piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Magazyn

Horoskop

Dodano: 6 marca 2003, 15:43Baran (21 III – 20 IV)
Wkrótce będziesz obchodzić urodziny. Stuknie Ci kolejny roczek, a ich liczba powinna świadczyć o powadze i rozsądku. Warto usiąść któregoś wieczora i przeanalizować parę spraw.
Byk (21 IV – 21 V)
Twój zwyczaj przyjmowania z rezygnacją tego, co niesie życie, bywa denerwujący. Spróbuj polubić sam siebie, może wówczas łatwiej Ci przyjdzie wymagać od innych czegoś dla siebie.
Bliźnięta (22 V – 21 VI)
Słoneczko świeci coraz chętniej, Bliźnięta czują już wiosnę w powietrzu i robią plany ogrodnicze. Najchętniej już by złapały za łopatkę i coś posadziły. Spokojnie, jeszcze zdążycie.
Rak (22 VI – 22 VII)
Ktoś podaje Ci serce na dłoni, marzy o wspólnych chwilach, chciałby dla Ciebie gwiazdki z nieba. Ty jednak ciągle się wahasz, robisz swoiste testy na zachowanie, chciałbyś czegoś więcej. Czego?
Lew (23 VII – 22 VIII)
Energia Cię rozsadza niczym po... (ach, to byłaby reklama). To bardzo dobrze, gdyż najbliższe dni będziesz mieć wypełnione od świtu do nocy. W większości pracą (no cóż, jak zwykle), ale także przyjemnościami, w każdym razie czymś, co podnosi Ci adrenalinę.
Panna (23 VIII – 22 IX)
Idzie Panna ulicą, patrzy, a tu jeden książę z bajki, obok drugi i trzeci. No i kłopot, bo którego wybrać, żeby nie popełnić omyłki. Na wszelki wypadek Panna nie wybiera żadnego i to jest błąd. Odrobina ryzyka jest w życiu potrzebna.
Waga (23 IX – 23 X)
Coś wpłynęło na Ciebie bardzo pozytywnie. Zmiana widoczna jest gołym okiem, a nawet uchem. Nawet niezbyt Ci przychylni przyznają, że jesteś kimś fajniejszym niż byłeś. Trzymaj się tego kursu.
Skorpion (24 X – 22 XI)
Chodzenie z głową w chmurach musiało przynieść określone skutki. I przyniosło. Jeśli zejdziesz w porę na ziemię, może uda Ci się uporządkować nieco swoje życie.
Strzelec (23 XI – 21 XII)
Na ogół udaje Ci się zachować spokój i zimną krew w trudnych sytuacjach. Postaraj się i teraz reagować podobnie, mimo że ktoś bardzo zechce wyprowadzić Cię z równowagi.
Koziorożec (22 XII – 20 I)
Gwiazdy ostatnio bardzo Ci sprzyjają. Większość spraw układa się po Twojej myśli. Nie zapesz tego korzystnego obrotu rzeczy brakiem zrozumienia dla innych, którym przyda się Twoja pomocna dłoń.
Wodnik (21 I – 20 II)
Jesteś podatny na podmuchy ostrego wiatru, wirusy, bakterie i wszystko, co może źle wpłynąć na Twoje zdrowie. Sam znasz tę prawdę, ale przypomnienie o niej przyda Ci się, by uniknąć choroby.
Ryby (21 II – 20 III)
Coś spędza Rybom sen z oczu, ale wkrótce wyjaśni się, że całkiem niepotrzebnie zarywały noce na katowanie się myślami. Dobra wiadomość sprawi, że będą Ryby okazywać wszystkim swą wielkoduszność.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24