Jak zwykle w sieci stado rozpędzonych owiec jak jedna tak i wszystkie (żenada). Film bardzo fajny a to ,że uczelnia taka a nie inna to już inna sprawa. Ciekawe czy w innych promujących się uczelniach jest tak cukierkowo i wspaniale i nowocześnie-WĄTPIĘ!!!
Avatar
janiro2000 / 24 lipca 2010 o 12:29
Kasa jak kasa. Film ok podejrzewam że każda agencyjka w lublinie zgarnęłaby większą kasę za taką realizację co najmniej dwukrotnie. Obejrzałem ten film wielokrotnie i jest ciekawy pod względem zdjęć, widać że nie oszczędzano na sprzęcie plany dobrze oświetlone, ujęcia z ramienia kamerowego wyglądają naprawdę super, był też wózek,montaż ciekawy i z pomysłem,merytorycznie zgadzam się z przedmówcą zawiódł trochę oklepane te informacje myślę że UMCS powinien zrealizować krótszą wersję tego filmu bazując na tych naprawdę dobrze zrealizowanych zdjęciach i ograniczyć występ prowadzącego do minimum (brawo za wokal dla pana który występuje.)

A co do linka powyżej to UMCS nie stać na taką formę bo tam sama animacja wyniosła by tyle co ten film.
Kasa jak kasa. Film ok podejrzewam że każda agencyjka w lublinie zgarnęłaby większą kasę za taką realizację co najmniej dwukrotnie. Obejrzałem ten film wielokrotnie i jest ciekawy pod względem zdjęć, widać że nie oszczędzano na sprzęcie plany dobrze oświetlone, ujęcia z ramienia kamerowego wyglądają naprawdę super, był też wózek,montaż ciekawy i z pomysłem,merytorycznie zgadzam się z przedmówcą zawiódł trochę oklepane te informacje myślę że UMCS powinien zrealizować krótszą wersję tego filmu bazując na tych naprawdę dobrze zrealizowanych zd... rozwiń
Avatar
eustachy / 24 lipca 2010 o 12:07
Filmik ok...technicznie bardzo dobrze zrealizowany...patrząc na inne filmiki "skostniałe totalnie" innych uczelni trwające po 15 -20 min a może i więcej (i wcale nie za mniejsze pieniądze) to... sorry ale ten film kładzie je na kolana w zdjęciach,w montażu, w dźwięku.... Polecam ten spot tylko że on kosztował dużoooooooo więcej kasy
....niż śmieszne 15k za taką realizację jak zrobił umcs (http://www.youtube.com/watch?v=2unfAyXkoc4&feature=related)

Podsumowując: Fajnie zrealizowany film za śmieszną kasę , niedopracowany merytorycznie- za dużo suchych informacji.......ale BRAVO UMCS...
Filmik ok...technicznie bardzo dobrze zrealizowany...patrząc na inne filmiki "skostniałe totalnie" innych uczelni trwające po 15 -20 min a może i więcej (i wcale nie za mniejsze pieniądze) to... sorry ale ten film kładzie je na kolana w zdjęciach,w montażu, w dźwięku.... Polecam ten spot tylko że on kosztował dużoooooooo więcej kasy
....niż śmieszne 15k za taką realizację jak zrobił umcs (http://www.youtube.com/watch?v=2unfAyXkoc4&feature=related)

Podsumowując: Fajnie zrealizowany film za śmieszną kasę , nie... rozwiń
Avatar
eshtool / 23 lipca 2010 o 21:05
[quote name='egon' date='23 lipiec 2010 - 20:50 ' timestamp='1279911029' post='319291']
sam jesteś pełen pozytywnej energii i humoru, niczym tv trwam. i masz też taki zachęcający przekaz.
werbujesz współwyznawców na tym forum? jeśli chodzi o mnie to nie jestem zainteresowana.

natomiast gdybyś interesował się czymś więcej niż dennymi filmikami (które chyba sam tworzysz, skoro tak cię kręcą), znałbyś niejeden mój projekt.
[/quote]
hahaha a więc mamy do czynienia z niespełnioną artystką, która ma problem żeby wypłynąć i swoją frustrację wylewa na innych... powodzenia dla twoich projektów z szuflady życzę...

A mój jedyny przekaz to: walcz z wiecznym depresyjnym malkontenctwem, a jak chcesz coś powiedzieć to niech to będzie twórcze nie destrukcyjne a przede wszystkim przemyślane.
[quote name='egon' date='23 lipiec 2010 - 20:50 ' timestamp='1279911029' post='319291']
sam jesteś pełen pozytywnej energii i humoru, niczym tv trwam. i masz też taki zachęcający przekaz.
werbujesz współwyznawców na tym forum? jeśli chodzi o mnie to nie jestem zainteresowana.

natomiast gdybyś interesował się czymś więcej niż dennymi filmikami (które chyba sam tworzysz, skoro tak cię kręcą), znałbyś niejeden mój projekt.
[/quote]
hahaha a więc mamy do czynienia z niespełnio... rozwiń
Avatar
egon / 23 lipca 2010 o 20:50
[quote name='eshtool' date='23 lipiec 2010 - 17:46 ' timestamp='1279899980' post='319228']
Dziewczyno wyłącz internet, siadaj przed TV Trwam- to twój poziom. Banda malkontentów.
Pokaż jakiś swój wartościowy projekt.

Ten filmik jest super, pełen pozytywnej energii i humoru.
[/quote]

sam jesteś pełen pozytywnej energii i humoru, niczym tv trwam. i masz też taki zachęcający przekaz.
werbujesz współwyznawców na tym forum? jeśli chodzi o mnie to nie jestem zainteresowana.

natomiast gdybyś interesował się czymś więcej niż dennymi filmikami (które chyba sam tworzysz, skoro tak cię kręcą), znałbyś niejeden mój projekt.
[quote name='eshtool' date='23 lipiec 2010 - 17:46 ' timestamp='1279899980' post='319228']
Dziewczyno wyłącz internet, siadaj przed TV Trwam- to twój poziom. Banda malkontentów.
Pokaż jakiś swój wartościowy projekt.

Ten filmik jest super, pełen pozytywnej energii i humoru.
[/quote]

sam jesteś pełen pozytywnej energii i humoru, niczym tv trwam. i masz też taki zachęcający przekaz.
werbujesz współwyznawców na tym forum? jeśli chodzi o mnie to nie jestem zainter... rozwiń
Avatar
eshtool / 23 lipca 2010 o 17:46
[quote name='egon' date='23 lipiec 2010 - 15:40 ' timestamp='1279892432' post='319181']
po pierwsze - słyszałeś już o wolności wypowiedzi i swobodzie opinii, czy nie słuchasz plotek? po drugie, o gustach podobno nie ma sensu dyskutować, jeden lubi francuskie perfumy, drugi jak mu nogi śmierdzą.
a tak na marginesie - jeżeli się z kimś nie zgadzasz, to jeszcze nie powód, żeby go obrażać i wyzywać od chamów. bo to wyłącznie świadczy o chamstwie autora takich słów.
jeżeli to faktycznie banda małolatów zżyma się na powyższy filmik na tym forum, to jestem pełna optymizmu co do wrażliwości artystycznej naszej młodzieży i jej wyrobienia estetycznego. oby tak dalej, a w tym kraju będzie żyło się przyjemnie i nikt nie będzie już przepuszczał kasy na produkcję takich gniotów, bo gnioty nie będą mieć odbiorców.
[/quote]

Dziewczyno wyłącz internet, siadaj przed TV Trwam- to twój poziom. Banda malkontentów.
Pokaż jakiś swój wartościowy projekt.

Ten filmik jest super, pełen pozytywnej energii i humoru.
[quote name='egon' date='23 lipiec 2010 - 15:40 ' timestamp='1279892432' post='319181']
po pierwsze - słyszałeś już o wolności wypowiedzi i swobodzie opinii, czy nie słuchasz plotek? po drugie, o gustach podobno nie ma sensu dyskutować, jeden lubi francuskie perfumy, drugi jak mu nogi śmierdzą.
a tak na marginesie - jeżeli się z kimś nie zgadzasz, to jeszcze nie powód, żeby go obrażać i wyzywać od chamów. bo to wyłącznie świadczy o chamstwie autora takich słów.
jeżeli to faktycznie banda mało... rozwiń
Avatar
kinga / 23 lipca 2010 o 16:37
[quote name='bartek' date='23 lipiec 2010 - 00:42 ' timestamp='1279838522' post='318978']
Ludzie, ogarnijcie się
Czy wg. Was oni serio mieli powiedzieć ''Witajcie, tutaj UMCS. Mamy największy dług w Polsce Wschodniej, kwitnie u nas grzyb na ścianach i w ogóle syf''? Ten film ma promować. Jeżeli wg. Was powinni mowic o negatywach w filmie promocyjnym to powinniście zacząć robić kupę ustami. Pozdro
[/quote]
[quote name='bartek' date='23 lipiec 2010 - 00:42 ' timestamp='1279838522' post='318978']
Ludzie, ogarnijcie się
Czy wg. Was oni serio mieli powiedzieć ''Witajcie, tutaj UMCS. Mamy największy dług w Polsce Wschodniej, kwitnie u nas grzyb na ścianach i w ogóle syf''? Ten film ma promować. Jeżeli wg. Was powinni mowic o negatywach w filmie promocyjnym to powinniście zacząć robić kupę ustami. Pozdro
[/quote] rozwiń
Avatar
benedictx1 / 30 listopada 2016 o 15:29
Mnie się podoba taka forma promocji, film jest bardzo ciekawy, wielu marketingowców stosuje takie reklamy.  AimArt ul.Boh. Kragujewca 6/35 85-863 Bydgoszcz tel. 503 302 233
Avatar
ekonomiczny / 14 sierpnia 2010 o 17:11
film ujdzie w tłoku tyle, że ja znam UMCS z troszkę innej strony- gorszej
Avatar
jusz / 24 lipca 2010 o 21:13
ja to wszystko rozumiem ze trzeba promować ok, ale najpierw niech wyremontują a potem promują jak bym traifł na taką uczelnię gdzie grzyb grzyba pogania to poczułbym się oszukany. poprostu
Avatar
Krychaodzdzicha / 24 lipca 2010 o 16:16
Jak zwykle w sieci stado rozpędzonych owiec jak jedna tak i wszystkie (żenada). Film bardzo fajny a to ,że uczelnia taka a nie inna to już inna sprawa. Ciekawe czy w innych promujących się uczelniach jest tak cukierkowo i wspaniale i nowocześnie-WĄTPIĘ!!!
Avatar
janiro2000 / 24 lipca 2010 o 12:29
Kasa jak kasa. Film ok podejrzewam że każda agencyjka w lublinie zgarnęłaby większą kasę za taką realizację co najmniej dwukrotnie. Obejrzałem ten film wielokrotnie i jest ciekawy pod względem zdjęć, widać że nie oszczędzano na sprzęcie plany dobrze oświetlone, ujęcia z ramienia kamerowego wyglądają naprawdę super, był też wózek,montaż ciekawy i z pomysłem,merytorycznie zgadzam się z przedmówcą zawiódł trochę oklepane te informacje myślę że UMCS powinien zrealizować krótszą wersję tego filmu bazując na tych naprawdę dobrze zrealizowanych zdjęciach i ograniczyć występ prowadzącego do minimum (brawo za wokal dla pana który występuje.)

A co do linka powyżej to UMCS nie stać na taką formę bo tam sama animacja wyniosła by tyle co ten film.
Kasa jak kasa. Film ok podejrzewam że każda agencyjka w lublinie zgarnęłaby większą kasę za taką realizację co najmniej dwukrotnie. Obejrzałem ten film wielokrotnie i jest ciekawy pod względem zdjęć, widać że nie oszczędzano na sprzęcie plany dobrze oświetlone, ujęcia z ramienia kamerowego wyglądają naprawdę super, był też wózek,montaż ciekawy i z pomysłem,merytorycznie zgadzam się z przedmówcą zawiódł trochę oklepane te informacje myślę że UMCS powinien zrealizować krótszą wersję tego filmu bazując na tych naprawdę dobrze zrealizowanych zd... rozwiń
Avatar
eustachy / 24 lipca 2010 o 12:07
Filmik ok...technicznie bardzo dobrze zrealizowany...patrząc na inne filmiki "skostniałe totalnie" innych uczelni trwające po 15 -20 min a może i więcej (i wcale nie za mniejsze pieniądze) to... sorry ale ten film kładzie je na kolana w zdjęciach,w montażu, w dźwięku.... Polecam ten spot tylko że on kosztował dużoooooooo więcej kasy
....niż śmieszne 15k za taką realizację jak zrobił umcs (http://www.youtube.com/watch?v=2unfAyXkoc4&feature=related)

Podsumowując: Fajnie zrealizowany film za śmieszną kasę , niedopracowany merytorycznie- za dużo suchych informacji.......ale BRAVO UMCS...
Filmik ok...technicznie bardzo dobrze zrealizowany...patrząc na inne filmiki "skostniałe totalnie" innych uczelni trwające po 15 -20 min a może i więcej (i wcale nie za mniejsze pieniądze) to... sorry ale ten film kładzie je na kolana w zdjęciach,w montażu, w dźwięku.... Polecam ten spot tylko że on kosztował dużoooooooo więcej kasy
....niż śmieszne 15k za taką realizację jak zrobił umcs (http://www.youtube.com/watch?v=2unfAyXkoc4&feature=related)

Podsumowując: Fajnie zrealizowany film za śmieszną kasę , nie... rozwiń
Avatar
eshtool / 23 lipca 2010 o 21:05
[quote name='egon' date='23 lipiec 2010 - 20:50 ' timestamp='1279911029' post='319291']
sam jesteś pełen pozytywnej energii i humoru, niczym tv trwam. i masz też taki zachęcający przekaz.
werbujesz współwyznawców na tym forum? jeśli chodzi o mnie to nie jestem zainteresowana.

natomiast gdybyś interesował się czymś więcej niż dennymi filmikami (które chyba sam tworzysz, skoro tak cię kręcą), znałbyś niejeden mój projekt.
[/quote]
hahaha a więc mamy do czynienia z niespełnioną artystką, która ma problem żeby wypłynąć i swoją frustrację wylewa na innych... powodzenia dla twoich projektów z szuflady życzę...

A mój jedyny przekaz to: walcz z wiecznym depresyjnym malkontenctwem, a jak chcesz coś powiedzieć to niech to będzie twórcze nie destrukcyjne a przede wszystkim przemyślane.
[quote name='egon' date='23 lipiec 2010 - 20:50 ' timestamp='1279911029' post='319291']
sam jesteś pełen pozytywnej energii i humoru, niczym tv trwam. i masz też taki zachęcający przekaz.
werbujesz współwyznawców na tym forum? jeśli chodzi o mnie to nie jestem zainteresowana.

natomiast gdybyś interesował się czymś więcej niż dennymi filmikami (które chyba sam tworzysz, skoro tak cię kręcą), znałbyś niejeden mój projekt.
[/quote]
hahaha a więc mamy do czynienia z niespełnio... rozwiń
Avatar
egon / 23 lipca 2010 o 20:50
[quote name='eshtool' date='23 lipiec 2010 - 17:46 ' timestamp='1279899980' post='319228']
Dziewczyno wyłącz internet, siadaj przed TV Trwam- to twój poziom. Banda malkontentów.
Pokaż jakiś swój wartościowy projekt.

Ten filmik jest super, pełen pozytywnej energii i humoru.
[/quote]

sam jesteś pełen pozytywnej energii i humoru, niczym tv trwam. i masz też taki zachęcający przekaz.
werbujesz współwyznawców na tym forum? jeśli chodzi o mnie to nie jestem zainteresowana.

natomiast gdybyś interesował się czymś więcej niż dennymi filmikami (które chyba sam tworzysz, skoro tak cię kręcą), znałbyś niejeden mój projekt.
[quote name='eshtool' date='23 lipiec 2010 - 17:46 ' timestamp='1279899980' post='319228']
Dziewczyno wyłącz internet, siadaj przed TV Trwam- to twój poziom. Banda malkontentów.
Pokaż jakiś swój wartościowy projekt.

Ten filmik jest super, pełen pozytywnej energii i humoru.
[/quote]

sam jesteś pełen pozytywnej energii i humoru, niczym tv trwam. i masz też taki zachęcający przekaz.
werbujesz współwyznawców na tym forum? jeśli chodzi o mnie to nie jestem zainter... rozwiń
Avatar
eshtool / 23 lipca 2010 o 17:46
[quote name='egon' date='23 lipiec 2010 - 15:40 ' timestamp='1279892432' post='319181']
po pierwsze - słyszałeś już o wolności wypowiedzi i swobodzie opinii, czy nie słuchasz plotek? po drugie, o gustach podobno nie ma sensu dyskutować, jeden lubi francuskie perfumy, drugi jak mu nogi śmierdzą.
a tak na marginesie - jeżeli się z kimś nie zgadzasz, to jeszcze nie powód, żeby go obrażać i wyzywać od chamów. bo to wyłącznie świadczy o chamstwie autora takich słów.
jeżeli to faktycznie banda małolatów zżyma się na powyższy filmik na tym forum, to jestem pełna optymizmu co do wrażliwości artystycznej naszej młodzieży i jej wyrobienia estetycznego. oby tak dalej, a w tym kraju będzie żyło się przyjemnie i nikt nie będzie już przepuszczał kasy na produkcję takich gniotów, bo gnioty nie będą mieć odbiorców.
[/quote]

Dziewczyno wyłącz internet, siadaj przed TV Trwam- to twój poziom. Banda malkontentów.
Pokaż jakiś swój wartościowy projekt.

Ten filmik jest super, pełen pozytywnej energii i humoru.
[quote name='egon' date='23 lipiec 2010 - 15:40 ' timestamp='1279892432' post='319181']
po pierwsze - słyszałeś już o wolności wypowiedzi i swobodzie opinii, czy nie słuchasz plotek? po drugie, o gustach podobno nie ma sensu dyskutować, jeden lubi francuskie perfumy, drugi jak mu nogi śmierdzą.
a tak na marginesie - jeżeli się z kimś nie zgadzasz, to jeszcze nie powód, żeby go obrażać i wyzywać od chamów. bo to wyłącznie świadczy o chamstwie autora takich słów.
jeżeli to faktycznie banda mało... rozwiń
Avatar
kinga / 23 lipca 2010 o 16:37
[quote name='bartek' date='23 lipiec 2010 - 00:42 ' timestamp='1279838522' post='318978']
Ludzie, ogarnijcie się
Czy wg. Was oni serio mieli powiedzieć ''Witajcie, tutaj UMCS. Mamy największy dług w Polsce Wschodniej, kwitnie u nas grzyb na ścianach i w ogóle syf''? Ten film ma promować. Jeżeli wg. Was powinni mowic o negatywach w filmie promocyjnym to powinniście zacząć robić kupę ustami. Pozdro
[/quote]
[quote name='bartek' date='23 lipiec 2010 - 00:42 ' timestamp='1279838522' post='318978']
Ludzie, ogarnijcie się
Czy wg. Was oni serio mieli powiedzieć ''Witajcie, tutaj UMCS. Mamy największy dług w Polsce Wschodniej, kwitnie u nas grzyb na ścianach i w ogóle syf''? Ten film ma promować. Jeżeli wg. Was powinni mowic o negatywach w filmie promocyjnym to powinniście zacząć robić kupę ustami. Pozdro
[/quote] rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 62

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 0 0

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 0 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 5 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 7 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 29 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 10 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 3 2

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 25 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 3 15

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 30 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!