poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Lublin

Zobacz nowy Teatr Stary. Dziś dzień otwarty

  Edytuj ten wpis
Dodano: 15 lutego 2012, 19:30
Autor: (jsz)

Dzień otwarty w Teatrze Starym w Lublinie (Jacek Świerczyński)
Dzień otwarty w Teatrze Starym w Lublinie (Jacek Świerczyński)

Dzisiaj Teatr Stary w Lublinie otworzył drzwi. Od godz. 13 mogą go zwiedzać wszyscy zainteresowani. Ale trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo w kolejce do zwiedzania stoi około kilkuset osób.

Teatr Stary w Lublinie: Repertuar I sezonu artystycznego

Po raz pierwszy od 31 lat, każdy może zobaczyć odbudowany zabytek od środka. Zwiedzający zobaczą nie tylko odnowioną salę widowiskową. Zajrzą również za kulisy, by przyjrzeć się zapadniom, garderobom oraz spojrzeć na scenę z pomostu technicznego.

O historii i przebudowie zabytku opowiedzą Maria Balawejder-Kantor i Andrzej Kasprzak, lubelscy architekci, którzy przygotowali renowację Teatru Starego.


Live video from your iPhone using Ustream

Zwiedzanie budynku odbywać się będzie w 15-osobowych grupach. Będą one wyruszały z foyer (wejście od ul. Jezuickiej) co 10 minut. Dzień otwarty potrwa od godz. 13 do 17.

Jeszcze dzisiaj więcej zdjęć i film. A jutro w Dzienniku Wschodnim fotoreportaż z Teatru Starego.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Nazwa użytkownika
gość
karamba
(5) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Nazwa użytkownika
Nazwa użytkownika (20 lutego 2012 o 04:22) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
At times, some [url=http://www.coachfactoryoutletusa.org/]Coach Factory Outlet[/url] are released with minor [url=http://www.coachoutletsstore-online.net/][spam][/url], and are automatically sent to the [url=http://www.coachfactoryoutletonlined.net/]Coach Factory Outlet Online[/url]. Worry no [url=http://www.coachfactory-outlet-onlines.com/]Coach Factory Outlet[/url] because these are still the same [url=http://www.coachoutletscoupons.net/]Coach Outlet[/url] that you longed to [url=http://www.coachoutletsstore-online.net/]Coach Outlet Store Online[/url].A visit or two at the [url=http://www.coachoutletonlinex.net/][spam][/url] will surely make the travel [url=http://www.coachfactoryoutletonlined.net/]Coach Factory Online[/url] worth [url=http://www.coachoutlet-2012-sale.net/][spam][/url]. In [url=http://www.coachoutletonlinex.net/]Coach Outlet Store Online[/url], you can [url=http://www.coachfactoryoutletonlinee.net/]Coach Factory Outlet Online[/url] from the past collections that you have [url=http://www.coachoutletsstore-online.net/]Coach Outlet[/url] wanted to [url=http://www.coachfactoryoutletusa.org/]Coach Factory Online[/url]. You [url=http://www.coachfactoryoutletonlinec.com/]Coach Factory Outlet[/url] need to [url=http://www.coachfactoryoutletonlinee.net/]Coach Factory Outlet[/url] the product you seek in any [url=http://www.coachfactoryoutletonlinee.net/]Coach Factory Online[/url] or pile [url=http://www.coachfactoryoutletonlinesale.org/]Coach Factory Outlet[/url]. Determination in having the [url=http://www.coachoutletsstore-online.net/][spam] Store[/url] will be [url=http://www.coachfactory-outlet-onlines.com/]Coach Factory Online[/url] of your [url=http://www.coachoutletonlinex.net/]Coach Outlet[/url] here.Basically, [url=http://www.coachfactoryoutletonlinec.com/]Coach Factory Outlet Online[/url] are about bulk shopping of your [url=http://www.coachfactoryoutleto.net/]Coach Factory Outlet[/url] Coach [url=http://www.coachfactory-outlet-onlines.com/]Coach Factory Outlet Online[/url], at half [url=http://www.coachfactoryoutletonlined.net/]Coach Factory Outlet[/url] original [url=http://www.coachoutletscoupons.net/]Coach Outlet Coupons[/url].
Rozwiń
gość
gość (16 lutego 2012 o 15:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jak zawsze wszechobecne marudy,zamiast się cieszyć to oni by to zrobili lepiej.Nikt was tam nie potrzebuje,marudźcie sobie we własnym teatrzyku
Rozwiń
karamba
karamba (16 lutego 2012 o 11:05) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='karamba' timestamp='1329381276' post='597427']
Nie wiem jak wewnątrz ale elewacja mnie przeraziła....(te witynowe okna- jak Górniakowa po liftingu) Zamontujcie w nich jeszcze czerwone światełka i ktoś kto nieobeznany w języku polskim ,będzie miał inne skojarzenia- czemu ten obiekt służy. Zbyt wiele nowoczesności jak na teatr pochodzący z XIX w. Dziwię się,że Pani Landecka takie coś zaakceptowała
[/quote]
Rozwiń
Bard
Bard (16 lutego 2012 o 09:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Miałem nadzieję że ten teatr zachowa ciepło wszechobecnego drewna , blask złoceń, miękkość
mięsistych kurtyn a to z zewnątrz nic innego jak pierwszy lepszy butik.
Pewnie z tym obiektem wezmę ROZWÓD bo nie sądzę abym tam mógł poczuć XIX-wieczny klimat.
Rozwiń
karamba
karamba (16 lutego 2012 o 09:34) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nie wiem jak wewnątrz ale elewacja mnie przeraziła....(te witynowe okna- jak Górniakowa po liftingu) Zamontujcie w nich jeszcze czerwone światełka i ktoś kto nie obeznany w języku polskim ,będzie miał inne skojarzenia- czemu ten obiekt służy. Zbyt wiele nowoczesności jak na teatr pochodzący z XIX w. Dziwię się,że Pani Landecka takie coś zaakceptowała
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (5)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!