czwartek, 22 lutego 2018 r.

MagazynBaran (21 III – 20 IV)
Wkrótce będziesz obchodzić urodziny. Stuknie Ci kolejny roczek, a ich liczba powinna świadczyć o powadze i rozsądku. Warto usiąść któregoś wieczora i przeanalizować parę spraw.
Byk (21 IV – 21 V)
Twój zwyczaj przyjmowania z rezygnacją tego, co niesie życie, bywa denerwujący. Spróbuj polubić sam siebie, może wówczas łatwiej Ci przyjdzie wymagać od innych czegoś dla siebie.
Bliźnięta (22 V – 21 VI)
Słoneczko świeci coraz chętniej, Bliźnięta czują już wiosnę w powietrzu i robią plany ogrodnicze. Najchętniej już by złapały za łopatkę i coś posadziły. Spokojnie, jeszcze zdążycie.
Rak (22 VI – 22 VII)
Ktoś podaje Ci serce na dłoni, marzy o wspólnych chwilach, chciałby dla Ciebie gwiazdki z nieba. Ty jednak ciągle się wahasz, robisz swoiste testy na zachowanie, chciałbyś czegoś więcej. Czego?
Lew (23 VII – 22 VIII)
Energia Cię rozsadza niczym po... (ach, to byłaby reklama). To bardzo dobrze, gdyż najbliższe dni będziesz mieć wypełnione od świtu do nocy. W większości pracą (no cóż, jak zwykle), ale także przyjemnościami, w każdym razie czymś, co podnosi Ci adrenalinę.
Panna (23 VIII – 22 IX)
Idzie Panna ulicą, patrzy, a tu jeden książę z bajki, obok drugi i trzeci. No i kłopot, bo którego wybrać, żeby nie popełnić omyłki. Na wszelki wypadek Panna nie wybiera żadnego i to jest błąd. Odrobina ryzyka jest w życiu potrzebna.
Waga (23 IX – 23 X)
Coś wpłynęło na Ciebie bardzo pozytywnie. Zmiana widoczna jest gołym okiem, a nawet uchem. Nawet niezbyt Ci przychylni przyznają, że jesteś kimś fajniejszym niż byłeś. Trzymaj się tego kursu.
Skorpion (24 X – 22 XI)
Chodzenie z głową w chmurach musiało przynieść określone skutki. I przyniosło. Jeśli zejdziesz w porę na ziemię, może uda Ci się uporządkować nieco swoje życie.
Strzelec (23 XI – 21 XII)
Na ogół udaje Ci się zachować spokój i zimną krew w trudnych sytuacjach. Postaraj się i teraz reagować podobnie, mimo że ktoś bardzo zechce wyprowadzić Cię z równowagi.
Koziorożec (22 XII – 20 I)
Gwiazdy ostatnio bardzo Ci sprzyjają. Większość spraw układa się po Twojej myśli. Nie zapesz tego korzystnego obrotu rzeczy brakiem zrozumienia dla innych, którym przyda się Twoja pomocna dłoń.
Wodnik (21 I – 20 II)
Jesteś podatny na podmuchy ostrego wiatru, wirusy, bakterie i wszystko, co może źle wpłynąć na Twoje zdrowie. Sam znasz tę prawdę, ale przypomnienie o niej przyda Ci się, by uniknąć choroby.
Ryby (21 II – 20 III)
Coś spędza Rybom sen z oczu, ale wkrótce wyjaśni się, że całkiem niepotrzebnie zarywały noce na katowanie się myślami. Dobra wiadomość sprawi, że będą Ryby okazywać wszystkim swą wielkoduszność.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!