Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łuków

4 sierpnia 2017 r.
9:44

Szef sprytniejszy od pracownika, który go okradł

5 5 A A

19-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego ukradł szefowi 5,5 tys. zł. Niedługo cieszył się z pieniędzy

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w czwartek na terenie gminy Kłoczew. Około godz. 15.30 dyżurny ryckiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o kradzieży pieniędzy.

Poszkodowany mężczyzna powiedział policjantom, że stracił 5500 zł, które trzymał w schowku niezamkniętego samochodu. Pieniądze ukradł mu młody mężczyzna, który dorywczo pracował tego dnia u poszkodowanego.

19-latek wykorzystał chwilową nieobecność swojego szefa i zabrał gotówkę. Ukrył ją przy ogrodzeniu, a po zakończonej pracy chciał ją zabrać. Plany pokrzyżował mu czujny właściciel, który nie odpuścił i szybko zdemaskował złodzieja.

19-latek tłumaczył, że potrzebował pieniędzy na opłacenie grzywny. Został zatrzymany, dziś usłyszy zarzuty.

Za kradzież pieniędzy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Czytaj więcej o:

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2017 o 10:03
Znowu w treści Łuków a zdarzenie miało miejsce w gminie Kloczew, powiat Ryki. Redaktorzy co z Wami???
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2017 o 19:23
Wykonał swoja pracę i wziął to co jego , nie miał pewnie umowy więc zabral wedle własnego uznania, wycenił swoja pracę na 5000 zl a "szefowi" nic do tego bo jeśli nie spisal umowy wczesniej to może teraz co najwyżej pobiadolić że mial drogiego pracownika
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2017 o 13:59
czarnyalibaba Zawarcie umowy o pracę ma nastąpić przed dopuszczeniem do pracy. Zapamiętaj to sobie, żeby cię ktoś nie wycyckał.
Avatar
czarnyalibaba / 4 sierpnia 2017 o 13:29
I co to zmienia? Że może kraść? Każdy pracownik przez pewien czas jest na czarno zanim dostanie umowę. Jest to legalne. Z tego co kojarzę 7 dni.
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2017 o 13:08
Pracownik? A miał umowę o pracę? Nie usprawiedliwiam kradzieży, ale to mi wygląda na zatrudnianie na czarno.
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2017 o 10:03
Znowu w treści Łuków a zdarzenie miało miejsce w gminie Kloczew, powiat Ryki. Redaktorzy co z Wami???
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2017 o 19:23
Wykonał swoja pracę i wziął to co jego , nie miał pewnie umowy więc zabral wedle własnego uznania, wycenił swoja pracę na 5000 zl a "szefowi" nic do tego bo jeśli nie spisal umowy wczesniej to może teraz co najwyżej pobiadolić że mial drogiego pracownika
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2017 o 13:59
czarnyalibaba Zawarcie umowy o pracę ma nastąpić przed dopuszczeniem do pracy. Zapamiętaj to sobie, żeby cię ktoś nie wycyckał.
Avatar
czarnyalibaba / 4 sierpnia 2017 o 13:29
I co to zmienia? Że może kraść? Każdy pracownik przez pewien czas jest na czarno zanim dostanie umowę. Jest to legalne. Z tego co kojarzę 7 dni.
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2017 o 13:08
Pracownik? A miał umowę o pracę? Nie usprawiedliwiam kradzieży, ale to mi wygląda na zatrudnianie na czarno.
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zlot Foodtrucków w Puławach
22 czerwca 2018, 0:00

Zlot Foodtrucków w Puławach 0 0

Przez cały weekend, od piątku 22 czerwca do niedzieli, 24 czerwca przed Galerią Zieloną w Puławach (ul. Lubelska 2) odbędzie się Zlot Foodtrucków.

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 3 0

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 1 0

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 4 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 6

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 1 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 1 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 1

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 67 13

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 1 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 8 1

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 4 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!